- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MiStore | Distribütör Garantili | 56 yorum | Renk: Mavi
10.697,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
1 10697.00 Xiaomi Redmi Note 13 8 GB RAM 256 GB Siyah (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: TK SANAL MARKET | Renk: Siyah
10.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
2 10549.00 Xiaomi Redmi Note 13 8 GB RAM 256 GB Yeşil (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: TK SANAL MARKET | Renk: Yeşil
10.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
3 10549.00 Xiaomi Redmi Note 13 8 256 Gb MaviSatıcı: YEDİ24 - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Mavi
10.595,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 10595.00 Xiaomi Redmi Note 13 8 256 Gb MaviSatıcı: Erufas Teknoloji Ürünleri - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Mavi
10.598,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 10598.00 Xiaomi Redmi Note 13 Ice Blue 8GB Ram 256GB Rom (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Bittibitiyor | Distribütör Garantili | Renk: Mavi
10.683,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 10683.84 Xiaomi Redmi Note 13 256GB 8gb Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) - Mavi - 256 GBSatıcı: güncel gross | Distribütör Garantili | 208 yorum | Renk: Mavi
10.695,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 10705 Xiaomi Redmi Note 13 256GB 8gb Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) - Siyah - 256 GBSatıcı: güncel gross | Distribütör Garantili | 208 yorum | Renk: Siyah
10.695,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
8 10705 Xiaomi Redmi Note 13 8 GB 256 GB Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili) siyahSatıcı: MiStore | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
10.697,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
9 10697.00 Xiaomi Redmi Note 13 Midnight Black 8GB Ram 256GB Rom (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: MI Store | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
10.698,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
10 10698.13 Xiaomi Redmi Note 13 8 GB RAM 256 GB Mavi (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Yuizen | Distribütör Garantili | Renk: Mavi
10.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
11 10699.00 Xiaomi Redmi Note 13 8 GB RAM 256 GB Siyah (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Yuizen | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
10.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
12 10699.00 Xiaomi Redmi Note 13 256GB 8GB RAM Mavi Cep Telefonu – Xiaomi Türkiye GarantiliDistribütör Garantili | Renk: Mavi
10.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 10699.00 Xiaomi Redmi Note 13 8 GB RAM 256 GB ROM Cep Telefonu, Gece Yarısı SiyahıSatıcı: TheCover | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
10.888,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
14 10888.00 Xiaomi Redmi Note 13 8 GB RAM 256 GB ROM Cep Telefonu, Gece Yarısı SiyahıSatıcı: NASA İLETİSİM | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
10.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
15 10899.00 Xiaomi Redmi Note 13 8 GB + 256 GB MaviSatıcı: BittiBitiyor | Renk: Mavi
11.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 11059 Xiaomi Redmi Note 13 256 GB 8 GB Ram Siyah (Xiaomi Türkiye Garantili)Distribütör Garantili
11.066,00 TL + Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
17 11076 Xiaomi Redmi Note 13 256 GB 8 GB Ram Mavi (Xiaomi Türkiye Garantili)Distribütör Garantili
11.066,00 TL + Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
18 11076 Xiaomi Redmi Note 13 8/256 GB Midnight Black (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Nasa İletişim | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
11.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
19 11159 Xiaomi Redmi Note 13 8/256 GB BUZ Mavisi Akilli TelefonSatıcı: BittiBitiyor | Renk: Mavi
11.189,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
20 11189.00 Xiaomi Redmi Note 13 8/256 Gb Nane Yeşili Akıllı TelefonSatıcı: BittiBitiyor | Renk: Yeşil
11.279,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
21 11279.00 Xiaomi Redmi Note 13 8GB/256GB Mavi Akıllı TelefonDistribütör Garantili | 11 yorum | Renk: Mavi
11.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
22 11449.00 XIAOMI Redmi Note 13 8/256 GB Akıllı Telefon Mint YeşilDistribütör Garantili
11.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
23 11509 Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB MaviDistribütör Garantili | Renk: Mavi
11.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
24 11699.00 Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB MaviDistribütör Garantili | Renk: Mavi
11.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
25 11699.00 Xiaomi Redmi Note 13 8 256 Gb SiyahSatıcı: YEDİ24 - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
10.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
26 10599.00 Xiaomi Redmi Note 13 8 GB 256 GB Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili) yesilSatıcı: MiStore | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil
10.697,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
27 10697.00 Xiaomi Redmi Note 13 Ice Blue 8GB Ram 256GB Rom (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: MI Store | Distribütör Garantili | Renk: Mavi
10.698,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
28 10698.13 Xiaomi Redmi Note 13 256GB 8GB RAM Siyah Cep Telefonu – Xiaomi Türkiye GarantiliDistribütör Garantili | Renk: Siyah
