3.9 (9 oy) / 78 yorum
Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
Hızlı Şarj Gücü (Maks.):
5G:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Kablosuz Şarj:
Yok

Samsung Galaxy A16 5G Fiyatları

Samsung Galaxy A16 5G 8 Gb / 256 Gb Siyah (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Efe Telekom | Renk: Siyah

14.737,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 14737.80
Samsung Galaxy A16 5G 8 GB 256 GB (Samsung Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: efe-telekom | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

15.211,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 15211.21
Samsung Galaxy A16 5G 8 Gb / 256 Gb Siyah (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: ASLAN TELEKOM | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

15.636,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 15636.42
Samsung Galaxy A16 5G 8 Gb / 256 Gb Siyah (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: ASLAN TELEKOM | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

15.666,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 15666.80
Samsung Galaxy A16 5G 8/256GB - Black

Satıcı: TECNOCLUB35 | 96 yorum | Renk: Siyah

15.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 15700.00
Samsung Galaxy A16 5G 256 GB Gri Mobil Bağlantı Hızı ile Güçlü Performans Sunuyor

Satıcı: TECNOCLUB35 | 96 yorum | Renk: Gri

15.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 15700.00
Samsung Galaxy A16 5G 8 GB 256 GB (Samsung Türkiye Garantili) gri

Satıcı: GÜZELTEKNOLOJİ | Distribütör Garantili | Renk: Gri

15.911,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 15911.55
Samsung Galaxy A16 5G 256 GB 8 GB Ram Siyah (Samsung Türkiye Garantili)

Distribütör Garantili | Renk: Siyah

15.911,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 15921
Samsung Galaxy A16 5G 8/256 Gb Siyah

Satıcı: ASLAN TELEKOM | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

15.975,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 15975.00
Samsung Galaxy A16 5G 256 GB 8 GB Ram Gri (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Güzel Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Gri

16.028,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 16028.79
Samsung Galaxy A16 5G 256 Gb 8 Gb Ram Gri (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Güzel Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Gri

16.037,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

11 16037.20
SAMSUNG GALAXY A16 5G 8/256 BLACK

Satıcı: GÜZEL TEKNOLOJİ | Renk: Siyah

16.463,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 16463.05
Samsung Galaxy A16 5G 8 GB / 256 GB Siyah Cep Telefonu (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Güzel Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

16.724,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 16724.00
Samsung Galaxy A16 5G 8/256GB - Black

Satıcı: Güzel Teknoloji | 96 yorum | Renk: Siyah

16.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

14 16749.00
Samsung Galaxy A16 5G 8/256 Gb Gri

Satıcı: Güzel Teknoloji - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Gri

16.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

15 16749.00
SAMSUNG GALAXY A16 5G 8/256 BLACK

Satıcı: TURKCELL EMRE İLETİŞİM | Renk: Siyah

18.240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

16 18240.00
Samsung Galaxy A16 5G 8 Gb / 256 Gb Siyah (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: SAS TEKNOLOJİ | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

15.693,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

17 15693.84
Samsung Galaxy A16 5G 8 GB 256 GB (Samsung Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: GÜZELTEKNOLOJİ | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

15.911,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

18 15911.55
Samsung Galaxy A16 5G 8 Gb / 256 Gb Siyah (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Güzel Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

16.028,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

19 16028.79
Samsung Galaxy A16 5G 256 Gb 8 Gb Ram Siyah (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Güzel Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

16.037,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

20 16037.20
Samsung Galaxy A16 5G 8 GB 256 GB (Samsung Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: yazici-ticaret | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

16.625,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

21 16625.00
Samsung Galaxy A16 5G 8 GB 256 GB (Samsung Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: asilpro | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

16.625,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

22 16625.00
Samsung Galaxy A16 5G 256 GB Gri Mobil Bağlantı Hızı ile Güçlü Performans Sunuyor

