Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
EKRAN
BATARYA
KAMERA
TEMEL DONANIM
TASARIM
İŞLETİM SİSTEMİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
ÇOKLU ORTAM
ÖZELLİKLER
DİĞER BAĞLANTILAR
TEMEL BİLGİLER
Redmi Note 14 256 GB
12.301,55 TL
Samsung Galaxy A23 6 GB / 128 GB
22.000,00 TL
Samsung Galaxy S20+ Plus
44.999,00 TL
Infinix GT 20 Pro
20.632,50 TL
Xiaomi 14T Pro 256 GB
39.940,20 TL
Poco F7 Ultra
56.999,00 TL
Infinix Hot 20
10.437,20 TL
Redmi Note 14 Pro 12 GB / 512 GB
15.295,00 TL
Redmi Note 14 5G
16.685,00 TL
Infinix Note 40 Pro
17.685,00 TL
Redmi Note 10 Pro 8 GB / 128 GB
9.824,00 TL
Tecno Camon 30 5G
20.481,07 TL
1 yorum
315 yorum
39 yorum
4 yorum
6 yorum
974 yorum
6 yorum
4 yorum
10 yorum
1 yorum
3 yorum
75 yorum
11 yorum
39 yorum
7 yorum