Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
Hızlı Şarj Gücü (Maks.):
5G:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Yok
Kablosuz Şarj:
Yok

General Mobile Era 50 (256 GB) Fiyatları

General Mobile Gm Era 50 Dual Moon White 8+256 Cep Telefonu (2 Yıl Türkiye Garantili)

Satıcı: Mühendis İletişim Elektronik | Renk: Beyaz

12.960,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 12960.00
General Mobile Era 50 Dual 14GB (8GB + 6GB Genişletilmiş RAM)+256GB Hafıza Cep Telefonu

Satıcı: CepHane Teknoloji

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 12999.00
General Mobile Era 50 Dual Noble Black 14gb (8GB 6GB GENİŞLETİLMİŞ RAM) 256gb Hafıza Cep Telefonu

Satıcı: CepHane Teknoloji | Renk: Siyah

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 12999.00
General Mobile Era 50 Dual Moon White 14gb (8GB 6GB GENİŞLETİLMİŞ RAM) 256gb Hafıza Cep Telefonu

Satıcı: CepHane Teknoloji | Renk: Beyaz

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 12999.00
General Mobile Gm Era 50 Dual Noble Black 8+256 Cep Telefonu (2 Yıl Türkiye Garantili)

Satıcı: Mühendis İletişim Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

13.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 13200.00
General Mobile Gm Era 50 Dual Noble Black 8+256 Cep Telefonu (2 Yıl Türkiye Garantili)

Satıcı: CepHane Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

13.300,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 13300.06
General Mobile Gm Era 50 Dual Moon White 8+256 Cep Telefonu (2 Yıl Türkiye Garantili)

Satıcı: CepHane Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

13.300,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 13300.06
General Mobile Era 50 256 8 (General Mobile Türkiye Garantili) Beyaz

Satıcı: CepHane Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

13.408,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 13408.20
General Mobile Era 50 256 8 Gb (General Mobile Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: CepHane Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

13.408,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 13408.20
General Mobile Era 50 256 8 (General Mobile Türkiye Garantili) Yeşil

Satıcı: CepHane Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

13.837,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

10 13847
General Mobile Era 50 256 8 (General Mobile Türkiye Garantili) Beyaz

Satıcı: CepHane Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

13.837,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

11 13847
General Mobile Era 50 256 8 GB (General Mobile Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: CepHane Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

13.837,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

12 13847
General Mobile Gm Era 50 Dual Noble Black 8+256 Cep Telefonu - 256 GB - Siyah

Satıcı: CepHane Teknoloji | 13 yorum | Renk: Siyah

14.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 14649.00
General Mobile GM Era 50 Dual Moon White 8+256 Cep Telefonu ile Hızlı Mobil Bağlantı ve Şık Tasarım - 256 GB - Beyaz

Satıcı: CepHane Teknoloji | 4 yorum | Renk: Beyaz

14.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 14649.00
General Mobile Gm Era 50 Dual Charm Green 8+256 Cep Telefonu - 256 GB - Yeşil

Satıcı: CepHane Teknoloji | 4 yorum | Renk: Yeşil

14.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

15 14649.00
Era 50 Dual 14GB (8GB + 6GB Genişletilmiş RAM)+256GB Hafıza Cep Telefonu

Satıcı: CepHane Teknoloji

13.300,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

16 13300.06
General Mobile Era 50 256 8 (General Mobile Türkiye Garantili) Yeşil

Satıcı: CepHane Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

13.408,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 13408.20
General Mobile Gm Era 50 Dual Moon White 8+256 Cep Telefonu (2 Yıl Türkiye Garantili)

Satıcı: Cephane Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

13.439,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

18 13439.04
General Mobile Gm Era 50 Dual Noble Black 8+256 Cep Telefonu (2 Yıl Türkiye Garantili)

Satıcı: Cephane Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

13.439,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

19 13439.04
Era 50 Dual 14GB (8GB + 6GB Genişletilmiş RAM)+256GB Hafıza Cep Telefonu

Satıcı: Cephane Teknoloji

13.439,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

20 13439.04
General Mobile Gm Era 50 Dual Noble Black 8+256 Cep Telefonu - 256 GB - Siyah

Satıcı: mühendis iletişim elektronik | 13 yorum | Renk: Siyah

16.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

21 16500.00

General Mobile Era 50 (256 GB) Fiyat Geçmişi

General Mobile Era 50 Ürün Ailesi

General Mobile Era 50 128 GB (G318) Cep Telefonu 128 GB 9.974,05 TL
General Mobile Era 50 256 GB Cep Telefonu 256 GB 12.960,00 TL

General Mobile Era 50 (256 GB) Temel Özellikleri

5G:
Yok
4.5G Desteği:
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hızlı Şarj:
Var
SAR Değeri 10g (Baş):
0.838 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
84.26 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:
Parmak izi Okuyucu:
Var
Ses Çıkışı:

General Mobile Era 50 (256 GB) Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

