Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
240x296 piksel
Mikrofon:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var
Kamera:
Yok

Zeblaze Btalk Plus Akıllı Saat Fiyatları

Zeblaze Btalk Plus Siyah Akıllı Saat - Outlet Açılmış Kutu (Sıfır Kondisyon) Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Atahanlar

1.458,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1458.50
Zeblaze Btalk Plus Pembe Akıllı Saat Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: MERİÇ İTHALAT İHRACAT

1.503,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1503.10
Zeblaze Btalk Plus Jet Black (Zeblaze Türkiye Garantili)

Satıcı: HilalVibe

2.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 2500.00
Zeblaze Btalk Plus Jet Black (Zeblaze Türkiye Garantili)

Satıcı: MEDIAMARKT

2.548,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 2548.00
Zeblaze Btalk Plus Stres İzleme, Paslanmaz Çelik Gövde, Kalp Atış Hızı Monitörü Akıllı Saat Jet Siyah 2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 2599.00
ZeBlaze Btalk Plus Zarif Paslanmaz Çelik Gövde Kalp Atış Hızı Monitörü Jet Black Akıllı Saat 2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 2599.00
ZeBlaze Btalk Plus Gelişmiş Sağlık İzleme 2.03" Ekran Starlight Silver Akıllı Saat 2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 2599.00
Zeblaze Btalk+ Jet Black Akıllı Saat Zarif, Paslanmaz Çelik Gövde, Kalp Atış Hızı Monitörü

Satıcı: MediaMarkt

2.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2600.00
Zeblaze Btalk Plus Akıllı Saat (Zeblaze Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: mediamarkt

2.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2600.00
Zeblaze Btalk Plus Stres İzleme, Paslanmaz Çelik Gövde, Kalp Atış Hızı Monitörü Akıllı Saat Yıldız Işığı Gümüşü 3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 3499.00
Zeblaze Btalk+ Starlight Silver Akıllı Saat, Parlak Ve Şık, Gelişmiş Sağlık Izleme, 2.03"ekran

Satıcı: MediaMarkt

3.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 3500.00
Zeblaze Btalk Plus Akıllı Saat (Zeblaze Türkiye Garantili) gumus

Satıcı: mediamarkt

3.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 3500.00

Zeblaze Btalk Plus Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

Zeblaze Btalk Plus Akıllı Saat Temel Özellikleri

240x296 piksel
Var
Yok

Zeblaze Btalk Plus Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

• Ekran Boyutu 2.03 inç
• Ekran Çözünürlüğü 240x296 piksel
• Piksel Yoğunluğu 260 PPI
• Ekran Renk Sayısı Renkli
• Ekran Teknolojisi AMOLED
• Ekran Özellikleri Dokunmatik

TASARIM TASARIM

• Ekran Şekli Kare
• Çerçeve Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Siyah Gri
• Kordon Rengi Siyah Gri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0

BATARYA BATARYA

• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 12 gün

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Yok
• Ortam Işığı Sensörü Yok
• Pusula Yok
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Zeblaze Btalk Plus Akıllı Saat Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.