4.1 (16 oy) / 101 yorum
Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
Hızlı Şarj Gücü (Maks.):
5G:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Var
Kablosuz Şarj:
Yok

Redmi Note 11S (128 GB / 8 GB) Fiyatları

Redmi Note 11S 128 Gb (2. El - A Kalite) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: SEVEN7 MOBİLE

8.369,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 8369.10
Xiaomi Redmi Note 11S 128 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Mavi

Satıcı: MiMobil | Distribütör Garantili | 1012 yorum | Renk: Mavi

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 9999.00
Xiaomi Redmi Note 11S 128 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Gri

Satıcı: nitech bilişim | Distribütör Garantili | 1012 yorum | Renk: Gri

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 9999.00
Xiaomi Redmi Note 11S 128 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Mavi

Satıcı: nitech bilişim | Distribütör Garantili | 1012 yorum | Renk: Mavi

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 9999.00
Xiaomi Redmi Note 11S 8 GB 128 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) gri

Satıcı: AYYILDIZ-GSM | Distribütör Garantili | Renk: Gri

13.166,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 13166.06
Xiaomi Redmi Note 11S 8 Gb 128 Gb (Xiaomi Türkiye Garantili) Gri

Satıcı: Onlitek | Distribütör Garantili | Renk: Gri

14.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 14000.00
Xiaomi Redmi Note 11S 8 GB 128 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) gri

Satıcı: akay-bilişim | Distribütör Garantili | Renk: Gri

14.153,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 14153.10
Xiaomi Redmi Note 11S 8 / 128 GB Ram Graphite Gray Gri

Satıcı: YAMAN VODAFONE İLETİŞİM TELEKOM | 19 yorum | Renk: Gri

13.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 13499.00

Redmi Note 11S (128 GB / 8 GB) Fiyat Geçmişi

Redmi Note 11S Ürün Ailesi

Redmi Note 11S (128 GB / 8 GB) Temel Özellikleri

5G:
Yok
Var
Yok
Suya Dayanıklılık Seviyesi:
4.5G Desteği:
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Var
SAR Değeri 10g (Baş):
0.594 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
84.18 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:

Redmi Note 11S (128 GB / 8 GB) Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi (Tipik) 5000 mAh
• Konuşma Süresi (4G) 33 Saat
• Video Oynatma 16 Saat
• Müzik Oynatma 138 Saat
• Şarj USB Type-C
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Gücü (Maks.) 33 W
• Hızlı Şarj Özellikleri Hızlı Şarj (33W)
• Şarj Süresi (Üretici Verisi) 58 Dakika
• Kablosuz Şarj Yok
• Değişir Batarya Yok

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

• Yonga Seti (Chipset) MediaTek Helio G96 (MT6781V/CD)
• CPU Frekansı 2.05 GHz
• CPU Çekirdeği 8 Çekirdek
• Ana İşlemci (CPU) 2x 2.05 GHz ARM Cortex-A76
• 1. Yardımcı İşlemci 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55
• İşlemci Mimarisi 64-bit
• Grafik İşlemcisi (GPU) Mali-G57 MC2
• CPU Üretim Teknolojisi 12 nm
• AnTuTu Puanı (v9) 359.300 Puan
• AnTuTu Puanı (v10) 397.500 Puan
• Geekbench 5 (Single-core) 530 Puan
• Geekbench 5 (Multi-core) 1.875 Puan
• Geekbench 6 (Single-core) 690 Puan
• Geekbench 6 (Multi-core) 1.920 Puan
• Bellek (RAM) 8 GB
• RAM Tipi LPDDR4X
• Dahili Depolama 128 GB
• Dahili Depolama Biçimi UFS 2.2
• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 1 TB
• Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri 6/8GB RAM seçeneği var
• Diğer Hafıza Seçenekleri 64/128GB Depolama seçeneği var

TASARIM TASARIM

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Redmi Note 11S (128 GB / 8 GB) Yorumları (101 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yorum Başa Sabitlendi
apoluppo Profil Resmi

3 yorum

apoluppo 2 gündür kullanıyorum 128/8 yd aldım

EKRAN: Ekran çok güzel amoled 90 hz yağ gibi akıyor ekran konusunda şüpheniz olmasın

KAMERA: Ben öyle pek fotoğraf çekmeyi seven biri değilim fakat arada instada st atmak için vs. foto çekiyorum kamera gayet yeterli kendi seviyesine göre benim hoşuma gitti yani 108 mp pek inandırıcı gelmedi 64 mp gibi duruyo fotolarda bakınca ama yinede memnun oldum kamerasından

OYUN & GÜNLÜK KULLANIM : Ben pek pubg tarzı oyunlar oynayan biri değilim ama sırf merak ettiğim için pubg indirdim 45 fps 60 yapabiliyoruz 45 de iyi yani düşük fpsden geçenler için seviye atlamış hissiyatı verir onun dışında oynadığım oyunlar pes / bus simulator peste yüksek ayarlarda 50 fps alıyorum fakat 50-60 pek farkı yok donma kasma takılma yok kesinlikle bus simulatörde yüksek ayarlarda kasmadan donmadan oynuyorum günlük kullanımda insta discord vs. takılıyorum ve bana yetiyor.

