4.4 (21 oy) / 189 yorum

Redmi 10C (128 GB)

Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
Hızlı Şarj Gücü (Maks.):
5G:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Yok
Kablosuz Şarj:
Yok

Redmi 10C (128 GB) Fiyatları

Redmi 10C (128 GB) Fiyat Geçmişi

Redmi 10C Ürün Ailesi

Redmi 10C 128 GB Cep Telefonu 128 GB 7.500,00 TL
Redmi 10C 64 GB Cep Telefonu 64 GB Fiyat bulunamadı

Redmi 10C (128 GB) Temel Özellikleri

5G:
Yok
4.5G Desteği:
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Var
SAR Değeri 10g (Baş):
0.568 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
81.32 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:
Parmak izi Okuyucu:
Var

Redmi 10C (128 GB) Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

TASARIM TASARIM

• Boy 169.59 mm
• En 76.56 mm
• Kalınlık 8.29 mm
• Ağırlık 190 Gram
• Renk Seçenekleri Mavi Gri Yeşil
• Gövde Malzemesi (Kapak) Plastik
• Gövde Malzemesi (Çerçeve) Plastik

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

• Çıkış Yılı 2022
• Duyurulma Tarihi 2022, Mart
• Seri Redmi 10

Redmi 10C (128 GB) Yorumları (189 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yorum Başa Sabitlendi
yg213 Profil Resmi

7 yorum

yg213 Artılar
--
+ 5000 TL'ye kadarki en iyi işlemci (kaynak: nanoreview karşılaştırmaları).
+ +2 GB sanal RAM var (@epey eksik göstermiş veya bu özellik Android 12 ile gelmiş). Böylece telefonun kullanabileceği 6 GB RAM oluyor (not: bu özellik /storage/emulated/0'da ramdump klasörü oluşturuyor)
+ MIUI'ın özelleştirme seçenekleri güzel.
+ Bataryası aktif kullanımıma rağmen gün sonunda %30'larda oluyor.

Eksiler
--
- İşletim sistemiyle birlikte bomboş oyunlarla, uygulamalarla (bloatware) yüklü geliyor. Hepsini kaldırmanızı tavsiye ederim.
- Cihazın arkasındaki dörtlü çerçevede 3 kamera varmış gibi görünse de kamera sayısı 2 (50 MP ana kamera + 2 MP bokeh). Birinde sadece "AI" simgesi var.
- PUBG gibi ağır oyunlar oynuyorsanız beklediğinizi vermeyebilir (jiroskop yok)[Fortnite'ı denedim (paraşütle inerken oyun çöküyor), Undawn'ı arada drop girse de düşük grafiklerde oynayabiliyorum]
- Hoparlörün mono olmasını beğenmedim.

- Kamerayı pek kullanmadığımdan yorumlamam doğru olmaz.

- Alınır mı? Yeni çıktığında almak mantıklıysa da günümüzde üstüne para koyup "Samsung Galaxy M14" satın almak daha mantıklı bence (ben maddî sınırlar nedeniyle bunu satın aldım).

PUANIM: 82 (4.1/5)
(soracağınız varsa yazabilirsiniz) Resim
Faydalı (6) Faydalı Değil (2) Yanıtla
2 yıl önce - 128 GB
Epey Profil Resmi
Epey Güncellendi.
Faydalı (2) Faydalı Değil (3) Yanıtla - 2 yıl önce - 128 GB
ERDEM T**** Profil Resmi

3 yorum

ERDEM T**** Ben bir telefon almayı düşünüyordum o zamanlar bütçem 4500-5000₺ idi ben yenilenmiş iPhone 6s Plus almayı düşünüyordum abim bunu al bu daha güzel dedi ben yinede iPhone u aldım bence iyi yaptım pubg HDR 30 FPS veriyor ama yinede içinde halen daha bir kurt var acaba bunu alsam daha mı iyi olur diye ben çok oyun oynayan çok sosyal medya kullanan ve neredeyse hiç resim çekinmeyen biriyim sence bunu alsam daha mı iyi olurdu Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce - 128 GB
yg213 Profil Resmi

7 yorum

yg213 @ERDEM saçma olmuş bence iPhone 6s Plus artık güncelleme bile almıyor bu telefon miui 14'ü aldı 15'i de muhtemelen alacak
Faydalı (0) Faydalı Değil (2) Yanıtla - 2 yıl önce - 128 GB
Yorum Başa Sabitlendi
Yasin E***** Profil Resmi

