4.2 (7 oy) / 117 yorum

Redmi Note 12S

Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
Hızlı Şarj Gücü (Maks.):
5G:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Var
Kablosuz Şarj:
Yok

Redmi Note 12S Fiyatları

Xiaomi Redmi Note 12S 256GB 8gb Ram - Siyah

Satıcı: MAVİ PLUS | Renk: Siyah

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 9999.00
Xiaomi Redmi Note 12S 256 Gb Yeşil (İthalatçı Garantili)

Satıcı: İnan Elektronik | İthalatçı Garantili | Renk: Yeşil

9.879,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 9879.40
Xiaomi Redmi Note 12S 256 Gb 8 Gb Ram Siyah (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: ÖZKÖKLER GROUP | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

9.972,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 9972.20
Xiaomi Redmi Note 12S 256GB 8gb Ram - Yeşil

Satıcı: MAVİ PLUS | Renk: Yeşil

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 9999.00
Xiaomi Redmi Note 12S 256 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: MS.TEKNO | Distribütör Garantili | 577 yorum | Renk: Siyah

10.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 10490.00
Xiaomi Redmi Note 12S 256 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Mavi

Satıcı: MS.TEKNO | Distribütör Garantili | 577 yorum | Renk: Mavi

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 10999.00
Xiaomi Redmi Note 12S 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: AYYILDIZ-GSM | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

15.047,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 15047.06
Xiaomi Redmi Note 12S 256 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: Doğabilişim | Distribütör Garantili | 577 yorum | Renk: Siyah

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 10499.00
Xiaomi Redmi Note 12S 256 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: TURGUT İLETİŞİM. | Distribütör Garantili | 577 yorum | Renk: Siyah

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 14999.00
Xiaomi Redmi Note 12S 256 GB 8 GB (Türkiye Garantili ) - Siyah

Satıcı: Mobilpasaj | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

15.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 15000.00

Redmi Note 12S Fiyat Geçmişi

Redmi Note 12S Temel Özellikleri

5G:
Yok
Var
Yok
Suya Dayanıklılık Seviyesi:
4.5G Desteği:
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Var
SAR Değeri 10g (Baş):
0.673 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
84.18 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:

Redmi Note 12S Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi (Tipik) 5000 mAh
• Konuşma Süresi (4G) 33 Saat
• Video Oynatma 16 Saat
• Müzik Oynatma 138 Saat
• Şarj USB Type-C
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Gücü (Maks.) 33 W
• Hızlı Şarj Özellikleri Hızlı Şarj (33W)
• Şarj Süresi (Üretici Verisi) 58 Dakika
• Kablosuz Şarj Yok
• Değişir Batarya Yok

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

• Yonga Seti (Chipset) MediaTek Helio G96 (MT6781V/CD)
• CPU Frekansı 2.05 GHz
• CPU Çekirdeği 8 Çekirdek
• Ana İşlemci (CPU) 2x 2.05 GHz ARM Cortex-A76
• 1. Yardımcı İşlemci 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55
• İşlemci Mimarisi 64-bit
• Grafik İşlemcisi (GPU) Mali-G57 MC2
• CPU Üretim Teknolojisi 12 nm
• AnTuTu Puanı (v9) 364.200 Puan
• AnTuTu Puanı (v10) 398.200 Puan
• AnTuTu Puanı (v11) 558.100 Puan
• Geekbench 5 (Single-core) 530 Puan
• Geekbench 5 (Multi-core) 1.860 Puan
• Geekbench 6 (Single-core) 680 Puan
• Geekbench 6 (Multi-core) 1.945 Puan
• Bellek (RAM) 8 GB
• RAM Tipi LPDDR4X
• Dahili Depolama 256 GB
• Dahili Depolama Biçimi UFS 2.2
• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 1 TB
• Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri 6/8GB RAM seçeneği var
• Diğer Hafıza Seçenekleri 128/256GB Depolama seçeneği var

TASARIM TASARIM

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Redmi Note 12S Yorumları (117 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yorum Başa Sabitlendi
Mutyjr Profil Resmi

32 yorum

Mutyjr Arkadaşlar merhaba telefonu satın aldım ilk başta 11s istiyordum çünkü onun şarj hızı daha hızlı (11s 33w pro) ama 11s 128gb olduğundan 12s almaya karar verdim hızlıca anlatacağım isteyen alır isteyen almaz

Ekran: Arkadaşlar ekranı hiçbir özelliği olmayan 90 hz amoled Ekran 90 hz diye on yargılı Arkadaşlar 120 hz çok şarj yiyor 90 gayet yeterli abartmaya gerek yok. Ekranda tek sıkıntısı 180hz dokunma hızı. İlerde bu hız azalıyor sorun çıkarır diye korkuyorum.

