4.5 (7 oy) / 43 yorum
Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
5G:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Yok
Kablosuz Şarj:
Yok
4.5G Desteği:
Var

Reeder P13 Blue Max Pro Lite 2022 Fiyatları

Reeder P13 Blue Max Pro Lite 2022 4 GB+64 GB Mavi Cep Telefonu (Reeder Türkiye Garantili)

Satıcı: Miks Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

4.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 4649.00
Reeder P13 Blue Max Pro Lite 2022 64 GB (Reeder Türkiye Garantili) Mavi

Satıcı: Miks Elektronik | Distribütör Garantili | 491 yorum | Renk: Mavi

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 5299.00
Reeder P13 Blue Max Pro Lite 2022 64 GB Yeşil Cep Telefonu 5G Hızında Resmi Garantili

Satıcı: Miks Elektronik | 491 yorum | Renk: Mavi/Yeşil

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 5499.00
Reeder P13 Blue Max Pro Lite 2022 64 GB (Reeder Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: Miks Elektronik | Distribütör Garantili | 491 yorum | Renk: Mavi/Siyah

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 5499.00
Reeder P13 Blue Max Pro Lite 2022 64 GB (Reeder Türkiye Garantili) Beyaz

Satıcı: Miks Elektronik | Distribütör Garantili | 491 yorum | Renk: Beyaz/Mavi

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 5499.00
Reeder P13 Blue Max Pro Lite 2022 4 GB+64 GB Mavi Cep Telefonu (Reeder Türkiye Garantili)

Satıcı: Eprom Technology | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

6.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 6149.00
Reeder P13 Blue Max Pro Lite 2022 4 GB+64 GB Siyah Cep Telefonu (Reeder Türkiye Garantili)

Satıcı: Miks Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Mavi/Siyah

6.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 6199.00
Reeder P13 Blue Max Pro Lite 2022 4 GB+64 GB Yeşil Cep Telefonu (Reeder Türkiye Garantili)

Satıcı: Miks Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Mavi/Yeşil

6.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 6199.00
Reeder P13 Blue Max Pro Lite 2022 4 GB+64 GB Beyaz Cep Telefonu (Reeder Türkiye Garantili)

Satıcı: Miks Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz/Mavi

6.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 6199.00
Reeder P13 Blue Max Pro Lite 2022 64 GB (Reeder Türkiye Garantili) Mavi

Satıcı: pandorra teknoloji | Distribütör Garantili | 491 yorum | Renk: Mavi

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 6999.00

Reeder P13 Blue Max Pro Lite 2022 Fiyat Geçmişi

Reeder P13 Blue Max Pro Lite 2022 Temel Özellikleri

5G:
Yok
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
SAR Değeri 10g (Baş):
0.796 W/kg
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:
Parmak izi Okuyucu:
Yok
Ses Çıkışı:
Boy:
168.6 mm
Ağırlık:
215 Gram
Yonga Seti (Chipset):

Reeder P13 Blue Max Pro Lite 2022 Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi (Tipik) 3950 mAh
• Şarj USB Type-C
• Kablosuz Şarj Yok
• Değişir Batarya Yok

KAMERA KAMERA

• Kamera Çözünürlüğü 8 MP
• Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) Yok
• İkinci Arka Kamera Yok
• İkinci Arka Kamera Özellikleri Dekoratif Amaçlı
• Üçüncü Arka Kamera Yok
• Üçüncü Arka Kamera Özellikleri Dekoratif Amaçlı
• Ön Kamera Çözünürlüğü 5 MP

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

TASARIM TASARIM

• Boy 168.6 mm
• En 76.8 mm
• Kalınlık 10.4 mm
• Ağırlık 215 Gram
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Mavi Yeşil

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• NFC Yok
• Kızılötesi Yok
• Navigasyon Özellikleri GPS

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

• Hoparlör Özellikleri Mono
• Ses Çıkışı 3.5 mm

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

• Suya Dayanıklılık Yok
• Toza Dayanıklılık Yok
• Görüntülü Konuşma (Uygulama) Var
• Parmak izi Okuyucu Yok
• SAR Değeri 10g (Baş) 0.796 W/kg
• SAR Değeri 10g (Vücut) 0.649 W/kg

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

• Çıkış Yılı 2022
• Duyurulma Tarihi 2022, Ocak

Reeder P13 Blue Max Pro Lite 2022 Yorumları (43 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Giovanni m**** Profil Resmi

102 yorum

Giovanni m**** dünya tarihinin en ama en komik isimlendirmesi olabilir. "max pro lite"
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce -
EKMEK Profil Resmi

