4.2 (80 oy) / 824 yorum

Redmi Note 13 Pro+ 5G

Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
Hızlı Şarj Gücü (Maks.):
5G:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Kablosuz Şarj:
Yok

Redmi Note 13 Pro+ 5G Fiyatları

Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus 5G 512 Gb 12 Gb Beyaz (İthalatçı Türkiye Garantili)

Satıcı: İnan Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

21.546,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 21546.50
Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus 5G 512 Gb 12 Gb Mor (Kvk Türkiye Garantili)

Satıcı: BVBMARKET | Distribütör Garantili | Renk: Mor

22.651,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 22651.30
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 12 GB RAM 512 GB Gün Doğumu Moru (Türkiye Garantili)

Satıcı: Doğa Bilişim | Distribütör Garantili | Renk: Mor

23.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 23699.00
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 12 GB RAM 512 GB Gece Siyahı (Türkiye Garantili)

Satıcı: Doğa Bilişim | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

23.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 23699.00
Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus 5G 512 GB 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Siyah - 512 GB

Satıcı: Doğabilişim | Distribütör Garantili | 631 yorum | Renk: Siyah

23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

5 23999.00
Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus 5G 512 GB 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Siyah - 512 GB

Satıcı: Azur | Distribütör Garantili | 631 yorum | Renk: Siyah

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 24999.00
Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus 5G 512 GB 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Beyaz - 512 GB

Satıcı: MS.TEKNO | Distribütör Garantili | 631 yorum | Renk: Beyaz

25.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

7 25499.00
Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus 5G 512 GB 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Mor - 512 GB

Satıcı: MS.TEKNO | Distribütör Garantili | 631 yorum | Renk: Mor

25.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 25499.00
Redmi Note 13 Pro Plus 5G Siyah 16 Ram 512 Gb ( Kvk Türkiye Garantili)

Satıcı: BVBMARKET | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

23.067,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 23067.30
Redmi Note 13 Pro Plus 5G Mor 16 Ram 512 Gb (Kvk Türkiye Garantili)

Satıcı: BVBMARKET | Distribütör Garantili | Renk: Mor

23.067,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 23067.30
Redmi Note 13 Pro+ 5G Mor 16Gb Ram 512Gb Rom

Satıcı: Demir Market | Renk: Mor

23.087,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 23087.80
Redmi Note 13 Pro+ 5G Siyah 16Gb Ram 512Gb Rom

Satıcı: Demir Market | Renk: Siyah

23.087,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 23087.80
Xiaomi Redmi 13 Pro Plus 12 Ram 512 Gb Beyaz ( Kvk Garantili)

Satıcı: PLATİN İLETİŞİM | Renk: Beyaz

23.088,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 23088.80
Xiaomi Redmi 13 Pro Plus 12 Ram 512 Gb Siyah ( Kvk Garantili)

Satıcı: PLATİN İLETİŞİM | Renk: Siyah

23.088,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 23088.80
Xiaomi Redmi 13 Pro Plus 12 Ram 512 Gb Mor ( Kvk Garantili)

Satıcı: PLATİN İLETİŞİM | Renk: Mor

23.088,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 23088.80
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 12 Gb Ram 512 Gb Gece Siyahı (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: etrade01 | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

24.316,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

16 24316.90
Redmi Note 13 Pro Plus 5g 16GB Ram 512 Gb(Türkiye Garantili) - Beyaz - 512 GB

Satıcı: MS.TEKNO | Distribütör Garantili | 23 yorum | Renk: Beyaz

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

17 26999.00
Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus 5G 512 GB 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Mor - 512 GB

Satıcı: MOBİLSTORE.33 | Distribütör Garantili | 631 yorum | Renk: Mor

32.997,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

18 32997.00
Xiaomi Redmi Note 13 Pro Plus 5G 512 GB 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Siyah - 512 GB

Satıcı: MOBİLSTORE.33 | Distribütör Garantili | 631 yorum | Renk: Siyah

32.997,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

19 32997.00

Redmi Note 13 Pro+ 5G Fiyat Geçmişi

Redmi Note 13 Pro+ 5G Ürün Ailesi

Redmi Note 13 Pro+ 5G Temel Özellikleri

5G:
Var
Yok
Suya Dayanıklılık Seviyesi:
4.5G Desteği:
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Var
SAR Değeri 10g (Baş):
0.983 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
89.46 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:

Redmi Note 13 Pro+ 5G Özellikleri

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi (Tipik) 5000 mAh
• Bekleme Süresi (4G) 336 Saat
• Oyun 12 Saat
• Video Oynatma 19 Saat
• Müzik Oynatma 113 Saat
• Şarj USB Type-C
• Batarya Teknolojisi Li-ion Polymer (Li-Po)
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Gücü (Maks.) 120 W
• Hızlı Şarj Özellikleri Hızlı Şarj (120W)
• Şarj Süresi (Üretici Verisi) 19 Dakika
• Kablosuz Şarj Yok
• Değişir Batarya Yok

