4.5 (2 oy) / 1 yorum

Apple iPhone Air (512 GB)

Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
Hızlı Şarj Gücü (Maks.):
5G:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Kablosuz Şarj:
Var

Apple iPhone Air (512 GB) Fiyatları

Apple iPhone Air 512 GB Pamuk Beyazı - Pamuk Beyaz - (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: Hepsiburada | Distribütör Garantili | 193 yorum

92.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 92999.00
Apple iPhone Air 512 GB: Şimdiye Kadarki En İnce iPhone, 120 Hz’e kadar ProMotion teknolojisine sahip 6.5 inç ekran, Güçlü A19 Pro Çip, Center Stage Özellikli Ön Kamera; Uçuk Altın Rengi

Satıcı: Amazon.com.tr | Renk: Altın

92.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

2 93009
Apple iPhone Air 512 GB Gök Mavisi - (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: Hepsiburada | Distribütör Garantili | 193 yorum

92.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 92999.00
Apple iPhone Air 512 GB Uçuk Altın Rengi - (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: Hepsiburada | Distribütör Garantili | 193 yorum

92.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

4 92999.00
Apple iPhone Air 512 Gb Uçuk Altın Rengi (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: ZK MOBILE İZMİR | Distribütör Garantili | Renk: Altın

95.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 95300.00
Apple İphone Air 512Gb Gök Mavisi Cep Telefonu Mg2v4tu/A (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: EX BİLİŞİM | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

95.859,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 95859.90
Apple iPhone Air 512 Gb Uçuk Altın Rengi (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: BSZ ELEKTRONİK | Distribütör Garantili | Renk: Altın

97.205,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 97205.05
Apple İphone Air 512 Gb Uçuk Altın (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: BSZ Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Altın

97.952,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 97952.10
Apple iPhone Air 512 GB: Şimdiye Kadarki En İnce iPhone, 120 Hz’e kadar ProMotion teknolojisine sahip 6.5 inç ekran, Güçlü A19 Pro Çip, Center Stage Özellikli Ön Kamera; Uzay Siyahı

Satıcı: Amazon.com.tr | Renk: Siyah

97.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 98009
iPhone Air 512 GB Akıllı Telefon Pamuk Beyazı

Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

97.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 97999.00
iPhone Air 512 GB Akıllı Telefon Gök Mavisi

Distribütör Garantili | 19 yorum | Renk: Mavi

97.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

11 97999.00
Apple iPhone Air 512 GB (Apple Türkiye Garantili) uzay-siyahi

Satıcı: mediamarkt | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

98.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 98000.00
Apple iPhone Air 512 GB (Apple Türkiye Garantili) bulut-beyazi

Satıcı: mediamarkt | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

98.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 98000.00
APPLE iPhone Air 512GB Akıllı Telefon Pamuk Beyazı MG2T4TU/A

Satıcı: MEDIAMARKT | Renk: Beyaz

98.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

14 98000.00
Apple iPhone Air 512 Gb Gök Mavisi (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: Yirmidört | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

99.587,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

15 99587.55
Apple iPhone Air 512 GB Cep Telefonu Uçuk Altın Rengi

Renk: Altın

101.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

16 101999.00
Apple iPhone Air 512 GB Cep Telefonu Siyah

Renk: Siyah

101.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

17 101999.00
Apple iPhone Air 512 GB Cep Telefonu Pamuk Beyazı

Renk: Beyaz

101.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

18 101999.00
Apple iPhone Air 512 GB Cep Telefonu Gök Mavisi

Renk: Mavi

101.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

19 101999.00
Iphone Air 512 Gb Gök Mavisi

Satıcı: Life | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

104.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 104999.00
Iphone Air 512 Gb Pamuk Beyazı

