3.5 (8 oy) / 89 yorum
Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
Hızlı Şarj Gücü (Maks.):
5G:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Kablosuz Şarj:
Yok

Samsung Galaxy A26 5G (8 GB / 256 GB) Fiyatları

Samsung Galaxy A26 5G 256 GB Akıllı Telefon Siyah (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Trendyol | Renk: Siyah

16.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 16199.00
Samsung Galaxy A26 5G 256 GB Akıllı Telefon Siyah (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Trendyol | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

16.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 16209
Samsung Galaxy A26 256 Gb 8 Gb Ram Beyaz (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: UFS BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ HİZMETLERİ | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

16.459,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 16459.44
Samsung Galaxy A26 5G 256 GB 8 GB RAM Cep Telefonu Beyaz

Renk: Beyaz

16.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 16499.00
Samsung Galaxy A26 256 GB (Samsung Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: İÇKALEİLETİSİM | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

16.571,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 16571.80
Samsung Galaxy A26 256 GB (Samsung Türkiye Garantili) beyaz

Satıcı: İÇKALEİLETİSİM | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

16.571,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 16571.80
Samsung Galaxy A26 256 Gb Beyaz (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Hancell Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

16.603,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 16603.10
Samsung Galaxy A26 5g 256 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: İÇKALE İLETİŞİM | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

16.625,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 16625.00
Samsung Galaxy A26 256 Gb 8 Gb Ram Siyah (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: BittiBitiyor | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

16.842,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 16842.24
Samsung Galaxy A26 5g 256 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Beyaz

Satıcı: İÇKALE İLETİŞİM | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

16.862,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 16862.50
Galaxy A26 5G 256 Gb Beyaz Cep Telefonu

Satıcı: TAHA İLETİŞİM | Renk: Beyaz

16.918,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 16918.30
Samsung Galaxy A26 5g 256 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Beyaz

Satıcı: UFS BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ HİZMETLERİ | Distribütör Garantili | 1249 yorum | Renk: Beyaz

16.993,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 16993.60
Samsung Galaxy A26 5G 256 GB Akıllı Telefon Beyaz (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: BittiBitiyor | Renk: Beyaz

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

13 16999.00
Samsung Galaxy A26 5g 256 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Beyaz

Satıcı: NESA GSM | Distribütör Garantili | 1249 yorum | Renk: Beyaz

17.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

14 17050.00
Samsung Galaxy A26 5g 256 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Beyaz

Satıcı: Yüksek Teknoloji | Distribütör Garantili | 1249 yorum | Renk: Beyaz

17.051,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

15 17051.53
Samsung Galaxy A26 5g 256 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: Yüksek Teknoloji | Distribütör Garantili | 1249 yorum | Renk: Siyah

17.051,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

16 17051.53
Samsung Galaxy A26 256 GB (Samsung Türkiye Garantili) (Beyaz)

Satıcı: YİĞİT İLETİŞİM | Distribütör Garantili

17.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 17099.00
Samsung Galaxy A26 5G 256 GB 8 GB Ram Siyah (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: GÜZEL TEKNOLOJİ | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

17.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 17099.00
Samsung Galaxy A26 5G 256 GB 8 GB Ram Beyaz (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: GÜZEL TEKNOLOJİ | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

17.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 17099.00
Samsung Galaxy A26 5G 8/256 GB Akıllı Telefon Siyah

Distribütör Garantili | 21 yorum | Renk: Siyah

17.099,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

20 17099.05
Samsung Galaxy A26 5G 8/256 GB Akıllı Telefon Beyaz

Distribütör Garantili | 21 yorum | Renk: Beyaz

17.099,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

21 17099.05
Samsung Galaxy A26 5g 256 GB 8 GB Ram Pembe Cep Telefonu (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: MTK İLETİŞİM HİZMETLERİ | Distribütör Garantili | Renk: Pembe

