Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
Hızlı Şarj Gücü (Maks.):
5G:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Kablosuz Şarj:
Yok

General Mobile GM 26 5G Fiyatları

General Mobile GM 26 5G 8+256 GB Akıllı Telefon Siyah

Distribütör Garantili | Renk: Siyah

15.299,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 15299.10
General Mobile GM 26 5G 8+256 GB Akıllı Telefon Gümüş

Distribütör Garantili | Renk: Gümüş

15.299,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 15299.10
GM 26 5G Siyah 20GB RAM (8+12) + 256GB Hafıza

Satıcı: İÇKALE İLETİŞİM | Renk: Siyah

16.245,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 16245.00
GM 26 5G Gümüş 20GB RAM (8+12) + 256GB Hafıza

Satıcı: İÇKALE İLETİŞİM | Renk: Gümüş

16.245,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 16245.00
General Mobile Gm 26 5g Gümüş 20GB Ram (8+12) + 256GB Hafıza - 256 GB

Satıcı: HD MOBİLE | 1 yorum | Renk: Gümüş

16.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 16399.00
General Mobile Gm 26 5g Gümüş 20GB Ram (8+12) + 256GB Hafıza - 256 GB

Satıcı: ALPASLAN İLETİŞİM | 1 yorum | Renk: Gümüş

16.480,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 16480.00
General Mobile Gm 26 5g Siyah 20GB Ram (8+12) + 256GB Hafıza - 256 GB

Satıcı: Uygun Telefon | 1 yorum | Renk: Siyah

16.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 16500.00
General Mobile GM 26 5G Siyah 20GB RAM (8+12) + 256GB Hafıza

Satıcı: BarisTrend | Renk: Siyah

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

8 16999.00
General Mobile GM 26 5G Gümüş 20GB RAM (8+12) + 256GB Hafıza

Satıcı: BarisTrend | Renk: Gümüş

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

9 16999.00
General Mobile Gm 26 5G Gümüş 20Gb Ram (8+12) + 256Gb Hafıza

Satıcı: ERKAN İLETİŞİM | Renk: Gümüş

19.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 19649.00
General Mobile Gm 26 5G Siyah 20Gb Ram (8+12) + 256Gb Hafıza

Satıcı: ERKAN İLETİŞİM | Renk: Siyah

19.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 19649.00
General Mobile Gm 26 5g Gümüş 20GB Ram (8+12) + 256GB Hafıza - 256 GB

Satıcı: Uygun Telefon | 1 yorum | Renk: Gümüş

16.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 16500.00
General Mobile Gm 26 5g Siyah 20GB Ram (8+12) + 256GB Hafıza - 256 GB

Satıcı: Kale Telekom | 1 yorum | Renk: Siyah

16.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

13 16700.00
General Mobile Gm 26 5g Siyah 20GB Ram (8+12) + 256GB Hafıza - 256 GB

Satıcı: Ülkü Teknoloji | 1 yorum | Renk: Siyah

16.815,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

14 16815.50
GM 26 5G Gümüş 20GB RAM (8+12) + 256GB Hafıza

Satıcı: İLETKOM TEKNOLOJİ | Renk: Gümüş

16.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

15 16900.00
GM 26 5G Siyah 20GB RAM (8+12) + 256GB Hafıza

Satıcı: İLETKOM TEKNOLOJİ | Renk: Siyah

16.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

16 16900.00
GM 26 5G Siyah 20GB RAM (8+12) + 256GB Hafıza

Satıcı: Telpa | Renk: Siyah

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

17 16999.00
GM 26 5G Gümüş 20GB RAM (8+12) + 256GB Hafıza

Satıcı: Telpa | Renk: Gümüş

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

18 16999.00
General Mobile GM 26 5G Siyah 20GB RAM (8+12) + 256GB Hafıza

Satıcı: Telpa | Renk: Siyah

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

19 19999.00
General Mobile GM 26 5G Gümüş 20GB RAM (8+12) + 256GB Hafıza

Satıcı: Telpa | Renk: Gümüş

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

20 19999.00

General Mobile GM 26 5G Fiyat Geçmişi

General Mobile GM 26 5G Temel Özellikleri

5G:
Var
Yok
Suya Dayanıklılık Seviyesi:
4.5G Desteği:
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Var
SAR Değeri 10g (Baş):
1.250 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
83.62 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:

