4.4 (14 oy) / 61 yorum
Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
Hızlı Şarj Gücü (Maks.):
5G:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Var
Kablosuz Şarj:
Yok

Redmi Note 12 (8 GB / 128 GB) Fiyatları

Xiaomi Redmi Note 12 128 GB+8GB Akıllı Cep Telefonu

Satıcı: Teknofona

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 8999.00
Xiaomi Redmi Note 12 128 GB+8GB Akıllı Cep Telefonu

Satıcı: Teknofona

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 8999.00
Xiaomi Redmi Note 12 128 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Mavi

Satıcı: MS.TEKNO | Distribütör Garantili | 1803 yorum | Renk: Mavi

10.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 10980.00
Xiaomi Redmi Note 12 8 Gb Ram / 128 Gb Yeşil

Satıcı: Tuncerler - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

11.448,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 11448.00
Xiaomi Redmi Note 12 128 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Mavi

Satıcı: CEPCENTER | Distribütör Garantili | 1803 yorum | Renk: Mavi

11.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 11500.00
Xiaomi Redmi Note 12 8 GB 128 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: AYYILDIZ-GSM | Distribütör Garantili

12.225,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 12225.56
Xiaomi Redmi Note 12 8 GB 128 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) mavi

Satıcı: teknolojikapinda33 | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

12.349,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 12349.05
Xiaomi Redmi Note 12 8 Gb Ram / 128 Gb Siyah

Satıcı: İNAN MOBİLE TEKNOLOJİ - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili

13.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 13000.00
Xiaomi Redmi Note 12 128 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Mavi

Satıcı: teknolojikapinda | Distribütör Garantili | 1803 yorum | Renk: Mavi

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 13999.00
Xiaomi Redmi Note 12 128 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Gri

Satıcı: JiyanShop | Distribütör Garantili | 1803 yorum | Renk: Gri

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 13999.00
Xiaomi Redmi Note 12 128 GB 8 GB RAM Buz Mavisi Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Teknolojikapinda | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

14.399,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

11 14399.04
Xiaomi Redmi Note 12 8 GB 128 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: saglammobile | Distribütör Garantili

12.824,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 12824.05
Xiaomi Redmi Note 12 8 Gb Ram / 128 Gb Siyah

Satıcı: Zorlu İletişim - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili

15.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 15250.00

Redmi Note 12 (8 GB / 128 GB) Fiyat Geçmişi

Redmi Note 12 Ürün Ailesi

Redmi Note 12 (8 GB / 128 GB) Temel Özellikleri

5G:
Yok
Var
Yok
Suya Dayanıklılık Seviyesi:
4.5G Desteği:
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Var
SAR Değeri 10g (Baş):
0.900 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
85.04 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:

Redmi Note 12 (8 GB / 128 GB) Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

TASARIM TASARIM

• Boy 165.66 mm
• En 75.96 mm
• Kalınlık 7.85 mm
• Ağırlık 183.5 Gram
• Renk Seçenekleri Mavi Gri Yeşil

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Redmi Note 12 (8 GB / 128 GB) Yorumları (61 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yorum Başa Sabitlendi
Kerem Y***** Profil Resmi

44 yorum

Kerem Y***** Size yaklaşık 2 yıllık (1.5 sene) deneyimlerimi aktarayım.

İlk önce HyperOS Türkiye ROM ile kullandım ve aşırı yavaş ve hantal çalışıyordu, daha sonra EU ROM kurdum ama bu sefer de bug oluyordu malum Çin tabanlı beta ROM, sonra Global ROM kurdum şuan gayet hızlı çalışıyor yani bu telefonu kullanacağınız zaman Global ROM kurun, garanti ile işiniz olacağı zaman verileri yedekleyip TR ROM kurup bootloader kilidini kapatırsınız sorun olmaz.

ARTILAR

Ekran- 120Hz AMOLED ekran, ayarlardan renk modunu doygun ayarlayınca Samsung'un ekranlarından daha canlı mükemmel bir ekranı olduğunu görebiliyorsunuz. FHD çözünürlük çok yüksek değil ama telefon için gayet yeterli pikseller ayırt edilmiyor.

