3.9 (1 oy) / 2 yorum

Omix O1 Neo (8 GB)

Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
Hızlı Şarj Gücü (Maks.):
5G:
Yok
Kablosuz Şarj:
Yok
4.5G Desteği:
Var

Omix O1 Neo (8 GB) Fiyatları

omix O1 NEO 8/128 Akıllı Telefon Altın

Satıcı: Uçar Premium | Renk: Altın

7.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 7399.00
O1 NEO 8+128 SİYAH (OMIX TÜRKİYE GARANTİLİ)

Satıcı: BİRTANE TELEKOM | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

7.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 7849.00
O1 NEO 8/128 Akıllı Telefon Beyaz

Satıcı: BİRTANE TELEKOM | Renk: Beyaz

7.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 7849.00
O1 NEO 8/128 Akıllı Telefon Altın

Satıcı: BİRTANE TELEKOM | Renk: Altın

7.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 7849.00
omix O1 NEO 8+128 SİYAH (OMIX TÜRKİYE GARANTİLİ)

Satıcı: MaviSepet | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

7.879,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 7879.78
Omix O1 Neo 8/128 Akıllı Telefon Beyaz

Satıcı: BİRTANE TELEKOM | Renk: Beyaz

8.016,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 8016.00
Omix O1 Neo 8+128 Siyah (Omıx Türkiye Garantili)

Satıcı: BİRTANE TELEKOM | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

8.064,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 8064.00
Omix O1 Neo 8/128 Akıllı Telefon Altın

Satıcı: BİRTANE TELEKOM | Renk: Altın

8.064,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 8064.00
Omıx O1 Neo 8+128 Siyah (Omıx Türkiye Garantili) - 128 GB

Satıcı: Arvasgrup | Distribütör Garantili | 2 yorum | Renk: Siyah

8.170,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 8170.00
Omix O1 NEO 8/128 Akıllı Telefon Altın

Satıcı: BİRTANE TELEKOM | Renk: Altın

8.131,94 TL + Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 8141.94
OMİX O1 NEO 8/128 Akıllı Telefon Beyaz (2 YIL TÜRKİYE GARANTİLİ)

Satıcı: BİRTANE TELEKOM | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

8.131,94 TL + Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 8141.94
OMİX O1 NEO 8/128GB SİYAH (2 YIL TÜRKİYE GARANTİLİ)

Satıcı: BİRTANE TELEKOM | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

8.131,94 TL + Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 8141.94
omix O1 NEO 8/128 Akıllı Telefon Beyaz

Satıcı: MaviSepet | Renk: Beyaz

8.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

13 8200.00
Omix O1 Neo 8+128 (Omıx Türkiye Garantili) Altın - 128 GB

Satıcı: Bİ-HEMTA TİCARET | Distribütör Garantili | 6 yorum | Renk: Altın

8.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

14 8299.00
Omix O1 Neo 8+128 (Omıx Türkiye Garantili) Beyaz - 128 GB

Satıcı: Bİ-HEMTA TİCARET | Distribütör Garantili | 6 yorum | Renk: Beyaz

8.344,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

15 8344.00
Omix O1 Neo 8Gb Ram 128Gb Beyaz

Satıcı: Birtane Telekom | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

8.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 8400.00
Omix O1 Neo 8Gb Ram 128Gb Siyah

Satıcı: Birtane Telekom | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

8.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 8400.00
Omix O1 Neo 8Gb Ram 128Gb Altın Sarısı

Satıcı: Birtane Telekom | Distribütör Garantili | Renk: Altın

8.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 8400.00
O1 Neo 8+128 (Omıx Türkiye Garantili) (Siyah)

Satıcı: Turkiye Magaza | Renk: Siyah

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

19 8509
O1 Neo 8+128 (Omıx Türkiye Garantili) Beyaz

Satıcı: Turkiye Magaza | Renk: Beyaz

8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

20 8809
Omix O1 Neo 8/128 GB Siyah Akıllı Telefon

Renk: Siyah

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

21 9999.00
Omix O1 Neo 8/128 GB Beyaz Akıllı Telefon

Renk: Beyaz

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

22 9999.00
Omix O1 Neo 8+128 (Omıx Türkiye Garantili) Turkuaz

Satıcı: Omix Türkiye | Distribütör Garantili | Renk: Mavi/Turkuaz

10.941,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

23 10941.12
OMIX O1 NEO (Pembe, 128, GB, GB, 8)

Satıcı: Omix Türkiye | Distribütör Garantili | Renk: Pembe

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

24 11009
OMIX O1 NEO (Turkuaz, 128, GB, GB, 8)

