3.8 (10 oy) / 85 yorum

Redmi Note 14 (256 GB)

Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
Hızlı Şarj Gücü (Maks.):
5G:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Var
Kablosuz Şarj:
Yok

Redmi Note 14 (256 GB) Fiyatları

Xiaomi Redmi Note 14 256 GB Mavi

Satıcı: Xiaomi Türkiye | Renk: Mavi

12.365,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 12365.70
Xiaomi Redmi Note 14 8/256 GB Ocean Blue

Renk: Mavi

Sadece Mobilde

12.399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 12409
Xiaomi Redmi Note 14 8/256 GB Midnight Black

Renk: Siyah

Sadece Mobilde

12.399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 12409
Xiaomi Redmi Note 14 8 Gb 256 Gb (Resmi Distribütör Garantili) Siyah

Satıcı: CEPRO | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

12.525,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 12525.90
Xiaomi Redmi Note 14 256Gb + 8Gb Ram Siyah (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: EX BİLİŞİM | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

12.837,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 12837.60
REDMI Note 14 256 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Mavi

Satıcı: UFS BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ HİZMETLERİ | Distribütör Garantili | 1740 yorum | Renk: Mavi

12.988,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 12988.00
REDMI Note 14 256 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Mavi

Satıcı: MAVİ PLUS | Distribütör Garantili | 1740 yorum | Renk: Mavi

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 12999.00
REDMI Note 14 256 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: Hepsiburada | Distribütör Garantili | 1740 yorum | Renk: Siyah

13.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 13199.00
Xiaomi Redmi Note 14 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) mavi

Satıcı: isikcell | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

13.243,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 13243.00
Xiaomi Redmi Note 14 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) mavi

Satıcı: İÇKALEİLETİSİM | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

13.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 13300.00
Xiaomi Redmi Note 14 256 GB Siyah

Satıcı: İÇKALE İLETİŞİM | Renk: Siyah

13.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

11 13300.00
Xiaomi Redmi Note 14 8Gb Ram 256Gb Rom Siyah (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Mühendis İletişim Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

13.392,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

12 13392.00
Xiaomi Redmi Note 14 8Gb Ram 256Gb Rom Mavi (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Mühendis İletişim Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

13.392,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

13 13392.00
Xiaomi Redmi Note 14 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: İÇKALEİLETİSİM | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

13.442,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

14 13442.50
Xiaomi Redmi Note 14 256 GB 8 GB RAM Cep Telefonu Siyah

Renk: Siyah

13.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

15 13499.00
Xiaomi Redmi Note 14 256 GB 8 GB RAM Cep Telefonu Mavi

Renk: Mavi

13.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

16 13499.00
Xiaomi Redmi Note 14 8+256 Mavi(Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: BittiBitiyor | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

13.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 13899.00
Xiaomi Redmi Note 14 8Gb Ram 256Gb Gece Yarısı

Satıcı: YEDİ24 - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

13.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

18 13989.00
Xiaomi Redmi Note 14 8+256 Mavi(Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: UFS BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ HİZMETLERİ | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

19 13999.00
Xiaomi Redmi Note 14 8Gb Ram 256Gb Okyanus Mavisi

Satıcı: Şafak Elektronik - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

20 13999.00
Xiaomi Redmi Note 14 8+256 Siyah(Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: gazimobil | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

14.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

21 14500.00
Xiaomi REDMI Note 14 256 GB 8 GB Ram (ithalatcı Garantili) Mor

Satıcı: Zeytech | İthalatçı Garantili | Renk: Mor

14.898,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

22 14898.00
REDMI Note 14 256 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Mor

Satıcı: EFE TELEKOM | Distribütör Garantili | 1740 yorum | Renk: Mor

18.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

23 18219.00
REDMI Note 14 256 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Mavi

Satıcı: Hepsiburada | Distribütör Garantili | 1740 yorum | Renk: Mavi

13.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

24 13299.00
Xiaomi Redmi Note 14 8Gb Ram 256Gb Rom Mavi (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: GSM DÜNYASI 33 | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