Batarya: batarya 5000 mAh 33w bir batarya zaten xiaomi de batarya derdi ilk 3 yıl yok ama sonradan ciddi anlamda (güncellemelerden de kaynaklı olabilir) düşüyor benim arkimda redmi note 10 pro var bataryayı değişecek. Sonuç olarak bataryası 1 gün yetiyor (bu bir gün de 3 saat oyun var)

Kamera: Arkadaşlar kamera için alacaksanız almayın kamera olmamış 1080p video çekebiliyor max. 108mp diyorlar ama o kağıt üstünde yoksa kamera kötü ois yok eis var netice olarak kameradan geçmez bu telefon

İşlemci: işte geldik o zor bölüme bu işlemci mediatek işte mediatek olduğu için alma diyenler oldu Arkadaşlar mediatek f/p işlemci evet telefon 2 yıl sonra fazlasıyla yavaşlayacak ufs 2.2 var çünkü ama f/p diyorsan kabul etmen gerek 12nm olması da kötü ısınıyor cihaz hissediyorsunuz ama onun dışında başarılı bir işlemci pubg 45 fps adam olana fazla bile genshin yüklemedim korkuyorum bişey olur diye ama yeterli arkadaşlar ilk 2 yıl oyun oynatır rahat

Tasarım: Parmak izi okuyucusu hızlı ama yeri yanlış ekrana gömülü olmaması çok büyük dezavantaj ben s20 fe de kullanıyorum bu yedek telefonum s20 fe de güç tuşunu unutmuştum o derece yani onun dışında kamera güzel gözüküyor. Ekran çok parmak izi tutuyor. Arkada 108mp yazısını sevmedim çok göze batıyor.

Diğer özellikler: 5g yok ama 5g zaten tr de yok hatta daha altyapısı yok gelmesine daha 4 yıl var bu yüzden 5g yok almayayım yapmayın miui sevmedim pek fazla hızlı ve kullanışlı değil birde reklam çıkıyor aliexpres falan sinir oluyorum ben yd aldım güncelleme yapamayacağım yeni işletim sistemi nasıl olur bilmiyorum bu konuda wi fi 5 var yani yeterli düzeyde NFC yok ben kart taşımayı unutmuştum s20 fe ile nfc yoluyla çözüyordum ama bunda NFC yok bir de bir sıkıntısı var KIZILÖTESİ SENSÖR VAR. ? özelliği çok merak ettim diye tr Almanya maçında televizyonu kapattım kapatmaz olaydım çok dayak yedim ama değdi ?? keşke KIZILÖTESİ sensör olmasaymış Bi işe yaradığı yok full fesat işe yarıyor. Hoparlörü sterio diyip aldanmayın üst hoparlör tırt olmamış rahatsızlık veriyor. Sterio beklerken mono (hatta daha kötüsü) gelince Bir üzülmedim değil yani.
Son söz: ben bu telefona 5000 tlden fazla vermem 9700 TL ne a çok fazla bu telefona ben alirmiyim bir daha olsa alırım ama bu söylediklerimi kabul edip alırım son söz size kalmış netice olarak yd cihazı olarak alınır ama garantili alınmaz
Faydalı (5) Faydalı Değil (3) Yanıtla
2 yıl önce -
unal m* Profil Resmi

3 yorum

unal m* Mediatek işlemcinin 2 yıl sonra yavaşlamasının sebebi fazla oyun oynanmasımı , sadece günlük işlerde kullanılsa yine yavaşlıyormu .
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce -
Berkay Y***** Profil Resmi