Satıcı: Güzel Teknoloji | 96 yorum | Renk: Gri

16.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

23 16749.00
Samsung Galaxy A16 5G 8/256 Gb Siyah

Satıcı: Güzel Teknoloji - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

16.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

24 16749.00
Samsung Galaxy A16 5G 8/256GB - Black

Satıcı: ASLANTELEKOM | 96 yorum | Renk: Siyah

16.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

25 16959.00
Samsung Galaxy A16 5G 256 GB Gri Mobil Bağlantı Hızı ile Güçlü Performans Sunuyor

Satıcı: BAŞARAN TİCARET | 96 yorum | Renk: Gri

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

26 16999.00
Samsung Galaxy A16 5G 8 Gb / 256 Gb Siyah (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: HİSAR TELEKOM | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

17.704,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

27 17704.50
Samsung Galaxy A16 5G 8 Gb / 256 Gb Light Grenn

Satıcı: Turkcell Emre İletişim

17.851,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

28 17851.50

Samsung Galaxy A16 5G Fiyat Geçmişi

Samsung Galaxy A16 5G Temel Özellikleri

5G:
Var
Yok
Suya Dayanıklılık Seviyesi:
4.5G Desteği:
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Var
SAR Değeri 10g (Baş):
0.381 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
85.57 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:

Samsung Galaxy A16 5G Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi (Tipik) 5000 mAh
• İnternet Kullanımı (WiFi) 16 Saat
• İnternet Kullanımı (4G) 15 Saat
• Video Oynatma 18 Saat
• Video Oynatma Notu Kablosuz
• Müzik Oynatma 79 Saat
• Müzik Oynatma Notu Kablosuz
• Şarj USB Type-C
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Gücü (Maks.) 25 W
• Hızlı Şarj Özellikleri Hızlı Şarj (25W)
• Kablosuz Şarj Yok
• Değişir Batarya Yok

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

• Yonga Seti (Chipset) Samsung Exynos 1330
• CPU Frekansı 2.4 GHz
• CPU Çekirdeği 8 Çekirdek
• Ana İşlemci (CPU) 2x 2.4 GHz ARM Cortex-A78
• 1. Yardımcı İşlemci 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55
• İşlemci Mimarisi 64-bit
• Grafik İşlemcisi (GPU) Mali-G68 MP2
• GPU Frekansı 950 MHz
• CPU Üretim Teknolojisi 5 nm
• AnTuTu Puanı (v10) 435.900 Puan
• AnTuTu Puanı (v11) 633.400 Puan
• Geekbench 6 (Single-core) 955 Puan
• Geekbench 6 (Multi-core) 2.070 Puan
• Bellek (RAM) 8 GB
• Dahili Depolama 256 GB
• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 1.5 TB
• Diğer Chipset Seçenekleri MediaTek Dimensity 6300
• Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri 4/8GB RAM seçeneği var
• Diğer Hafıza Seçenekleri 128/256GB Depolama seçeneği var

TASARIM TASARIM

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

AB ÜRÜN KAYIT ve ENERJİ ETİKETİ AB ÜRÜN KAYIT ve ENERJİ ETİKETİ

• Enerji Sınıfı B
• Şarj Sonrası Pil Süresi 43 saat 30 dakika
• Düşme Direnci Sınıfı B
• Onarılabilirlik Sınıfı C
• Şarj Döngü Sayısı (AB) 1200 Döngü
• Suya ya da Toza Direnç Sınıfı IP54

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Samsung Galaxy A16 5G Yorumları (78 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uye_178022971348 Profil Resmi

3 yorum

uye_178022971348 A17 5g almanızı öneririm
OIS var, daha ince daha hafif
Daha yeni daha güncel
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
22 saat önce -
uye_177516248994 Profil Resmi

2 yorum

uye_177516248994 Alacak arkadaslara net konusuyorum tavsiye ederim sakin duşünmeden alin çokta yorumlara takilmayin vs 5 g de bende aktif oldu ve cok hizli alanlara hayirli olsun suan yazdigim telefon a165g gri olan telden yaziyorum kimseyi dinlemeden alin begenmesseniz bana burdan yorum yapin bay
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce -
uye_177516248994 Profil Resmi