13.439,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

25 13439.04
Xiaomi Redmi Note 14 256 GB Siyah

Satıcı: GENÇPA | Renk: Siyah

13.441,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

26 13441.06
Xiaomi Redmi Note 14 256 GB Mavi

Satıcı: GENÇPA | Renk: Mavi

13.441,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

27 13441.06
Redmi Note 14 8+256 Mavi(Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Hancell Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

13.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

28 13449.00
REDMI Note 14 256 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: Mobilpasaj | Distribütör Garantili | 1740 yorum | Renk: Siyah

13.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

29 13500.00
Xiaomi Redmi Note 14 8+256 Siyah(Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: mühendis iletişim elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

13.510,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

30 13510.00
Xiaomi Redmi Note 14 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) mavi

Satıcı: Ceptemax | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

13.528,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

31 13528.00
Xiaomi Redmi Note 14 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: Ceptemax | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

13.528,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

32 13528.00
Xiaomi Redmi Note 14 8Gb 256Gb Siyah

Satıcı: Kamer Online | Renk: Siyah

13.598,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

33 13598.40
Xiaomi Redmi Note 14 256 GB Siyah

Satıcı: Kamer Online | Renk: Siyah

13.629,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

34 13629.06
Xiaomi Redmi Note 14 8Gb Ram 256Gb Rom Siyah (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Kamer Online | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

13.631,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

35 13631.04
REDMI Note 14 256 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Mavi

Satıcı: MİX TEKNOLOJİ | Distribütör Garantili | 1740 yorum | Renk: Mavi

13.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

36 13699.00
Xiaomi Redmi Note 14 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: emrebilism45 | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

13.898,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

37 13898.50
Xiaomi Redmi Note 14 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) mavi

Satıcı: emrebilism45 | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

13.898,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

38 13898.50
Xiaomi Redmi Note 14 8Gb Ram 256Gb Rom Mavi (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Emrebilisim45 | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

13.962,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

39 13962.24
Xiaomi Redmi Note 14 8Gb Ram 256Gb Rom Siyah (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Emrebilisim45 | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

13.962,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

40 13962.24
Xiaomi Redmi Note 14 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: kamer-online | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

13.964,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

41 13964.05
Redmi Note 14 Midnight Black 8 Gb Ram 256 Gb Rom

Satıcı: Turkcell Emre İletişim | Renk: Siyah

13.991,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

42 13991.50
Xiaomi Redmi Note 14 256 Gb Siyah

Satıcı: Turkcell Emre İletişim | Renk: Siyah

13.992,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

43 13992.50
Xiaomi Redmi Note 14 8Gb Ram 256Gb Gece Yarısı

Satıcı: KALE TELEKOM | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

44 13999.00
Xiaomi Redmi Note 14 256 GB Siyah

Satıcı: TURKCELL EMRE İLETİŞİM | Renk: Siyah

14.060,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

45 14060.00
Xiaomi Redmi Note 14 256 GB Siyah

Satıcı: Teknosa | Renk: Siyah

14.106,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

46 14106.51
Xiaomi Redmi Note 14 8+256 Mavi(Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Ceptemax | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

14.240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

47 14240.00
Xiaomi Redmi Note 14 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: teknosa | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

14.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

48 14249.00
Xiaomi Redmi Note 14 8 GB 256 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: saglammobile | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

14.249,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

49 14249.05
Xiaomi Redmi Note 14 8Gb Ram 256Gb Gece Yarısı

Satıcı: Gençpa Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

14.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

50 14299.00
Xiaomi Redmi Note 14 8Gb Ram 256Gb Okyanus Mavisi

Satıcı: Gençpa Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

14.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

51 14299.00
REDMI Note 14 256 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: SEYHAN TELEKOMÜNİKASYON | Distribütör Garantili | 1740 yorum | Renk: Siyah

14.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

52 14350.00
Xiaomi Redmi Note 14 8Gb Ram 256Gb Rom Mavi (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: DOLGUN TEKNOLOJİ | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

14.398,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

53 14398.92
REDMI Note 14 256 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: BAŞARAN TİCARET | Distribütör Garantili | 1740 yorum | Renk: Siyah

