- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Trendyol | Distribütör Garantili | 157 yorum | Renk: Siyah
7.649,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 7659 Xiaomi Redmi 13C 8 GB RAM 256 GB Lacivert Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Trendyol | Distribütör Garantili | 78 yorum
7.649,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 7659 Xiaomi Redmi 13C 256 Gb Siyah - Xiaomi TurkiyeSatıcı: THE COVER | Renk: Siyah
7.718,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 7718.41 Xiaomi Redmi 13C 256 Gb Lacivert - Xiaomi TurkiyeSatıcı: THE COVER
7.718,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 7718.41 Xiaomi Redmi 13C 256 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) - SiyahSatıcı: EBİMONLİNE | Distribütör Garantili | 497 yorum | Renk: Siyah
7.799,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 7809 Xiaomi Redmi 13C 256 GB 8 GB Ram Siyah Akıllı Telefon (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Işıkcell Sanal | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
7.844,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 7844.16 Xiaomi Redmi 13C 256 GB 8 GB Ram Lacivert Akıllı Telefon (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Işıkcell Sanal | Distribütör Garantili
7.848,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
7 7848.96 Xiaomi Redmi 13C 256 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: ASiletisim
7.849,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 7859 XIAOMI Redmi 13C 8/256 GB Akıllı Telefon MaviDistribütör Garantili
7.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 7959 Xiaomi Redmi 13C 8 GB RAM 256 GB ROM Cep Telefonu, Gece SiyahıSatıcı: TheCover | Renk: Siyah
7.998,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
10 7998.00 Xiaomi Redmi 13C 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) lacivertSatıcı: exbilisim | Distribütör Garantili
7.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
11 7999.00 Xiaomi Redmi 13C 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) siyahSatıcı: exbilisim | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
7.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
12 7999.00 Xiaomi Redmi 13C 256 GB 8 GB Ram Siyah Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: EX BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
7.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 8009 Xiaomi Redmi 13C 256 GB 8 GB Ram Lacivert Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: EX BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ | Distribütör Garantili
7.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 8009 Xiaomi Redmi 13C 8 Gb Ram 256 Gb MaviSatıcı: YEDİ24 - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Mavi
8.035,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 8035.00 Xiaomi Redmi 13C 8 Gb Ram 256 Gb MaviSatıcı: Terminal İletişim - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Mavi
8.039,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
16 8039.00 Xiaomi Redmi 13c 8/256gb 6.74 Midnight Black Akıllı TelefonSatıcı: TEKNOSA | Renk: Siyah
8.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 8099.00 Xiaomi Redmi 13C 8/256Gb 6.74? Navy Blue Akilli TelefonSatıcı: TEKNOSA | Renk: Mavi
8.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 8099.00 Xiaomi Redmi 13C 8GB/256GB Akıllı Telefon Gece SiyahıDistribütör Garantili | 22 yorum | Renk: Siyah
8.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
19 8099.00 Xiaomi Redmi 13C 8 GB RAM 256 GB HAFIZA (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: YİĞİT İLETİŞİM | Distribütör Garantili
9.024,05 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
20 9034.05 Xiaomi Redmi 13C 8 Gb 256 Gb Lacivert Cep Telefonu (Xiaomi Turkiye Garantili)Distribütör Garantili
7.826,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
21 7826.33 Xiaomi Redmi 13C 256 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) - LacivertSatıcı: birsana | Distribütör Garantili | 497 yorum
7.850,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
22 7860 Xiaomi Redmi 13C 256 GB 8 GB Ram Siyah Akıllı Telefon (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: CepteTek | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
7.851,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
23 7851.84 Xiaomi Redmi 13C 256 GB 8 GB Ram Lacivert Akıllı Telefon (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: CepteTek | Distribütör Garantili
7.851,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
24 7851.84 Xiaomi Redmi 13C 256 GB 8 GB Ram Siyah Akıllı Telefon (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: BAYAR TEKNOLOJİ | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
7.871,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
25 7871.04 Xiaomi Redmi 13C 8Gb-256Gb - Siyah (Xiaomi Turkiye Garantili)Satıcı: Bayar Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
7.896,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
26 7896.53 Xıaomı Redmı 13 C 256 Gb 8 Ram Lacıvert Xıaomı Turkıye GarantılıSatıcı: Aksaray İletişim | Distribütör Garantili
7.906,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
27 7906.45 Xıaomı Redmı 13 C 256 Gb 8 Ram Sıyah Xıaomı Turkıye GarantılıSatıcı: Aksaray İletişim | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
7.906,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
28 7906.45 Xiaomi Redmi 13C 256 GB 8 GB Ram Siyah Akıllı Telefon (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Koycebine | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
7.919,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
29 7919.04 Xiaomi Redmi 13C 256 GB 8 GB Ram Lacivert Akıllı Telefon (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Koycebine | Distribütör Garantili
7.919,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
30 7919.04 Xiaomi Redmi 13C 256 GB 8 GB Ram Siyah Akıllı Telefon (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: CepHane Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
7.937,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
31 7937.03 Xiaomi Redmi 13C 256 GB 8 GB Ram Siyah Akıllı Telefon (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Aksaray İletişim | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
7.937,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
32 7937.03 Xiaomi Redmi 13C 256 GB 8 GB Ram Lacivert Akıllı Telefon (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: CepHane Teknoloji | Distribütör Garantili
7.937,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