2 yorum

uye_177516248994 Baska tel alsaniz atiyorum 50 tl ama birde ekranini kirsaniz vay halinize dimi ama ben kaynak yaparken ekranim yandi degisimi yaptim 4200tl isi halettim vs ona tagmen memnunum
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce -
Yasin Ş******* Profil Resmi

147 yorum

Yasin Ş******* Fiyatına göre iyi telefon
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce -
Berk Profil Resmi

6 yorum

Berk @epey Android 16 one ui 8 geldi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce -
Epey Profil Resmi
Epey @Berk Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce -
Boran K*** Profil Resmi

12 yorum

Boran K*** Samsung a16 5g v11 testi @epey Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce -
Epey Profil Resmi
Epey @Boran K*** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce -
Boran K*** Profil Resmi

12 yorum

Boran K*** Samsung a16 5g 8 gb ram antutu v11 testi @epey Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce -
Epey Profil Resmi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce -
eppek köpke Profil Resmi

17 yorum

eppek köpke @Boran K*** neyse :D
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce -
irfan b**** Profil Resmi

9 yorum

irfan b**** Merhaba bu modelde "sürekli açık ekran (always on display) özelliği yokmuş.samsung müşteri hizmetlerine whatsaptan sordum yokmuş.Always On Display (AOD) akıllı telefonlarda kullanılan bir özelliktir. Telefonun ekranı kilitliyken bile bazı bilgilerin sürekli olarak görüntülenmesini sağlar. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, örneğin saat, tarih, bildirimler veya batarya durumu gibi önemli bilgilere anında erişebilirler. Resim
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla
11 ay önce -
Enes A*** Profil Resmi

1 yorum

Enes A*** @irfan b**** sende poco X6 pro 5G alsaydın sürekli Açık ekran var
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 10 ay önce -
dark b*** Profil Resmi

8 yorum

dark b*** @irfan b**** irfan sen bir daha telefon alma.. müşteri temsilcisine always on display Samsung a16 5g de varmı deseydin de cevap verirdi..
Faydalı (3) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 9 ay önce -
Yasin Ş******* Profil Resmi

147 yorum

Yasin Ş******* @irfan b**** a1x serisinde yok
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce -
Furkan K***** Profil Resmi

