4.6 (17 oy) / 106 yorum
Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
Hızlı Şarj Gücü (Maks.):
5G:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Var
Kablosuz Şarj:
Yok

Samsung Galaxy A07 Fiyatları

Samsung Galaxy A07 128 Gb 4 Gb Ram Yeşil (Teşhir-Outlet) +1 Yıl Ek Garanti Hediyeli Kutu Açık Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Ruhax Teknoloji

6.993,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 6993.50
Samsung Galaxy A07 128 GB 4 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: Hepsiburada | Distribütör Garantili | 451 yorum | Renk: Siyah

8.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 8199.00
Samsung Galaxy A07 LTE, Android Akıllı Telefon, 4GB RAM, 128GB Hafıza, Siyah, Büyük Ekran, 6 nm işlemcisiyle (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Amazon.com.tr | Renk: Siyah

8.114,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 8124
Samsung Galaxy A07 128 Gb 4 Gb Ram Siyah (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: DEMSAN | Renk: Siyah

8.114,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 8114.00
Samsung Galaxy A07 4G 128Gb Siyah

Satıcı: KYA Teknoloji - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

8.130,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 8130.00
Samsung Galaxy A07 4 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: n11 | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

8.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 8189.00
Samsung Galaxy A07 LTE, Android Akıllı Telefon, 4GB RAM, 128GB Hafıza, Yeşil, Büyük Ekran, 6 nm işlemcisiyle (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Amazon.com.tr | Renk: Yeşil

8.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 8209
Samsung Galaxy A07 128 Gb 4 Gb Ram Yeşil (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Aksaray İletişim | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

8.291,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 8291.80
Samsung Galaxy A07 128 GB 4 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Yeşil

Satıcı: MOBİLTEK | Distribütör Garantili | 455 yorum | Renk: Yeşil

8.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 8299.00
Samsung Galaxy A07 4/128 Gb Akıllı Telefon

Satıcı: Trendyol

8.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 8299.00
Samsung Galaxy A07 4/128 Gb Akıllı Telefon

Satıcı: Trendyol

8.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 8299.00
Samsung Galaxy A07 4/128 GB Yeşil Cep Telefonu

Satıcı: Trendyol | Renk: Yeşil

8.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 8299.00
Samsung Galaxy A07 4 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) yesil

Satıcı: n11 | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

8.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 8299.00
Samsung Galaxy A07 128 Gb 4 Gb Ram Siyah (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: UFS BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ HİZMETLERİ | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

8.324,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

14 8324.94
Samsung Galaxy A07 128 GB Mor

Satıcı: TECNO STORE | Renk: Mor

8.356,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 8356.60
Samsung Galaxy A07 128 GB Yeşil

Satıcı: Aksaray İletişim | Renk: Yeşil

8.365,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

16 8365.06
Samsung Galaxy A07 128 Gb 4 Gb Ram Açık Mor (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Mühendis İletişim Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Mor

8.373,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

17 8373.75
Samsung Galaxy A07 128 Gb 4 Gb Ram Yeşil (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: UFS BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ HİZMETLERİ | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

8.382,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

18 8382.36
Samsung Galaxy A07 128 GB 4 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Yeşil

Satıcı: UFS BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ HİZMETLERİ | Distribütör Garantili | 455 yorum | Renk: Yeşil

8.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

19 8399.00
Samsung Galaxy A07 128 Gb Mor (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: 242 castle | Distribütör Garantili | Renk: Mor

8.440,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

20 8440.70
Samsung Galaxy A07 128 GB 4 GB RAM Cep Telefonu Siyah

Renk: Siyah

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

21 8499.00
Samsung Galaxy A07 128 GB 4 GB RAM Cep Telefonu Yeşil

Renk: Yeşil

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

22 8499.00
Samsung Galaxy A07 128 GB 4 GB RAM Cep Telefonu Açık Mor

Renk: Mor

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

23 8499.00
Samsung Galaxy A07 128 GB 4 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Açık Mor

