Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: hepsiphone
5.169,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
1 5169.06 Huaweı Nova Y70 4/128 Gb Sıyah Renk (Outlet) Outlet/2.El FiyatıSatıcı: e_mobilstore
5.639,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
2 5639.06 Huawei Nova Y70 128 GB Gece Siyah VİTRİN Outlet/2.El FiyatıSatıcı: Vayomy
6.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 6699.00 Huawei Nova Y70 4 GB 128 GB (Huawei Türkiye Garantili)Satıcı: ERENPAZARLAMA | Distribütör Garantili | 19 yorum | Renk: Mavi
7.999,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
4 7999.90 Huawei Nova Y70 128 GB 4 GB Ram (Huawei Türkiye Garantili) - SiyahSatıcı: GÜNEŞİM | Distribütör Garantili | 862 yorum | Renk: Siyah
8.500,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 8510 Huawei Nova Y70 4 GB 128 GB (Huawei Türkiye Garantili)Satıcı: AK-AY BİLİŞİM | Distribütör Garantili
10.698,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
6 10698.00 Huawei Nova Y70 4 GB 128 GB (Huawei Türkiye Garantili)Satıcı: akay-bilişim | Distribütör Garantili | Renk: Mavi
10.698,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
7 10698.00