4.1 (2 oy) / 6 yorum

Hiking A52

Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
Hızlı Şarj Gücü (Maks.):
5G:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Var
Kablosuz Şarj:
Yok

Hiking A52 Fiyatları

Hiking A52 6 GB RAM/128 GB Hafızalı Akıllı Cep Telefonu - Mavi

Satıcı: LuxeAnatolia | Renk: Mavi

5.982,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 5982.00
Hiking A52 6 Gb Ram/128 Gb Hafızalı Akıllı Cep Telefonu

Satıcı: Ruhax Teknoloji

6.751,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 6751.70
Hiking A52 6 GB RAM/128 GB Hafızalı Akıllı Cep Telefonu - Mor

Satıcı: Ceptemax | Renk: Mor

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 8999.00
Hiking A52 6 GB RAM/128 GB Hafızalı Akıllı Cep Telefonu - Gold

Satıcı: Ceptemax | Renk: Altın

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 8999.00
Hiking A52 6/128 GB Akıllı Telefon

Satıcı: wbgrup

9.148,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 9148.70
Hiking A52 6/128 GB Akıllı Telefon

Satıcı: wbgrup

9.148,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 9148.70
Hiking A52 6/128 Gb Akıllı Telefon

Satıcı: Alim GSM

9.363,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 9363.10
Hiking A52 6/128 GB Akıllı Telefon

Satıcı: WB GRUP

9.556,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 9556.91
Hiking A52 6/128 GB Akıllı Telefon

Satıcı: Alimgsm

10.059,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 10059.90
Hiking A52 6 GB RAM/128 GB Hafızalı Akıllı Cep Telefonu - Mavi

Satıcı: Ceptemax | Renk: Mavi

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 8999.00
Hiking A52 6 GB RAM/128 GB Hafızalı Akıllı Cep Telefonu - Mor

Satıcı: YILMAZ KIRTASİYE TİCARET | Renk: Mor

9.058,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 9058.00
Hiking A52 6 GB RAM/128 GB Hafızalı Akıllı Cep Telefonu - Mavi

Satıcı: YILMAZ KIRTASİYE TİCARET | Renk: Mavi

9.058,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 9058.00
Hiking A52 6 GB RAM/128 GB Hafızalı Akıllı Cep Telefonu - Gold

Satıcı: YILMAZ KIRTASİYE TİCARET | Renk: Altın

9.058,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 9058.00
Hiking A52 6/128 GB Akıllı Telefon

Satıcı: wbgrup

9.148,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

14 9148.70
Hiking A52 6/128 GB Akıllı Telefon

Satıcı: ALİM GSM TELEKOMİ ELEK TİC LTD ŞTİ

9.148,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

15 9148.70
Hiking A52 6/128 GB Akıllı Telefon

Satıcı: ALİM GSM TELEKOMİ ELEK TİC LTD ŞTİ

9.148,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

16 9148.70
Hiking A52 6/128 GB Akıllı Telefon

Satıcı: ALİM GSM TELEKOMİ ELEK TİC LTD ŞTİ

9.148,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

17 9148.70
Hiking A52 6/128 Gb Akıllı Telefon

Satıcı: Wbgrup

9.363,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

18 9363.10
Hiking A52 6/128 GB Akıllı Telefon

Satıcı: Alimgsm

10.059,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

19 10059.90
Hiking A52 6/128 GB Akıllı Telefon

Satıcı: Alimgsm

10.059,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

20 10059.90

Hiking A52 Fiyat Geçmişi

Hiking A52 Temel Özellikleri

5G:
Yok
Var
Yok
Suya Dayanıklılık Seviyesi:
4.5G Desteği:
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Var
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:
Toza Dayanıklılık Seviyesi:
Yonga Seti (Chipset):

Hiking A52 Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

TASARIM TASARIM

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• NFC Yok
• Navigasyon Özellikleri GPS

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

• Suya Dayanıklılık Var
• Suya Dayanıklılık Seviyesi IPX5
• Toza Dayanıklılık Var
• Toza Dayanıklılık Seviyesi IP6X
• Servis ve Uygulamalar Yüz Tanımlama

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

• Çıkış Yılı 2026
• Duyurulma Tarihi 2026, Mayıs
• Seri Hiking A

Hiking A52 İle En Çok Karşılaştırılan Telefonlar

Hiking A52 Yorumları (6 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uye_176495454075 Profil Resmi

22 yorum

uye_176495454075 OEM telefon olduğunu düşününce fazla Bir şey beklemelim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 gün önce -
uye_177461287951 Profil Resmi

12 yorum

uye_177461287951 Hayret suya dayaniklik var
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 hafta önce -
Nazım Profil Resmi

114 yorum

Nazım Hking A90 5G çıkmış epey eklermisin Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 hafta önce -
Epey Profil Resmi
Epey @Nazım Detayları netleştiğinde eklenecek.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 hafta önce -
Kağan Ç**** Profil Resmi

119 yorum

Kağan Ç**** Epey Hiking A90 Çıkmış Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 hafta önce -
Epey Profil Resmi
Epey @Kağan Ç**** Detayları netleştiğinde eklenecek.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 hafta önce -
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.