TASARIM TASARIM

• Boy 168.57 mm
• En 76.57 mm
• Kalınlık 8.35 mm
• Ağırlık 200 Gram
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Yeşil

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

General Mobile Era 50 (256 GB) Yorumları (65 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Kevin C**** Profil Resmi

2 yorum

Kevin C**** Telefonu yaklaşık 10 aydır kullanıyorum. Açık söyleyeyim hızlı şarj ve NFC özellikli fiyatı uygun bir telefon istediğim için bunu almistim. Fakat telefonun kronik sorunu (kendi kendine donup kapanma) olduğunu bilseydim hiç bulasmazdim. Acil bir durumda telefon kapanırsa mağduriyet yaşatabilir. Bir çok kişi garantisi olduğu halde yardımcı olunmadığı yönünde şikayette bulunmuş, bu yüzden şimdilik idare ediyorum. Sanırım bu aldığım son GM olacak.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce - 256 GB
Nazım Profil Resmi

114 yorum

Nazım Epey telefonun 8ram seçeneyide var artı 6 sanal ram var Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce - 128 GB
Epey Profil Resmi
Epey @Nazım Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 ay önce - 128 GB
uye_176269276563 Profil Resmi

1 yorum

uye_176269276563 Telefonu şu anda kullanıyorum berbat telefon açıldığı zaman kendi kendine tekrar başlatıyor ve çok kasıyor kamerası kötü
Faydalı (1) Faydalı Değil (2) Yanıtla
6 ay önce - 256 GB
Yavuz T**** Profil Resmi

22 yorum

Yavuz T**** Bu fiyata mükemmel 7500 tlye 90 hz Fhd ekran helio g88 sterlö çift hoparlör 33w şarj
Faydalı (2) Faydalı Değil (1) Yanıtla
8 ay önce - 128 GB
Furkan k*** Profil Resmi

137 yorum

Furkan k*** @Yavuz T**** 120 ips
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce - 128 GB
Kağan Ç**** Profil Resmi

119 yorum

Kağan Ç**** Bu fiyata gayet güzel bir telefon Tebrikler General Mobile ekibi.
Faydalı (2) Faydalı Değil (2) Yanıtla
8 ay önce - 128 GB
Bekir B******* Profil Resmi

10 yorum

Bekir B******* Gm 25 ne zaman çıkar
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla
9 ay önce - 256 GB
Mirac R**** Profil Resmi

86 yorum

Mirac R**** Sizce GM yeni 25PRO ve Phoenix 2 modellerimde hangi işlemcileri kullanır?Ben olsam GM25 Pro'ya Helio G200 Phoenix 2'ye Dimensity 8400 koyardım
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla
9 ay önce - 256 GB
Özgür B**** Profil Resmi

45 yorum

Özgür B**** @Mirac R**** Ben GM 25 Proya Mediatek Dimenstiy 1080 koyardım Phoneix 2'ye seninle aynısını koyardım
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 9 ay önce - 256 GB
Mirac R**** Profil Resmi

86 yorum

Mirac R**** @Özgür B**** Bende isterdim Pro serisine Dimensity koymalarını ama büyük ihtimalle geçmezler Helio'nun en üstüyle devam ederler G100 ya da G200 koyarlar bence(zaten ikisinde birbirinden farkı yok)
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 9 ay önce - 256 GB
mustafa b**** Profil Resmi

53 yorum

mustafa b**** @Mirac R**** Geçerler General Mobile şuanda en güçlü Türk markası modemleri saatleri iyi sattı sadece saat parası Dimenstiy 1080 işlemciyi Batarya ve Ekranını karşılayabiliyor modem parasına Phoneix 2.0'dan 1000-2000 tane yapabiliyor General Mobile'ın gücünü telefonları düşük olduğu için güçsüz sanabilirsin ama bu iş Saat,Modem,airfry,iş ortakları var Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (3) Yanıtla - 9 ay önce - 256 GB
mustafa b**** Profil Resmi

53 yorum

mustafa b**** Epey telefonu niye puanlamıyon unuttular herhalde
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
9 ay önce - 128 GB
mustafa b**** Profil Resmi

53 yorum

mustafa b**** 6000 TL'ye 128 GB Depolama alınabiliyor alan alsın yılbaşı gelince yükselecektir...
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla
10 ay önce - 128 GB
cemile c**** Profil Resmi

1 yorum

cemile c**** Paranızı sokağa atmayın surekli kapanıyor kamera berbat berbat musteri destegi yok ekran resmi almak zor camur
Faydalı (2) Faydalı Değil (3) Yanıtla
10 ay önce - 128 GB
ARİFE B**** Profil Resmi

10 yorum

ARİFE B**** @cemile c**** Sen nereden aldın telefon elimde hiç bir sıkıntısı yok senin aldığın yer kazıklamış seni
Faydalı (1) Faydalı Değil (2) Yanıtla - 9 ay önce - 128 GB
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.