Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
EKRAN
BATARYA
KAMERA
TEMEL DONANIM
TASARIM
AĞ BAĞLANTILARI
İŞLETİM SİSTEMİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
ÇOKLU ORTAM
ÖZELLİKLER
DİĞER BAĞLANTILAR
AB ÜRÜN KAYIT ve ENERJİ ETİKETİ
TEMEL BİLGİLER
Samsung Galaxy A17
10.399,00 TL
Apple iPhone 11 128 GB
32.430,00 TL
Apple iPhone 11
30.076,68 TL
Nothing Phone (1) 128 GB
17.574,05 TL
Samsung Galaxy A16 4 GB / 128 GB
9.899,00 TL
Samsung Galaxy A26 5G 6 GB / 128 GB
15.099,00 TL
Samsung Galaxy A16 6 GB / 128 GB
14.354,04 TL
Xiaomi 17
69.300,00 TL
Samsung Galaxy A15 8 GB / 256 GB
17.172,00 TL
realme C61 8 GB / 256 GB
8.899,00 TL
realme 9 Pro
12.479,00 TL
Tecno Spark 40C
8.500,00 TL
60 yorum
5 yorum
88 yorum
3 yorum
20 yorum
1 yorum
6 yorum
2 yorum
11 yorum
2 yorum