General Mobile GM 26 5G Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi (Tipik) 6000 mAh
• İnternet Kullanımı (WiFi) 7 Saat
• Oyun 6.5 Saat
• Şarj USB Type-C
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Gücü (Maks.) 20 W
• Hızlı Şarj Özellikleri Hızlı Şarj (20W)
• Kablosuz Şarj Yok
• Değişir Batarya Yok

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

TASARIM TASARIM

• Boy 168.4 mm
• En 77.69 mm
• Kalınlık 8.86 mm
• Renk Seçenekleri Siyah Gümüş

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

General Mobile GM 26 5G Yorumları (89 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Tugba K*** Profil Resmi

30 yorum

Tugba K*** GM 26 Pro dan 1.5 kat kadar daha iyi bir işlemciye sahip...
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 gün önce -
Nazım Profil Resmi

114 yorum

Nazım Redmi note 15 pro mtkdimstes7400 işlemci amoled ekran 6500 batarya 45walt hızlı şarj deteği var genarmobil 26 5gyi aynı fiyata satıyor batmaya mahkumsun generalmobil Resim Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 gün önce -
uye_176495454075 Profil Resmi

22 yorum

uye_176495454075 Abartıyorlar.hiçbir GM telefon kötü değildir servismiş garantisi geçersizmis yakan hepsi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 hafta önce -
Nazım Profil Resmi

114 yorum

Nazım Üstelik daha ucuz ve 25walt hızlı şarj desteği var Resim
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla
1 ay önce -
uye_177392858839 Profil Resmi

28 yorum

uye_177392858839 @Nazım
•Cmf de 33w var
•Dimesty 7300 var
4 adet 2,5 GHz Cortex-A78
4 adet 2 GHz Cortex-A55
(Samsungda A78 (2 adet) A55 (6 adet)
Mali-G615 MP2 (Samsungda kullanılan modelden 2 yıl sonra cıkan bir mimari)
•Ekran Parlaklığı ve Renk Doygunluğu daha iyi.

Valan filan. ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 1 ay önce -
Cancihan Profil Resmi

21 yorum

Cancihan @Nazım Ucuz olsa ne olur 128 GB ve 6 ram?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce -
Nazım Profil Resmi

114 yorum

Nazım @Cancihan @uye_177392858839 A26nın 8,/256 sçeneğide var ayrıca ben gm26 5G den daha iyi bir telefon oldğunu göstermek için verdim bu bilgileri gm26 5G bu fiyatı hiçbirşekilde haketmiyor hem yerli diyceksin hemde samasungdan daha kötü telefon yapıcan hemde daha pahalıya satıcan
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce -
Nazım Profil Resmi

114 yorum

Nazım Üstelik işlemci daha iyi Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce -
uye_177392858839 Profil Resmi

28 yorum

uye_177392858839 @Nazım Mali-G610 daha iyi bir mimari ancak cekirdek sayısı ile one geçiyor A26
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 1 ay önce -
Nazım Profil Resmi

114 yorum

Nazım Samasun A26 samsun A17 alın hem daha ucuz hem ekaranı süper amoled gözünüzü yormaz bu aç gözlü sözde türkmakası bu telefonu almayın gözünüzü zarar verir çok yorar Resim
Faydalı (2) Faydalı Değil (1) Yanıtla
1 ay önce -
uye_177392858839 Profil Resmi

28 yorum

uye_177392858839 @Nazım teşekürler bu değerli bilgiler için ancak CMF Phone 1 8/128gb 12000₺ onu almak daha mantıklı.

Samsungların ekranları falan güzel olmuyor.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce -
Nazım Profil Resmi

114 yorum

Nazım @uye_177392858839 A26nın 8,/256 sçeneğide var ayrıca ben gm26 5G den daha iyi bir telefon oldğunu göstermek için verdim bu bilgileri gm26 5G bu fiyatı hiçbirşekilde haketmiyor hem yerli diyceksin hemde samasungdan daha kötü telefon yapıcan hemde daha pahalıya satıcan
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce -
REBELDAYI Profil Resmi

22 yorum

REBELDAYI GM almayın. Ben aldığım bütün gm modellerinde hüsrana uğradım. Bunların ömrü 2 yıl sonra çöp. Servis garanti falan da hikaye. En son gm22pro ile yediğim kazığı hala unutamıyorum. Bırakın artık şu çöpleri almayın. Hatta konuşacak kadar bile değer vermeyin. Ürünlerinin arkasında durmayan doğru düzgün destek vermeyen bir firmanın hiç bir değeri yoktur.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce -
Cancihan Profil Resmi