Satıcı: Yüksek Teknoloji | Distribütör Garantili | 455 yorum | Renk: Mor

8.539,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

24 8539.48
Samsung Galaxy A07 4 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) mor

Satıcı: umranglobal | Distribütör Garantili | Renk: Mor

8.574,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

25 8574.53
Samsung Galaxy A07 4/128 Gb Siyah

Renk: Siyah

8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

26 8599.00
Samsung Galaxy A07 128 GB Mor

Renk: Mor

Sadece Mobilde

8.599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

27 8609
Samsung Galaxy A07 128 GB Yeşil

Renk: Yeşil

Sadece Mobilde

8.599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

28 8609
Samsung Galaxy A07 128 GB Siyah

Renk: Siyah

Sadece Mobilde

8.599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

29 8609
Samsung Galaxy A07 128 4 GB RAM (Samsung Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: Koycebine | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

8.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

30 8699.00
Samsung Galaxy A07 4/128 Gb Akıllı Telefon Açık Mor

Distribütör Garantili | 12 yorum | Renk: Mor

8.739,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

31 8739.05
Samsung Galaxy A07 4/128 Gb Akıllı Telefon Yeşil

Distribütör Garantili | 12 yorum | Renk: Yeşil

8.739,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

32 8739.05
Samsung Galaxy A07 4/128 Gb Akıllı Telefon Siyah

Distribütör Garantili | 12 yorum | Renk: Siyah

8.739,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

33 8739.05
Samsung Galaxy A07 128 GB 4 GB Ram Siyah (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: GÜZEL TEKNOLOJİ | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

8.786,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

34 8786.55
Samsung Galaxy A07 128 GB 4 GB Ram Yeşil (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: GÜZEL TEKNOLOJİ | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

8.786,55 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

35 8796.55
Samsung Galaxy A07 128 GB 4 GB Ram Açık Mor (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: GÜZEL TEKNOLOJİ | Distribütör Garantili | Renk: Mor

8.786,55 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

36 8796.55
Samsung Galaxy A07 4G 128Gb Siyah

Satıcı: ÜMİT İLETİŞİM - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

8.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

37 8899.00
Samsung Galaxy A07 4G 128Gb Yeşil

Satıcı: DENİZ İLETİŞİM | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

8.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

38 8900.00
Samsung Galaxy A07 LTE, Android Akıllı Telefon, 4GB RAM, 128GB Hafıza, Açık Mor, Büyük Ekran, 6 nm işlemcisiyle (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: BittiBitiyor | Renk: Mor

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

39 9009
Samsung Galaxy A07 4G 128Gb Menekşe Rengi

Satıcı: KALE TELEKOM | Distribütör Garantili | Renk: Mor

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

40 8999.00
Samsung Galaxy A07 4/128Gb Akıllı Telefon Açık Mor

Distribütör Garantili | Renk: Mor

9.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

41 9199.00
Samsung Galaxy A07 4/128Gb Akıllı Telefon Yeşil

Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

9.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

42 9199.00
Samsung Galaxy A07 4/128Gb Akıllı Telefon Siyah

Distribütör Garantili | Renk: Siyah

9.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

43 9199.00
Samsung Galaxy A07 4gb/128gb Açık Mor Akıllı Telefon

Renk: Mor

9.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

44 9199.00
Samsung Galaxy A07 4gb/128gb Siyah Akıllı Telefon

Renk: Siyah

9.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

45 9199.00
Samsung Galaxy A07 4gb/128gb Yeşil Akıllı Telefon

Renk: Yeşil

9.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

46 9199.00
Samsung Galaxy A07 4/128 Gb Akıllı Telefon

Satıcı: Zirve Teknolojik Ürünleri

8.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

47 8299.00
Samsung Galaxy A07 4 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) yesil

Satıcı: TutkalBilisim | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

8.318,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

48 8318.20
Samsung Galaxy A07 128 Gb 4 Gb Ram Siyah (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Mühendis İletişim Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

8.373,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

49 8373.75
Samsung Galaxy A07 128 GB 4 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Yeşil