3 yorum

Yasin E***** Telefonu günlük kullanım için satın aldım. Yani sosyal medya ve whatsapp ile iletişim kurmak için aldım.
Arka Kamera 50 MP fena değil. Ön kamerayı ihtiyaç gerekmediği için hiç kullanmadım o yüzden yorum yapmıyorum :)
Hafıza 64 GB. Telefonda Twitter, Facebook, Instagram, WhatsApp, YouTube, Messenger... vs. yüklü. Boş hafıza şu anda 29 GB.
Telefonu satın aldığımda Android 11 vardı. Şu anda Android 11 kullanmaya devam ediyorum ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Güncelleme gelmiş ama güncellemiyorum. MIUI Sürümü içinde güncelleme geldi ama güncellemiyorum. Yani güncelleyenler telefonda yavaşlama olduğunu söylemiş o yüzden güncellemedim.
Ram 4GB ama telefonun hafızasından ek 1 GB Ram kullanabiliyor bu özelliği aktif ettim. Yani telefonun Ram'ini 5GB yaptım.
Telefonda Çift Sim özelliği var ve kullanıyorum.
Telefon arayüzü akıcı. 4 aydır kullanıyorum 1 kez bile kasma donma olmadı.
Telefonda hiç oyun oynamadım oyun amaçlı almadım çünkü.
Telefon kullanırken hiç ısınma olmadı. Sadece birkaç kez telefon şarj olurken ısınma oldu ama artık olmuyor.
Telefonun şarjı yoğun kullandığımda 1 buçuk gün gidiyor. Normal kullandığımda 2-3 gün gidiyor.
YouTube'de yatay video izlerken sol ve sağ yanda siyah boşluk oluyor :) Yani 720x1280 çözünürlüklü yatay normal bir videoyu izlerken yanlarda boşluk oluyor çünkü telefonun ekran çözünürlüğü 720x1650. İzlediğiniz video telefon ekranına küçük geliyor. Ama bana göre çok önemli bir sorun değil. Rahatsız edici de değil.
Telefonda Bildirim Işığı yok. Eski telefonumda vardı ve alışmıştım işte bundan rahatsızım işte :)
Telefon hızlı şarj oluyor.
Telefonda NFC yok, Pusula yok, Jiroskop yok.
Pusula ne işime yarayacak diyenlere söylüyorum: Geçen hafta misafirliğe gittim. Telefonuma Kıble Bulucu uygulama yükledim ama Pusula özelliği olmadığı için kıbleyi bulamadım. Namaz kılanlar için sorun yani.
Özetle aldığım telefondan memnunum. Neden memnunum? Fiyatına göre çok iyi telefon. Bu telefonun fiyatına yakın başka telefonlar ile karşılaştırdığınızda bu telefonun daha iyi olduğunu anlarsınız zaten. İmkanım olsaydı bu telefonun 128 GB hafızalısından alırdım :)
Faydalı (3) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce - 64 GB
uye_177123049418 Profil Resmi

44 yorum

uye_177123049418 İşlemcisi yeni modellere göre daha iyi yeni modellerinde Helio G81, G85 falan kullandılar ve hepsi 12 nm bunun işlemci Qualcomm Snapdragon 680 ve 6 nm yenilerinden daha iyi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce - 128 GB
amza Profil Resmi

1 yorum

amza @epey antutu v11 telefon rootlu Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce - 128 GB
Çağatay B**** 2 Profil Resmi

23 yorum

Çağatay B**** 2 Redmi'nin en iyi C serisi telefonudur Snapdragon 680 gerçekten çok iyi
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce - 128 GB
Bu N**** B** A**** Profil Resmi

13 yorum

Bu N**** B** A**** @Çağatay B**** 2 Gerçektende öyle 10C yi yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum sadece ara sıra donma ve dokunmatikte algılama sorunları yaşıyorum ona rağmen son çıkan 15C nin işlemcisi bile 10C nin altında kalmış C serisi git gide geriye gidiyor maalesef
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce - 128 GB
vpnhesap Profil Resmi

1 yorum

vpnhesap @epey antutu v11 Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce - 128 GB
Epey Profil Resmi
Epey @vpnhesap Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce - 128 GB
vatandaş Profil Resmi

5 yorum

vatandaş Çöpe para ver hurda diye zam gelir pahalıya satarsın bes para etmez telefon donuyor ısınıyor geç açılıyor 3310 bundan 10 kat iyidir
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
10 ay önce - 128 GB
Ensar Profil Resmi

10 yorum

Ensar @vatandaş telefon fiyatına göre gayet iyi kardesim bende kullanıyorum kasma donma sorunu yaşamadım. sen 6000₺lik telefondan 15 ultra performansi mi bekliyordun
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 10 ay önce - 128 GB
NİHAT M******* Profil Resmi

6 yorum

NİHAT M******* Almayın Altrmayın Telefon 3 yıl kullandım ama biyandan sora öle kasıyor ki üzülüyorsunuz Oyun oynadınız zaman Telefon 1 saat sora fena ısınıyor Ekranı çöp 60hz Berbat işlemcisi iyi orda Sorun yok ama Ekrani çöp ve 60hz olması telefon İçine ediyor Lütfen almayın pişman olmayın
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce - 128 GB
Rastgelebirkullanici Profil Resmi

30 yorum

Rastgelebirkullanici Bunu satın aldığımız yerde(reklam olur diye isim yok )
Bunu bize satan abi bu telefon çok iyi hem okul için hem oyun için çok iyi 2 gün batarya verir falan dedi. Neyse aldık telefonu (anneme almıştık) 1 ay fln iyiydi ama sonra 2 gün dediği batarya günde 3 jarz istemeye başladı . Hızlı dolsada çok hızlı bitiyordu. O zamanlar telefon 1 haftalığına bendeydi oyun oynarken bazen tuşlara basmiyordu sadece oyunda oluyordu anlamadığım bir şekilde. Onun dışında bir sorun görmedim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce - 128 GB
Meriç Profil Resmi

1 yorum

Meriç Telefon sosyal medyaya 50 mb ve 30 saniyelik video yüklemenin haricinde oldukça hızlı
Bu sıkıntı genel mı
Android 13 te test etme imkanım olmadı ve evet şuanda 14 yüklü
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce - 64 GB
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.