TASARIM : Tasarımı çok hoşuma gitti premium hissiyatı tam olarak vermesede dandik telefon hissiyatı vermemesi yeterli yani farklı bir tutuş hissiyatı var hoşunuza gidecektir eminim.

BATARYA : 1-2 saat oyun ve sosyal medyada gezme sonucunda 6-7 saat hatta oyun oynamıyorsanız 8 saate kadar ekran süresi alabilirsiniz.

Son olarak arkadaşlar bu telefonu benim gibi pes vs. oynayanlar için ve gün boyu sosyal medyada takılanlar için güzel bir telefon tercih edebilirsiniz başka sorusu olanlar yorumlara yazabilir cevaplarım.
Faydalı (5) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce - 128 GB / 8 GB
apoluppo Profil Resmi

3 yorum

apoluppo + Telefonla ilgili çok büyük bi sıkıntı farkettim Bluetooth kulaklık takınca ses boğuklaşıyor tamamen bozuluyor ses kulaklığın bozuk olduğunu düşünüp evdeki herkesin telefonda denedim hepsinde ses her zamanki gibiydi 11s telefona gelince bi kafayı yedi anlamadım şuan kulaklık kullanamıyorum güncelleme bekleyecem belki düzelir. Devamını Oku
Faydalı (3) Faydalı Değil (3) Yanıtla - 3 yıl önce - 128 GB / 8 GB
bayram k* Profil Resmi

1 yorum

bayram k* 3 ay geçmiş ama sormak istedim telefon çabıkmı ısınıyor hele de oyun oynarken ve batarya konusunu anlamadım sürekli telefon başında insta tiktok gezince 7 8 saat mı dayanıyor
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce - 128 GB / 8 GB
Xiaomi R**** n*** 1** Profil Resmi

21 yorum

Xiaomi R**** n*** 1** Knk ısınma gerçekten fazla ama yaz aylari biraz da normal ama batarya da yazan eleman haklı çok uzun gitmiyor o da biraz ısındığındqn kaynakli
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce - 128 GB / 8 GB
Yorum Başa Sabitlendi
Frınge f****** ( ͡* ͜* ͡** Profil Resmi

40 yorum

Frınge f****** ( ͡* ͜* ͡** İki gündür kullanıyorum 8/128 yd aldım

+Ekranına değineyim inanın amoledini iyi buldum keskinliği kontrast ve renkleri güzel veriyor.
+ Çift hoparlör ortalama ve üzeri alt hoparlör muazzam kalitesi var kötü değil asla ama üst kısım az ses veriyor bir de bass ve tizi düşük vasat çıkartıyor sesi o kadar da olur diyelim.
+ İşlemci 12 nm ısınma sorunu olan cinsten ama pubg da ısındığını hissetmedim ve kasma az da olsa kalabalık yerler de nadiren var oda olur o kadar diyeyim.
+ Kameralarına değineyim gerçekten beğendim iyi fotoğraflar çekiyor ön ve arka kameralar başarılı.

- helio g96 biraz zayıf kalmış işlemci yönünden 2.05 performans çekirdeği ve grafik kart g57 olarak da az zayıf grafiği ama yine de kasma ve donma yaşatmıyor ciddiyim oyun ve uygulamalar menü geçişleri seri iyi çalışıyor cihaz üzmedi açıkçası.
- NFC olabilirdi
- üst hoparlör biraz vasat ses çıkarıyor ama yapacak bir şey yok.
Faydalı (2) Faydalı Değil (2) Yanıtla
3 yıl önce - 128 GB / 8 GB
Ahmet B***** Profil Resmi

8 yorum

Ahmet B***** Şuan nasıl 195 dolara buldum ama bütçem daha fazla x9a 280 dolar hangisi sizce?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 yıl önce - 128 GB / 8 GB
Tahir Y**** Profil Resmi

5 yorum

Tahir Y**** 195 dolara nerde buldunuz
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 yıl önce - 128 GB / 8 GB
Tahir Y**** Profil Resmi