14.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

54 14499.00
Xiaomi Redmi Note 14 256 GB Siyah

Satıcı: exbilisim | Renk: Siyah

14.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

55 14499.00
Xiaomi Redmi Note 14 8Gb Ram 256Gb Gece Yarısı

Satıcı: Emre İletişim - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

14.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

56 14500.00
Redmi Note 14 8+256 Mavi(Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Emre Bilişim45 | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

14.501,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

57 14501.70
Redmi Note 14 8+256 Siyah(Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Emre Bilişim45 | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

14.501,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

58 14501.70
Xiaomi Redmi Note 14 8+256 Mavi(Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Xiaomi Resmi Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

14.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

59 14699.00
Xiaomi Redmi Note 14 8Gb Ram 256Gb Okyanus Mavisi

Satıcı: Efegül İletişim - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

14.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

60 14699.00
Xiaomi Redmi Note 14 8+256 Siyah(Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: KAPLANLARTEKNOLOJİ | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

14.736,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

61 14736.50
Xiaomi Redmi Note 14 8Gb Ram 256Gb Gece Yarısı

Satıcı: EY-ÇE İLETİŞİM - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

15.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

62 15100.00
Xiaomi Redmi Note 14 8GB RAM 256GB ROM Mor (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Kurumsal Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Mor

15.359,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

63 15359.04
Xiaomi Redmi Note 14 8Gb Ram 256Gb Rom Mavi (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Kurumsal Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

15.359,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

64 15359.04
Xiaomi Redmi Note 14 8Gb Ram 256Gb Okyanus Mavisi

Satıcı: Bayram Gümüş Telekom - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

65 15999.00
REDMI Note 14 256 GB 8 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Mor

Satıcı: MOBİLSTORE.33 | Distribütör Garantili | 1740 yorum | Renk: Mor

19.497,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

66 19497.00
Xiaomi Redmi Note 14 8Gb Ram 256Gb Okyanus Mavisi

Satıcı: hepsiibizdenn | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

67 25999.00

Redmi Note 14 (256 GB) Fiyat Geçmişi

Redmi Note 14 Ürün Ailesi

Redmi Note 14 Cep Telefonu 128 GB 12.240,00 TL
Redmi Note 14 256 GB Cep Telefonu 256 GB 12.365,70 TL

Redmi Note 14 (256 GB) Temel Özellikleri

5G:
Yok
Var
Yok
Suya Dayanıklılık Seviyesi:
4.5G Desteği:
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Var
SAR Değeri 10g (Baş):
0.988 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
85.63 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:

Redmi Note 14 (256 GB) Özellikleri

BATARYA BATARYA

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

TASARIM TASARIM

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

AB ÜRÜN KAYIT ve ENERJİ ETİKETİ AB ÜRÜN KAYIT ve ENERJİ ETİKETİ

• Enerji Sınıfı B
• Şarj Sonrası Pil Süresi 48 saat 49 dakika
• Düşme Direnci Sınıfı D
• Onarılabilirlik Sınıfı C
• Şarj Döngü Sayısı (AB) 1600 Döngü
• Suya ya da Toza Direnç Sınıfı IP54

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Redmi Note 14 (256 GB) Yorumları (85 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yorum Başa Sabitlendi
HÜSEYİN Y***** Profil Resmi

3 yorum

HÜSEYİN Y***** Merhaba, cihazı 1 haftadır kullanıyorum deneyimlerimi ve önerilerimi aktarmak isterim.