Satıcı: Life | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

104.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

21 104999.00
Iphone Air 512 Gb Uçuk Altın Rengi

Satıcı: Life | Distribütör Garantili | Renk: Altın

104.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

22 104999.00
iPhone Air 512 GB Gök Mavisi

Satıcı: exbilisim | Renk: Mavi

107.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

23 107499.00
Apple iPhone Air 512GB Uzay Siyahı

Distribütör Garantili | Renk: Siyah

107.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

24 107899.00
Apple iPhone Air 512GB Gök Mavisi

Distribütör Garantili | Renk: Mavi

107.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

25 107899.00
Apple iPhone Air 512GB Uzay Siyahı

Distribütör Garantili | Renk: Siyah

107.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

26 107899.00
Apple iPhone Air 512GB Gök Mavisi

Distribütör Garantili | Renk: Mavi

107.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

27 107899.00
iPhone Air 512GB Uzay Siyahı

Distribütör Garantili | Renk: Siyah

108.317,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

28 108317.00
iPhone Air 512GB Pamuk Beyazı

Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

108.317,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

29 108317.00
iPhone Air 512GB Uçuk Altın Rengi

Distribütör Garantili | Renk: Altın

108.317,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

30 108317.00
Apple iPhone Air 512 Gb Pamuk Beyazı (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: Efe Telekom | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

108.641,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

31 108641.05
Apple iPhone Air 512 Gb Uzay Siyahı (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: BSZ ELEKTRONİK | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

113.406,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

32 113406.05
Iphone Air 512 Gb Uzay Siyahı

Satıcı: Life | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

115.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

33 115999.00
Apple iPhone Air 512gb Gök Mavisi Akıllı Telefon

Renk: Mavi

118.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

34 118999.00
Apple İphone Air 512 Gb Pamuk Beyazı (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: BSZ Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

99.854,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

35 99854.10
Apple iPhone Air 512 GB Gök Mavisi - (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: exbilisim | Distribütör Garantili | 193 yorum

101.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

36 101999.00
Apple iPhone Air 512 GB Uçuk Altın Rengi - (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: Yüksek Teknoloji | Distribütör Garantili | 193 yorum

108.998,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

37 108998.98
Apple iPhone Air 512 GB Gök Mavisi - (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: Yirmidört | Distribütör Garantili | 193 yorum

109.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

38 109000.00
Apple iPhone Air 512 GB Uçuk Altın Rengi - (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: Bsz Elektronik | Distribütör Garantili | 193 yorum

109.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

39 109999.00
Apple iPhone Air 512 Gb Gök Mavisi (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: BSZ ELEKTRONİK | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

110.547,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

40 110547.05
Apple iPhone Air 512 Gb Pamuk Beyazı (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: BSZ ELEKTRONİK | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

112.453,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

41 112453.05
Apple iPhone Air 512 GB Uçuk Altın Rengi - (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: DHM İLETİŞİM | Distribütör Garantili | 193 yorum

112.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

42 112500.00
Apple İphone Air 512 Gb Gök Mavisi (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: BSZ Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

114.119,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

43 114119.10
Apple İphone Air 512 Gb Uzay Siyahı (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: BSZ Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

114.119,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

44 114119.10
Apple iPhone Air 512 GB Uzay Siyahı - (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: Bsz Elektronik | Distribütör Garantili | 193 yorum

114.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

45 114999.00
Apple iPhone Air 512 GB Pamuk Beyazı - Pamuk Beyaz - (Apple Türkiye Garantili)

Satıcı: Bsz Elektronik | Distribütör Garantili | 193 yorum

114.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

46 114999.00

Apple iPhone Air (512 GB) Fiyat Geçmişi

Apple iPhone Air Ürün Ailesi

Apple iPhone Air (512 GB) Temel Özellikleri

5G:
Var
Suya Dayanıklılık Seviyesi:
4.5G Desteği:
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Var
SAR Değeri 10g (Baş):
1.49 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
87.99 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:

