4.6 (3 oy) / 24 yorum
Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
5G:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Yok
Kablosuz Şarj:
Yok
4.5G Desteği:
Var

Reeder P13 Blue Max Pro 2021 (6 GB) Fiyatları

Reeder P13 Blue Max Pro 2021 6 GB+128 GB Beyaz Cep Telefonu (Reeder Türkiye Garantili)

Satıcı: 3E TEKNO | Renk: Mavi

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 4999.00
Reeder P13 Blue Max Pro 2021 6 GB+128 GB Beyaz Cep Telefonu (Reeder Türkiye Garantili)

Satıcı: 3E TEKNO | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 4999.00
Reeder P13 Blue Max Pro 2021 6 GB+128 GB Yeşil Cep Telefonu (Reeder Türkiye Garantili)

Satıcı: Eprom Technology | Distribütör Garantili | Renk: Mavi/Yeşil

5.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 5649.00
Reeder P13 Blue Max Pro 2021 128 GB 6 GB Ram (Reeder Türkiye Garantili) Beyaz

Satıcı: BEYZELİF | Distribütör Garantili | 4150 yorum | Renk: Mavi

6.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 6150.00
Reeder P13 Blue Max Pro 2021 6 Gb Ram 128 Gb SİYAH

Satıcı: Pandora Ticaret | Renk: Mavi

6.335,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 6335.04
Reeder P13 Blue Max Pro 2021 128 GB 6 GB Ram (Reeder Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: EPROM TEKNOLOJI | Distribütör Garantili | 4150 yorum | Renk: Mavi

6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 6599.00
Reeder P13 Blue Max Pro 2021 128 GB 6 GB Ram (Reeder Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: BEYZELİF | Distribütör Garantili | 4150 yorum | Renk: Mavi

6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 6599.00
Reeder P13 Blue Max Pro 2021 6 GB Ram 128 GB (Reeder Türkiye Garantili)

Satıcı: Eprom Technology | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 5899.00
Reeder P13 Blue Max Pro 2021 128 GB 6 GB Ram (Reeder Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: Eprom Technology | Distribütör Garantili | 4150 yorum | Renk: Mavi

6.645,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6645.00

Reeder P13 Blue Max Pro 2021 (6 GB) Fiyat Geçmişi

Reeder P13 Blue Max Pro 2021 Ürün Ailesi

Reeder P13 Blue Max Pro 2021 6 GB Cep Telefonu 6 GB 4.999,00 TL
Reeder P13 Blue Max Pro 2021 4 GB Cep Telefonu 4 GB Fiyat bulunamadı

Reeder P13 Blue Max Pro 2021 (6 GB) Temel Özellikleri

5G:
Yok
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hızlı Şarj:
Yok
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:
Parmak izi Okuyucu:
Var
Yonga Seti (Chipset):

Reeder P13 Blue Max Pro 2021 (6 GB) Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi (Tipik) 5380 mAh
• Hızlı Şarj Yok
• Kablosuz Şarj Yok
• Değişir Batarya Yok

KAMERA KAMERA

• Kamera Çözünürlüğü 13 MP
• Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) Yok
• Kamera Özellikleri Otomatik Odaklama
• Flaş LED
• Diyafram Açıklığı F2.0
• Video Kayıt Çözünürlüğü 1080p (Full HD)
• Video FPS Değeri 30 fps
• İkinci Arka Kamera Var
• Üçüncü Arka Kamera Var
• Ön Kamera Çözünürlüğü 8 MP

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

TASARIM TASARIM

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

• Hoparlör Özellikleri Mono

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

• Suya Dayanıklılık Yok
• Toza Dayanıklılık Yok
• Görüntülü Konuşma (Uygulama) Var
• Parmak izi Okuyucu Var
• Parmak izi Okuyucu Özellikleri Arka Kapakta

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

• USB Versiyonu 2.0

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

• Çıkış Yılı 2021
• Duyurulma Tarihi 2021, Haziran

Reeder P13 Blue Max Pro 2021 (6 GB) Yorumları (24 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Samed Ş******** Profil Resmi

257 yorum

Samed Ş******** @epey , bu cihazın altın renk seçeneğide var.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce - 4 GB
❶ SERCAN CELAYİR Profil Resmi

79 yorum

❶ SERCAN CELAYİR Epeye gelirken kanıtla ve kaynakla geleceksin ,
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 1 yıl önce - 4 GB
Nazım Profil Resmi

114 yorum

Nazım Epey reeder böyle model telefonu Yok kendi sitesinden sana kim verdi bu bilgiyi
Faydalı (0) Faydalı Değil (2) Yanıtla
1 yıl önce - 4 GB
Epey Profil Resmi
Epey https://dosya.epey.com/952135/reeder-p13-blue-max-pro-2021-4gb-9191.jpg?rand=490948231
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce - 4 GB
Samed Ş******** Profil Resmi

257 yorum

Samed Ş******** Yani bu model doğuştan ekranı sakat die düşünüyorum.
Faydalı (3) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce - 6 GB
Samed Ş******** Profil Resmi