Satıcı: EBİMONLİNE | Distribütör Garantili | 455 yorum | Renk: Yeşil

8.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

50 8399.00
Samsung Galaxy A07 128 Gb 4 Gb Ram Yeşil (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: AKSARAY İLETİŞİM | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

8.439,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

51 8439.78
Samsung Galaxy A07 128 Gb Yeşil (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: 242 castle | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

8.440,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

52 8440.70
Samsung Galaxy A07 128 GB 4 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: FIRATİLETİŞİM | Distribütör Garantili | 451 yorum | Renk: Siyah

8.454,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

53 8454.05
Samsung Galaxy A07 128 GB 4 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Yeşil

Satıcı: Hepsiburada | Distribütör Garantili | 455 yorum | Renk: Yeşil

8.469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

54 8469.00
Samsung Galaxy A07 128 GB 4 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: EBİMONLİNE | Distribütör Garantili | 455 yorum | Renk: Siyah

8.482,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

55 8482.55
Samsung Galaxy A07 128 GB 4 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: UFS BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ HİZMETLERİ | Distribütör Garantili | 451 yorum | Renk: Siyah

8.486,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

56 8486.35
Samsung Galaxy A07 4/128 Gb Akıllı Telefon

Satıcı: KARAMUSTAFA KARDEŞLER

8.495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

57 8495.00
Samsung Galaxy A07 4 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) yesil

Satıcı: aksarayiletisim | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

8.496,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

58 8496.86
Samsung Galaxy A07 4 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: classiletisim | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

8.507,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

59 8507.25
Samsung Galaxy A07 128 Gb 4 Gb Ram Açık Mor (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Pratikcell Iletişim | Distribütör Garantili | Renk: Mor

8.516,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

60 8516.34
Samsung Galaxy A07 128 GB 4 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: ahsenim online | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

8.530,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

61 8530.05
Samsung Galaxy A07 128 GB Yeşil

Satıcı: İÇKALE İLETİŞİM | Renk: Yeşil

8.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

62 8550.00
Samsung Galaxy A07 4/128 Gb Yeşil Cep Telefonu

Satıcı: Koycebine | Renk: Yeşil

8.558,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

63 8558.10
Samsung Galaxy A07 4Gb 128Gb Siyah (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Bayar Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

8.594,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

64 8594.10
Samsung Galaxy A07 128 Gb Siyah

Satıcı: Hancell Teknoloji | Renk: Siyah

8.599,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

65 8599.90
Samsung Galaxy A07 4 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: İÇKALEİLETİSİM | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

8.601,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

66 8601.77
Samsung Galaxy A07 4 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) mor

Satıcı: İÇKALEİLETİSİM | Distribütör Garantili | Renk: Mor

8.601,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

67 8601.77
Samsung Galaxy A07 4 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) yesil

Satıcı: İÇKALEİLETİSİM | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

8.601,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

68 8601.77
Samsung Galaxy A07 4 Gb 128 Gb (Samsung Türkiye Garantili) Mor 128 Gb

Satıcı: Efetürk | Distribütör Garantili | Renk: Mor

8.603,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

69 8603.00
Samsung Galaxy A07 128 Gb 4 Gb Ram Siyah (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Kurumsal Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

8.612,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

70 8612.04
Samsung Galaxy A07 128 Gb 4 Gb Ram Yeşil (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Mühendis İletişim Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

8.613,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

71 8613.00
Samsung Galaxy A07 4 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: teknolojiankara | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

8.619,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

72 8619.74
Samsung A07 Siyah 128Gb ( Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Miks Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

8.661,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

73 8661.50
Samsung A07 Açık Mor 128Gb ( Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Miks Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Mor

8.661,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

74 8661.50
Samsung Galaxy A07 128 Gb 4 Gb Ram Siyah (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Reyontek | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

8.698,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

75 8698.17
Samsung Galaxy A07 4/128 GB Yeşil Cep Telefonu

Satıcı: BittiBitiyor | Renk: Yeşil

8.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

76 8699.00
Samsung Galaxy A07 4/128 Gb Akıllı Telefon

Satıcı: BittiBitiyor

8.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

77 8699.00
Samsung Galaxy A07 4/128 Gb Akıllı Telefon

Satıcı: BittiBitiyor

8.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

78 8699.00
Samsung Galaxy A07 128 4 GB RAM (Samsung Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: İÇKALE İLETİŞİM | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