17.270,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

22 17270.40
Samsung Galaxy A26 5G 8/256Gb Akıllı Telefon Beyaz

Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

23 17999.00
Samsung Galaxy A26 5G 8/256Gb Akıllı Telefon Siyah

Distribütör Garantili | Renk: Siyah

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

24 17999.00
Samsung Galaxy A26 5G 8/256gb Siyah Akıllı Telefon

Renk: Siyah

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

25 17999.00
Samsung Galaxy A26 5G 8/256gb Beyaz Akıllı Telefon

Renk: Beyaz

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

26 17999.00
Samsung Galaxy A26 5g 256 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Pembe

Satıcı: TEKNAT | Distribütör Garantili | 1249 yorum | Renk: Pembe

19.901,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

27 19901.55
Samsung Galaxy A26 5G, Android Akıllı Telefon, 256GB Depolama, 8GB RAM, Şeftali Pembesi, 50MP Kamera, Büyük Ekran, Uzun Pil Ömrü (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Gureller | Renk: Pembe

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

28 20009
Samsung Galaxy A26 5G - Beyaz - 256 GB

Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

21.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

29 21499.00
Samsung Galaxy A26 256 GB (Samsung Türkiye Garantili) beyaz

Satıcı: MobilStoreTechnic | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

16.615,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

30 16615.50
Samsung Galaxy A26 256 GB (Samsung Türkiye Garantili) beyaz

Satıcı: yiğitgsmmarket | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

16.624,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

31 16624.05
Samsung Galaxy A26 256 GB (Samsung Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: yiğitgsmmarket | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

16.624,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

32 16624.05
Samsung Galaxy A26 256 GB (Samsung Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: saglammobile | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

16.624,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

33 16624.05
Samsung Galaxy A26 256 GB (Samsung Türkiye Garantili) beyaz

Satıcı: saglammobile | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

16.624,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

34 16624.05
Samsung Galaxy A26 256 GB (Samsung Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: yazici-ticaret | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

16.625,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

35 16625.00
Samsung Galaxy A26 256 GB (Samsung Türkiye Garantili) beyaz

Satıcı: yazici-ticaret | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

16.625,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

36 16625.00
Samsung Galaxy A26 256 GB (Samsung Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: BittiBitiyor | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

16.757,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

37 16757.07
Samsung Galaxy A26 256 Gb 8 Gb Ram Beyaz (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: BittiBitiyor | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

16.842,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

38 16842.24
Samsung Galaxy A26 5g 256 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Beyaz

Satıcı: Bittibitiyor | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

16.919,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

39 16919.06
Samsung Galaxy A26 5g 256 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: Bittibitiyor | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

16.919,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

40 16919.06
Samsung Galaxy A26 256 Gb 8 Gb Ram Beyaz (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: İÇKALE | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

16.938,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

41 16938.90
Samsung Galaxy A26 256 Gb 8 Gb Ram Siyah (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: KAPLANLAR TEKNOLOJİ | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

16.938,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

42 16938.90
Samsung Galaxy A26 256 Gb 8 Gb Ram Siyah (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: İÇKALE | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

16.938,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

43 16938.90
Samsung Galaxy A26 256 Gb 8 Gb Ram Beyaz (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: TAHA İLETİŞİM | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

16.986,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

44 16986.75
Samsung Galaxy A26 5G 256 GB Akıllı Telefon Siyah (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: SAMSUNGCENTER | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

45 16999.00
Samsung Galaxy A26 5G 256 GB Akıllı Telefon Beyaz (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: BittiBitiyor | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

46 16999.00
Samsung Galaxy A26 256 GB (Samsung Türkiye Garantili) (Siyah)

Satıcı: YİĞİT İLETİŞİM | Distribütör Garantili

17.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

47 17099.00
Samsung Galaxy A26 5g 256 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: ADALET İLETİŞİM | Distribütör Garantili | 1249 yorum | Renk: Siyah