33 7937.03 XIAOMI Redmi 13C 8/256 GB Akıllı Telefon Geceyarısı SiyahıDistribütör Garantili
7.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
34 7959 Xiaomi Redmi 13C 8Gb + 256Gb Siyah (Xiaomi Turkiye Garantili)Distribütör Garantili | Renk: Siyah
7.977,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
35 7977.52 Xiaomi Redmi 13C 8 GB RAM 256 GB Siyah Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: IŞIKCELL SANAL | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
7.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
36 7999.00 Xiaomi Redmi 13C 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) siyahSatıcı: cagri17 | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
7.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
37 7999.00 Xiaomi Redmi 13C 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: exbilisim | Distribütör Garantili
7.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
38 7999.00 Xiaomi Redmi 13C 8 GB RAM 256 GB Siyah Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Class Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
8.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
39 8000.00 Xiaomi Redmi 13C 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) siyahSatıcı: CepHaneTeknoloji | Distribütör Garantili | 421 yorum | Renk: Siyah
8.019,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
40 8019.00 Xiaomi Redmi 13C 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) lacivertSatıcı: CepHaneTeknoloji | Distribütör Garantili
8.019,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
41 8019.00 Xiaomi Redmi 13C 8 GB RAM 256 GB Lacivert Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: TheCover | Distribütör Garantili
8.039,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
42 8039.00 Xiaomi Redmi 13C 8 Gb Ram 256 Gb MaviSatıcı: Samsun Telemarket - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Mavi
8.065,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
43 8065.00 Xiaomi Redmi 13C 8 GB RAM 256 GB Lacivert Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: IŞIKCELL SANAL | Distribütör Garantili
8.085,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
44 8085.00 Xiaomi Redmi 13C 8 Gb 256 Gb MaviSatıcı: Koycebine | Renk: Mavi
8.091,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
45 8091.53 Xiaomi Redmi 13C 8 Gb Ram 256 Gb SiyahSatıcı: Terminal İletişim - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
8.098,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
46 8098.00 Xiaomi Redmi 13C 8 GB RAM 256 GB Lacivert Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | Distribütör Garantili
8.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
47 8099.00 Xiaomi Redmi 13C 8GB/256GB Akıllı Telefon LacivertDistribütör Garantili | 22 yorum
8.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
48 8099.00 Xiaomi Redmi 13C 8 Gb Ram 256 Gb SiyahSatıcı: GENÇ TİCARET - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
8.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
49 8099.00 Xiaomi Redmi 13C 8 Gb Ram 256 Gb MaviSatıcı: CepteTek | Distribütör Garantili | Renk: Mavi
8.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
50 8099.00 Xiaomi Redmi 13C 8 Gb Ram 256 Gb SiyahSatıcı: CepteTek | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
8.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
51 8099.00 Xiaomi Redmi 13C 256 GB 8 GB Ram Siyah Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: AKSARAY İLETİŞİM | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
8.139,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
52 8139.00 Xiaomi Redmi 13C 8 Gb 256 Gb SiyahSatıcı: Koycebine | Renk: Siyah
8.140,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
53 8140.28 Xiaomi Redmi 13C 8Gb + 256Gb Lacivert (Xiaomi Turkiye Garantili)Distribütör Garantili
8.182,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
54 8182.35 Xiaomi Redmi 13C 8 GB RAM 256 GB Siyah Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: AKSA-TELEKOM | Distribütör Garantili | 93 yorum | Renk: Siyah
8.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
55 8199.00 Xiaomi REDMİ 13C NAVY BLUESatıcı: ARMAGEDON | Renk: Mavi
8.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
56 8200.00 Xiaomi Redmi 13C 8 GB RAM 256 GB Siyah Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Bayar Teknoloji Ve İletişim A.Ş | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
8.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
57 8249.00 Xiaomi Redmi 13C 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) lacivertSatıcı: isikcell | Distribütör Garantili
8.255,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
58 8255.00 Xiaomi Redmi 13C 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) siyahSatıcı: GENCTICARET26 | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
8.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
59 8299.00 Xiaomi Redmi 13C 256 GB 8 GB Ram Siyah Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Ceptemax | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
8.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
60 8299.00 Xiaomi Redmi 13C 8 Gb Ram 256 Gb SiyahSatıcı: CepHane Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
8.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
61 8299.00 Xiaomi Redmi 13C 8 Gb Ram 256 Gb MaviSatıcı: CepHane Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Mavi
8.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
62 8299.00 Xiaomi Redmi 13C 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) siyahSatıcı: NazGençTelekom | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
8.300,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
63 8300.00 Xiaomi Redmi 13C 8 Gb Ram 256 Gb SiyahSatıcı: Gençpa Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
8.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
64 8349.00 Xiaomi Redmi 13C 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) siyahSatıcı: isikcell | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
8.374,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
65 8374.00 Xiaomi Redmi 13C 256 GB 8 GB Ram Lacivert Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Beşken Elektronik | Distribütör Garantili
8.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
66 8499.00 Xiaomi Redmi 13C 256 GB 8 GB Ram Siyah Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Beşken Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
8.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
67 8999.00