Winex T700 Akıllı Saat

Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
240x240 piksel
Batarya Kapasitesi:
Wi-Fi:
Yok
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var

Winex T700 Akıllı Saat Fiyatları

Winex T700 Android İos Uyumlu Çağrı Özellikli Akıllı Saat Siyah

Satıcı: ScHitec Türkiye

536,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 536.94
Winex T700 Android İos Uyumlu Çağrı Özellikli Akıllı Saat Siyah

Satıcı: ScHitec Türkiye

564,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 564.98
Winex T700 Android İos Uyumlu Çağrı Özellikli Akıllı Saat Siyah

Satıcı: ScHitec Türkiye | 9 yorum

594,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 594.00
Winex T700 Android İos Uyumlu Çağrı Özellikli Akıllı Saat Gümüş

Satıcı: ScHitec Türkiye

626,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 626.08
Winex Mobile Winex T700 Android İos Uyumlu Çağrı Özellikli Akıllı Saat Siyah

Satıcı: SCHİTEC TÜRKİYE

627,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

5 627.75
Winex T700 Android İos Uyumlu Çağrı Özellikli Akıllı Saat Mavi

Satıcı: ScHitec Türkiye

636,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 636.12
Winex T700 Android İos Uyumlu Çağrı Özellikli Akıllı Saat Siyah

Satıcı: Schitec

627,75 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 637.75
Winex T700 Android İos Uyumlu Çağrı Özellikli Akıllı Saat Gümüş Kasa Siyah Kordon

Satıcı: ScHitec Türkiye

704,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 704.00
Winex T700 Android İos Uyumlu Akıllı Saat Mavi

Satıcı: Schitec

737,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 747.02
Winex Mobile Winex T700 Android İos Uyumlu Çağrı Özellikli Akıllı Saat Gümüş Kasa Mavi Kordon

Satıcı: SCHİTEC TÜRKİYE

744,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

10 744.00
Winex T700 Android İos Uyumlu Çağrı Özellikli Akıllı Saat Mavi

Satıcı: Schitec Türkiye

720,75 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 730.75

Winex T700 Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

Winex T700 Akıllı Saat Temel Özellikleri

240x240 piksel
Yok
Var
Yok
Var
Titreşim:
Var
Kamera:
Yok

Winex T700 Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

• Ekran Boyutu 1.54 inç
• Ekran Çözünürlüğü 240x240 piksel
• Ekran Renk Sayısı Renkli
• Ekran Özellikleri Dokunmatik

TASARIM TASARIM

• Ekran Şekli Kare
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Siyah Altın Yeşil
• Kordon Rengi Siyah Mavi Pembe Kırmızı Yeşil

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 4.0
• Konum Bilgisi Yok
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Yok
• NFC Yok

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 210 mAh
• Batarya Teknolojisi Li-Polymer

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Yok
• Ortam Işığı Sensörü Yok
• Pusula Yok
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Winex T700 Akıllı Saat Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.