Apple iPhone Air (512 GB) Özellikleri

BATARYA BATARYA

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

• Yonga Seti (Chipset) Apple A19 Pro
• CPU Frekansı 4.26 GHz
• CPU Çekirdeği 6 Çekirdek
• Ana İşlemci (CPU) 2x 4.26 GHz
• 1. Yardımcı İşlemci 4x 2.50 GHz
• İşlemci Mimarisi 64-bit
• Grafik İşlemcisi (GPU) 5x Apple GPU
• CPU Üretim Teknolojisi 3 nm
• AnTuTu Puanı (v10) 2.123.800 Puan
• AnTuTu Puanı (v11) 1.776.500 Puan
• Geekbench 6 (Single-core) 3.680 Puan
• Geekbench 6 (Multi-core) 9.525 Puan
• Bellek (RAM) 12 GB
• Dahili Depolama 512 GB
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Diğer Hafıza Seçenekleri 256/512/1TB Depolama seçeneği var

TASARIM TASARIM

• Boy 156.2 mm
• En 74.7 mm
• Kalınlık 5.64 mm
• Ağırlık 165 Gram
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Altın Mavi
• Gövde Malzemesi (Kapak) Cam
• Gövde Malzemesi (Çerçeve) Titanyum

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

• İşletim Sistemi iOS
• İşletim Sistemi Versiyonu iOS 26

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

AB ÜRÜN KAYIT ve ENERJİ ETİKETİ AB ÜRÜN KAYIT ve ENERJİ ETİKETİ

• Enerji Sınıfı A
• Şarj Sonrası Pil Süresi 40 saat
• Düşme Direnci Sınıfı B
• Onarılabilirlik Sınıfı C
• Şarj Döngü Sayısı (AB) 1000 Döngü
• Suya ya da Toza Direnç Sınıfı IP68

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Apple iPhone Air (512 GB) Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yaşar K**** S***** Profil Resmi

4 yorum

Yaşar K**** S***** Ben bu telefonu aldım bence gayet kullanışlı bir telefon kullanmadan yorum yapan insanlar telefonun hakkını yiyorlar belki hoparlörü o kadar iyi olmayabilir ama onu da kulaklık takınca düzeltiyorsun mono olmasına rağmen gayet kaliteli bir hoparlörü var
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
1 ay önce - 256 GB
Yaşar K**** S***** Profil Resmi

4 yorum

Yaşar K**** S***** Telefonu yaklaşık bir aydır kullanıyorum.Tek kamera olmasına rağmen günlük ihtiyacımı karşılıyor diyebilirim geniş açı bir eksiklik ama idare ediyor.Mikrofon da aynı şekilde mono hoparlör stereodan kötü ama çok kötü değil.Onun dışında incelik ve zarafet olsun çok hoş cebimde çıkıntı bile yapmıyor bazen cebimde olduğunu bile hissetmiyorum.Zaten bunun için almıştım dizaynını sevdiğim için.Ekranı zaten pro serisiyle aynı ekran da çok güzel.Batarya da oyun oynamadığınız şartlarda bir günü çıkarıyor ama fazlasını değil oyun oynamayı da önermiyorum bu telefonda thermal throttling olabilir titanyum kasa ve çok ince.Uzun süre oyun oynarsanız batarya çok kısa ekran süresi verebilir.Evet eksiklikleri var ama bu yüzden hayal kırıklığına uğratacak bir telefon değil aksine ince tasarım denemek isteyenler için ideal Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 gün önce - 256 GB
HALİL Profil Resmi

591 yorum

HALİL Kablolu hızlı şarjı 20w kablosuz magesafe şarj 30w? Bi yanlışlık olmasın ilginç ve saçma bi durum @epey
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce - 256 GB
Epey Profil Resmi
Epey @HALİL https://www.apple.com/tr/iphone-air/specs/
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce - 256 GB
Deniz A**** Profil Resmi