5 yorum

Tahir Y**** Yazar mısınız
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 yıl önce - 128 GB / 8 GB
Yorum Başa Sabitlendi
İbad3ath Profil Resmi

54 yorum

İbad3ath 1 aylık kullanıcı deneyimim
Ekran;
Ekran için pek dıcek bişey yok amoled 90hz güzel bir ekran
Batarya;
Telefon 0-100 50 dakikada şarj oluyor eğer ama şarjının pek iyi gittiğini söyleyemeyeceğim 6-7 saatlik bir ekran süresi veriyor tabiki bu kullandığınız uygulamaya göre değişiklik gösterir
Kamera;
Eğer çok fotoğraf çeken biriş değilseniz size yeter ama fotoğraf çekmeyi seven biriyseniz sakın almayın ben şahsen çok fotoğraf çekmeyi sevmediğim için benim için kamera önemli değil
İşlemci;
Pubg de 45 fps akıcı bir şekilde oynatıyor başka oyunlarda pek denemedim ama onlarda da sonucun değişeceğini sanmıyorum ısınma konusuna gelirsek telefon sadece şarjda ısınıyor oyunda olsun günlük kullanımda olsun gerçekten ısınmıyor
Tasarım;
Tasarım bence gayet güzel ince hafif ele oturan bir telefon bende beyaz rengi var gerçekten çok ilgi çekici gören marka model soruyor
Sonuç;
Arkadaslar eğer fotoğraf kalitesi sizin için önemli değilse tasarım daha önemliyse arada oyun arada sosyal medya ise rahatlıkta alabilirsiniz ayrıca telefon hakkında sorunuz varsa sorabilirsiniz
Faydalı (8) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce - 128 GB / 8 GB
Elvin Profil Resmi

24 yorum

Elvin ust hoparlör alt hoparlöre gore daha az ses veriyor sizdede öylemi ?
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 yıl önce - 128 GB / 8 GB
İbad3ath Profil Resmi

54 yorum

İbad3ath Bendede öyle elvin
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 yıl önce - 128 GB / 8 GB
Alp Ü******** Profil Resmi

2 yorum

Alp Ü******** Telefonda nfc var mı acaba?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 yıl önce - 128 GB / 8 GB
uye_176678843440 Profil Resmi

13 yorum

uye_176678843440 Çok iyi telefon 2026 da bile kullanılabilecek halde bence tek eksisi malzeme kalitesi tırt:(
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 hafta önce - 64 GB / 6 GB
Emir Profil Resmi

1 yorum

Emir Bu Telefonu Amcamdan Aldım 4 Yıl Kullanmış Bende 2 Sene Kullandım

Ekran Gayet Akıcı Güzeldir Oyuna Gelirsek
4 Yıllık Telefon Olmasına Ragmen Pubg 45 Fps Alıyor Fakat 60 Fps Gibi Akıcılıgı Var Likit Sogutma Sistemi Sayesinde Hem Isınmıyor Hemde Akıcılıgını Koruyor 2 Senenin Sonuna Dogru Bazenleri Drop Atmaya Basladı Ama Bence Normal Cünkü hem 6 senelik telefon hemde 10 saat rahat pubg oynuyordum
Fakat Ekran 1 Kere Darbe Alınca 2 Darbede Kırılıyor Ama Çok Güzel Telefondur Kendisi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce - 128 GB / 6 GB
Ömer T** Profil Resmi

3 yorum

Ömer T** Annem e alicam nasıl telefon
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce - 128 GB / 8 GB
BOĞA O***** e**** Profil Resmi

6 yorum

BOĞA O***** e**** kötü tarafı
ısınma batarya ısınma batarya ısınma batarya ısınma batarya ısınma bukadar yani almayın aldırmayın .)
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce - 128 GB / 8 GB
ROTASIZ K***** Profil Resmi

3 yorum

ROTASIZ K***** Epey bu cihaz bu puanı hak etmiyor düzelt lütfen
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce - 128 GB / 8 GB
ROTASIZ K***** Profil Resmi

3 yorum

ROTASIZ K***** Redmi note 10 s cihazın puanı 57 olurken redmi note 11s cihazın nasıl 56 olur redmi note 11 s 10s den özellikleri üstün epey
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce - 128 GB / 8 GB
Hamza T**** Profil Resmi

3 yorum

Hamza T**** Epey böyle bi cihaz 56 puanı hak etmiyor
Faydalı (2) Faydalı Değil (1) Yanıtla
2 yıl önce - 128 GB / 8 GB
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.