3.7 (1 oy) / 19 yorum

Ovion V15 Lite

Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
5G:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Yok
Kablosuz Şarj:
Yok
4.5G Desteği:
Var

Ovion V15 Lite Fiyatları

Ovion V15 Lite 128 Gb

Satıcı: MarmaraAvm

5.430,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 5430.30
Ovion V15 Lite 8 Gb Ram 4+4 128 Gb Nfc Özellikli

Satıcı: TVSHOOP

5.751,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 5751.50
OVİON V15 Lite 8 GB Ram [4+4 ] 128 GB NFC özellikli

Satıcı: BULUTLAR TEKNOLOJİ

5.874,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 5874.91
Ovion V15 Lite 8 GB Ram [4+4 ] 128 GB Nfc Özellikli - Gri

Satıcı: TVSHOOP | 7 yorum

5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 5899.00
Ovion V15 Lite 8 GB Ram [4+4 ] 128 GB Nfc Özellikli - Gri

Satıcı: TBM TEKNOLOJİ | 7 yorum

6.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 6000.00
Ovion V15 Lite 128 GB Siyah 4.5G Mobil Bağlantı Hızına Sahip Akıllı Telefon

Satıcı: TVSHOOP | 8 yorum | Renk: Siyah

6.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 6149.00
OVİON V15 Lite [4+4 ] Ram 128 GB NFC özellikli Siyah

Satıcı: BULUTLAR TEKNOLOJİ | Renk: Siyah

6.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 6149.00
Ovion V15 Lite 128 Gb 4+4 Gb Ram Nfc Var

Satıcı: TBM TEKNOLOJİ

5.795,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 5795.80
Ovion V15 Lite 128 Gb Siyah 4.5G Mobil Bağlantı Hızına Sahip Akıllı Telefon

Satıcı: TVSHOOP | Renk: Siyah

6.188,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 6188.80
Ovion V15 Lite 128 GB Siyah 4.5G Mobil Bağlantı Hızına Sahip Akıllı Telefon

Satıcı: TBM TEKNOLOJİ | 8 yorum | Renk: Siyah

6.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 6249.00
Ovion V15 Lite 128 GB Siyah 4.5G Mobil Bağlantı Hızına Sahip Akıllı Telefon

Satıcı: pandorra teknoloji | 8 yorum | Renk: Siyah

6.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 6389.00

Ovion V15 Lite Fiyat Geçmişi

Ovion V15 Lite Temel Özellikleri

5G:
Yok
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Yok
SAR Değeri 10g (Baş):
0.293 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
82.98 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:
Parmak izi Okuyucu:
Var
Boy:
163.94 mm

Ovion V15 Lite Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

TASARIM TASARIM

• Boy 163.94 mm
• En 75.7 mm
• Kalınlık 8.7 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• NFC Var
• Kızılötesi Yok
• Navigasyon Özellikleri GPS

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

• Suya Dayanıklılık Yok
• Toza Dayanıklılık Yok
• Görüntülü Konuşma (Uygulama) Var
• Parmak izi Okuyucu Var
• SAR Değeri 10g (Baş) 0.293 W/kg
• SAR Değeri 10g (Vücut) 1.455 W/kg
• Servis ve Uygulamalar Sanal RAM Artırma (4GB) Yüz Tanımlama

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

• Çıkış Yılı 2025
• Duyurulma Tarihi 2025, Eylül

Ovion V15 Lite Yorumları (19 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

emir Profil Resmi

4 yorum

emir @Epey Antutu v11 Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 hafta önce -
Epey Profil Resmi
Epey @emir Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 hafta önce -
kalel Profil Resmi

9 yorum

kalel bu telefonu kullananlar varmı, alınır mı alınmaz mı 4500 tl ye
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 hafta önce -
emir Profil Resmi

4 yorum

emir @kalel alma,rica ediyorum alma
2.elden o fiyata neler neler bulursun
Sadece günlük kullanım için alacaksan al ama kamerası vs. İşini görmez
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 hafta önce -
.... Profil Resmi

88 yorum

.... işlemci 28nm nedir! 4nm işlemciler var artık. bir de Unisoc işlemciye güvenilmez. bilinmeyen bir marka, düşük güçte bir işlemci antutu 10 skoru 110.000 civarında. parayı sokakta bulmadık. 5.000 TL fazla bir rakam.
Faydalı (5) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce -
emir Profil Resmi

4 yorum

emir @Epey cihazda çentikli (damlacık) şeklinde ön kamera var çentiksiz olarak yazmışsınız güncelleyin lütfen
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce -
Epey Profil Resmi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce -
emir Profil Resmi

4 yorum

emir @Epey cihazın ön tarafında bildirim ışığı led var güncelleyin lütfen
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce -
Epey Profil Resmi
Epey @emir Kaynak paylaşır mısınız?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce -
Nashiila Profil Resmi

4 yorum

Nashiila Cihaz işlemcisi t606 değil spectrum sc9863a ekran 60hz yanlış bilgi vermeyiniz lütfen.... Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce -
Epey Profil Resmi
Epey @Nashiila Üretici verisi bu şekilde: https://dosya.epey.com/1027290/ovion-v15-lite-3062.jpg?rand=130749492
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce -
Nashiila Profil Resmi

4 yorum

Nashiila @Epey Cihaz şuanda elimde üreticinin ne dediği değil telefonun ne dediği önemli.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce -
Nashiila Profil Resmi

4 yorum

Nashiila @Epey Size ve sitenize güvenip aldım ama büyük hayal kırıklığı... Sorumlu kim siteye güvenen biz.
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 6 ay önce -
uye_176227882539 Profil Resmi

1 yorum

uye_176227882539 Hafiza kart destekliyormu bu cihaz epeyde yazmiyorda
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce -
Kağan Ç**** Profil Resmi

119 yorum

Kağan Ç**** Epey telefonun fotoğrafları her yerde var
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce -
Epey Profil Resmi
Epey @Kağan Ç**** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce -
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.