10.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
29 10699.00 Xiaomi Redmi Note 13 256GB 8gb Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) - Mavi - 256 GBSatıcı: ERSA ONLİNE | Distribütör Garantili | 189 yorum | Renk: Mavi
10.749,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
30 10759 Xiaomi Redmi Note 13 Midnight Black 8GB Ram 256GB Rom (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Işıkcell Sanal | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
10.763,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
31 10763.52 Xiaomi Redmi Note 13 8 GB RAM 256 GB Siyah (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Netistasyon | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
10.775,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
32 10775.00 Xiaomi Redmi Note 13 Mint Green 8GB Ram 256GB Rom (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: TECNO STORE | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil
10.785,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
33 10785.60 Xiaomi Redmi Note 13 8 GB 256 GB Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili) siyahSatıcı: nasailetişim | Distribütör Garantili | 49 yorum | Renk: Siyah
10.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
34 10849.00 Xiaomi Redmi Note 13 Mint Green 8GB Ram 256GB Rom (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: MI Store | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil
10.898,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
35 10898.92 Xiaomi Redmi Note 13 8 GB 256 GB Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili) siyahSatıcı: BittiBitiyor | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
10.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
36 10899.00 Xiaomi Redmi Note 13 8 GB 256 GB Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili) yesilSatıcı: BittiBitiyor | Distribütör Garantili | 46 yorum | Renk: Yeşil
10.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
37 10899.00 Xiaomi Redmi Note 13 8 GB 256 GB Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili) maviSatıcı: BittiBitiyor | Distribütör Garantili | Renk: Mavi
10.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
38 10899.00 Xiaomi Redmi Note 13 8 GB RAM 256 GB Mavi (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: BittiBitiyor | Distribütör Garantili | Renk: Mavi
10.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
39 10899.00 Xiaomi Redmi Note 13 Mint Green 8GB Ram 256GB Rom (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Bittibitiyor | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil
10.943,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
40 10943.04 Xiaomi Redmi Note 13 Mint Green 8GB Ram 256GB Rom (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: CepteTek | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil
10.943,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
41 10943.04 Xiaomi Redmi Note 13 8 GB 256 GB Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili) siyahSatıcı: n11 | Distribütör Garantili | 45 yorum | Renk: Siyah
10.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
42 10999.00 Xiaomi Redmi Note 13 8 GB 256 GB Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili) maviSatıcı: n11 | Distribütör Garantili | Renk: Mavi
10.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
43 10999.00 Xiaomi Redmi Note 13 8 256 Gb SiyahSatıcı: Anday - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
11.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
44 11000.00 Xiaomi Redmi Note 13 Ice Blue 8GB Ram 256GB Rom (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: onuncuköy iletişim | Distribütör Garantili | Renk: Mavi
11.025,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
45 11025.00 Xiaomi Redmi Note 13 Midnight Black 8GB Ram 256GB Rom (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: onuncuköy iletişim | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
11.049,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
46 11049.50 Xiaomi Redmi Note 13 8 GB 256 GB Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili) maviSatıcı: İÇKALEİLETİSİM | Distribütör Garantili | Renk: Mavi
11.098,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
47 11098.00 Xiaomi Redmi Note 13 8 GB RAM 256 GB Siyah (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Trendyol | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
11.112,24 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
48 11122.24 Xiaomi Redmi Note 13 8 GB RAM 256 GB Mavi (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Trendyol | Distribütör Garantili | Renk: Mavi
11.112,24 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
49 11122.24 Xiaomi Redmi Note 13 8/256 GB Midnight Black (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: cepekspress | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
11.157,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
50 11157.00 Xiaomi Redmi Note 13 8 GB RAM 256 GB Yeşil (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: BittiBitiyor | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil
11.189,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
51 11189.00 Xiaomi Redmi Note 13 8/256 GB Yeşil (Xiaomi Türkiye Garantili)Distribütör Garantili
11.188,00 TL + Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
52 11198 Xiaomi Redmi Note 13 8/256 Gb SiyahRenk: Siyah
11.219,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
53 11219.34 Xiaomi Redmi Note 13 256Gb 8Gb Ram MaviRenk: Mavi
11.219,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
