Zcwatch V0323 Akıllı Saat

Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
466x466 piksel
Batarya Kapasitesi:
Mikrofon:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var
Kamera:
Yok

Zcwatch V0323 Akıllı Saat Fiyatları

Zcwatch V0323 Amoled Outdoor Tank1, Bt Call, Spor Sağlık, Ip68 Profesyonel Akıllı Saat

Satıcı: TarzOldu

3.312,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 3312.00
Zcwatch V0323 Amoled Outdoor Tank1, Bt Call, Spor Sağlık, Ip68 Profesyonel Akıllı Saat

Satıcı: TarzOldu

3.312,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 3312.00
ZCWATCH V0323 Amoled Outdoor Tank1, Bt Call, Spor Sağlık, IP68 Profesyonel Akıllı Saat (Asker Yeşili)

Satıcı: TARZOLDU | 3 yorum

3.312,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 3322
ZCWATCH V0323 Amoled Outdoor Tank1, Bt Call, Spor Sağlık, IP68 Profesyonel Akıllı Saat (Gri)

Satıcı: TARZOLDU | 3 yorum

3.312,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 3322
Zcwatch V0323 Amoled Outdoor Tank1, Bt Call, Spor Sağlık, Ip68 Profesyonel Akıllı Saat

Satıcı: tarzoli

3.382,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 3382.00
ZCWATCH Amoled Outdoor Tank1, Bt Call, Spor Sağlık, IP68 Profesyonel Akıllı Saat

Satıcı: tarzoldu

3.496,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 3496.00
ZCWATCH Amoled Outdoor Tank1, Bt Call, Spor Sağlık, IP68 Profesyonel Akıllı Saat

Satıcı: tarzoldu

3.496,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 3496.00
ZCWATCH V0323 Amoled Outdoor Tank1, Bt Call, Spor Sağlık, IP68 Profesyonel Akıllı Saat (Siyah)

Satıcı: Tarzoldu

3.680,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

8 3690
ZCWATCH V0323 Amoled Outdoor Tank1, Bt Call, Spor Sağlık, IP68 Profesyonel Akıllı Saat (Gri)

Satıcı: Tarzoldu

3.680,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

9 3690
Zcwatch V0323 Amoled Outdoor Akıllı Saat (Distribütör Garantili) siyah

Satıcı: tarzoldu

3.680,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 3680.00
ZCWATCH V0323 Amoled Outdoor Tank1, Bt Call, Spor Sağlık, IP68 Profesyonel Akıllı Saat

Satıcı: TARZOLDU

3.680,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

11 3680.00
Zcwatch V0323 Amoled Outdoor Tank1, Bt Call, Spor Sağlık, IP68 Profesyonel Akıllı Saat - Koyu Siyah

Satıcı: Tarzoldu | 21 yorum

3.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 3880.00
ZCWATCH V0323 Amoled Outdoor Tank1, Bt Call, Spor Sağlık, IP68 Profesyonel Akıllı Saat - Gri

Satıcı: Tarzoldu | 21 yorum

3.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 3880.00

Zcwatch V0323 Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

Zcwatch V0323 Akıllı Saat Temel Özellikleri

466x466 piksel
Var
Yok

Zcwatch V0323 Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 49 mm
• Cihaz Kalınlığı 11.5 mm
• Ekran Şekli Daire
• Kasa Malzemesi Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS)
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Gri
• Kordon Rengi Siyah Gri Yeşil

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM DONANIM

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.2
• NFC Var

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 410 mAh
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Yok
• Ortam Işığı Sensörü Yok
• Pusula Yok
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

• Uyumlu İşletim Sistemi Android iOS
• Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu Android 4.0+ iOS 8.0+

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Zcwatch V0323 Akıllı Saat İle En Çok Karşılaştırılan Akıllı Saatler

Zcwatch V0323 Akıllı Saat Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.