Zcwatch V1024 Akıllı Saat

Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
412x412 piksel
Batarya Kapasitesi:
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var
Kamera:
Yok

Zcwatch V1024 Akıllı Saat Fiyatları

ZCwatch V1024 GPS Outdoor Tank2, Bt Call, Spor Sağlık, 1 ATM Profesyonel Akıllı Saat

Satıcı: TarzOldu

4.392,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 4392.00
ZCwatch V1024 GPS Outdoor Tank2, Bt Call, Spor Sağlık, 1 ATM Profesyonel Akıllı Saat

Satıcı: TarzOldu

4.392,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 4392.00
Zcwatch V1024 GPS Outdoor Tank2, Bt Call, Spor Sağlık, 1 ATM Profesyonel Akıllı Saat (Siyah)

Satıcı: TARZOLDU

4.392,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4402
Zcwatch V1024 GPS Outdoor Tank2, Bt Call, Spor Sağlık, 1 ATM Profesyonel Akıllı Saat (Pembe)

Satıcı: TARZOLDU

4.392,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4402
ZCWATCH Gps Outdoor Tank2, Bt Call, Spor Sağlık, 1 Atm Profesyonel Akıllı Saat

Satıcı: tarzoldu

4.636,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 4636.00
Zcwatch V1024 Gps Outdoor Tank2, Bt Call, Spor Sağlık, 1 Atm Profesyonel Akıllı Saat

Satıcı: tarzoli

4.636,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 4636.00
ZCWATCH V1024 GPS Outdoor Tank2, Bt Call, Spor Sağlık, 1 ATM Profesyonel Akıllı Saat (KAMUFLAJ)

Satıcı: Tarzoldu

4.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

7 4890
ZCWATCH V1024 GPS Outdoor Tank2, Bt Call, Spor Sağlık, 1 ATM Profesyonel Akıllı Saat (SİYAH)

Satıcı: Tarzoldu

4.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 4890
ZCWATCH V1024 GPS Outdoor Tank2, Bt Call, Spor Sağlık, 1 ATM Profesyonel Akıllı Saat - Kamuflaj - Renk

Satıcı: Tarzoldu | 16 yorum

4.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 4880.00
ZCWATCH V1024 GPS Outdoor Tank2, Bt Call, Spor Sağlık, 1 ATM Profesyonel Akıllı Saat - Siyah - Renk

Satıcı: Tarzoldu | 16 yorum

4.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 4880.00
ZCWATCH V1024 Gps Outdoor Tank2, Bt Call, Spor Sağlık, 1 Atm Profesyonel Akıllı Saat

Satıcı: TARZOLDU

4.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

11 4880.00
ZCWATCH V1024 Gps Outdoor Tank2, Bt Call, Spor Sağlık, 1 Atm Profesyonel Akıllı Saat

Satıcı: TARZOLDU

4.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

12 4880.00
Zcwatch V1024 Gps Outdoor Tank2, Bt Call, Spor Sağlık, 1 Atm Profesyonel Akıllı Saat

Satıcı: ylmzhome

17.747,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

13 17747.40

Zcwatch V1024 Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

Zcwatch V1024 Akıllı Saat Temel Özellikleri

412x412 piksel
Var
Yok

Zcwatch V1024 Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

• Ekran Boyutu 1.45 inç
• Ekran Çözünürlüğü 412x412 piksel
• Ekran Renk Sayısı Renkli
• Ekran Teknolojisi IPS
• Ekran Özellikleri Dokunmatik

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 56.9 mm
• Cihaz Eni 52.8 mm
• Cihaz Kalınlığı 14.3 mm
• Ekran Şekli Daire
• Kasa Malzemesi Çinko Alaşım
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Siyah Altın
• Kordon Rengi Siyah Pembe

DONANIM DONANIM

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS)

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 650 mAh
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Bekleme Süresi 90 gün

SENSÖRLER SENSÖRLER

UYUMLULUK UYUMLULUK

• Uyumlu İşletim Sistemi Android iOS
• Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu Android 4.4+ iOS 9.0+

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Zcwatch V1024 Akıllı Saat Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.