54 11219.34 Xiaomi Redmi Note 13 8/256 Gb YesilSatıcı: BittiBitiyor | Renk: Yeşil
11.219,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
55 11219.34 Xiaomi Redmi Note 13 8 GB RAM 256 GB Yeşil (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Trendyol | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil
11.214,01 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
56 11224.01 Xiaomi Redmi Note 13 8 GB + 256 GB Yeşil (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: BittiBitiyor | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil
11.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
57 11249.00 Xiaomi Redmi Note 13 8/256 GB Midnight Black (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: BittiBitiyor | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
11.259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
58 11259.00 Xiaomi Redmi Note 13 256GB 8gb Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) - Yeşil - 256 GBSatıcı: Cepte Son Bilişim | Distribütör Garantili | 208 yorum | Renk: Yeşil
11.275,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
59 11285 Xiaomi Redmi Note 13 8 256 Gb YeşilSatıcı: CEMRE İLETİŞİM - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil
11.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
60 11290.00 Xiaomi Redmi Note 13 8 GB RAM 256 GB ROM Cep Telefonu, Buz MavisiSatıcı: incehesap | Renk: Mavi
11.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
61 11299.00 Xiaomi Redmi Note 13 8 256 Gb YeşilSatıcı: CepteTek | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil
11.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
62 11299.00 Xiaomi Redmi Note 13 8 GB RAM 256 GB Siyah (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: ARMAGEDON | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
11.300,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
63 11300.00 Redmi Note 13 8 Gb Ram 256 Gb Mavi (Xiaomi Turkiye Garantili)Distribütör Garantili | Renk: Mavi
11.372,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
64 11372.39 Xiaomi Redmi Note 13 8/256 GB Gece Siyahi Akilli TelefonSatıcı: Evofone | Renk: Siyah
11.389,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
65 11389.00 Xiaomi Redmi Note 13 8 256 Gb MaviSatıcı: CEMRE İLETİŞİM - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Mavi
11.390,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
66 11390.00 Xiaomi Redmi Note 13 8 GB RAM 256 GB Siyah (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: incehesap | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
11.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
67 11399.00 Xiaomi Redmi Note 13 8 256 Gb SiyahSatıcı: BittiBitiyor | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
11.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
68 11399.00 Xiaomi Redmi Note 13 8 Gb + 256 Gb Yesil (Xiaomi Turkiye Garantili)Satıcı: ENHIZLI BİZDE | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil
11.403,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
69 11403.62 Xıaomı Redmı Note 13 8/256 SıyahRenk: Siyah
11.403,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
70 11403.62 Xiaomi Redmi Note 13 8GB/256GB Yeşil Akıllı TelefonDistribütör Garantili | Renk: Yeşil
11.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
71 11449.00 Xiaomi Redmi Note 13 8GB/256GB Siyah Akıllı TelefonDistribütör Garantili | 11 yorum | Renk: Siyah
11.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
72 11449.00 Xiaomi Redmi Note 13 8 256 Gb YeşilSatıcı: Anday - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil
11.498,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
73 11498.00 XIAOMI Redmi Note 13 8/256 GB Akıllı Telefon Midnight SiyahDistribütör Garantili
11.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
74 11509 XIAOMI Redmi Note 13 8/256 GB Akıllı Telefon MaviDistribütör Garantili
11.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
75 11509 Xiaomi Redmi Note 13 8 256 Gb YeşilSatıcı: BittiBitiyor | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil
11.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
76 11499.00 Xiaomi Redmi Note 13 8/256 GB Midnight Black (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Ankra Toptan | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
11.515,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
77 11515.00 Xıaomı Redmı Note 13 8/256 Gb Mınt Green Akıllı Cep Telefonu (Xıaomı Turkıye Garantılı)Satıcı: Ceppodium | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil
11.598,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
78 11598.42 Xıaomı Redmı Note 13 8/256 Gb Mıdnıght Black Akıllı Cep Telefonu (Xıaomı Turkıye Garantılı)Satıcı: Ceppodium | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
11.598,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
79 11598.42 Redmi Note 13 8GB RAM 256GB ROM, Nane YeşiliSatıcı: BittiBitiyor | Renk: Yeşil
11.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
80 11599.00 Xiaomi Redmi Note 13 8/256 GB Midnight Black (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Güzel Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
11.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
81 11649.00 Xiaomi Redmi Note 13 8 GB + 256 GB MaviSatıcı: Güzel Teknoloji | Renk: Mavi
11.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
82 11649.00 Xiaomi Redmi Note 13 8/256 GB Midnight Black (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: MOBİLOOM | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
11.847,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
83 11847.00