8.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

79 8740.00
Samsung Galaxy A07 128 Gb 4 Gb Ram Yeşil (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Güzel Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

8.855,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

80 8855.90
Samsung Galaxy A07 4/128 GB Yeşil Cep Telefonu

Satıcı: Aksaray İletişim | Renk: Yeşil

8.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

81 8899.00
Samsung Galaxy A07 128 4 GB RAM (Samsung Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: GENÇPA | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

8.929,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

82 8929.06
Samsung Galaxy A07 128 4 GB RAM (Samsung Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: Bittibitiyor | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

8.929,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

83 8929.06
Samsung Galaxy A07 128 GB Yeşil

Satıcı: Bittibitiyor | Renk: Yeşil

8.929,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

84 8929.06
Samsung Galaxy A07 128 GB Mor

Satıcı: GENÇPA | Renk: Mor

8.929,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

85 8929.06
Samsung Galaxy A07 128 GB Mor

Satıcı: Bittibitiyor | Renk: Mor

8.929,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

86 8929.06
Samsung Galaxy A07 128 4 GB RAM (Samsung Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: CepHane Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

8.989,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

87 8989.43
Samsung Galaxy A07 4/128 Gb Akıllı Telefon

Satıcı: Ceptemax

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

88 8999.00
Samsung Galaxy A07 4G 128Gb Siyah

Satıcı: KALE TELEKOM | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

89 8999.00
Samsung Galaxy A07 4G 128Gb Yeşil

Satıcı: KALE TELEKOM | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

90 8999.00
Samsung Galaxy A07 4G 128Gb Yeşil

Satıcı: Emre İletişim - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

9.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

91 9000.00
Samsung Galaxy A07 4G 128Gb Menekşe Rengi

Satıcı: BittiBitiyor | Distribütör Garantili | Renk: Mor

9.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

92 9099.00
Samsung Galaxy A07 4G 128Gb Siyah

Satıcı: BittiBitiyor | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

9.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

93 9099.00
Samsung Galaxy A07 4G 128Gb Yeşil

Satıcı: BittiBitiyor | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

9.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

94 9099.00
Samsung Galaxy A07 4 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) (Siyah)

Satıcı: YİĞİT İLETİŞİM | Distribütör Garantili

9.970,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

95 9970.25
Samsung Galaxy A07 4 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: YİĞİT İLETİŞİM | Distribütör Garantili

9.970,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

96 9970.25
Samsung Galaxy A07 4 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: YİĞİT İLETİŞİM | Distribütör Garantili

9.970,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

97 9970.25

Samsung Galaxy A07 Fiyat Geçmişi

Samsung Galaxy A07 Temel Özellikleri

5G:
Yok
Var
Yok
Suya Dayanıklılık Seviyesi:
4.5G Desteği:
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Var
SAR Değeri 10g (Baş):
0.19 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
82.95 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:

Samsung Galaxy A07 Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

TASARIM TASARIM

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Samsung Galaxy A07 Yorumları (106 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yorum Başa Sabitlendi
Xyerz Profil Resmi