17.099,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

48 17099.05
Samsung Galaxy A26 5g 256 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: Sima Online | Distribütör Garantili | 1249 yorum | Renk: Siyah

17.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

49 17100.00
Samsung Galaxy A26 5G 256 Gb Siyah

Satıcı: BittiBitiyor | Renk: Siyah

17.117,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

50 17117.10
Samsung Galaxy A26 5G 256 Gb Beyaz

Satıcı: BittiBitiyor | Renk: Beyaz

17.117,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

51 17117.10
Samsung Galaxy A26 5g 256 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: Hepsiburada | Distribütör Garantili | 1249 yorum | Renk: Siyah

17.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

52 17199.00
Samsung Galaxy A26 5g 256 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Beyaz

Satıcı: koçinler | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

17.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

53 17200.00
Samsung Galaxy A26 256 Gb 8 Gb Ram Beyaz (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: TEKNOCEP TEKNOLOJİ | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

17.225,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

54 17225.04
Samsung Galaxy A26 256 Gb 8 Gb Ram Siyah (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Güzel Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

17.225,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

55 17225.04
Samsung Galaxy A26 256 Gb 8 Gb Ram Beyaz (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: KAPLANLAR TEKNOLOJİ | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

17.225,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

56 17225.04
Samsung Galaxy A26 5G 256 Gb 8 Gb Ram Siyah (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Güzel Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

17.234,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

57 17234.00
Samsung Galaxy A26 5G 256 Gb 8 Gb Ram Beyaz (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Güzel Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

17.234,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

58 17234.00
Samsung Galaxy A26 5g 256 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Beyaz

Satıcı: Hepsiburada | Distribütör Garantili | 1249 yorum | Renk: Beyaz

17.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

59 17249.00
Samsung Galaxy A26 5g 256 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Beyaz

Satıcı: MTK İLETİŞİM HİZMETLERİ | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

17.270,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

60 17270.40
Samsung Galaxy A26 5G 256 GB Akıllı Telefon Beyaz (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: UFS BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ HİZMETLERİ | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

17.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

61 17299.00
Samsung Galaxy A26 5g 256 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: Beşken Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

17.574,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

62 17574.05
Samsung Galaxy A26 5G 256 Gb 8 Gb Ram Siyah Cep Telefonu (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Beşken Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

17.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

63 17759.00
Samsung Galaxy A26 5g 256 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Beyaz

Satıcı: GÜZEL TEKNOLOJİ | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

17.759,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

64 17759.05
Samsung Galaxy A26 5g 256 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: GÜZEL TEKNOLOJİ | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

17.759,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

65 17759.05
Samsung Galaxy A26 5G 256 Gb Siyah Cep Telefonu

Satıcı: mühendis iletişim elektronik | Renk: Siyah

17.852,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

66 17852.50
Samsung Galaxy A26 256 Gb (Samsung Türkiye Garantili) Siyah 256 Gb

Satıcı: S.CENTER | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

17.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

67 17869.00
Samsung Galaxy A26 5G 256 GB Akıllı Telefon Siyah (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Güzel Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

17.974,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

68 17974.00
Samsung Galaxy A26 5G 256 GB Akıllı Telefon Beyaz (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Güzel Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

17.974,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

69 17974.00
Samsung Galaxy A26 5G 256 GB Akıllı Telefon Siyah (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

70 17999.00
Samsung Galaxy A26 5G 256 GB Akıllı Telefon Beyaz (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

71 17999.00
Samsung Galaxy A26 Sm-A266bzwctur 5G 256 Gb Akıllı Telefon Beyaz (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: KAPLANLARTEKNOLOJİ | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

18.666,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

72 18666.50
Samsung Galaxy A26 5g 256 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Pembe

