Zcwatch V1223 Akıllı Saat

Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
410x502 piksel
Batarya Kapasitesi:
Mikrofon:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var
Kamera:
Yok

Zcwatch V1223 Akıllı Saat Fiyatları

Zcwatch V1223 Amoled 4.9 cm Hd, Bt Call, Al Asistan Spor&sağlık Yaşam Koçu, Gps Akıllı Saat (Turuncu)

Satıcı: TARZOLDU

3.402,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 3402.00
Zcwatch V1223 Amoled 4.9 cm Hd, Bt Call, Al Asistan Spor&sağlık Yaşam Koçu, Gps Akıllı Saat (Krem)

Satıcı: TARZOLDU

3.402,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 3402.00
Zcwatch V1223 Amoled 4.9 Cm Hd,Bt Call ,Al Asistan Spor&Sağlık Yaşam Koçu,Gps Akıllı Saatt

Satıcı: TarzOldu

3.402,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 3402.00
Zcwatch V1223 Amoled 4.9 Cm Hd,Bt Call ,Al Asistan Spor&Sağlık Yaşam Koçu,Gps Akıllı Saatt

Satıcı: TarzOldu

3.402,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 3402.00
ZCWATCH Amoled 4.9 Cm Hd, Bt Call , Al Asistan Spor&sağlık Yaşam Koçu, Gps Akıllı Saat

Satıcı: tarzoldu

3.591,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 3591.00
ZCWATCH Amoled 4.9 Cm Hd, Bt Call , Al Asistan Spor&sağlık Yaşam Koçu, Gps Akıllı Saat

Satıcı: tarzoldu

3.591,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 3591.00
Zcwatch V1223 Amoled 4.9 Cm Hd, Bt Call , Al Asistan Spor&Sağlık Yaşam Koçu, Gps Akıllı Saat

Satıcı: tarzoli

3.591,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 3591.00
ZCWATCH V1223 Amoled 4.9 cm Hd, Bt Call, Al Asistan Spor&sağlık Yaşam Koçu, Gps Akıllı Saat (Gri)

Satıcı: Tarzoldu

3.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 3790
ZCWATCH V1223 Amoled 4.9 cm Hd, Bt Call, Al Asistan Spor&sağlık Yaşam Koçu, Gps Akıllı Saat (Turuncu)

Satıcı: Tarzoldu

3.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

9 3790
Zcwatch V1223 Amoled 4.9 cm Hd, Bt Call , Al Asistan Spor&sağlık Yaşam Koçu, Gps Akıllı Saat - Turuncu

Satıcı: Tarzoldu | 20 yorum

3.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 3780.00
Zcwatch V1223 Amoled 4.9 cm Hd, Bt Call , Al Asistan Spor&sağlık Yaşam Koçu, Gps Akıllı Saat - Krem

Satıcı: Tarzoldu | 20 yorum

3.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 3780.00
ZCWATCH V1223 Amoled 4.9 cm Hd, Bt Call , Al Asistan Spor&sağlık Yaşam Koçu, Gps Akıllı Saat

Satıcı: TARZOLDU

3.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 3780.00
ZCWATCH V1223 Amoled 4.9 cm Hd, Bt Call , Al Asistan Spor&sağlık Yaşam Koçu, Gps Akıllı Saat

Satıcı: TARZOLDU

3.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

13 3780.00

Zcwatch V1223 Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

Zcwatch V1223 Akıllı Saat Temel Özellikleri

410x502 piksel
Var
Yok

Zcwatch V1223 Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

• Ekran Boyutu 1.96 inç
• Ekran Çözünürlüğü 410x502 piksel
• Ekran Renk Sayısı Renkli
• Ekran Teknolojisi AMOLED
• Ekran Özellikleri Dokunmatik

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 47 mm
• Cihaz Eni 40 mm
• Cihaz Kalınlığı 11 mm
• Ekran Şekli Kare
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Siyah Gri
• Kordon Rengi Siyah

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.2

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 260 mAh
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Yok
• Ortam Işığı Sensörü Yok
• Pusula Yok
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

• Uyumlu İşletim Sistemi Android iOS
• Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu Android 5.0+ iOS 9.0+

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Zcwatch V1223 Akıllı Saat Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Çakalbakkal Profil Resmi

617 yorum

Çakalbakkal Şu çakma saatte bile wear os bulunduran galaxy watch fe'den daha çok bataryası var. samsungun tek bataryası iyi saati watch 5 pro dur. Başkası yok.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.