4.0 (1 oy) / 3 yorum
Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
Hızlı Şarj Gücü (Maks.):
5G:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Kablosuz Şarj:
Var

Apple iPhone 14 Plus (512 GB) Fiyatları

Yenilenmiş iPhone 14 Plus 512 GB Gece Yarısı Cep Telefonu (1 Yıl Garantili) - B Kalite Outlet/2.El Fiyatı

Renk: Siyah

43.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 43890.00
Apple Yenilenmiş iPhone 14 Plus 512 GB Gece Yarısı (12 Ay Garantili) B Kalite Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Destek Bilişim

46.519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 46519.00
Apple iPhone 14 Plus 512 GB Mor - (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: EA DETAY İLETİŞİM ELEKTRONİK | Distribütör Garantili | Renk: Mor

74.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 74999.00
Apple iPhone 14 Plus 512 GB Gece Yarısı (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: Başaran İletişim | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

76.239,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 76239.05
Apple iPhone 14 Plus 512 GB Siyah - (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: GÜNEŞİM | Distribütör Garantili | 1752 yorum | Renk: Siyah

78.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 78999.00
Apple iPhone 14 Plus 512 GB Siyah - (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: BAŞARAN TİCARET | Distribütör Garantili | 1752 yorum | Renk: Siyah

79.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 79399.00
Apple iPhone 14 Plus (512 GB) - Sarı

Satıcı: Amazon.com.tr | Renk: Sarı

79.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 80009
Apple iPhone 14 Plus (512 GB) - Gece yarısı

Satıcı: Amazon.com.tr | Renk: Siyah

79.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

8 80009
Apple iPhone 14 Plus 512 GB Mor - (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: Yönpa İletişim | Distribütör Garantili | 1752 yorum | Renk: Mor

79.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 79799.00

Apple iPhone 14 Plus (512 GB) Fiyat Geçmişi

Apple iPhone 14 Plus Ürün Ailesi

Apple iPhone 14 Plus (512 GB) Temel Özellikleri

5G:
Var
Suya Dayanıklılık Seviyesi:
4.5G Desteği:
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Var
SAR Değeri 10g (Baş):
0.99 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
86.56 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:

Apple iPhone 14 Plus (512 GB) Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

• Yonga Seti (Chipset) Apple A15 Bionic
• CPU Frekansı 3.2 GHz
• CPU Çekirdeği 6 Çekirdek
• Ana İşlemci (CPU) 2x 3.2 GHz
• 1. Yardımcı İşlemci 4x 2.0 GHz
• İşlemci Mimarisi 64-bit
• Grafik İşlemcisi (GPU) 5x Apple GPU
• CPU Üretim Teknolojisi 5 nm
• AnTuTu Puanı (v9) 803.400 Puan
• AnTuTu Puanı (v11) 1.489.900 Puan
• Geekbench 5 (Single-core) 1.710 Puan
• Geekbench 5 (Multi-core) 4.580 Puan
• Geekbench 6 (Single-core) 2.380 Puan
• Geekbench 6 (Multi-core) 6.075 Puan
• Bellek (RAM) 6 GB
• Dahili Depolama 512 GB
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Diğer Hafıza Seçenekleri 128/256/512GB Depolama seçeneği var

TASARIM TASARIM

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

• İşletim Sistemi iOS
• İşletim Sistemi Versiyonu iOS 16
• Yükseltilebilir Versiyon iOS 26

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Apple iPhone 14 Plus (512 GB) Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

YORUMLAYICI Profil Resmi

263 yorum

YORUMLAYICI V11 puan Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - 256 GB
Epey Profil Resmi
Epey @YORUMLAYICI Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce - 256 GB
Sloxe Profil Resmi

439 yorum

Sloxe 13 pro max almak daha mantıklıı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce - 128 GB
Ulaş Profil Resmi

3 yorum

Ulaş @Sloxe sıfırını daha zor bulursun bu mantıklı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 ay önce - 128 GB
Ertan K* Profil Resmi

107 yorum

Ertan K* Ben 2.el temiz garantili bulup aldım ve çok memnunum hep Android kullandım yıllardır ama gerçekten ios başkaymış
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce - 128 GB
Muhammet H******* Profil Resmi

12 yorum

Muhammet H******* @Ertan K* kullandığınız android cihazlar nelerdi ben de düşünüyorum da
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce - 128 GB
Sa K****** Profil Resmi

10 yorum

Sa K****** Sizce
S25+
İphone 15
14 plus
hangisini almaliyim sizce
pubg falan arada oynarim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce - 128 GB
Ertan K* Profil Resmi

107 yorum

Ertan K* @Sa K****** 14 plus gayet memnun kalırsın
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 10 ay önce - 128 GB
Enes Profil Resmi

21 yorum

Enes @Sa K****** fps istiyosan düz s25 alabilirsin 120fps iPhone 15-14plus 60fps sabit
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 10 ay önce - 128 GB
Erdo Profil Resmi