Telefon giriş/orta segment bir cihaz mükemmel performans beklemeyin
Çoğu oyunu düşük grafiklerde 60-80 FPS oynatıyor. Cihazı yeterince zorladım ve neredeyse hiç ısınma yapmadı.
Ekranı gayet başarılı ıps panelden olede geçmiş biri olarak devir atlattı.
Cihaz kutudan hyperos 1 ile çıkıyor kurar kurmaz hyperos 2 güncellemesi geliyor ardından da Hyperos 3 geliyor, şimdilik 3' e güncellemenizi tavsiye etmiyorum globalde çok fazla sorun var. Güncelleme yapacaksanız da tamamlandıktan sonra telefonu sıfırlamanızı tavsiye ederim bug benzeri şeylerle karşılaşmamak için.
Kamerası ortalama bir kamera ancak tasarımı çok abartı olmuş daha düzenli bir tasarım hoş durabilirdi.
Cihazınızı Xiaomi Resmi sitesinden almanızj tavsiye etmem 33w şarj aleti çıkmıyor imiş. Cihazı almaya karar verirseniz 8/256 olanı almanızı tavsiye ederim fazla depolama göz çıkarmaz dağ kadarda fiyat farkı yok.
Samsung A17, A26 almak yerine bu cihazı seçmek bütçe bakımından mantıklı bir tercih olur (mevcut fiyat 11.400). Cihaz 4 yıl android 6 yıl ise güvenlik güncellemesi vaadi ile geliyor şu anda 2 büyük güncelleme almış durumda. Cihaz tahminimce 2029-30 yıllarına kadar iyi iş görür.
Şunada değinmek isterim Xiaomi cihazların laneti olan reklamlar elbette bu cihazdada var ancak kapatmak çok basit 1-2 dk'da halledersiniz.
Aklıma gelen başka şeyler olursa ekleme yapacağım .
Faydalı (5) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce - 256 GB
HÜSEYİN Y***** Profil Resmi

3 yorum

HÜSEYİN Y***** + Cihaz 2K 30fps destekliyor ancak kendi kamera uygulamasında sınırlandırılmış şekilde geliyor.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce - 256 GB
Furkan k*** Profil Resmi

136 yorum

Furkan k*** @HÜSEYİN Y***** hani uygulamada yapılıyor bu fps kaça kadar çıkıyor
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce - 256 GB
Yorum Başa Sabitlendi
lucky Profil Resmi

66 yorum

lucky 1 haftadır kullanıyorum, arayüz sorunsuz akıcı baya zorladım hiç bir sorun çıkarmadı.

Kamera dış cekimlerde oldukça başarılı ve ois olmasa bile stabil çekim yapabiliyorsunuz,gece çekimlerinde yapması gerekeni yapıyor büyük beklentilere girmeyin.Videoda aynı şekilde giriş-orta bir cihaz için kabul edilebilir seviyede. Kayıpsız zoom biraz abartilmiş bu arada.

Ekran bildiğimiz amoled ekran ama ekran özellikleri kısıtlı oldugu için yüksek kalite beklemeyin.Tabi bunu fark etmeniz için daha önce daha iyi bir amoled kullanmanız lazım.

Ses kalitesi oldukça tatmin edici.

Kutudan adaptör kılıf vs çıkması güzel birde bunlarda ugrasmiyorsunuz . 1-1.5 saatte doluyor yoğun kullanimda 1 gün rahatlıkla dayanıyor. Hızlı şarj modu var onu denemedim henüz.Ama kılıf kamerayı korumuyor buna da dikkat edin. Reklamlari kapatabiliyorsunuz çok dert edilecek bir durum değil.

Bunların dışında dedikleri gibi güncelleme gelmiyor bu biraz kafa karıştırıcı.Ekran çerçevesi gereğinden fazla kalın.Daha önce ince çerçeve kullandiysaniz bundaki çerçeve rahatsız eder.Kamera dizilimi ve kasa tasarimi güzel. En azindan note serisi olduğu için ince yapabilirlerdi yapmamışlar. Dokunmatik performansı biraz düşük geldi.Bazen dokunmalari 2.kerede algılıyor ama bu yazılımsal.Kalibrede herhangi bir sorun yok cunku ve bir çok yerde ve Xiaomi modeli için bu sorun yazılmış.

Genel olarak ben memnunum,bu fiyata alınabilecek bir kaç modelden biri zaten. Tavsiyem realme 12pro olabilir yada bunun prosu olabilir ama düz note 14 'de 2-3 sene sorunsuz şekilde kullanılır ve pişman etmez. Guncellemeler illaki gelecek umarım olanı bozmazlar.
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce - 128 GB
kenan Profil Resmi

14 yorum

kenan @lucky 5 yıl sorunsuz şekilde kullanılır
Faydalı (4) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce - 128 GB
lucky Profil Resmi