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

• Yonga Seti (Chipset) MediaTek Dimensity 7200
• CPU Frekansı 2.8 GHz
• CPU Çekirdeği 8 Çekirdek
• Ana İşlemci (CPU) 2x 2.8 GHz ARM Cortex-A715
• 1. Yardımcı İşlemci 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A510
• İşlemci Mimarisi 64-bit
• Grafik İşlemcisi (GPU) Mali-G610 MC4
• CPU Üretim Teknolojisi 4 nm
• AnTuTu Puanı (v10) 742.500 Puan
• AnTuTu Puanı (v11) 1.068.300 Puan
• Geekbench 5 (Single-core) 885 Puan
• Geekbench 5 (Multi-core) 2.505 Puan
• Geekbench 6 (Single-core) 1.135 Puan
• Geekbench 6 (Multi-core) 2.705 Puan
• Bellek (RAM) 12 GB
• RAM Tipi LPDDR5
• Dahili Depolama 512 GB
• Dahili Depolama Biçimi UFS 3.1
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri 8/12GB RAM seçeneği var
• Diğer Hafıza Seçenekleri 256/512GB Depolama seçeneği var

TASARIM TASARIM

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Redmi Note 13 Pro+ 5G Yorumları (824 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yorum Başa Sabitlendi
Ali A*** Profil Resmi

3 yorum

Ali A*** 6 aylık tecrübeme dahayanarak detaylı olarak cihazı anlatacağım.

EKRAN; 1.5K Dinamik 120 Hz. Ekrana diyeceğim tek şey, mükemmel. (S22Ultra vs İphone 11 kullanmışlığım var). Amiral Gemisi seviyesinde net olarak.
Parmak izi için stabil ancak amiral gemisi hızında değil diyebilirim.

PERFORMANS; D.7200İUltra, beni hiç üzmedi. Cihaz 6 ay önce neyse şuanda da o. Akıcı ve tepkisel Xaomi’nin boktan arayüzüne rağmen.
PUBG biraz ayar ile 120 Fps alıyorsun. Normalde 90 sabit geliyo orta yüksek ayarda. Max ayarlarda 70-80 arası dolanıyo fps.
Diğer oyunlarda da Gayet başaralı. Mediatek hakıında şüpheniz olabilir ancak, o devir biraz geçti arkadaşlar. Özellikle orta üst segmentte MD net olarak daha iyi.

KAMERA:
Arka kamera, gündüz amiral gemisi seviyesi fotoğraflar, Gece yine sınıfının üstü diyebilirim. Video olarak 4k30 fps güzel hoş, Optik G.sabitleyici önemli. Arka kamera genel olarak başarılı.
Ön kamera, Klasik xaomi. Rezalet değil ama oraya yakın. Max 1080/60 fps zaten klasik . 4k yok.
Emektar S6Edge ile kıyalladım ön kamerayı video ve selfie için. S6 Edge net daha iyi ?
Mikrofon , yani sınıfının yine üstünde, güzel.

PİL:
120W, müthiş bir şey gerçekten. Ortalama 23/24 dakika 0/100’ü. 5000mah için diyeceğim şey MEHH işte ( 1.5k ekran + 120hz birazdan içiyor) oyun oynayan birisi isen. Akşam eve geldiğinde %20-25 ile gelirsin.

SES, Dolby, stereo hoparlör. Ses iyi arkadaşlar, canlı ve yüksek.

DİĞER.
İP68 Bu segment için lütuf olmuş gerçekten. Ben aldığım gün diren kaydı yaptım, İP68’ e herhangi bir etkisi olmadı.
BT 5.3, Wifi6 NFS, kızıl ötesi. Yani hepsi iyi güzel sıkıntısız.
Ufs3.1 üzmüyor
Özet olarak,
11/12k bandında dolu bi cihaz. Ön kamera hariç beni mutlu etti.
Tasarımı, ekranı, performansı, arka kamerası ve hızlı şarjı+ip68 ile birlikte, güzel paket olmuş.
Miuı14 ve HyperOS 1 kullandım , yani özel bi yanı yok, stabil diyebilirim. ( HyperOs2 aldım dün gece)

NOT: kardeşime Note14Pro+ aldık 512/12. Ekran aynı, arka kamera 13pro+. Ön kamerada 14.
Peformans kağıt üstümde çok yakın, ancak oyun deneyimi ısınma ve günlük kullanımda D.7200Ultra alıyor net olarak.
14 pro batarya olarak bi tık daha iyi (35/40 dakika daha uzun gidiyo günlük kullanımda)
Ancak 90W bi 120W değil açıkçası.
Total paket olarak nasıl Note10 pro 11prodan daha iyiyse, 13pro+ 14pro+’tan bi tık daha iyi gibi.(Note10/11 gibi dramatik bi fark yok. Note11pro4g neydi öyle gerçekten ?) Zaten 14 daha iyi olsaydı çökerdim kardeşimden ?
Faydalı (7) Faydalı Değil (2) Yanıtla
1 yıl önce - 12 GB / 512 GB
Mehmet A***** Profil Resmi

3 yorum

Mehmet A***** @Ali A*** sürekli her zaman açık ekran durumu nedir yine 10 sn mi yoksa full açık kalıyor mu acaba
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce - 12 GB / 512 GB
Ali A*** Profil Resmi