Satıcı: ÖZGÜR İLETİŞİM ANKARA | Distribütör Garantili | 1249 yorum | Renk: Pembe

20.086,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

73 20086.55

Samsung Galaxy A26 5G (8 GB / 256 GB) Fiyat Geçmişi

Samsung Galaxy A26 5G Ürün Ailesi

Samsung Galaxy A26 5G 6 GB / 128 GB (SM-A266B) Cep Telefonu 6 GB / 128 GB 15.099,00 TL
Samsung Galaxy A26 5G 8 GB / 256 GB Cep Telefonu 8 GB / 256 GB 16.199,00 TL

Samsung Galaxy A26 5G (8 GB / 256 GB) Temel Özellikleri

5G:
Var
Yok
Suya Dayanıklılık Seviyesi:
4.5G Desteği:
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Var
SAR Değeri 10g (Baş):
0.414 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
85.99 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:

Samsung Galaxy A26 5G (8 GB / 256 GB) Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

• Yonga Seti (Chipset) Samsung Exynos 1380
• CPU Frekansı 2.4 GHz
• CPU Çekirdeği 8 Çekirdek
• Ana İşlemci (CPU) 4x 2.4 GHz ARM Cortex-A78
• 1. Yardımcı İşlemci 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A55
• İşlemci Mimarisi 64-bit
• Grafik İşlemcisi (GPU) Mali-G68 MP5
• CPU Üretim Teknolojisi 5 nm
• AnTuTu Puanı (v10) 599.200 Puan
• AnTuTu Puanı (v11) 756.300 Puan
• Geekbench 6 (Single-core) 1.025 Puan
• Geekbench 6 (Multi-core) 2.905 Puan
• Bellek (RAM) 8 GB
• Dahili Depolama 256 GB
• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 2 TB
• Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri 6/8GB RAM seçeneği var
• Diğer Hafıza Seçenekleri 128/256GB Depolama seçeneği var

TASARIM TASARIM

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

AB ÜRÜN KAYIT ve ENERJİ ETİKETİ AB ÜRÜN KAYIT ve ENERJİ ETİKETİ

• Enerji Sınıfı C
• Şarj Sonrası Pil Süresi 37 saat 5 dakika
• Düşme Direnci Sınıfı B
• Onarılabilirlik Sınıfı C
• Şarj Döngü Sayısı (AB) 1200 Döngü
• Suya ya da Toza Direnç Sınıfı IP67

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Samsung Galaxy A26 5G (8 GB / 256 GB) Yorumları (89 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

BABLiSOK Profil Resmi

6 yorum

BABLiSOK Bütceniz uygun değilse A17 5g
6 gb ram 128 gb hafıza olanı öneririm.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 gün önce - 6 GB / 128 GB
uye_178022535569 Profil Resmi

1 yorum

uye_178022535569 Arkadaşlar selam liseye başlayan oğluma telefon alıcam sizin yorumlarınızı inceleyerek ilerliyorum bana yardımcı olurmusunuz telefon önerisi olarak malum oyun oynarken kasmaması çok önemli şarj vs vs ve hemen bozulmayacak aldığımıza pişman olmayacağınız bir öneride bulunursanız çok sevinirim işk sıfır telefonu olacak
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 gün önce - 6 GB / 128 GB
Jack K**** Profil Resmi

59 yorum

Jack K**** 200 gram takoza 16 bin lira diyorlar..
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 hafta önce - 8 GB / 256 GB
uye_177632920638 Profil Resmi

1 yorum

uye_177632920638 V11overclock veya root yok @epey puanımı ekler misin siteye Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce - 6 GB / 128 GB
Epey Profil Resmi
Epey @uye_177632920638 Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce - 6 GB / 128 GB
kadir g**** Profil Resmi

8 yorum

kadir g**** 5 yıldır Huawei p40 litre kullanıyorum dum bun dan çok daha iyi Google play için a26 ya geçdim dokunmatik çok kötü sırf 6 yıl güncellememe sözüne alacak diye kan dolaşımını ım
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla
1 ay önce - 8 GB / 256 GB
Yasin Ş******* Profil Resmi

