Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
466x466 piksel
Batarya Kapasitesi:
Mikrofon:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var
Kamera:
Yok

Zeblaze Btalk 3 Pro Akıllı Saat Fiyatları

Btalk 3 Pro - Rose Pink Akıllı Saat, Zarif Ve Fonksiyonel, Uyku İzleme - Gül Pembesi

Satıcı: LuxeAnatolia | 2 yorum

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 2499.00
Zeblaze Btalk 3 Pro Gri Akıllı Saat

Satıcı: SEA İLETİŞİM

2.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 2490.00
Zeblaze Btalk 3 Pro Mavi Akıllı Saat

Satıcı: SEA İLETİŞİM

2.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 2490.00
Btalk 3 Pro - Space Gray Akıllı Saat , Ultra Hd Amoled Ekran, Uzun Pil Ömrü - Uzay Grisi

Satıcı: OCAK İLETİŞİM | 2 yorum

3.112,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 3112.00
Zeblaze Btalk 3 Pro Rose Pink (Zeblaze Türkiye Garantili)

Satıcı: HilalVibe

3.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

5 3500.00
Zeblaze Btalk 3 Pro Midnight Blue Akıllı Saat - Gece Gibi Şık, Uyku Izleme, Uzun Pil Ömrü

Satıcı: TELEKOM TEKNOLOJİ

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 3799.00
Zeblaze Btalk 3 Pro Space Gray (Zeblaze Türkiye Garantili)

Satıcı: Teknosa

3.919,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

7 3919.02
ZeBlaze Btalk 3 Pro Ultra HD Amoled Ekran Uzun Pil Ömrü Space Gray Akıllı Saat 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3999.00
ZeBlaze Btalk 3 Pro Zarif Ve Fonksiyonel Kadın Sağlığı Takibi Rose Pink Akıllı Saat 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3999.00

Zeblaze Btalk 3 Pro Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

Zeblaze Btalk 3 Pro Akıllı Saat Temel Özellikleri

466x466 piksel
Var
Yok

Zeblaze Btalk 3 Pro Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 46.6 mm
• Cihaz Eni 45.2 mm
• Cihaz Kalınlığı 10.3 mm
• Ağırlık 38.6 g
• Gövde Ağırlık 21.3 g
• Ekran Şekli Daire
• Kasa Malzemesi Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS)
• Kordon Malzemesi Floroelastomer / Kauçuk
• Kasa Rengi Gri Mavi Pembe Altın
• Kordon Rengi Siyah Mavi Pembe Altın
• Kordon Ölçüsü 22 mm

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.2

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 260 mAh
• Batarya Teknolojisi Li-Polymer
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü 168 sa
• Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü 336 sa
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 30 gün
• Batarya Dolum Süresi 90 dk

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Yok
• Ortam Işığı Sensörü Yok
• Pusula Yok
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

• Uyumlu İşletim Sistemi Android iOS
• Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu Android 5.0+ iOS 10+

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Zeblaze Btalk 3 Pro Akıllı Saat Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.