3.7 (10 oy) / 21 yorum
Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
Hızlı Şarj Gücü (Maks.):
5G:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Var
Kablosuz Şarj:
Yok

Redmi Note 14 Pro (12 GB / 512 GB) Fiyatları

Xiaomi Redmi Note 14 Pro 512 Gb 12 Gb Mavi

Satıcı: YILDIZLAR TEKNOLOJİ | Renk: Mavi

15.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 15199.00
Xıaomı Redmi Note 14 Pro 12/512 Gb Mavi Cep Telefonu (İthalatçı Garantili)

Satıcı: GAMA TECH | İthalatçı Garantili | Renk: Mavi

15.295,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 15295.00
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 512 Gb 12 Gb Ram Gold ( İthalatçı Garantili)

Satıcı: Zeytech | İthalatçı Garantili

18.898,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 18898.00
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12 GB 512 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: emrebilism45 | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

20.541,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 20541.85
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12Gb Ram 512Gb Rom Siyah (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Yedi24 | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

20.610,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 20610.24
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12 GB 512 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: İÇKALEİLETİSİM | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

20.621,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 20621.65
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12/512 Gb Gece Yarısı

Satıcı: YEDİ24 - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

20.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

7 20789.00
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12/512 Gb Gece Yarısı

Satıcı: Life | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

20.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

8 20799.00
REDMI Note 14 Pro 512 GB 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: nitech bilişim | Distribütör Garantili | 1413 yorum | Renk: Siyah

20.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 20899.00
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12Gb Ram 512Gb Rom Mavi (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Pratikcell Iletişim | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

21.120,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 21120.00
REDMI Note 14 Pro 512 GB 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: Hepsiburada | Distribütör Garantili | 1413 yorum | Renk: Siyah

21.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 21499.00
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12GB+512GB Siyah(Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: emrebilişim45 | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

21.624,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 21624.00
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 512 GB 12 GB Siyah

Satıcı: FırsatKurdu | Renk: Siyah

21.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

13 21849.05
REDMI Note 14 Pro 512 GB 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: EREN PAZARLAMA | Distribütör Garantili | 1413 yorum | Renk: Siyah

21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

14 21999.00
REDMI Note 14 Pro 512 GB 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Mavi

Satıcı: BAŞARAN TELEKOM | Distribütör Garantili | 1413 yorum | Renk: Mavi

24.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

15 24000.00
REDMI Note 14 Pro 512 GB 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Mor

Satıcı: Ada iletisim mersin | Distribütör Garantili | 1413 yorum | Renk: Mor

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

16 29999.00
Xıaomı Redmi Note 14 Pro 12/512 Gb Mor Cep Telefonu (İthalatçı Garantili)

Satıcı: GAMA TECH | İthalatçı Garantili | Renk: Mor

15.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

17 15299.00
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 512 Gb 12 Gb

Satıcı: YILDIZLAR TEKNOLOJİ

15.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

18 15649.00
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 512 Gb 12 Gb Siyah

Satıcı: YILDIZLAR TEKNOLOJİ | Renk: Siyah

18.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

19 18099.00
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 512 Gb 12 Gb Altın İthalatçı Garantili

Satıcı: Mirfay Teknoloji | İthalatçı Garantili

18.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

20 18500.00
Xiaomi Redmı Note 14 Pro 512 Gb 12 Gb Ram (Resmi Distribütör Garantili) Mor

Satıcı: CEPRO | Distribütör Garantili | Renk: Mor

18.660,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

21 18660.60
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 512 Gb 12 Gb Mor Xiaomi (İthalatçı Garantili)

Satıcı: Güventa Bilişim | İthalatçı Garantili | Renk: Mor

19.825,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

22 19825.00
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12 Gb Ram 512 Gb Mavi (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: BVBMARKET | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

20.339,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

23 20339.90
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12 Gb 512 Gb Mor (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: BVBMARKET | Distribütör Garantili | Renk: Mor

20.524,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

24 20524.80
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12Gb Ram 512Gb Rom Siyah (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Emrebilisim45 | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

20.615,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

25 20615.04
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12/512 Gb Gece Yarısı

Satıcı: TAHA İLETİŞİM | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

20.935,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

26 20935.00
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12Gb Ram 512Gb Rom Siyah (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Mühendis İletişim Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

