3.8 (14 oy) / 102 yorum
Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
5G:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Yok
Kablosuz Şarj:
Yok
4.5G Desteği:
Var

Samsung Galaxy A02 Fiyatları

Samsung Galaxy A02 32 Gb Mavi Yenilenmiş Ürün (Sıfır Gibi) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Efe Teknolojim

5.207,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 5207.10
Samsung Galaxy A02 32 Gb Mavi Yenilenmiş Ürün (Sıfır Gibi) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Mobiltechno

5.207,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 5207.10
Samsung Yenilenmiş Galaxy A02 32 GB Siyah Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Mobiltechno

5.263,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 5263.06
Samsung Yenilenmiş Galaxy A02 32 GB Mavi Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Mobiltechno

5.263,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 5263.06
Samsung Galaxy A02 32 GB Mavi Yenilenmiş ÜRÜN (Sıfır Gibi) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: MOBİLTECHNO

5.375,04 TL + Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 5385.04
Samsung Galaxy A02 32 GB Siyah Yenilenmiş ÜRÜN (Sıfır Gibi) (Mavi) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: MOBİLTECHNO

5.375,04 TL + Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 5385.04
Samsung Galaxy A02 32 GB Mavi Yenilenmiş ÜRÜN (Sıfır Gibi) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: efe teknoloji

5.403,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

7 5403.04
Samsung Galaxy A02 32 GB Siyah Yenilenmiş ÜRÜN (Sıfır Gibi) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: efe teknoloji

5.403,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

8 5403.04
Samsung Galaxy A02 Duos 32 Gb (Samsung Türkiye Garantili) Siyah 32 Gb

Satıcı: YAZICI-TİCARET | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

10.807,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 10807.50
Samsung Galaxy A02 32 GB (Samsung Türkiye Garantili) Mavi

Satıcı: Asil Pro | Distribütör Garantili | 969 yorum | Renk: Mavi

14.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 14700.00
Samsung Galaxy A02 32 GB (Samsung Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: Asil Pro | Distribütör Garantili | 969 yorum | Renk: Siyah

14.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 14900.00

Samsung Galaxy A02 Fiyat Geçmişi

Samsung Galaxy A02 Temel Özellikleri

5G:
Yok
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Yok
SAR Değeri 10g (Baş):
0.645 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
81.23 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:
Parmak izi Okuyucu:
Yok
AnTuTu Puanı (v8):
58.600 Puan

Samsung Galaxy A02 Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi (Tipik) 5000 mAh
• Konuşma Süresi (4G) 24 Saat
• İnternet Kullanımı (WiFi) 19 Saat
• İnternet Kullanımı (4G) 18 Saat
• Video Oynatma 16 Saat
• Müzik Oynatma 79 Saat
• Şarj Micro-USB
• Hızlı Şarj Yok
• Kablosuz Şarj Yok
• Değişir Batarya Yok

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

TASARIM TASARIM

• Boy 164 mm
• En 75.9 mm
• Kalınlık 9.1 mm
• Ağırlık 206 Gram
• Renk Seçenekleri Siyah Mavi
• Gövde Malzemesi (Kapak) Plastik
• Gövde Malzemesi (Çerçeve) Plastik

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Samsung Galaxy A02 Yorumları (102 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Nihat İ***** Profil Resmi

3 yorum

Nihat İ***** Bu telefonu 2021 yılında aldım inanılmaz berbat bir telefon hızlı şarj yok telefon aldıgımdan beri donuyor
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce -
Mustafa Y**** d**** Profil Resmi

150 yorum

Mustafa Y**** d**** Söze gerek varmı 2021 yılında 1,5ghz işlemci
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce -
Kayra A** G******* Profil Resmi

1 yorum

Kayra A** G******* arkadaşlar herkes çok kötü çok kötü demiş oyun oynamıcaksanız alınır arkadaş tabi videolarıda yüksek çöznürlükte izlemeyin uygulama çökebiliyor tecrübe konuşuyor burda he bide instagram yerine instagram lite kurarsanız daha yüksek fps de reels videolarınızı izleyebilirsiniz normal instagram kurarsanız arada bi atabiliyorda he bide az çok oyunda oynatır dr.driving neon hockey CLASH ROYALE COC oynayabilirsiniz bir arkadaşında belirttiği gibi minecraft 0.14.3 ve altı sürümleri 60 fps üzeri rahat oynatıyor hiç zorlanmadan ben şahsen 0.14.3 survival başladım gayet eğlenceli birde çok fazla fotoğraf çekerseniz galeride dolaşırken kasabilir ama onun dışında bataryası gayet iyi çoook uzun süre götürüyo tabi ağır oyunlar açmak isterseniz ark gibi pubg gibi telefonun şarjına bakmaksızın kendisini kapatıyo ve yaklaşık 30 dk kullanamıyorsunuz o yüzden uzak durun derim onun dışında gayet iyi he ben yeni nesil oyunlar oynucam fps oyunu oynucam diyosanız sakın almayın zaten yeni nesil oyunların %70 ini felan açmıyo açsa bile 5-10 fps oluyo max Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce -
Abdullah Ç**** Profil Resmi