282 yorum

Deniz A**** alınmaz beyler düz 17 daha iyi değişik bir deneyim isteyen alsın denesin ama tavsiye etmez kimse kamera sorunu ısınması bataryası güçsüz bide tek avantajı 17 den a19 pro işlemci olması yani düz 17 60 air 120 olsa belki bir ihtimal air denebilir ancak düz modelde 120 olduğundan air gereksiz
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce - 256 GB
Ali A******** Profil Resmi

48 yorum

Ali A******** Ben 17 aldım memnun degılım çok ısınıyor, kardesımde 17 pro var çok ıyı cekım kalıtesı oyun fotoğraf ısınma açısından , oyun oynayıp sosyal medyada gezıyorsanız pro derım
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
2 ay önce - 256 GB
Jack t* Profil Resmi

17 yorum

Jack t* Bu telefonu taksitle almayı düşünüyorum. Kamera benim için önemli kamp yaparken yağmur yağarken manzara önünde fotoğraflar çekiyorum. İnstagrama story veya post atıyorum. Haftada 2 gün izin günlerimde oyun oynarım genelde rainbow, wild rift, fifa felan maç ve film izlerim depoda çalıştığımdan dolayı telefonu işim gereği çokta kullanırım ve oyun oynarken genelde yüksek fps değeri istiyorum. Bu telefon beni 5 sene sorunsuz götürür mü kullanıcı deneyimlerini söylerseniz sevinirim ve ayrıca iPhone dışında telefon önerilmesini istemiyorum gerçekten stabilizasyon yazılım ve sistem benim için önemli bu yüzden eğer önerecekseniz iPhone önermenizi istiyorum Saygılarımla... Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - 256 GB
Yiğit G***** Profil Resmi

15 yorum

Yiğit G***** @Jack t* 17 al ??
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 2 ay önce - 256 GB
Reimu Fumo Profil Resmi

243 yorum

Reimu Fumo @Jack t* Bu telefon harici tüm iphonelar olur ama bu Air zımbırtısından uzak dur, deneysel bi model , kimsenin işini görcek türden bişey değil. Bu fiyata alacaksan normal 17 al
Faydalı (0) Faydalı Değil (2) Yanıtla - 2 ay önce - 256 GB
Deniz A**** Profil Resmi

282 yorum

Deniz A**** @Reimu Fumo hocam yaşıyormusunuz birşeyden şüpheleniyorum cevap verirseniz sevinirim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce - 256 GB
uye_177230761451 Profil Resmi

3 yorum

uye_177230761451 Oled ekranlar sıkıntılı yukardan yeşil serit iniyor nadirde olsa
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
3 ay önce - 256 GB
Hiraeth Profil Resmi

36 yorum

Hiraeth Tüm dünyada 30k civarında bizim ülkede 60k olmadan alınmaz
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce - 256 GB
Merlin Profil Resmi

12 yorum

Merlin Bugün MediaMarkt'ta inceledim. Muhteşem bir şey. Resmen telefona çağ atlatmışlar. Ekranı da çok kaliteli görünüyor. Air 2 modelini olması gerektiği gibi ve base modellerle yarışır bir donanımla sunarlarsa çok satar.
Faydalı (1) Faydalı Değil (3) Yanıtla
3 ay önce - 256 GB
Melih Profil Resmi

6 yorum

Melih Oled li ekran telefonlarina bakıyorum bunu sıralamış ne alaka anlamadım saçmalamış site !
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
3 ay önce - 1 TB
MuRaT Profil Resmi

403 yorum

MuRaT Çindeki fiyatı bile bizim paramızla 23 binlere kadar düştü.. Düşünün ne kadar tutulduğunu!
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce - 256 GB
Merlin Profil Resmi

12 yorum

Merlin @MuRaT Dünyanın bir ucu olan Çin'e gidip iPhone alıp gelmek daha uyguna mâl oluyor. Ne ekonomi yönetimi ama!
Faydalı (3) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce - 256 GB
MuRaT Profil Resmi

403 yorum

MuRaT @Merlin bizde ekonominin ee si kalmadı içinden geçtikleri için!
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 ay önce - 256 GB
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.