2 yorum

Erdo Çok arada kaldım sizce 256lık iPhone 14 plus mı yoksa 512 lık 13 pro max mi pubg falan GTA sa oynarım YouTube bakarım o kadar fiyat olarak ikiside 45,46 k ya buldum size hangisini alayım benim içimde 13 pro max var ama size ne alayım
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce - 256 GB
Fatih Profil Resmi

8 yorum

Fatih @Erdo 13 pro max al
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce - 256 GB
seferhan b***** Profil Resmi

2 yorum

seferhan b***** 9 ay oldu alalı pili hala 100 performans açısından üst segment androidlerden tabiki iyi kamera zaten ortada net alınır
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
1 yıl önce - 256 GB
Deniz Profil Resmi

4 yorum

Deniz Tefonu 1 yıldır kullanıyorum oyun olsun pil olsun kamera olsun s24u bile tokatlar fakat bir kroniği vvarki Apple bile destek atmiyor
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
1 yıl önce - 128 GB
ZFlip Profil Resmi

28 yorum

ZFlip Telefonu eylül ayının başında aldım.1 ay 1 haftadır deneyimlemiş oldum.
Samsung A34 5G’den bu cihaza geçtim ve asla pişman etmedi,verilen paraya değer bir cihaz.
Çok ciddiyim kamerası olsun ekranı olsun bataryası olsun harika,şüphesiz 15 plustan sonra şuanki en iyi düz cihaz bence.
İlk defa IOS deneyimleyen biri olarak ağır oyunlarda dahi kasma donma asla yok gayet akıcı ayrıca çok az bir ısınma var.
Kamerası gayet iyi zaten 13 pro max kameralı cihaz ancak telephoto lens yok zoom yaparsanız aşırı kalite beklemeyin.
Batarya kısmında da oyun oynarsanız 1 günü çıkarırsınız çok oynamazsanız diğer güne de atar rahatlıkla.(4 saat yüksek grafikli oyun oynayarak 8 saat 40 dakika ekran süresi aldım, yüzde 15 şarjım kalmıştı.)
Tek bir kronik sorunu var bende de oldu ilk hafta kamerada odaklamada sorun olabiliyor ancak sadece bir hafta sürüyor bu problem içiniz rahat olsun.
Yani özetleyecek olursam IOS şart değilse S23 Ultra tercih edin yerine fakat bir İphone kullanayım diyorsanız 13,14,15,16 almayın kesinlikle 14 plus veya 15 plus alın.
Devamını Oku
Faydalı (4) Faydalı Değil (5) Yanıtla
1 yıl önce - 128 GB
ZFlip Profil Resmi

28 yorum

ZFlip @ZFlip telefonu tüm yönüyle anlattım 2 aydır kullanıyorum müthiş bir cihaz alınır, neden faydalı değile oy verdiniz ki?
Faydalı (1) Faydalı Değil (3) Yanıtla - 1 yıl önce - 128 GB
Emre Ş***** Profil Resmi

1 yorum

Emre Ş***** Arkadaşlar ilk çıktığı hafta aldım 2 yıldır kullanıyorum pil ve performans açısından aşırı iyi bu telefonun pro max modelinden tek eksiği var oda telefotolens olmaması zoom yaptığınız zaman kalite düşüyor yapmassanız prolar la aynı zaten eğer androidten geççekseniz zoomu da harika yapıyor diyebilirim fiyat performans bi telefon bu aşırı mantıklı almak
Faydalı (2) Faydalı Değil (1) Yanıtla
1 yıl önce - 128 GB
Halil K Profil Resmi

6 yorum

Halil K @Emre Ş***** kral kusura bakmada samsung kullanan birine bunun zoomu nasıl mükemmel gelebilir
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 10 ay önce - 128 GB
Yavuz K***** Profil Resmi

42 yorum

Yavuz K***** Telefonu alıp uzun süredir kullanan var mı? 14 serisine çok bulaşma deniliyor ama bilemedim
Kamera ve batarya önemli benim için düşük bir androidden geçicem 45-50 arası bütçe var
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce - 128 GB
Ahmet S***** Profil Resmi

1 yorum

Ahmet S***** yaklaşık 2 senedir kullanıyorum. Android telefondan geçmiştim ben de telefonun bataryası çok iyi plus ve pro max telefon tercih edilmesi lazım bataryasının daha iyi olması için çünkü ekran küçüldükçe bataryanın kapasitesi de küçük oluyor. Kamerası da gayet tatmin edici 2 senedir kullanıyorum bence fiyat performans olarak alınabilecek en iyi ıphone modeli kesinlikle öneririm pişman olmazsın Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 1 yıl önce - 128 GB
Yavuz K***** Profil Resmi

42 yorum

Yavuz K***** Hocam seni gördüğüm iyi oldu ben de Ankaragüçlüyüm senin lafına güvenirim alıcsm inşallah bu ay içinde daha fazla zam yemeden 128lik yeter diye düşünüyorum
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce - 128 GB
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.