11 yorum

Furkan K***** Sayın editörüm lütfen Samsung m15 5G cihazına yaptığım detaylı yorumu başa sabitlediğiniz gibi bunu da başa sabitleyin. Öncelikle detaylı incelemesini yazdığım Samsung m15 5G cihazına yaptığım yorumu okuyup sonra gelip buradan Samsung a16 4gb ve 6 gb modelleri için yapacağım eklemeleri okumanızı rica ediyorum. Bu bir karşılaştırma yazısı değil fakat benzer yazıyı tekrar yazmak istemediğim için karşılaştırmalı bir inceleme olacak. Çünkü birbirilerine çok yakın cihazlar. Neredeyse hayatımın tamamında İPhone kullanmış bir bireyim ve tüm sülalenin teknoloji işlerini yürüten ileri derecede teknoloji okuryazarlığı bulunan meraklı bir bireyim. Lütfen bu linkteki incelememi okuyun ve sonra tekrar buraya gelin: https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-m15.html
M15 model cihazı anladıktan sonra a16 4GB ve 6GB modelleri için eklemelerime başlamak istiyorum.
Yazılım:
M15 5G 4GB-A16 4GB-A16 6GB modelleri yazılımsal olarak birebir aynı; kurulum sonrası gelen orijinal tema duvar kağıdı ve ekran canlılık ayarının yoğunluk modu a16 modellerinde olması dışında farkları bulunmuyor, birde a16 modelleri elime geçtiği gün aralık ayı güvenlik güncelleştirmesi ve kararlılık iyileştirmeleri güncelleştirmesi geldi, ertesi gün m15’e de güncelleme geldi ama güvenlik sürümünü 1 Ekimde bırakmışlar. Buradan küçük de olsa a16 modelinin Samsung tarafından daha çok önemsendiği söylenebilir sanıyorum, zaten A>M serisi. Dediğim gibi yazılımsal olarak bir fark yok detaylı olarak tek tek menüleri ve ayarları inceledim. Tabiki Samsung a16’ya 6 sene yazılım 6 sene güvenlik güncellemesi taahhütü veriyor, aynı durum m15 için sırasıyla 4’e 5.
Gelelim kasa farklarına:
A16’nın elde tutuşu ve kasa, kapat hissi kesinlikle daha premium yani a16 ucuz bir cihaz gibi hissettirmiyor. M15’in de kasasını beğeniyorum lakin a16 çok daha hoş geliyor ele. M15’in daha kalın bir cihaz olduğunu a16’yı tutunca net olarak anlıyorsunuz. Bunun dışında kasanın çerçevesi a16’da daha kıvrımlı yine incelikle ilişkilendirilebilir bu. A16’da 3.5mm jak yok m15’te var. Halen jak kullanacak arkadaşların kaliteli bir deneyim yaşamak için kullandığını biliyoruz, bu fiyat bandının kullanıcılarının 50-60 binlik kulaklık kullanacağını sanmadığım için jakı zaten gereksiz görmekteyim. Bunun dışında ekran ve kasa, kamera dizilimi zaten nerdeyse aynı. Ekran boyutu 0.2 inc büyük tabiki a16’da ama dikkatli bakmayınca belli dahi olmuyor.
Ekran:
Dediğim gibi a16 ekranı daha büyük ama tamamen aynı panel kullanıldığı için sanırım ekran ppi değeri m15’te 15 ppi olması lazım daha yüksek. Ve şaşırtıcı şekilde bazı y… adlı uygulamada yaptığım aynı videodalarda tamamen aynı ekran çözünürlüğü ayarında M15’in ekranı daha iyi geldi. Belki küçük bir fark benim farkındalığım yüksek vs. bilmiyorum ama detaylar m15’te daha iyi. Ama bu fiyat bandındaki en iyi panele sahip iki cihazda. Verdiğim linkteki m15 İncelemesinde de söylediğim gibi edu uzantılı e-posta adresine sahipseniz m15’i 6799 ₺’ye a16’yı 8499₺’ye alabiliyorsunuz. Bu bandı bırakın hayli üstüne dahi böyle kaliteli amoled panel cihaz alamıyorsunuz. Ekranların parlaklık ve renk doygunluklarından yana sorunlarınız olmasın.
İşlemci: m15 ile a16’nın kağıt üzerinde ufak bir fark olsa da kullanırken ben bir hız farkı göremedim. A16 evet daha iyi bir işlemciye sahip ama küçük farklar. Belki ilerleyen dönemlerde saliselik farklar a16 lehine oluşabilir. Şu an sadece kamera uygulaması açılırken a16lar biraz daha hızlı.
Ram ve depolama:
m15 4/128 zaten başka seçeneği Türkiye’ye resmi olarak gelmedi
A16 4/128 ve 6/128 olarak akrabalarıma aldım, 8/256 seçeneğide var ama gerek duymamıştık. M15 incelemesindeki ram bölümü bu cihazlar içinde aynen geçerli. 4 olanı amcam için 6 olanı kuzenimin oğlu için aldık. Aradaki cüzi fark verilebilir lakin amcamın multitasking ile çok da bir işi olmayacağı için gerek duymamıştım. 2 gb ram fiyat farkı 849₺ m15’teki Ram plus açıklamamı da iyi okuyun. Ram az falan değil. Depolama birimi olarak UFS2.2 bu cihazlar için gayet iyi iş görüyor, zaten Google one bulut depolama ile tam uyumlu çalışan cihazlar 128 gb ile sorun çıkarmaz size.
Kamera:
M15 incelemesindeki yorumum aynen geçerli kameralar arasında bir fark göremedim.
Batarya:
Evet m15 6000 ile gelirken a16 5000 ile geliyor. Kesinlikle 5000 böyle giriş seviyesi işlemci ile harika iş çıkarıyor. Gençler 2 gün kullanır, ilerleyen yaşlar 4 günü görebilir. M15’teki 6000 15 saat karma ekran süresi verebilirken a16’da bu süre 12 saat civarlarında. Hala muazzam değerler tabiki. Orijinal şarj cihazını eğitim indirimi ile mutlaka alın 489’a falan geliyor, piyasaki iyi markalarda benzer fiyatlarda zaten. 1.20 gibi tam dolduruyor cihazı.
Özetleyecek olursak linkteki m15 yorumum ile birlikte okursanız kesinlikle daha tamamlayıcı olacaktır bu yorumum. Bu haliyle eksik gibi görünebilir. Bu cihazlar bu fiyatlara günümüz şartlarında nimet gibi. Üstelik edu uzantılı hesabınız ile çok daha uygun fiyata alırken üniversite öğrencilerine devletin %44 iadesi ile birlikte ortalama bir kulaklık parasına (4500 civarı) bu cihazlara sahip olabiliyorsunuz. M15’teki şu yorumumu tekrar ediyorum, bu cihazları bütçeniz kısıtlı ise kesinlikle alın hatta değilse bile alabilirsiniz çünkü ben bile gerektiği zaman bu cihazları sorunsuz kullanabilirim ve asla zorluk yaşamam. A55 size tuzlu geliyorsa m15 ve ya a16 alabilirsiniz. Aradaki cihazlara bakmayın bile. Samsung’u m15 ve a16 arasındaki fiyat farkı ve cihazlara istinaden ufakça eleştirmek istiyorum; arada ufak da olsa bir fiyat farkı var ama bataryanın 1000 mah küçülmesine, 3.5mm jakın kalkmasına, 5g’nin olmamasına rağmen sadece ufak bir ekran boyutu farkı, daha premium kasa ve çok az daha güçlü işlemci ile farkı kabul etmiyorum. En azından stereo hoparlör gibi major farklar olmalıydı. Cihazlar birbirinin devamı değil hatta farklı seriler evet ama sonuçta benzer zamanda çıkan aynı markanın giriş seviyesi cihazları. Teşekkürler Epey.
Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla
1 yıl önce -
Furkan k*** Profil Resmi