21 yorum

Cancihan @REBELDAYI Bence sallıyorsun ?Bu kadar sallamak için üste para alıyosundurnkesin?
Faydalı (1) Faydalı Değil (2) Yanıtla - 1 ay önce -
Yusuf Ş** Profil Resmi

13 yorum

Yusuf Ş** Pro'su ile aynı fiyat ?. Şaka bir yana bence 9-10 bin bansına düşer bence(umarım). Yine de bu ekran ne
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce -
Doğan. K Profil Resmi

176 yorum

Doğan. K @Yusuf Ş** 7.999,99₺ olursa alınır çünkü D7300 11.999,99₺ (cmf) + FHD Amoled ekranda var.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce -
Cancihan Profil Resmi

21 yorum

Cancihan @Doğan. K Ama NFC yok?
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 1 ay önce -
uye_177392858839 Profil Resmi

28 yorum

uye_177392858839 @Cancihan ama NFC yede gerek yok QR okut.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce -
Adnan Y****** Profil Resmi

12 yorum

Adnan Y****** ıps ekranlı, 720 çözünürlüklü, 260ppi, mono, 6nm cpu, ois desteksiz telefonu sırf yerli marka diye övenler sonra da markanın gelişmesini beklemesinler. Bizlerin yorumu ürünün markasına göre eğilip bükülmemeli; o markanın ürünü bizim yorumlarımıza göre eğilip bükülmeli. Sırf yerli diye yetersiz ürünü koruyacak değiliz. Bu teknolojidir yorumlarımız, geri dönütlerimiz sayesinde gelişir. Bilgisi olmadan cahillik ile övenler, bu denli hiçbir alakası olmayan, özel şirketi dahi vatan millet meselesi yaparlarsa tabi hiçbir gelişme olmaz. Fikri olgunluğa ulaşmaları dileğiyle. Bu arada bu 12 altına çıkmadıkça almayı düşünmem bile, 12 altı olursa belki düşünülebilir o da belki. Devamını Oku
Faydalı (3) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce -
Cancihan Profil Resmi

21 yorum

Cancihan @Adnan Y****** Siz ve sizin gibilere bu forumda niye yorum hakkı tanıyorlar anlamıyorum.General Mobile her bir kesim için ayrı telefon çıkarmış bu telefonuda yaşlılar için siz alırsınız almazsınız bu GM nin umrunda değil ayrıca diğer büyük firmalarıda bu özelliklerde telefon üretiyor hala benim elimde GM fenix modeli var bana bu modeli uygun olduğu için bunu aldım . tavsiyem hangisi işinizi görüyorsa onu alın burada boş boş konuşmayın Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (2) Yanıtla - 1 ay önce -
Adnan Y****** Profil Resmi

12 yorum

Adnan Y****** @Cancihan senin gibilere nasıl bu forumlara giriş hakkı tanınıyor ise bana da hayli hayli yorum hakkı tanınır sen kafanı bunlara yorma. Burada sorun çıkarılan telefonun hitap ettiği kesim değil; telefonun düşük özelliklere rağmen böyle fiyatlandırılması ve onu vatan millet meselesi yaparak savunanlar. Ayrıca yaşlı birine dahi bunu almam, bununla aynı fiyatta hatta daha füşük fiyatlara bundan daha iyileri mevcut sırf yaşlı ve telefonu tam yetkin biçimde kullanamayacak diye halk tabiri ile "kazıklanmaya" ne gerek var. Verdiğiniz para ile daha iyi telefon alabilecekken çok daha kötü telefon alıp bununla övünüyorsanız o da sizin bileceğiniz konu. Size bol bol kitap okumanızı tavsiye ederim, zira benim yorumum ile cevabınız tamamen zıt noktalarda ve alakasız. Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce -
Nazım Profil Resmi

114 yorum

Nazım @Cancihan burdaki eleştirş fiyata bu fiyata süper amolet ekranlı samasug a26 var ekranı gözğnü yormaz bunun 720ye 1600 ekran var çok değil beş dakika bak gözünde yanma batma olur genralmobil türkmarkası ama hem kalitesiz telefon çıkarıp hemde çok para istiyor aç gözlü oldukları için yerli markalardan telfon almam Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce -
uye_177287019816 Profil Resmi

75 yorum

uye_177287019816 @epey puanlarmısınız lütfen??
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce -
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.