1 yorum

EKMEK bu telefon pubg kaldırıyormu uygun fiyatlı pubg oynatan telefon arıyorum 15 fps olsa sorun deil
Faydalı (1) Faydalı Değil (3) Yanıtla
1 yıl önce -
DJ TUNAH Profil Resmi

251 yorum

DJ TUNAH Önce telefon Google açabiliyormu diye sorman lazım
Faydalı (4) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 1 yıl önce -
Rolesional Profil Resmi

40 yorum

Rolesional @DJ TUNAH hocam kırıldığı için farklı telefona geçtim ama şunu demeliyim ekran çözünürlüğünün düşük olması nedeniye pubg'yi ortalamanın bir tık altında fps drop yemeden oynatıyordu o kadar da kötü değildi hatta ADB ile çözünürlüğü 540p yerine 360P gibi saçma bir rakama düşürürseniz çoğu oyunu rahatlıkla çalıştıracaktır. işlemcisi kötü evet ama çözünürlük düşük olduğu için fazla zorlanmıyor. Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce -
suleyman durmaz Profil Resmi

45 yorum

suleyman durmaz @DJ TUNAH bu telefonu kullandim pyun bilmiyom biraz yavas fakat jer uygulamayi aciyo hetseyi uere vuruyoniz nasil milleyiz ya tuslu telefon 1000 tl bu telefonla watsap.face tixtok hepsi yukleniyo
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 1 yıl önce -
Rolesional Profil Resmi

40 yorum

Rolesional [Bu yorum üye tarafından kaldırılmıştır]
2 yıl önce -
Rolesional Profil Resmi

40 yorum

Rolesional Xapk olarak Asphalt 9 kurdum 60 fps oynatıyor (play storeda çıkmıyor uyumsuz diyor ama yinede yüklenebiliyor: xapk olarak MODSUZ temiz xapk bulun yükleyin ve iyi eğlenceler not olarak grafik ayarını kaliteye almayın kasabiliyor) bu fiyata zoru başardı bence f/p olarak mükemmel. Fiyatına göre 10 üzerinden 9.5 Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (3) Yanıtla
2 yıl önce -
Rolesional Profil Resmi

40 yorum

Rolesional Antutu V10 puanını ekle admin 187.269 aldı bendeki Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce -
Epey Profil Resmi
Epey Güncellendi.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce -
Nurettin K*** Y***** Profil Resmi

10 yorum

Nurettin K*** Y***** @epey 4g ve 4,5g var telefonun arkasında yazıyor zaten CE damgasının yanında Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce -
Murat G***** Profil Resmi

2 yorum

Murat G***** Parmak izi okuyucu yok bu nasil iş ya
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce -
Benim a*** h** k**** Profil Resmi

9 yorum

Benim a*** h** k**** Telefonun kamerası vasat bile sayılmaz gündüz ışık iyi olursa idare eder fotolar çekebilirsiniz ama ön kamera baya zayıf eski Huawei p9 lite 2017 telefonumun kamerası bundan çok daha iyi kamera dışında günlük kullanımda sizi üzmez ekranın parlaklığı yeterli seviyede 60hz olmasına rağmen dokular kötü gözükmüyor pili 24 saati rahat çıkarıyor video kaydı biraz daha iyi foto çekimlerine göre kendi içindeki kamera programı kullanışlı değil HD kamera programıyla daha net çekim yapıyor telefonun işlemcisi CPU anlamında iyi normal işlemlerde gayet rahat ram stabil 2 harcıyor 2 de boşta kalıyor kasılmıyor telefonun pili çok ısınmıyor 30dereceyi görüyor maksimum cpuda 40ları görüyor alalı 1 hafta oldu şimdilik bir sıkıntı yaşamadım işlemciyi çoğu bilmiyor ama 4 5 bin bandındaki samsunglardan daha iyi bir işlemci 4 çekirdek olmasına rağmen s19 Max modelinden işlemci olarak daha iyi olmasıda şaşırtıcı onun sadece görüntüsü ve kamerası bundan 1 tık daha iyi reeder modellerinde en iyisi halen blue Max pro olan modeli helio P60 işlemciyle reederin eniyisi kamerasıda video çekimide baya iyi onuda 2 aydır kullanıyorum reeder bunun üstüne daha iyi telefon yapamadı yaparmı bekleyip göreceğiz. Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (2) Yanıtla
3 yıl önce -
Sloxe Profil Resmi

439 yorum

Sloxe İşlemci iyi diyenler sadece cpu su iyi. Gpu iyi olmadığı sürece bu tel oyun oynatmaz.
Faydalı (2) Faydalı Değil (1) Yanıtla
3 yıl önce -
Emir Y******* Profil Resmi

405 yorum

Emir Y******* 2 hoparlör type c ilginç ?
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 yıl önce -
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.