66 yorum

lucky @kenan Güncelleme ile bozmadiklari sürece 5 sene isteyen kullanır tabi ama giriş üstü-orta segment bir cihazin mantığına aykırı. 2 sene kullan güncel modele geç bence olması gereken bu.
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 6 ay önce - 128 GB
lucky Profil Resmi

66 yorum

lucky @lucky Yukarıda ki mesajıma bir ek yapayim,ekranda bildiğiniz renk yok soluk bir ekranı var nasıl amoled anlayamadım.Baska amoledle kıyaslıyorum ciddi fark var. Ayrıca dokunmatik zayıf mesela çizimle kilit açmaya çalışırken hızlı çizmeye çalışırsanız mutlaka bir parçasını algılamıyor 2.kere çiziyorsunuz. Arayüzde de bu tip algilamama sorunlari oluyor. Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (3) Yanıtla - 6 ay önce - 128 GB
Ertan K* Profil Resmi

107 yorum

Ertan K* Ben çok memnunum Telefondan gayet yeterli
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 hafta önce - 128 GB
uye_177038353526 Profil Resmi

3 yorum

uye_177038353526 Merhaba Android 16 bugün 21.04.2026 yükledim. Güzel memnunum. Ptt avm den almıştım. Herkese gelecektir. 3.0.5.0 versiyonu. Geçen aylarda da gelmişti yüklememiştim, kalktı tekrar geldi bugün ve yükledim. Herkese sırayla gelecektir
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce - 256 GB
Mustafa a Profil Resmi

3 yorum

Mustafa a Android 16 gelmedi bana henüz, alan var mı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - 128 GB
Ahmet T**** Profil Resmi

7 yorum

Ahmet T**** Admin tr cihazlara daha Android 16 gelmedi. Global yurdışı cihazlara geldi bilginize.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - 256 GB
Yasir Profil Resmi

18 yorum

Yasir Huawei P40Lite tan gectiydim. 8aydir kullaniyorum. Simdide yorumu P40 Lite dan yaziyorum. 6 yil oncesinin telefonu cok daha akici cok daha az isiniyor ve hala orijinal piliyle günü cilarabiliyor. Cok daha akici bir telefon. Islemcisi eski ve yavas olmasina rağmen xiaomi ye oranla yazilimin nekadar daha optimize olabileceginin kaniti gibi. Ayni uygulamalari yanyana aciyorum iki telefonda da, Huawei bariz sekilde daha hizli aciyor. Xiaomi nin ara yuzu reklamlardan arindirip optimize etmesi lazım.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - 128 GB
jmuhammedenes Profil Resmi

27 yorum

jmuhammedenes Telefon Android 16 güncellemesini aldı. Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - 256 GB
Epey Profil Resmi
Epey @jmuhammedenes Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce - 256 GB
Agora Profil Resmi

54 yorum

Agora @jmuhammedenes telefonu nereden aldınız neden bize güncelleme gelmedi telefon kaçakmı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce - 256 GB
jmuhammedenes Profil Resmi

27 yorum

jmuhammedenes @Agora cihaz da global rom yüklü,yurtdışı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce - 256 GB
Dəniz S****** Profil Resmi

22 yorum

Dəniz S****** Samsung A24,Redmi Note 14 İşlemcileri Aynı Neden Note 14 kat kat daha Stabil ve Akıcı?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - 256 GB
Optimus Prime Profil Resmi

24 yorum

Optimus Prime @Dəniz S****** Ram miktarı fark eder, ram tipi fark eder, ekran tazeleme oranı fark eder, yazılım sürümü ve stabilizasyonu fark eder. Tek başına işlemci cihazları aynı yapmaz. İşlemci, ram, ram tipi teknolojisi ve ekran tazeleme hızının yüksek olması daha akışkan bir deneyim sunar. Hepsi bağlantılı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce - 256 GB
Anti-işlemci Profil Resmi

979 yorum

Anti-işlemci Pro 5G serilerinde neden hafıza kartı yeri yok
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
2 ay önce - 256 GB
Aziz A**** Profil Resmi

3 yorum

Aziz A**** @Anti-işlemci cünki kanki bu modeller için yer açmak ve wapor-champer buhar soğutma teknolojisini eklemek için yaparlar genel olarak
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 hafta önce - 256 GB
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.