3.7 (13 oy) / 70 yorum
Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
Hızlı Şarj Gücü (Maks.):
5G:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Kablosuz Şarj:
Yok

Redmi Note 13 Pro 5G (8 GB / 256 GB) Fiyatları

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G Siyah 256 Gb 8 Gb Ram İthalatçı Garantili

Satıcı: Hantech | İthalatçı Garantili | Renk: Siyah

14.544,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 14544.90
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5g 256 GB 8 GB Ram (İthalatcı Garantili)Beyaz

Satıcı: Hantech | İthalatçı Garantili

14.691,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 14691.90
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G Mavi 256 Gb 8 Gb Ram İthalatçı Garantili

Satıcı: Hantech | İthalatçı Garantili | Renk: Mavi

14.871,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 14871.90
Redmi Note 13 Pro 5G 256 Gb 8 Gb Ram Beyaz Cep Tel (İthalatcı Garantili)

Satıcı: HANTECH | İthalatçı Garantili

15.108,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 15108.90
Redmi Note 13 Pro 5G Siyah 256 Gb 8 Gb Ram İthalatçı Garantili

Satıcı: HANTECH | İthalatçı Garantili | Renk: Siyah

15.226,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 15226.80
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8GB RAM 256 GB Akıllı Cep Telefonu (Türkiye Garantili)

Satıcı: Doğa Bilişim | Distribütör Garantili

17.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 17399.00
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8GB RAM 256 GB Akıllı Cep Telefonu (Türkiye Garantili)

Satıcı: Doğa Bilişim | Distribütör Garantili

17.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 17399.00
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5g 256 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili)Beyaz - Beyaz

Satıcı: Doğabilişim | Distribütör Garantili | 18 yorum

17.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 17499.00
Redmi Note 13 Pro 5g 8gb Ram 256 GB Akıllı Cep Telefonu (Türkiye Garantili) - Beyaz

Satıcı: Doğabilişim | Distribütör Garantili | 14 yorum

17.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 17499.00
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5g 256 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: Doğabilişim | Distribütör Garantili | 78 yorum | Renk: Siyah

17.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 17499.00
Redmi Note 13 Pro 5g 8gb Ram 256 GB Akıllı Cep Telefonu (Türkiye Garantili) - Mor

Satıcı: Doğabilişim | Distribütör Garantili | 14 yorum | Renk: Mor

17.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 17499.00
Redmi Note 13 Pro 5g 256 GB 8 GB Ram (Türkiye Garantili) Mavi

Satıcı: Doğabilişim | Distribütör Garantili | 78 yorum | Renk: Mavi

17.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 17749.00
Redmi Note 13 Pro 5G 8Gb Ram 256Gb Siyah

Satıcı: Demir Market | Renk: Siyah

15.326,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 15326.00
Redmi Note 13 Pro 5G 8Gb Ram 256Gb Beyaz

Satıcı: Demir Market

15.424,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

14 15424.30
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8 Gb / 256 Gb Mavi ( İthalatçı Firma Garantili)

Satıcı: ESTEKNO | İthalatçı Garantili | Renk: Mavi

15.699,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 15699.40
Redmi Note 13 Pro 5G Mavi 256 Gb 8 Gb Ram İthalatçı Garantili

Satıcı: HANTECH | İthalatçı Garantili | Renk: Mavi

15.718,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 15718.00
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5g 256 GB 8 GB Ram (İthalatcı Garantili)Beyaz

Satıcı: Zeytech | İthalatçı Garantili

15.898,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

17 15898.00
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 256 Gb 8 Gb Beyaz (İthalatçı Türkiye Garantili)

Satıcı: İnan Elektronik | Distribütör Garantili

15.995,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 15995.20
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 256 Gb 8 Gb Mavi (İthalatçı Türkiye Garantili)

Satıcı: İnan Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

15.995,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

19 15995.20
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 256 Gb 8 Gb Siyah (İthalatçı Türkiye Garantili)