3 yorum

Ali A*** @Mehmet A***** 10 saniye açık kalıyor, değiştirilmiyor
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 1 yıl önce - 12 GB / 512 GB
TOXİN Profil Resmi

32 yorum

TOXİN @Ali A*** kanka bende çin versiyon aldım. Global rom yüklü. En son olarak 1.0.9.0 sürümüne yükselttim. Hyperos 2 gelmesine rağmen yüklenmiyor. Ek güncelleme paketi seçten. Çin sürümünde bildirimler geç geliyor dendi doğru mudur? Birde rootlu ve multilang modülü kullanıyor musun?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce - 12 GB / 512 GB
yusuf e** ç**** Profil Resmi

8 yorum

yusuf e** ç**** @epey antutu v11.1.2 testi Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
16 saat önce - 12 GB / 512 GB
Epey Profil Resmi
Epey @yusuf e** ç**** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 16 saat önce - 12 GB / 512 GB
uye_177930961516 Profil Resmi

1 yorum

uye_177930961516 Dürüst konuşmak gerekirse 21-22 bin bandına alınabilecek en amiral gemisi tipi telefon diyebilirim, herşeyi fiyatına göre dengelenmiş ve süper. İşlemcisi de gayet yeterli ve tüm mobil oyunları akıcı oynatır, aşırı bi ısınma sorunu yok ve günlük kullanıma çok uygun.

tek eksisi muhtemelen kamerasının sadece yapay zeka ağırlıklı olması diyebilirim, ham kalite olarak pek iyi değil fakat yapay zekası çok güçlü, aydınlıkta çok güzel fotoğraflar ve videolar çekebiliyorsunuz.

ekranı canavar gibi çok renkli, canlı ve net, akıcı da. Çentikli olmasıda ayrı bir premium hissiyatı katıyor gerçekten, şarjınında 120 watt olması mükemmel, standart şarj modunda 30-35 dk, maximum 120 watt modunda ise 20 dk da 0-100 şarj ediyor ve bu gerçekten çok büyük bir özellik, zaten sadece kutusundaki 120 Watt şarjı 4-5 bin falan eder heralde.

Bu fiyata eğer oyun ağırlıklı birşey istiyorsanız Poco f7 pro öneririm, ama herşey dengeli olsun çok ağır bir oyuncu değilim derseniz kesinlikle bu telefonu yapıştırın der geçerim.
Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 hafta önce - 12 GB / 512 GB
uye_177982994294 Profil Resmi

3 yorum

uye_177982994294 @uye_177930961516 Çıkış yılı 2026 yılı olduğu için Poco M8 Pro ile bunun arasında kaldım siz nedersiniz? Bunun çıkış yılı 2023 olunca bilemedim?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 hafta önce - 12 GB / 512 GB
Gizem A****** Profil Resmi

1 yorum

Gizem A****** Yazılım sorunu var sadece onun dışında iyi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce - 12 GB / 512 GB
uye_177123049418 Profil Resmi

50 yorum

uye_177123049418 Fiyatına göre mükemmel bir telefon
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - 8 GB / 256 GB
Ak A***** Profil Resmi

11 yorum

Ak A***** 1 sene önce 2. el aldım IMEI attirdim şimdi hypeors 3 güncelleme geldi ama telefon yapmıyor boots modunda takili kalıyor malesef Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - 12 GB / 512 GB
Furkan k*** Profil Resmi

136 yorum

Furkan k*** @Ak A***** ne olacak
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce - 12 GB / 512 GB
dedo d*** Profil Resmi

1 yorum

dedo d*** Kullanan arkadaşlar çekim gücü nasıl bulunduğum yerde note 10s çekmiyor.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - 12 GB / 512 GB
Muhammed Salih Sonğur Profil Resmi

78 yorum

Muhammed Salih Sonğur @Epey bu cihaz HyperOS 3 Android 16 aldı Resim
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - 12 GB / 512 GB
Epey Profil Resmi
Epey @Muhammed Salih Sonğur Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce - 12 GB / 512 GB
Ak A***** Profil Resmi

11 yorum

Ak A***** @Muhammed Salih Sonğur benim telefon 1 senelik IMEI atıldı şimdi hyperos güncellemesi geldi telefon yapmadı boot modunda takili kalıyor sen nasıl yukselttin
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce - 12 GB / 512 GB
Ak A***** Profil Resmi

11 yorum

Ak A***** @Muhammed Salih Sonğur ben yapamadım senin cihaz server kayıtlı mi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce - 12 GB / 512 GB
uye_177312262641 Profil Resmi

4 yorum

uye_177312262641 Hyperos 3 güncellemesi geldi yüklenmiyor xeomi yetkililerine duyrulur
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - 12 GB / 512 GB
Ak A***** Profil Resmi

11 yorum

Ak A***** @uye_177312262641 var mı bir gelisme
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce - 12 GB / 512 GB
uye_177312262641 Profil Resmi

4 yorum

uye_177312262641 Hyperos 3 yazılımını kabul etmiyor xeomi yetkililerine duyrulur
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - 12 GB / 512 GB
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.