137 yorum

Furkan k*** @Furkan K***** ludfen admine emir vermeyiniz
Faydalı (3) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 1 yıl önce -
Ata K*** Profil Resmi

160 yorum

Ata K*** @epey Vodafone satışını yapmaktadır.
https://www.vodafone.com.tr/faturaya-ek/samsung-galaxy-a16/p/telefonlar?cid=perf-som-Instagram_Reels-lka-terminal-TR_24_08_P_W_K_J_D_Terminal%2FE-Shop%2FPerformance%2FAdvantage%2BCatalogAd%2FAllProducts%2FViewednotPurchased-AllProducts_Advantage%2BCatalog-devsale-ao-AllProducts_viewed_but_not_purchased_60_days_Exc30days-0824&utm_medium=paid&utm_source=ig&utm_id=120211095338290618&utm_content=120211095338340618&utm_term=120211095338280618&utm_campaign=120211095338290618&fbclid=PAY2xjawHGl5tleHRuA2FlbQEwAGFkaWQBqxWkbk-aigGmO03EFfJYGceXDwY-WzvfAFDHa68PGyUIdn8fNhM1Z7InV2z3ubBusmGq_aem_GpOv8cnHRtWCJCWuv8xaMQ
Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce -
Epey Profil Resmi
Epey @Ata K*** https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-a16.html
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce -
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.