Satıcı: İnan Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

15.995,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

20 15995.20
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G Siyah 256 Gb 8 Gb Ram İthalatçı Garantili

Satıcı: Zeytech | İthalatçı Garantili | Renk: Siyah

15.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

21 15998.00
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5g 256 GB 8 GB Ram (İthalatcı Garantili)Beyaz

Satıcı: Teknofona | İthalatçı Garantili

16.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

22 16199.00
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 256 Gb 8 Gb Beyaz (Kvk Türkiye Garantili)

Satıcı: ÖZKÖKLER GROUP | Distribütör Garantili

16.402,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

23 16402.90
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G Mavi 256 Gb 8 Gb Ram İthalatçı Garantili

Satıcı: Zeytech | İthalatçı Garantili | Renk: Mavi

16.898,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

24 16898.00
Redmi Note 13 Pro 5g 8gb Ram 256 GB Akıllı Cep Telefonu (Türkiye Garantili) - Beyaz

Satıcı: nitech bilişim | Distribütör Garantili | 14 yorum

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

25 17999.00
Redmi Note 13 Pro 5g 8gb Ram 256 GB Akıllı Cep Telefonu (Türkiye Garantili) - Mor

Satıcı: nitech bilişim | Distribütör Garantili | 14 yorum | Renk: Mor

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

26 17999.00
Redmi Note 13 Pro 5g 256 GB 8 GB Ram (Türkiye Garantili) Mavi

Satıcı: nitech bilişim | Distribütör Garantili | 78 yorum | Renk: Mavi

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

27 17999.00
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5g 256 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili)Beyaz - Beyaz

Satıcı: nitech bilişim | Distribütör Garantili | 18 yorum

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

28 17999.00
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5g 256 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: nitech bilişim | Distribütör Garantili | 78 yorum | Renk: Siyah

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

29 17999.00
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8GB RAM 256 GB Akıllı Cep Telefonu (Türkiye Garantili)

Satıcı: e.trade | Distribütör Garantili

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

30 17999.00
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8Gb Ram 256 Gb Akıllı Cep Telefonu (Türkiye Garantili)

Satıcı: Telefonevim | Distribütör Garantili

29.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

31 29900.00

Redmi Note 13 Pro 5G (8 GB / 256 GB) Fiyat Geçmişi

Redmi Note 13 Pro 5G (8 GB / 256 GB) Temel Özellikleri

5G:
Var
Yok
Suya Dayanıklılık Seviyesi:
4.5G Desteği:
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Var
SAR Değeri 10g (Baş):
0.999 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
89.55 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:

Redmi Note 13 Pro 5G (8 GB / 256 GB) Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

TASARIM TASARIM

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Redmi Note 13 Pro 5G (8 GB / 256 GB) Yorumları (70 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yorum Başa Sabitlendi
Çakalbakkal Profil Resmi

620 yorum

Çakalbakkal Hepinize merhaba.
Kardeşime bu telefonu aldık. Alalı 2 hafta oldu ve size telefonun özelliklerini ve deneyimini anlatacağım. Kendi Note 13 Pro'm ile karşılaştırarak yazacağım.
*Epey sabitlerden çok sevinirim*

EKRAN
Ekranı gayet iyi.HDR10+ desteği,1.5k çözünürlük,1800 nit parlaklık ve gg victus cam ile geliyor. Karşı karşıya 5g modeli fark ettiriyor. Kalite olsun, parlaklık olsun, çözünürlük olsun. Pikseller görünmüyor.4g modelinde yakından bakınca belli olmaya başlıyor. Ekranı gözle görülür şekilde parlak.
Biraz çektikleri minik olarak kalın benimkine kıyasla.Ekran gayet kaliteli.

KAMERA
Beni en çok şaşırtan noktalardan biri. Aynı sensörü kullanmalarına rağmen 5g modeli daha iyi ve doygun çıkarıyor. 4k video,etkin OIS gibi özellikleri mevcut. 200 MP modunda benimkinde uzaktaki yazılar bulanık iken 5g modeline bir nebze olsun yazılar okunabiliyor. Beni şaşırtan noktalardan biri.
İkisinde ön kamerası 60 fps fakat 5g daha iyi çekiyor gibi. Kamera geçişleri akıcı. Benimki geçene kadar bıyıklarım çıkıyor.