Satıcı: Omix Türkiye | Distribütör Garantili | Renk: Mavi/Turkuaz

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

25 11009
Omix O1 Neo 8+128 (Omıx Türkiye Garantili) Turkuaz - 128 GB

Satıcı: Omix Türkiye | Distribütör Garantili | 6 yorum | Renk: Mavi/Turkuaz

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

26 10999.00
Omix O1 Neo 8/128 GB Akıllı Telefon Siyah

Distribütör Garantili | Renk: Siyah

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

27 10999.00
omix O1 NEO 8/128 Akıllı Telefon Altın

Satıcı: BİRTANE TELEKOM | Renk: Altın

8.265,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

28 8265.00
omix O1 NEO 8/128 Akıllı Telefon Beyaz

Satıcı: BİRTANE TELEKOM | Renk: Beyaz

8.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

29 8290.00
O1 NEO 8/128 Akıllı Telefon Altın

Satıcı: ÖZKA GSM VE TEKN.MAG. | Renk: Altın

8.325,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

30 8325.00
Omix O1 Neo 8+128 (Omıx Türkiye Garantili) Beyaz - 128 GB

Satıcı: Birtane Telekom | Distribütör Garantili | 6 yorum | Renk: Beyaz

8.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

31 8350.00
Omix O1 Neo 8+128 (Omıx Türkiye Garantili) Altın - 128 GB

Satıcı: Birtane Telekom | Distribütör Garantili | 6 yorum | Renk: Altın

8.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

32 8400.00
Omıx O1 Neo 8+128 Siyah (Omıx Türkiye Garantili) - 128 GB

Satıcı: Birtane Telekom | Distribütör Garantili | 2 yorum | Renk: Siyah

8.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

33 8400.00
O1 NEO 8+128 SİYAH (OMIX TÜRKİYE GARANTİLİ)

Satıcı: YÜKSELİŞ BİLİŞİM | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

8.879,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

34 8879.04
omix O1 NEO 8+128 SİYAH (OMIX TÜRKİYE GARANTİLİ)

Satıcı: TheCover | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

35 8999.00
Omıx O1 Neo 8+128 Siyah (Omıx Türkiye Garantili) - 128 GB

Satıcı: öz-ka gsm ve teknoloji magazaları | Distribütör Garantili | 2 yorum | Renk: Siyah

9.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

36 9300.00
omix O1 NEO 8/128 Akıllı Telefon Altın

Satıcı: ÖZ-KA GSM VE TEKNOLOJİ MAĞAZALARI | Renk: Altın

9.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

37 9500.00
omix O1 NEO 8/128 Akıllı Telefon Beyaz

Satıcı: TheCover | Renk: Beyaz

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

38 9999.00
Omix O1 Neo 8+128 (Omıx Türkiye Garantili) Altın - 128 GB

Satıcı: Teknolojist | Distribütör Garantili | 6 yorum | Renk: Altın

10.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

39 10490.00
Omix O1 Neo 8+128 (Omıx Türkiye Garantili) Beyaz - 128 GB

Satıcı: Teknolojist | Distribütör Garantili | 6 yorum | Renk: Beyaz

10.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

40 10490.00
Omix O1 Neo 8+128 Siyah (Omıx Türkiye Garantili)

Satıcı: Yirmidört | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

10.559,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

41 10559.04
Omix O1 Neo 8/128 Akıllı Telefon Beyaz

Satıcı: Yirmidört | Renk: Beyaz

10.559,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

42 10559.04
Omix O1 Neo 8/128 Akıllı Telefon Beyaz

Satıcı: Omix Türkiye | Renk: Beyaz

10.941,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

43 10941.12
Omix O1 Neo 8/128 Akıllı Telefon Altın

Satıcı: Omix Türkiye | Renk: Altın

10.941,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

44 10941.12
Omix O1 Neo 8+128 Siyah (Omıx Türkiye Garantili)

Satıcı: Omix Türkiye | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

10.941,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

45 10941.12

Omix O1 Neo (8 GB) Fiyat Geçmişi

Omix O1 Neo Ürün Ailesi

Omix O1 Neo 8 GB Cep Telefonu 8 GB 7.399,00 TL
Omix O1 Neo 6 GB Cep Telefonu 6 GB 7.478,40 TL

Omix O1 Neo (8 GB) Temel Özellikleri

5G:
Yok
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Var
Ekran / Gövde Oranı:
84.5 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:
Ses Çıkışı:
Boy:
168.8 mm
Ağırlık:
205 Gram

Omix O1 Neo (8 GB) Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

TASARIM TASARIM

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• NFC Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0
• Navigasyon Özellikleri GPS

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

• Çıkış Yılı 2025
• Duyurulma Tarihi 2025, Temmuz

Omix O1 Neo (8 GB) Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uye_176996900570 Profil Resmi