14 yorum

Abdullah Ç**** işlemci sıralamasına baktım samsung S4 işlemcisi daha iyi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce -
SAMET T*** Profil Resmi

22 yorum

SAMET T*** BU TELEFONU ALACAĞINIZA SIFIRINCINEL SAMSUNG J7 PRİME 32 GB ALIN DAHA İYİ ÇOĞU ÖZELLİK OLARAK DA,J7 PRİME FİYATINA GÖRE ÇOK ÇOK DAHA İYİDİR
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce -
Enes Y***** Profil Resmi

2 yorum

Enes Y***** bu telefonu almakla dünyanın en büyük hatasını yaparsınız.Ben bu telefonu 2 buçuk yıl kullandım.Ana ekran dahil galeride bile kasıyordu.Şuan A34'e geçeceğim Tek ii yönü belki şarjdır bir de sağlamlık.
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
2 yıl önce -
PTEALPP Profil Resmi

33 yorum

PTEALPP Telfonu kullanmadan kötülemeyin ben kullandım kötü
Faydalı (5) Faydalı Değil (2) Yanıtla
2 yıl önce -
Nihat E** Profil Resmi

4 yorum

Nihat E** Hahahah
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce -
mustafa m*** m**** Profil Resmi

14 yorum

mustafa m*** m**** bu telefonu 2021 yılında türk telekomdan taksitle aldım.2023 kasım ayı gelirse 2 yıl olacak fakat son güncellemeleri yapmama rağmen birkaç gündür fazla kasıyor ve ısınıyor.Bazı uygulamaları sildiğim halde durum aynı.İphone fiyatları da ortada.Şimdi a54 ile a53 aynı ve a53 aklımdan geçiyor.Xiaomide sıkıntı var.Yorumlar böyle.Diğer markalarda uyumlu çalışır mı bilmiyorum.Tavsiyesi olan varsa modelleri yoruma yazabilir.
Faydalı (1) Faydalı Değil (2) Yanıtla
2 yıl önce -
Mehmet Ş** Profil Resmi

55 yorum

Mehmet Ş** A54, Honor 90, POCO F5 ömürlük güzel telefonlar bütçene göre herhangibirini tercih edebilirsin
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce -
Yusuf K*** G*** Profil Resmi

59 yorum

Yusuf K*** G*** 7 yıllık j7 2016 bile geekbench 5 de single core 120 Multi de 453 alırken bu 105 e 340 gerçekten çöp
Faydalı (2) Faydalı Değil (1) Yanıtla
3 yıl önce -
GMS G** Profil Resmi

174 yorum

GMS G** Çünkü j7 işlemcisi samsung exynos işlemci. Ve bu telefonun işlemcisinden daha iyi ve hızlı bir işlemci j7 işlemcisi. Ayrıca j7 ekranı FHD (1080P) ekran iken, bu telefon HD+ (720P) Samsung neden 2021 yılında bu a02 denen garabeti üretmiş şaşırdım. 2021 yılında 32 GB hafızaya sahip çok çok yetersiz bir cihaz çıkartmak resmen dolandırıcılıktan başka bişey değil. Bide bu yetersiz telefona android 11 koymuşlar şaka gibi :)) buna android 11 getirebiliyorsanız, j7 ye hayli hayli grtirirdiniz. Ama yok j7 android 8 de kaldı Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 2 yıl önce -
Yusuf Profil Resmi

2 yorum

Yusuf 2021 aralıkta doğum günümde almıştım hiç bilmiyordum sadece ram hafıza biliyodum ram hala kullanıyorum bayadır para biriktiriyorum rezalet bir telefon youtube falan izlemek için biraz iyi oyunlarda çöp red ball oynarsınız alırsanız bide minecraft 0.14.0 falan hayatımda yaptığım en büyük hatalardandı bu hata yüzünden uygun diyatlı bir telefon arıyorum kaç zamandır tavsiyemdir kötü bir telefon alıcağınıza para biriktirip iyisini alın bidaha 2,3 yıl almaya uğraşmazsınız belkide daha fazla
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
3 yıl önce -
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.