24 yorum

Xyerz Telefonu fiyatına göre değerlendireceğim. Bu telefonu kullandım bu arada. Ekran kısmında PLS koymuşlar. Fiyatı düşük ama En azından IPS LCD beklerdim. HD+ fiyatına göre iyi ve ekran 720p gibi görükmüyor. PPI değeri ciddi derede az bırakın yakınlaşmayı normal bakarken bile pikselleri saymak mümkün. Yenileme hızı 90 Hz. Bu gerçekten çok iyi. Ama 60 Hz yapıp çözünürlüğü ya da PPI değerini yükseltebilirlerdi. 5000 mAh yoğun kullanımda bile 1 günü çıkarıyor. 25W hızlı şarj günümüzde çok az ama telefonun fiyatı belli. Kamera da 50MP olmasına rağmen öyle rezalet, öyle rezalet ki anlatamam. Tuşlu telefon kamerası bundan bir tık daha iyi bile çekebilir. Yani bu telefonu alan yok çekim yapayım, yok bilmem ne yapayım düşünmesin bile. Video kayıtta 1080p 30 FPS var. Fiyatına göre normal. İşlemcisi Helio G99 ve segmentinde en iyi işlemci şuan. Yani bu paraya bu işlemci bayağı iyi. Telefonu zorlarsanız ufak tefek kasmalar normal olarak var, ama günlük kullanımda akıyor. RAM 4GB:) Günümüzde en az 6GB, hatta bence 8GB RAM olmalı. Ve bu cihaz 6 yıl Android güncellemesi alacak, bu da 4GB RAM'i kullanılmaz hale getirecek. 5G olmaması normal, fiyatından ötürü böyle bir beklentiye girmemek lazım. Wi-Fi 5 gayet iyi. Genelde bu fiyatlardaki telefonlar Wi-Fi 4 oluyor. NFC koymamışlar. 13 sene önce çıkmış S3'te bile NFC vardı. Bu açıdan güzel olmamış. Yine Mono Hoparlör var. Fiyatına göre normal tabii. Bir stereo değil ama iş görüyor. Sesi de normal yani çok yüksek değil. Ve güzel yanlardan beri IP54 sertifikası olması. Suya ve toza dayanıklı. Telefon bence alınır ama bu fiyatlarda satılan Realme 12 Lite'ı daha çok öneririm. Bu fiyatlara kaliteli telefon arayanlar bir baksınlar.
Faydalı (0) Faydalı Değil (2) Yanıtla
6 ay önce -
selim h** Profil Resmi

23 yorum

selim h** @Xyerz ips ekran koysalar daha iyi demişsin samsung pls kullanır ips ile aynıdır lg nin isim hakkı nedeniyle ips demiyor pls diyor ikiside aynı teknolojidir
Faydalı (2) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 6 ay önce -
Yasin Ş******* Profil Resmi

147 yorum

Yasin Ş******* 260 ppi ekran iyi olmazki zaten bunu anlamak için cihazı alıp kullanmaya gerek yok ama nfc olmayan telefon artık alınmaz
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce -
hkhhfhdj Profil Resmi

7 yorum

hkhhfhdj @Yasin Ş******* amoled de 2 tane renk varken 1 pikselde ips de 3 tane var o kadarda kötü gözükmez merak etme
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce -
Tugba K*** Profil Resmi

30 yorum

Tugba K*** Samsung un hayatında S3 ten S4 e yaptığı upgrade den sonra yaptığı en büyük upgrade olabilir🥀🥀🥀🥀
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 hafta önce -
Ölümsüz B***** y*** 3 Profil Resmi

233 yorum

Ölümsüz B***** y*** 3 Antutu Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 hafta önce -
Epey Profil Resmi
Epey @Ölümsüz B***** y*** 3 Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 hafta önce -
Nino Gaggi Profil Resmi

3 yorum

Nino Gaggi Çinlilerin neden giriş seviyesinden tutunda tepe seviyesi mobil cihazlarda lider olduğunun en bariz örneklerinden biri bu telefonu kullanarak bile anlıyorsunuz. Seneler önce çıkmış Xiaomi Note10 pro cihaz bile halen gerek ekran kalitesi gerek hoparlör gerekse de kamerası ile cidden açık ara farkı nasıl ortaya koyuyor görüyorsunuz ki bu cihaz 2025 çıkışlı, kamerası ile hoparlörü ile vasatın vasatı ve kasmaktan telefonu kullanmak ızdıraba dönüyor, bu cihazın fiyat olarak muadili çin cihazları ise akıcı, ekran ve hoparlör kalitesi gayet iyi kısacası paranızı bu cihazı alarak çöpe atmayın.. Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce -
Dəniz S****** Profil Resmi

