Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Xiaomi Redmi Note 11E 128 GB 4 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Siyah
Satıcı: nitech bilişim | Distribütör Garantili | 26 yorum | Renk: Siyah
7.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
1 7999.00
Xiaomi Redmi Note 11E 128 Gb Siyah ( İthalatçı Garantili)
Satıcı: TBM Market | İthalatçı Garantili | Renk: Siyah
9.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 9400.00
4 GB
7.999,00 TL
6 GB
Fiyat bulunamadı
EKRAN
BATARYA
KAMERA
TEMEL DONANIM
TASARIM
İŞLETİM SİSTEMİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
ÖZELLİKLER
DİĞER BAĞLANTILAR
TEMEL BİLGİLER
Samsung Galaxy A07 5G
10.290,00 TL
Redmi Note 13 Pro+ 5G
21.546,50 TL
Poco M3 128 GB
9.999,00 TL
Redmi Note 12 Pro+ 5G
14.933,00 TL
Redmi Note 14 256 GB
12.365,70 TL
Samsung Galaxy A21s 64 GB
14.736,50 TL
Oppo Reno5 Lite
22.999,00 TL
Infinix Smart 9 4 GB / 128 GB
7.466,00 TL
Redmi 13C 8 GB / 256 GB
8.468,00 TL
Samsung Galaxy M23 5G
20.499,00 TL
Redmi Note 10S 6 GB / 128 GB
9.333,60 TL
Xiaomi Redmi Note 8 Pro 64 GB
8.599,00 TL
1 yorum
3 yorum
1 yorum
3 yorum
108 yorum
1 yorum
7 yorum