127 yorum

Berkay Y***** @unal m* eğer depolamayı gereksiz şeylerle meşgul etmezseniz yani duzenli temizleme yaparsanız günlük işlerde kullanarak 5 sene sorunsuz kullanırsınız
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce -
uye_177030218323 Profil Resmi

3 yorum

uye_177030218323 Bu fiyatlarda bu özelliklerle xshomi nfc olan bi telefon onerir misiniz
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce -
SERKANCFTC Profil Resmi

2 yorum

SERKANCFTC @epey Antutu V11 Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce -
Epey Profil Resmi
Epey @SERKANCFTC Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce -
Furkan k*** Profil Resmi

137 yorum

Furkan k*** Hyperos geldi mi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce -
EREN A** Profil Resmi

6 yorum

EREN A** Epey Geekbench puanı Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce -
eppek köpke Profil Resmi

17 yorum

eppek köpke @epey antutu v11 puanı Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce -
Epey Profil Resmi
Epey @eppek köpke Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce -
XiaomiSeven Profil Resmi

10 yorum

XiaomiSeven Redmi Note 9S ' te bile Qualcomm Snapdragon 720G işlemcisi var. Bu telefon ne böyle eski seriden daha kötü ne kadar saçma ve 9s daha ucuz daha iyi yani. Güncelleme tarafında sorun var onun dışında hiç bir sorunu yok. Millet 10s yazmış 9s daha iyi 9s deki işlemci Samsung Galaxy a72 de bile var ve telefon 30.000 bin tlye satılan site var. Bunlar nasıl fiyat etiketleriiiiiiiii çıldıracaaaaaam. Çok saçmaaaaaaaa. 14s çıktı o daha da kötü hiç bir gelişme yok herzamanki gibi 9s ten beri ve... MediaTek Helio G99 işlemci... Ayrıca telefonun 512/12 versiyonu 17 k ya satılıyor. 256/8 versiyonu ise 14 k ya satılıyor çok saçma... İşte bu en kötüsüydü... Maalesef Ama Maalesef Xiaomi elinde kalanları kopyala yapıştır yapıyor. Bu gidişle S modeli satılmaz. Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (2) Yanıtla
8 ay önce -
eppek köpke Profil Resmi

17 yorum

eppek köpke @XiaomiSeven nediyon kanka 60 hz ips lcd miui 12 de kalmış telefonu mu destekliyon birde smooth testte note 12s daha akıcı haberin olsun
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce -
eppek köpke Profil Resmi

17 yorum

eppek köpke bu telefonu tam 1 yıldır kullanıyorum size deneyimlerimden bahsedeceğim
artıları
90 hz amoled 2400x1080 olması çok iyi bir durum bence
telefon ince ama sorun değil benim için
kamera gayet iyi ışığın az oldu yerlerde kalite azalabiliyor ama genel olarak çok iyi performans görüyom 108 moduda gayet iyi geniş açıda gayet iyi makroda idare ederlik işlemciye gelirsek çoğu oyunu sabit 60 fps de oynatabiliyo pubg 45 fps codm 60 fps Minecraft java son sürüm 240 fps bedrock ise 60 sabit alıyorum yani çok ağır oyunlar oynamıcaksanız sizi üzmez arayüz gayet akıcı hyperos 2 ile telefon baya iyi oldu animasyonlar hiç kasmıyor tasarımda gayet iyi gelelim eksilerine
çok hızlı ısınıyor ve baya ısınıyor yani elinizi yakacak kadar oynadığınız oyuna göre ısınması değişir ama genel olarak ısınıyor tiktok instagram felan ısınıyor kamera karanlık yerlerde kalitesi düştüğü oluyo flaş acınça flaş yeri ısınıyor tek sorunu ısınması olabilir performansı düşürüyor birde 1080p olması ve g96 olması g99 olabilirmiş çünkü note 11s de zaten g96 vardı Resim
Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
9 ay önce -
Ferda K******** Profil Resmi

3 yorum

Ferda K******** @epey nfc yok düzeltirmisiniz
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
9 ay önce -
Yasin S**** Profil Resmi

2 yorum

Yasin S**** Merhaba ben üç yıldır kullanıyorum gayet kullanışlı
Yakın zamanda güncelleme aldı
10 bin TL ye alınacak en iyi telefon
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce -
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.