İŞLEMCİ
İşlemci gayet iyi. İşlemciye lafım yok. Oyunlarda düşük grafiklerde hiç zorlanmadan 60 fps veriyor.600K antutu alan 4 nm bir snapdragon işlemci. Pubg de 60 fps ama belli süreden sonra ısısı hissettiriyor. İşlemci olarak üzmedi. Arada takılma oluyor. Kardeşim cpm multiplayer oynuyor, FPS çok dalgalanıyor ama bence normal. İşlemci üzmez, çok dadanmazsanız.
Pubg oynuyorsanız soğutucu şart. Belli bir süreden sonra bariz şekilde ısınıyor. Benim telefonumdan bin kat daha iyi performanslı olduğu kesin.Benimki donmaya başlamış bile....

BATARYA
Batarya gayet iyi. Bir günü rahatlıkla çıkarıyor. Ayrıca cihazda performans modu var. Açtığınız zaman telefon takılmıyor fakat batarya su gibi bitiyor. 67w ile hemen şarj oluyor fişek gibi. Performans modunu oyun oynarken kullanmanızı tavsiye ederim.Bataryadan çok birşey beklemeyin.
Benimkinden daha uzun süre veriyor.

TASARIM
Tasarıma aşık olursunuz. Cidden. Beyaz rengini aldık ve simli olan deseni insanı kendisine hayran bırakıyor. Çerçeveleri plastik ama hiç belli ettirmiyor. Gayet premium hissiyat veriyor. Kamera adası biraz büyük. Benimki dandik olduğunu belli ettiriyor onun yanında. 4g ve 5g modelleri bir olamaz kalite konusunda.

YAZILIM
HyperOS 1.0.4.0 sürümünde, güncelleme almıyor çünkü server kayıtlı aldık. Uygulama giriş çıkışları akıcı değil. UFS 2.2 kullanmasından dolayı. Yazılım gayet güzel.

Genel olarak güzel bir telefon. Kamerası çok güzel. Oyunlarda çok dadanmazsanız gayet yeterli. Tavsiye ederim
Teşekkür ederim. Resim Resim Resim
Faydalı (6) Faydalı Değil (1) Yanıtla
9 ay önce - 8 GB / 256 GB
Kerem Profil Resmi

68 yorum

Kerem @Çakalbakkal hocam yd telefon alınırmı yani server kayıt nedir direnç kaydı yaptırırsam sorun olurmu
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 8 ay önce - 8 GB / 256 GB
Çakalbakkal Profil Resmi

620 yorum

Çakalbakkal @Kerem yd alınır ama biz server kayıtlı aldık güncelleme almıyor ve direnç kayıt tavsiye etmem su direnci gidiyor ve riskli bir işlem telefonun bazi aksamları bozulabiliyor güncelleme alan global modelleri tercih edin.
Faydalı (1) Faydalı Değil (2) Yanıtla - 8 ay önce - 8 GB / 256 GB
Kerem Profil Resmi

68 yorum

Kerem @Çakalbakkal server kayıtlı alırsam 4 ay kullan 8 ay başka bir telefona geç muhabbeti olmassa iyi bana güncelleme pek önemli değil
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 8 ay önce - 8 GB / 256 GB
Yorum Başa Sabitlendi
Fethiahmet B**** Profil Resmi