20.976,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

27 20976.00
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12Gb Ram 512Gb Rom Siyah (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: İÇKALE | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

21.024,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

28 21024.00
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12Gb Ram 512Gb Rom Siyah (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: TAHA İLETİŞİM | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

21.024,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

29 21024.00
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12 GB 512 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: ulkuteknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

21.800,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

30 21800.60
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12 GB 512 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: FırsatKurdu | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

21.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

31 21849.05
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 512 Gb 12 Gb Ram Gold ( İthalatçı Garantili)

Satıcı: Sirtech | İthalatçı Garantili

21.898,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

32 21898.00
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 512 GB 12 GB Siyah Cep Tel. (İithalatcı Garantili)

Satıcı: Sirtech | İthalatçı Garantili | Renk: Siyah

21.898,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

33 21898.00
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12Gb Ram 512Gb Rom Siyah (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: FırsatKurdu | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

22.079,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

34 22079.04
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 12 GB 512 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: saglammobile | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

22.324,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

35 22324.05
REDMI Note 14 Pro 512 GB 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: ASiletisim | Distribütör Garantili | 1413 yorum | Renk: Siyah

22.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

36 22500.00
REDMI Note 14 Pro 512 GB 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Mavi

Satıcı: MOBİLSTORE.33 | Distribütör Garantili | 1413 yorum | Renk: Mavi

26.747,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

37 26747.00
REDMI Note 14 Pro 512 GB 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Mavi

Satıcı: ÖZGÜR İLETİŞİM ANKARA | Distribütör Garantili | 1413 yorum | Renk: Mavi

27.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

38 27399.00

Redmi Note 14 Pro (12 GB / 512 GB) Fiyat Geçmişi

Redmi Note 14 Pro Ürün Ailesi

Redmi Note 14 Pro 8 GB / 256 GB Cep Telefonu 8 GB / 256 GB 13.999,00 TL
Redmi Note 14 Pro 12 GB / 512 GB Cep Telefonu 12 GB / 512 GB 15.199,00 TL

Redmi Note 14 Pro (12 GB / 512 GB) Temel Özellikleri

5G:
Yok
Var
Yok
Suya Dayanıklılık Seviyesi:
4.5G Desteği:
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Var
SAR Değeri 10g (Baş):
0.80 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
88.16 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:

Redmi Note 14 Pro (12 GB / 512 GB) Özellikleri

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi (Tipik) 5500 mAh
• Video Oynatma 14 Saat
• Video Oynatma Notu Çevrimiçi
• Müzik Oynatma 64 Saat
• Müzik Oynatma Notu Çevrimiçi
• Şarj USB Type-C
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Gücü (Maks.) 45 W
• Hızlı Şarj Özellikleri Hızlı Şarj (45W)
• Şarj Süresi (Üretici Verisi) 73 Dakika
• Kablosuz Şarj Yok
• Değişir Batarya Yok

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

TASARIM TASARIM

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

AB ÜRÜN KAYIT ve ENERJİ ETİKETİ AB ÜRÜN KAYIT ve ENERJİ ETİKETİ

• Enerji Sınıfı B
• Şarj Sonrası Pil Süresi 52 saat 56 dakika
• Düşme Direnci Sınıfı B
• Onarılabilirlik Sınıfı C
• Şarj Döngü Sayısı (AB) 1000 Döngü
• Suya ya da Toza Direnç Sınıfı IP64

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Redmi Note 14 Pro (12 GB / 512 GB) Yorumları (21 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yorum Başa Sabitlendi
Galaksi a************ Profil Resmi

9 yorum

Galaksi a************ bu telefonu yeni aldım 12 bin liraya indirimle. Artılarını ve eksilerini yazacağım.