257 yorum

Samed Ş******** Merhabalar , 2850 ye Carrefour SA dan dayım aldı kendisine 8 gb depolama yetmediğinin farkına vardı ve türk malı en düşük 128 Gb lik tel diye bunu aldı 2 gün sonra ekran gitmiş hiç geri gelmemiş satılmadan önce 3 defa onarılmış yine o hatayı verdi yani kısacası özetle reeder ın bu modelini almayın paranız yanar iade etmemişler cunku j5 e devam edio kendisi
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce - 6 GB
Ravnx Profil Resmi

1 yorum

Ravnx ben telefonu yaklaşık 1 aydır kullanıyorum cihazın ne derdi varsa anlatıyorum burda pil okey işlemci çöp ama pubg mobile 40 50 fps veriyor gfx tool ile ön kamera rezalet arkadaki 3 tane kamera var en alttaki çalışıyor diyer 2 si gerçek ama çalışmıyor yazılımsal olarak çalışmıyor ön kamera rezalet dediğim gibi ön kamera ahize kısmından toz alıyor işlemci çöp pili pek emin olamadım işlemci yüküne bağlı çünki işlemci gerçekden rezalet arkadaki en alttaki kamera güzel ama gece kötü telefonun içindeki yazılım rezalet jiroskop sensor yok pusula sensor yok accelerometer sensor kalibre değil kalibre etmeyi denedim yamuk telefon ara sıra kafayı yiyor 2500 tl yi haketmez üstüne 3500 ekleyin gidin redmi note 10 pro alın o telefon sizi 5 sene gıkını çıkartmadan götürür ama manyak gibi oyun oynamıyorsanız 10 yıl götürür 3.yılda pili değiştirisiniz 7. yılda değiştirisiniz canavar gibi teleefon yani redmi note 10 pro reederin cihazlarından uzak durun! aklıma birşey gelirse cihaz hakkında yine yazarım cihaz hakkında istediğnizi sorun ama lütfen almayın omix x300 müydü öyle birşeydi hatırlamıyorum alacaksanız araştırın iyice araştırın sorun alacaksanız gerçekden iyi araştırın telefon beni 10 yıl götürsün diyorsan 7000 tl yi gözden çıkar. Devamını Oku
Faydalı (2) Faydalı Değil (3) Yanıtla
3 yıl önce - 6 GB
Tayfun B**** Profil Resmi

10 yorum

Tayfun B**** Kullanan varmı şarj nasıl gidiyor. 2 gün çıkarır mı
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
3 yıl önce - 6 GB
Salih B**** Profil Resmi

1 yorum

Salih B**** 2 olmazda 1-1,5 gün gider
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 yıl önce - 6 GB
eski s***** Profil Resmi

17 yorum

eski s***** Alma aldırtma , reederın hiçbir telefonu güzel değil , 2-3 ay zar zor mücadele ile kullanırsın .
Faydalı (3) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce - 6 GB
Mr. S**** Profil Resmi

31 yorum

Mr. S**** Ekran bu fiyat bandında kabul edilebilir fakat f/p olması için FHD+ panel kullanılsa daha iyi olurmuş, İşlemci düşük performanslı ve aynı zamanda çok pil tüketen eski nesil bir işlemci, batarya standart ama hızlı sarj olmayışı bir eksi olarak düşülebilir artık 2.500 - 3.000 lira bandında hızlı şarj sunan telefonlar mevcut tek tükte olsa, kameradan yüksek beklentilere girmezseniz işinizi görür, WiFi 4 olmamış bu devirde... Benim size tavsiyem bu paralara ikinci el temiz bir iPhone 7 alın ekran kalitesi, oyun performansı, kamera anlamında daha rahat edersiniz ayrıca suya dayanıklı ve prestijli bir telefonunuz olmuş olur ama ille sıfır istiyorsanız tavsiyem Omix X300 alın Ekran, oyun performansı, ve kamera anlamında bu cihazdan çok daha iyidir. Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
3 yıl önce - 6 GB
Gamingstyle Profil Resmi

3 yorum

Gamingstyle Bu tele yıldız bile çok çöp kısacası 28 nm nedir dalga mı geçiyorsunuz bir de ittiri vizlik bir marka paranıza yazık bosverin gitsin
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla
4 yıl önce - 6 GB
Sloxe Profil Resmi

439 yorum

Sloxe 28 nm işlemcimi kaldı bu devirde ?
Faydalı (7) Faydalı Değil (1) Yanıtla
4 yıl önce - 6 GB
Muhammed K***** Profil Resmi

169 yorum

Muhammed K***** Abi pro demisin 10 fps islemci 6 gb ram ne ise yarayo ( milet ramı islemci sanıyo ne kadar ram o kadar fps sanıyolar ama hicbir alakası yok (ucuz bi telefon alacaksanız reeder p13 blue düz versiyon daha yüksek is icin de gm 21 pro öneririm
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 yıl önce - 6 GB
ᕦʕ •**** Profil Resmi

69 yorum

ᕦʕ •**** Milleti yanlış yönlendirme, bu tür reeder GM Vestel uzak durun bunların yerine ikinci el alın daha iyi
Faydalı (1) Faydalı Değil (4) Yanıtla - 4 yıl önce - 6 GB
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.