9 yorum

Fethiahmet B**** arkadaşlar telefonu yd olarak 8300 TL'ye aldım. eski telefonum samsung a11 di.ve sonra reeder p13 blue plus acgecmistim şimdi sıra bunda.3,4 hafta oldu heralde alalı deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istedim belki alacaklara yardımcı olurum diye başlıyorum
ekran: Gayet canlı ve parlak bı ekran yağ gibi akıyor güneşte rahatlıkla görebileceğiniz bi ekran var. dayanıklı mı onu bilemem ama victus olduğuna göre dayanıklıdır inşallah.
batarya: eğer çok oyun oynamıyor iseniz rahatlıkla 1 günü çıkarıyor ama deli gibi oyun oynuyorsanız 1 kere daha şarja takmanız gerekebilir.67 watt işini layıkıyla yerine getiriyor.zaten en fazla 1 saatte fulluyor tel kapalı şarj ederseniz 45 dakikalara bile düşüyor. zaten anca bu kadar olur telefon canavar değil şarj konusunda.
kamera: 10 numara 5 yıldız bir kamerası var çoğu iPhone'la yarışır bu kamera 200 MP canavar gibi kamerası var ne kadar kötü fotoğraf çekerseniz çekin ne kadar eliniz titrerse titresin bu telefonla kötü fotoğraf çekme ihtimaliniz yok zaten titreme fln yok gece muq çekiyor genelde fotoğraf çekmezdim çünkü Kameram kötüydü ama artık çekebilirim kamera konusunda asla sıkıntı çekmezsiniz diyebilirim.
işlemci: ısınma sorunu yok 60 FPS sabit gram kasma yok mlbb full ayar açık sıfır kasma pubg 60 FPS herşey full ultra HD miydi neydi o tam açılmıyor ama zaten ben 1 kere uzun oyunda bile kastığını görmedim arkadaşlar işlemci tam bir canavar işlemciden yana bı sıkıntı yok gram kasma ısınma yok yeminle.
tasarım: telefon evet biraz kaba ama ben böyle seviyorum.belki sizin hoşunuza gitmeyebilir ama telefon çok elit bir görüntü veriyor.arka cam olduğu için parmak izi fln çok belli ediyo ve toz kapıyor(benim tel siyah renkli)kılıf kullanmanız daha iyi olur ben öyle yapıyorum zaten kutudan kılıf fonda çıkıyor(ben yurtdışı aldım) ve gayet ince bı tel bence yan tarafları plastik olmasına rağmen çok muq bi hissiyat veriyor.
bunun dışında parmak izi tam tarayın yoksa algılamama oluyor arada.ben sık kullandığım 1 parmağı 2 kere taradım yani 1 parmak aslında ama 2 taneymis gibi gösteriyor.bundan dolayı asla şaşma yapmıyor artık ve açılma süresi biraz daha hızlı olabilir bence ama yine de yeterli.
internet hızı:gayet yeterli hele ki wifi eski tel de 10,15 saniye bekliyordum bağlanması için bunda açar açmaz en fazla 3 saniye sonra bağlanıyor muq bişi benim için zaten bu tel benim çağ atlamami sağladı.
yani dostlar telefon böyle bence 10 numara telefon eksi si yok bence her işimi görüyor sorularınız varsa alabilirim ha bide alayım mı diyorsanız kesinlikle alın ama yurtdışı alın 25 bin lira bu telefona verilmez. Resim
Faydalı (7) Faydalı Değil (2) Yanıtla
1 yıl önce - 12 GB / 512 GB
Murat M***** Profil Resmi

2 yorum

Murat M***** @Fethiahmet B**** arkadaşım ben 65 yaş ustuyum bir telefon almamda bana yardımcı olabilirmisiniz
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce - 12 GB / 512 GB
Fethiahmet B**** Profil Resmi

9 yorum

Fethiahmet B**** @Murat M***** abe valla bu telefon çok güzel tavsiye ediyorum her işini görür birkaç yıl rahatlıkla götürür seni abe
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 1 yıl önce - 12 GB / 512 GB
°Mehmet ♞ Profil Resmi

255 yorum

°Mehmet ♞ @Murat M***** Dayı sorun varsa sorabilirsin alabilirsin bu cıhazı yetecektir sana fazlasıyla.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce - 12 GB / 512 GB
uye_177939974278 Profil Resmi