22 yorum

Dəniz S****** 20000tl lik telefonun içindi g96,g99,sp 685 olduğu dolandırıcılık için yaşayan devirde çok iyi seçim ama samsung bilerek performasn kısıtlaması yapmış A15 4g le aynı performansa sahip değil
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce -
uye_177442129297 Profil Resmi

6 yorum

uye_177442129297 kameradan herhangi bir şey beklemeyin. Mali g99 iyi iş çıkarıyor. şarjı iyi. ama dediğim gibi kameradan bir şey beklemeyin
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce -
uye_176867203567 Profil Resmi

100 yorum

uye_176867203567 Radyo özelliğinin böyle telefonlarda olup S Serisinde olmaması absürt bir durum.bence radyo önemli bir özellik niye S Serisinden kaldırıldı bilen varsa yazsın
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce -
Demir İ**** Profil Resmi

5 yorum

Demir İ**** burdaki herkezin derdi oyun yav allah aşkına oyundan daha önemli şeyler var haytta bukadar oyun bagımlısı olmayın çıkın dışarı hayatı ögrenin görün insanlar neler yapıyor nasıl geçinıyor yuhhh size ya
Faydalı (3) Faydalı Değil (3) Yanıtla
2 ay önce -
hkhhfhdj Profil Resmi

7 yorum

hkhhfhdj @Demir İ**** cok doğru konuşma katılıyorum sonuna kadar oyun oynadım zamanlara yaniyorim keske daha guzel seyler yapsaydim gerci çok oyun oynamadım
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce -
Bumin K***** Profil Resmi

21 yorum

Bumin K***** Adamın biri çıkmış italatçı garantili satıyor, kim olduğu belli değil ve bu adamın koyduğu fiyatı ürünün fiyatı gibi koyuyorsunuz. Bence bu doğru değil, Yetkili satıcıların haricindekileri ayrı bir fiyat skalasına koymak lazım. Şuan mesela 6900'e birisi satıyor cihazı karşımıza ne çıkacak belli değil. Anlık en ucuz satan yetkili satıcı Trendyol, onun fiyatının ayrı bir yerde sıralanması lazım. PttAvm'de random satış yapan satıcıdan ürün almak demek kumar oynamak demek. Ne yaşayacağın belli değil. Devamını Oku
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce -
selim h** Profil Resmi

23 yorum

selim h** Arkadaşlar merhaba telefonu 1 haftadır kullanıyorum oyun oynamak için aldım, diğer muadillerine göre işlemcisi güçlü grafik yongası yine öyle, mlbb yüksek grafiklerde 60 fps, pubg hdr ayarda 60 fps, wild rift yüksek ayarlarda 60 fps,
Ekranı çok güzel iyi bir ips ekran netlik ve renkleri çok iyi,
Bu fiyata başka bu işlemciyi koyan başka bir model yok çocuğunuza anne babanıza alıcaksanız düşünmeden alın,
Kötü yanı sorucak olursanız sesi çok ince geliyor,
Eksi yanı nfc ve 5g olmaması.
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
3 ay önce -
Hakan K Profil Resmi

56 yorum

Hakan K @selim h** ya güzel kardeşim bukadar atmasanmı diyorum tamam fiyatına göre idare eder ki ben bu fiyata işlemcisi aynı fakat diğer özellikleri daha iyi olan samsung a24 aldım gecen sene neyse içindeki g99 işlemci wildrift en yüksek ayarda oynatır evet ama max 35 40 fps he ayarlardan 60 fps ye sabitlersen 40 fps 2 li veya 3 lü dönüşte kendi halinde bir hero ile gezersen tabiiki 60 fps verir ki ben şuanda samsung a26 kullanıyorum bu telefon bile 40 fps ye düşüyor sen ne anlatıyorsun. Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 3 ay önce -
hkhhfhdj Profil Resmi

7 yorum

hkhhfhdj @Hakan K guncelleme geldi artık 30 40 dan 60 lara çıktı g99
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce -
selim h** Profil Resmi

23 yorum

selim h** @Hakan K kendim kullanıyorum ne atması kardeşim tabletimde de aynı işlemci var
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce -
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.