Batarya- Ben HyperOS'i Türkiye ve EU ROM'da kullandığımda pil hızlı bitiyordu, ama Global ROM kurduğumda pil ömrü artmaya başladı, %20 ile %85-90 seviyesinde kullanırım ve 120Hz modunda 5-6 saat, 60Hz modunda ise 6-7 saat ekran süresi aldım ve sınıfına göre orta-iyi bir batarya performansı var.

Kızılötesi- Xiaomi'nin her cihaza koyduğu kızılötesi bu cihazda tabi ki var, evdeki TV, klima, vantilatör gibi kızılötesi ile çalışan herhangi bir cihazı telefondan kontrol edebilirsiniz.

NÖTR ÖZELLİKLER

Fotoğraf performansı- Geceleri biraz kalite düşebiliyor ancak fotoğraf çekiminde biraz parlaklık arttırılır ise ve sonradan kontrast biraz arttırılırsa fotoğraf iyi gözüküyor. Gündüz ise kameraya biraz doğal ışık girdiğinde gayet net bir şekilde çekmeye başlıyor. Hatta çoğu çektiğim fotoğrafta arkadaşlarım 60-70 bin liralık iPhone, Samsung ile çektiğimi sandı.

Isınma- ısınma normal, sosyal medyada gezinirken biraz ısınıyor gayet normal, oyunlarda biraz fazla ısındığını da diyebilirim bu da normal ama aşırı fazla oynarken el yakıyor, herhangi soğutma sistemi de yok ama nötr diyebiliriz bu 10-12 bin liralık fiyat bandında.

33W Şarj Hızı- Bunu nötr olarak değerlendiriyorum çünkü gerçekten 33W ile adam akıllı şarj etmiyor. Annemin 20W şarj aleti benim 33W şarj aletimden daha hızlı ve daha sağlıklı (ısınma olmadan) şarj ediyor.

EKSİLER

NFC Yok- NFC olmaması benim için bir eksi. Kart yerine telefondan ödeme yapmak büyük bir kolaylık, ülkede temassız ödeme NFC tarafında pek fazla desteklenmiyor ama veri aktarım olarak kablosuz çok işe yarayan bir teknoloji, olmaması üzdü.

Video Kalitesi- Fotoğraf kalitesi her ne kadar iyi olsa da video kalitesi kötü. Düzgün bir video kalitesi almak için açık havada gündüz veya akşamüstü vakti çekim yapmanız gerek ev içinde ışıklı ortamda da gayet iyi çekiyor ama karanlık yerde video konusunda neredeyse kör oluyor telefon çekim yapamıyor. Cihazda EIS ve OIS sarsıntı önleyici yok ama kendi çapında yazılımsal olarak hafif efekt gibi bir sarsıntı önleyicisi mevcut. 1x te çok işe yaramıyor biraz engelliyor ama o kadar da etkili değil, geniş açıda ise video çekerken sarsıntıyı gayet iyi önlüyor.

Yani aşırı bir beklentiniz tabi olmasın, ama fiyatına göre ortalama bir telefon denilebilir. Üzerine birkaç bin daha konulup Galaxy A35 alınabilir ancak karar size kalmış, Custon ROM açısından özelleştirme olarak Xiaomi en serbest kullanım sunan marka zaten ben o yönünü seviyorum.
Faydalı (0) Faydalı Değil (2) Yanıtla
1 yıl önce - 8 GB / 128 GB
Murat Profil Resmi

1 yorum

Murat @Kerem Y***** hocam global rom nasıl kurucaz programlara nasıl ulaşıcaz bir video yada link paylaşırmısın
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce - 8 GB / 128 GB
Kerem Y***** Profil Resmi

44 yorum

Kerem Y***** @Murat Reis cihazın OEM kilidini (bootloader kilidi) açman lazım internete bakarsan bir sürü kaynak bulabilirsin. Daha sonra Mi Flash Tool programı ile bilgisayara indirdiğin Global ROM dosyasını telefona flaşlayacaksın. İnternete bakarsan yüzlerce video ve rehber bulabilirsin tek bir kaynak vermek kısıtlı olur bence. Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce - 8 GB / 128 GB
Yorum Başa Sabitlendi
Muhammed Profil Resmi

