Kamera:
Var

X-Level Milky Watch Pro Akıllı Çocuk Saati Fiyatları

Coverzone Milky Watch Pro 4G LTE Çocuk Akıllı Saati, 2MP Kamera, GPS Takibi, Koldan Çıkarma Sensörü, Suya Dayanıklı, SOS Butonu, Görüntülü Arama, Elektronik Çit, Uyku Takibi (Pembe)

Satıcı: ares

3.703,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 3713
X-Level Milky Watch Pro 4G LTE Çocuk Akıllı Saati, 2MP Kamera, GPS Takibi, Koldan Çıkarma Sensörü, Suya Dayanıklı, SOS Butonu, Görüntülü Arama, Elektronik Çit, Uyku Takibi (Pembe)

Satıcı: ares

3.765,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

2 3775
Azurtech Milky Watch Pro 4g Gps Çocuk Akıllı Saat | Görüntülü Arama | Gps Takip | IP67 - Pembe

Satıcı: Azurtech

4.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 4449.00
Milky Watch Pro 4G Görüntülü Konuşma Gps Pembe Akıllı Çocuk Saati - Çıkarma Sensörü

Satıcı: arestrendy

4.450,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4450.70
X-Level Milky Watch Pro 4G Çocuk Akıllı Saat,2Mp Kamera,Gps Takip,Çıkarma Sensörü,Sos Butonu,Görüntülü Arama

Satıcı: Arestrendy

4.491,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 4491.00
Milky Watch Pro 4G Görüntülü Konuşma Gps Siyah Akıllı Çocuk Saati - Çıkarma Sensörü

Satıcı: arestrendy

4.670,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4670.20
Milky Watch Pro 4g Lte Çocuk Akıllı Saati, 2mp Kamera, Gps Takibi, Koldan Çıkarma Sensörü, Suya Dayanıklı, Sos Butonu, Görüntülü Arama, Elektronik Çit, Uyku Takibi - Pembe

Satıcı: Arestrendy

4.821,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 4821.00
X-Level Milky Watch Pro 4g Çocuk Akıllı Saat,2mp Kamera,gps Takip,çıkarma Sensörü,sos Butonu,görüntülü Arama

Satıcı: Arestrendy

4.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 4990.00
Milky Watch Pro 4g Çocuk Akıllı Saat,2mp Kamera,gps Takip,çıkarma Sensörü,sos Butonu,görüntülü Arama

Satıcı: Arestrendy

5.240,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 5240.01
Milky Watch Pro 4G Çocuk Akıllı Saat,2MP Kamera,GPS Takip,Çıkarma Sensörü,SOS Butonu,Görüntülü Arama

Satıcı: Arestrendy

5.240,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 5240.01
Qasul Milky Watch Pro 4G LTE Çocuk Akıllı Saati, 2MP Kamera, GPS Takibi, Koldan Çıkarma Sensörü, Suya Dayanıklı, SOS Butonu, Görüntülü Arama

Satıcı: QASUL

7.739,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 7739.91

X-Level Milky Watch Pro Akıllı Çocuk Saati Fiyat Geçmişi

X-Level Milky Watch Pro Akıllı Çocuk Saati Özellikleri

EKRAN EKRAN

• Ekran Renk Sayısı Renkli
• Ekran Özellikleri Dokunmatik

TASARIM TASARIM

• Ekran Şekli Kare
• Kasa Malzemesi Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS)
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Siyah Mavi Pembe
• Kordon Rengi Siyah Mavi Pembe

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• SIM Desteği Var

BATARYA BATARYA

• Şarj Biçimi Manyetik Şarj

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

X-Level Milky Watch Pro Akıllı Çocuk Saati Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.