2 yorum

uye_177939974278 Redmi Note 14 pro mu daha iyi yoksa bu mu? Telefondan çok fazla anlamıyorum ama en azından 3 yıl kullanabileceğim bir cihaz almak istiyorum ve çok kararsızım. Oyun olarak Mlbb ve genshin oynuyorum pubg falan yok, kamera falan orta düzey benim için yeterli. Telefon çok ısınmasın ve çok kassın istemiyorum, sizce hangisini tercih etmeliyim?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 hafta önce - 8 GB / 256 GB
emirr4211 Profil Resmi

7 yorum

emirr4211 @uye_177939974278 Redmi Note 14 Pro 5g ise hiç düşünmeden onu al hem güncelleme desteği hem performans olarak daha iyi ama note 14 pro 4g ise note 13 pro 5g tercih ederim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 gün önce - 8 GB / 256 GB
Fearless 3*** Profil Resmi

65 yorum

Fearless 3*** 2026 da alacaksanız fiyat performans olarak alınabilir... 8/256 normal standart kullanıcılar için ideal.. Android 13 ile çıktı 3 yıl güncelleme sözü var, 16 da Android güncellemesi biter. Lakin Güvenlik güncellemesinin de 3 yıl olması iyi olmamış bu cihaz da, şu an 16 k ile alınacak cihazlardan.. Ortalama 3-5 sene rahatlıkla iş görür..
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - 12 GB / 512 GB
uye_177351770294 Profil Resmi

15 yorum

uye_177351770294 Bu fiyata 15-16 alınacak en iyi cihaz işlemci ve kamera olarak
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - 8 GB / 256 GB
karisik3200 Profil Resmi

12 yorum

karisik3200 Merhabalar bu telefonu 2026 yılında almak mantıklı mı güncelleme desteği bitmiş diye duydum
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - 8 GB / 256 GB
uye_177351770294 Profil Resmi

15 yorum

uye_177351770294 Guncelleme alacak olan cihazlardan 10 gömlek üstün işlemci kamera olarak en az 5 yıl sorunsuz kullanırsın @karisik3200
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce - 8 GB / 256 GB
Misty R****** Profil Resmi

41 yorum

Misty R****** Arkadaşlar YD falan almayın, güncelleme almıyor ve yazılımın her an çökme ihtimali var, eğer hazırlıksız yakalanırsanız çok üzülürsünüz, gerekirse fazla verin TR cihaz alın biz bu cihazın 12/512 olanını Kasım 2024'te YD olarak 11K'ya aldık ve çok sonradan Çin cihazı olduğunu öğrendik. Sürümü 1.0.10'da kaldı ve hiçbir şekilde güncellenmiyor. Mi Asistan üzerinden güncelleme yapılabilse de Çin cihazı olduğundan modem uyumsuzluğu sebebiyle şebeke gidiyor, BL kapalı olduğu için de Fastboot'u kullanamıyoruz. Öylece kalakaldı telefon. Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce - 12 GB / 256 GB
superwizard Profil Resmi

10 yorum

superwizard wifi 6 olmaması iyi değil. Bu fiyat seviyesindeki telefonda wifi 6 olmalıydı.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce - 12 GB / 256 GB
Ömercan Profil Resmi

2 yorum

Ömercan Bu mu daha iyi yoksa 4 g mi yoksa poco x6 pro mu
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce - 8 GB / 256 GB
Misty R****** Profil Resmi

41 yorum

Misty R****** @Ömercan x6 pro hatta bütçe çıkarsa f6
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 ay önce - 8 GB / 256 GB
Ömercan Profil Resmi

2 yorum

Ömercan @Misty R****** peki ya x7 pro onerirmisiniz oyun olarak pubg oynuyorum ama sürekli değil sadece youtubeden video çok izliyorum
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 ay önce - 8 GB / 256 GB
uye_176077663623 Profil Resmi

2 yorum

uye_176077663623 Note 14 pro mi daha iyi yoksa bu note 13 pro mi. İşlemcisi kalitesi genel olarak. Kamera önemli değil
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce - 8 GB / 256 GB
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.