9 yorum

Muhammed Size 4 aylık deneyimlerimi anlatayım:

Artıları:

+Tam dolu batarya ile ortalama 1 günü rahat geçirirsiniz. Şarj aletini gün içerisinde aratmadı şahsen. ("Her Zaman Açık" ekran kapalı, 120 Hz açık, Mi Band 4 bileklik 7/24 Bluetooth'a bağlı şekilde kullanıyorum. Genelde telefonu gece şarj aleti takılı şekilde bırakmam. Şarj %90'in üstünde ise o gün hiç şarja takmıyorum. %90'ın altında ise sabaha karşı 10-15 dakika şarja takınca %100 oluyor zaten.)

+IPS ekrana kıyasla AMOLED ekran cidden farkettiriyor. Ekran yanması ile hiç karşılaşmadım şuan.

+Kamerası giriş segmentine göre yeterli. Video çekerken elimin titrediği sahnelerde telefonun kendisi hafif titremeleri azaltıyor.

+Android 14(HyperOS) güncellemesini yükleyebilirsiniz şuan. (Türkiye cihazları için de geldi.)

+Çoğu rekabetçi oyunda orta ayarlarda 60 FPS, çok düşük ayarlarda 120 FPS (çok stabil olmasa da) alabilirsiniz. (Ben Wild Rift oynuyorum bu konuda beni hiç üzmedi.)

Eksileri:

-İşlemcisi yeni gibi gözüksede aslında eski teknoloji. (Günlük kullanımda üzmez ama fazla bir şey beklemeyin.)

-NFC yok. Hani bazı durumlarda keşke olsaydı dedirtti bana.

-1080p 30fps video kaydı alabiliyorsun sadece. (Google Camera ile 60fps alabiliyorsun ama o da karanlıkta düzgün çıkmıyor.)

-Animasyonlar kısıtlı. Redmi Note 11 Pro'nun bile işlemcisi daha kötü olmasına rağmen şeffaf denetim merkezi, arayüz animasyonları vs. bulunurken bu telefonda yok. (SetEdit tarzı uygulamalar çalışmıyor haberiniz olsun.)

-Hyper OS ile gelen "Her Zaman Açık" ekran ile kilit ekranı arasındaki geçişler olmuyor. ("Geçişleri uygula" dememe rağmen yine 10 saniyelik eski hâli devam ediyor.)

-120 Hz var ama oyunlarda 120 FPS seçeneği açık olsa dahî (Wild Rift gibi) bazen 60 FPS'de sabit kalıyor. (Pil ve Performans uygulamasının verilerini temizleyince 120 FPS alabiliyorsunuz ama ha bire bunu mu yapacaz yani?)

-PUBG oynayacaklar bu telefon programsız/configsiz 30 FPS destekliyor haberiniz olsun.

Başka sorularınız varsa sorabilirsiniz.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce - 8 GB / 128 GB
kayaserhan6 Profil Resmi

19 yorum

kayaserhan6 kanka bende bluetooth kulaklık var ve bazen bağlantı sorunları yaşıyorum kendi kendine bağlantı kopuyor tekrar bağlanıyor veya bazen bağlantı kopunca hiç bağlanmıyor sende de bu sorunlar var mı ayrıca şarj meselesi konusunda eskisi gibi bitmesini beklemek doğru mu yoksa istediğimiz zaman şarj edebilir miyiz sıkıntı olur mu yani Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce - 8 GB / 128 GB
Muhammed Profil Resmi

9 yorum

Muhammed Bluetooth konusunda kesin bir şey söyleyemem ama ben de Mi EarBuds Basic 2 var şarjı az iken nadiren de olsa kopmalar yaşıyorum. Telefonun şarja takma konusuna gelirsek istediğin zaman tak ama batarya ömrünü uzatmak için %20-15 arası şarja takmanı tavsiye ederim. (Şahsen ben öyle yapmaya çalışıyorum.) Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce - 8 GB / 128 GB
Mehmet_ali Profil Resmi