2 yorum

uye_176996900570 Sar değeri kaç belli mi..!..?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce - 8 GB
Murad o****** Profil Resmi

49 yorum

Murad o****** Parmak izi varmı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce - 6 GB
ibrahim Aslankılıç Profil Resmi

38 yorum

ibrahim Aslankılıç X300 ve x500 modelleriyle tanınan sevilen marka X600 den sonra silindi. Üzerinde bulunan işlemci redmi note 14prodaki işlemci yani fiyatı 7bine bu işlemciye sahip telefonu 2.el olarak bile zor bulursunuz tekrar şans vermeyi düşünüyorum
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce - 6 GB
Halil Profil Resmi

273 yorum

Halil Bu fiyata bu değer ney söylüyorum g99 un Hakki 9k ama ekran iyi ise bunun gibi 10k da eder burda marka sıkıntı ondan böyle fiyat cekmisler ama 7bine değer
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce - 6 GB
Bulut Ş**** Profil Resmi

9 yorum

Bulut Ş**** Bu telefonda neden teknik puan yok @epey bu telefona teknik puan eklerimisiniz @epey
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce - 6 GB
Gelonyo B******* Profil Resmi

6 yorum

Gelonyo B******* Fiyatı 26 Aralık 2025 itibari ile 7000 tlye düşmüş bu fiyata türkiye standartları için alınabilecek en iyi telefon. Bugünün kuru ile 163 dolar yapıyor. Türkiye İstanbulda üretim yapan general mobile ortaklarının kurduğu bir marka. Samsung'un Türkiyeye sadece çer çöp yollamaya başladığı ve general mobile'ın hala 720p telefon ürettiği bu zamanlarda bu telefon parasını fazla fazla karşılıyor. Tam yaşlı anne babaya almalık uygun fiyatlı. 163 dolara 1080p 396 ppi 120hz ekran üstüne idare eder bir 6nm cpu ve 6gb ram vermişler daha ne olsun. Kaçırmayın alın derim. Devamını Oku
Faydalı (2) Faydalı Değil (1) Yanıtla
5 ay önce - 6 GB
Çakalbakkal Profil Resmi

617 yorum

Çakalbakkal Karşınızda Türkiye'de bulunmayan fakat Antalya'da satılan sıfır kvk garantili iphone 30?
Faydalı (3) Faydalı Değil (1) Yanıtla
6 ay önce - 8 GB
love l*** Profil Resmi

6 yorum

love l*** şu çöpü övenler savunalar neye göre savunuyor övür bu çöpü. Şimdi bunda ki işleciler özellikler bir Çinli markada olsa o Çinli markaya kötülemek için herşeyi yazarsınız am neymi,ş bu çöp türkiyede üretiliyor aman ne önemli ne önemli burada bu telefonu savunup övenler telefondan hiç bir halt anlamadıklarını açıkca belli ediyorlar neymiş yerlimişte yok iyi telefonmuşta bu çöp telefon. yemişim yerlisini benim bu çöpe ne verecek param nede çöpe atacak param yok benim
Faydalı (1) Faydalı Değil (10) Yanıtla
7 ay önce - 6 GB
Reimu Fumo Profil Resmi

243 yorum

Reimu Fumo @love l*** bu fiyata 33w şarj , 6 gb ram , g100 işlemci veren başka marka var mı? Bitek A07 samsung var o da 4 gb ramli üstüne one ui arayüzü ekstradan ağırlık bindiriyo ilk aldığın gün zorladımmı sorun çıkarır. Güncelleme aldıkça daha da beter olur. Bu hiç değilse saf android daha az yer kaplar ramde. He çok iyi bi cihaz değil zaten ama bu fiyata bi Casper Via A40 bi de bu var alınabilicek. Devamını Oku
Faydalı (6) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 7 ay önce - 6 GB
Kağan Ç**** Profil Resmi

119 yorum

Kağan Ç**** [Bu yorum üye tarafından kaldırılmıştır]
8 ay önce - 6 GB
Epey Profil Resmi
Epey @Kağan Ç**** https://www.epey.com/akilli-telefonlar/omix-o1-icon.html
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce - 6 GB
Kağan Ç**** Profil Resmi

8 yorum

Kağan Ç**** Telefon çok güzel bi fiyata tebrik ediyorum inşallah çok fazla satılır da yerli markamız bir şeyleri başarmış olabilir.
Faydalı (3) Faydalı Değil (9) Yanıtla
8 ay önce - 6 GB
B0rtx_ Profil Resmi

6 yorum

B0rtx_ @kenan79 yürü işine bak
Faydalı (1) Faydalı Değil (2) Yanıtla - 6 ay önce - 6 GB
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.