Artılar.
Öncelikle telefon bu fiyata sunduğu özellikler bakımından rakiplerine kıyasla en az 10 adım önde zira artık bu dönemde uygun fiyata böyle özellikler sunan xiaomi harici firma pek kalmadı o açıdan çok iyi.
Kamerası harika özellikle fotoğraf kısmı hem 200 megapiksel desteği var hem normal mod çekimlerde gayet güzel ve net yani bu fiyata kamerası gerçekten çok şaşırttı zira 200 megapiksel de çektim, portrede çektim ve hepsinden çok memnun kaldım hatta normal mod bir fotoğraf ekliyorum gündüz çekimi. Bir artı ise bu fiyata hem nfc desteği vermesi hem videolara ois desteği sunması ki halen bazı telefonlar çok pahalıya satılıyor ama ois desteği yok. Evet ois tabiki üst model bir amiral gemisi performansı ile çalışmıyor ama basit olmasına rağmen aşırı hareket etmeğiniz sürece gayet tatmin eder hatta gimball ile sabitlerseniz daha stabil videolar çekersiniz. Gece çekimleri gayet tatmin edici bu fiyata belkide en iyi gece performansına sahip fotoğrafları çekersiniz.
İşlemcisi gayet yeterli çok oyun oynamıyorum ama pubg denedim, war thunder denedim gayet stabil güzel şekilde çalıştı onun haricinde ekranı gayet iyi gorilla glass ile korunuyor ve arayüzü hızlı tatmin edici. Bataryası 5500mah gayet yeterli hızlı şarj desteği de var. Son olarak hoparlör kalitesini gayet beğendim bu fiyata harika bir hoparlör koymuşlar tatmin edecektir ayrıca bu model 2029 a kadar güncelleme desteği alacak bu çok iyi avantajlı bir haber

eksileri.
en büyük eksisi kamera tarafında, normalde 4k desteği verebilecek iken 4k desteği bu modelde yok eğer 5g modelini alırsanız onda var. 1080p 60fps akıcı bir şekilde çekebiliyor fakat keşke 4k desteği de olsaydı diyorum. Malesef kablosuz şarj özelliği yok keşke olsaydı
makro ve ultra geniş açı daha iyi olabilirdi malesef makro konusunda geri kalıyor. Böyle güzel bir kamera sensör desteği koyup nedense makrodan ve ultradan kısmışlar eğer makro çekim veya ultra geniş açı çok çekerseniz tatmin etmeyecektir.

Evet her şeyi toplarsak eğer fiyat performans odaklı uygun fiyatlı bir telefon arıyorsanız ve uzun süre güncelleme desteği alacak olmasıyla birlikte bu modeli bu fiyata gönül rahatlığı ile alabilirsiniz ama ben 4k çekmek istiyorum diyorsanız bunun 5g modelini tercih edebilirsiniz iki modelin artıları eksileri var ama genel anlamda artıları bence eksilere oranla daha güzel zira bu fiyata sunduğu konfor özellikler bakımından rakipsiz gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
Faydalı (24) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce - 8 GB / 256 GB
123456 Profil Resmi

1 yorum

123456 @Galaksi a************ hocam 12 bin Türkiye garantilimi nereden aldınız
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 10 ay önce - 8 GB / 256 GB
Şahin Ç**** Profil Resmi

40 yorum

Şahin Ç**** @Galaksi a************ artıları demiş kamerayı övmüşsün sonra eksileri demiş kamerayı gömmüşsün.
Faydalı (8) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 10 ay önce - 8 GB / 256 GB
harun o*** Profil Resmi

3 yorum

harun o*** @Galaksi a************ 12 k verip bunu alana kadar 5k verip xiaomi nin snapdragonlu dah iyi özellikli baska modelleri i alirim. Sirf ambalaji değiştiği icin de yeni model olmaz ki.
Faydalı (1) Faydalı Değil (5) Yanıtla - 10 ay önce - 8 GB / 256 GB
uye_177939974278 Profil Resmi

2 yorum

uye_177939974278 Xiaomi Note 13 pro 5 G mi daha iyi yoksa bu mu? Telefondan çok fazla anlamıyorum ama en azından 3 yıl kullanabileceğim bir cihaz almak istiyorum ve çok kararsızım. Oyun olarak Mlbb ve genshin oynuyorum pubg falan yok, kamera falan orta düzey benim için yeterli. Telefon çok ısınmasın ve çok kassın istemiyorum, sizce hangisini tercih etmeliyim?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 hafta önce - 8 GB / 256 GB
serlinetta Profil Resmi

22 yorum

serlinetta @uye_177939974278 13 pro 5g daha iyi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 hafta önce - 8 GB / 256 GB
Çakalbakkal Profil Resmi