4 yorum

Mehmet_ali Telefonu alacağım fiyatına göre gayet yeterli ve güzel ben çar x street ve Pubg oynayacagim oyunda normalde 60fps destekliyor ama oyun ayarında gözükmüyor Ve gayet yeterli oyunlarda kasmadan oynasam yeter (:
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce - 8 GB / 128 GB
Enes K*** Profil Resmi

59 yorum

Enes K*** Tam olarak iki yıllık kullanımdan sonra telefon ömrünü benim için bitirdi şuanda yeni telefon bakıyorum size neden Xiaomi almamanız için nedenleri sayayım --ekran yanığı oluştu en üste şarj göstergesi olduğu kısımlar aynı şekilde hep yanmasından kaynaklı galiba
-telefonun heryerinden reklam fışkırıyor arada bir kendi uygulamasını açıyor içinde reklam dolu dalga geçer gibi
-Büyük ihtimalle bu telefondsn kaynaklı aldığım günden beri telefonun şarjı su gibi gidiyor işlemciden kaynaklı diye düşünüyorum mecbur aldığımdan beri 60hz kullanıyorum
-2 yıl sonunda telefonun akıcılığı gitti format atsam düzeltebilir belki
-parmak izi keyfe keder çalışıyor
Son olarak ben bu telefonla 2 yılda sadece wp ve sosyal medya ağırlıklı kullandım oyun oynamadım bile benim için bir hayal kırıklığı oldu bu telefon bu deneyimden sonra Xiaomi benim için bitmiştir ki daha bir sürü sorun var.
Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce - 8 GB / 128 GB
emirr4211 Profil Resmi

7 yorum

emirr4211 @Enes K*** Telefon bootloader kilidini açıp kullanabilirsiniz ben hyperos 1 ile bootloaderi açmıştım şuan port hyperos 3 kullanıyorum günlük kullanımda ve oyunlarda yeterli akıcılığa ulaştı 1.5 yıldır kullanıyorum telefonu tek sorunu batarya ve işlemcisi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 ay önce - 8 GB / 128 GB
uye_176434756326 Profil Resmi

2 yorum

uye_176434756326 zamanında 9k verip 120hz ekranına aldanıp aldığım telefon 2 yıl idare edecek düzeyde çok bir şey beklemeyin kamerası güncellemeler ile birlikte rezalet yaptılar onun dışında gayet iyi
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce - 6 GB / 128 GB
Wasde 9* Profil Resmi

2 yorum

Wasde 9* Asla alınmayacak telefon.
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
6 ay önce - 6 GB / 128 GB
Sefa P*** Profil Resmi

3 yorum

Sefa P*** antutu v11 epey Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce - 8 GB / 128 GB
Epey Profil Resmi
Epey @Sefa P*** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce - 8 GB / 128 GB
Muhammet K*** Profil Resmi

2 yorum

Muhammet K*** Beyler 2. El 3000 bine alinirmi
Yani isinma fln oluyormu efootbal oynatırım kamera performansı iyimi
2. El note12 almak mantiklimi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
9 ay önce - 6 GB / 128 GB
Ensar B**** Profil Resmi

2 yorum

Ensar B**** Gidin paramızı çöp etmeyin Samsung S21 FE alın yenilenmiş
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce - 6 GB / 128 GB
Tahir A**** Profil Resmi

2 yorum

Tahir A**** Fiyatını asla haketmeyen cihazdır. Size tavsiyem şu 2025 yılında bütçeniz yetiyorsa geekbench tekli çekirdek skoru en az 1000 olan bir cihaz almanız yoksa gelecek yıllarda ve güncellemelerde telefon çok yavaşlar.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce - 6 GB / 128 GB
Beyzade Bey Profil Resmi

18 yorum

Beyzade Bey Samsung Galaxy A16 ile Note 12 arasında kararsız kaldım fikri olan var mı?
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce - 8 GB / 128 GB
Kunggu u** Profil Resmi

9 yorum

Kunggu u** @Beyzade Bey 16> g99>
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 11 ay önce - 8 GB / 128 GB
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.