620 yorum

Çakalbakkal @uye_177939974278 genshin tarzı ağır oyunlar oynuyorsan sakın redmiye bulaşma x6 pro x7 pro bak redmiler o tarz oyunlar için uygun değildir. Ha alamıyorsan 13 pro 5g al. Ama oyun için tatmin etmez
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 hafta önce - 8 GB / 256 GB
uye_177528608795 Profil Resmi

2 yorum

uye_177528608795 Ürünü ptt linklerindeki mirfay adlı satıcıdan söyledim. cihaz Android 16 ile birlikte geldi kurulum ekrani gelmeden açıldı batarya döngüsü 18 ve ilk kullanım tarihi 6ay öncesi yazıyor 12ye almıştım iade etmeli miyim?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce - 8 GB / 256 GB
Bermando Profil Resmi

4 yorum

Bermando @uye_177528608795 iade şansın varsa et
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce - 8 GB / 256 GB
serlinetta Profil Resmi

22 yorum

serlinetta @uye_177528608795 sıfır diye aldiysan tabikide iade et bence.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce - 8 GB / 256 GB
uye_177528608795 Profil Resmi

2 yorum

uye_177528608795 @serlinetta çevre telefoncuları sordum 15 lira çekiyorlar ikinci el temizlerine bu da zaten sıfır ayarında tüketici hakem heyetine başvurdum biraz daha iskonto olur diye yoksa iade etmeye değmez dedim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 hafta önce - 8 GB / 256 GB
mutukislam e*** Profil Resmi

14 yorum

mutukislam e*** Epey cihaza yeni android 16 güncellemesi gelfi Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce - 8 GB / 256 GB
Epey Profil Resmi
Epey @mutukislam e*** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce - 8 GB / 256 GB
kursat s** Profil Resmi

1 yorum

kursat s** Resmi note 9 dan bu telefona geçen sene geçtim . Geçmez olaydım performans olarak geride bir telefon. Pişman oldum, Snapdragon işlemcili redmi alın
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - 12 GB / 512 GB
serlinetta Profil Resmi

22 yorum

serlinetta @kursat s** evet haklısın bende note 10 prodan gecmistim, telefon berbat. geliştirici seçeneklerindeki ayarları bile uygulamayan bi telefon, animasyon kapat diyom kapatmiyor, gta sa, vc, de 30 fps veriyor 60 yapmiyor limiter kapali olsa bile. arayüzde akiciligi zayıf geçişler yavaş
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce - 12 GB / 512 GB
uye_177425431162 Profil Resmi

1 yorum

uye_177425431162 Eşime aldık çok iyi sorunsuz akıcı takılma donma yok kanka türkiye garantili günlük iyi iş görüyor kamera tam hız hepsi iyi pil iyi kırmadan alın derim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - 8 GB / 256 GB
serlinetta Profil Resmi

22 yorum

serlinetta note serisinin en kötüsü. emirlere karşı geliyor, geliştirici açık animasyon kapa diyorum kapatmiyor, kapali gözüküyor ama animasyonlar devam. işlemci çok kötü. kamera iyi. arayüzde çok takılma yapıyor. bunun yerine ikinci el 13 pro 5g alın keyfinize bakın
Faydalı (0) Faydalı Değil (3) Yanıtla
2 ay önce - 8 GB / 256 GB
ismail g***** Profil Resmi

18 yorum

ismail g***** Hyperos 3 ne zaman gelecek bilgisi olan var mı
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - 8 GB / 256 GB
Mustafa A***** Profil Resmi

7 yorum

Mustafa A***** yd alinirmi 6 bine
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce - 8 GB / 256 GB
uye_177771555446 Profil Resmi

1 yorum

uye_177771555446 @Mustafa A***** pişman olman diyorsan al
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce - 8 GB / 256 GB
Furkan P* Profil Resmi

1 yorum

Furkan P* 2.2 GHz nedir boş telefon
Faydalı (0) Faydalı Değil (9) Yanıtla
4 ay önce - 8 GB / 256 GB
meltem1900 Profil Resmi

5 yorum

meltem1900 @Furkan P* sen çok mu dolusun yani?
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 3 ay önce - 8 GB / 256 GB
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.