147 yorum

Yasin Ş******* @kadir g**** dokunmatiyinde ne sorun varki p40 lite diyosun zaten huawein tepe serisi bu a serisi samsungun orta segmenti
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 hafta önce - 8 GB / 256 GB
kadir g**** Profil Resmi

8 yorum

kadir g**** Huawei p40lite den a26 ya geçdim geçmez olaydım.pişmanım param boşa gitti
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce - 8 GB / 256 GB
uye_177541609544 Profil Resmi

1 yorum

uye_177541609544 Öncelikle Samsung Galaxy Note 5 kullandım amiral gemisi, hiç memnun kalmadım. Şarjı bittiği zaman şarj aleti takılı pubg oynadım diye bataryası şişti ve telefonun bataryasını değiştirsek bile hayır etmedi bir daha aynı sorunu yaptı. Sonra S8 serisine canım çok çekti ama S9 ve S10 fe çıktı S10 fe almaya karar kıldım ama A70 aldırdılar zorla bana Teknosa satıcıları yüzünden. Onu kullandım ve aşırı ısınıyordu Snapdragon 675 oyun oynayamıyordum ama gerekli gereksiz çok fazla uygulama yüklemiştim. Fotoğraflar indirilenler derken telefon gereksiz dolmuştu, zaten ben Android telefonların inciği cinciği ile oynarım, Z archive yüklerim ağır oyunlar yüklerim obb klasörünü falan kullanırım karıştırırım. Bir rahat vermem yani telefona, Note 5 metal çerçeve ve cam kapaklıydı A70 ise her yeri plastikti malzeme kalitesi olarak çok üzücüydü geçiş. Note 5 3 4 yıl gitti maksimum, bir de koruyamadım ben cihazı çok yere düştü, batarya gidince kastı ve az Android güncellemesi aldı. A70 6 yıl gitti hala çalışıyor ama o da az güncelleme aldı bence ve 4. 5. yılında başladı fena kasmaya. Son Android sürümleri yaramadı. En sonda ekran koruyucusu olmadığı için yere düşürmemle onu da yaptırsak bile emekliye ayırdık. Damla çentikli tasarımdan asla kurtulamasam bile A70 çok ince ve ekran gövde oranı çok başarılı bir telefon. Çentiksiz telefonda başkası sayesinde kullandım, en sonda A26 satın aldım A70 bozulunca el mecbur ani ihtiyaç ve en dikkatli kullandığım cihaz sanırım bu. A70 şu an yaptırıldı ve emekli yine de. Maşşallah ama sanırım bilinçli oluşum ve ağır oyunları denemeyişimden olacak telefon yağ gibi 120 hz ile. Asla 4 5 güncelleme alsa bile kasacak gibi bir hissiyat vermiyor, A serisinin klasik ısınma sorununa bu cihazda sahip ama ben dediğim gibi zorlamadım. Arkasına telefon soğutucusu almadan oyun oynamayın derim. Arkasının cam oluşu ve rengi çok güzel. Arka kamerası A70'e göre çok iyi ama ön kamerası değil. OIS desteği çok iyi. Mono ses çıkışına rağmen güzel. Tek eksik hissettiğim jak girişi, onun harici A70'e göre alt şerit kalın olsa bile daha sağlam ve köşeli olduğunu hissettirdiği için sorun etmedim. Memnunum.

A26'nin içini de boş sanmayın, kayıtlı kişiler olsun, galerimdeki bir sürü fotoğrafım olsun aktarıldı hepsi içi dolu aslında tamamen olmasa da. İhtiyacen olan uygulamalar ve hafif oyunlar yüklü. Onun harici bu telefona gereksiz uygulama kurmayı düşünmüyorum. Batarya beni memnun etmedi nedendir bilmiyorum, 4.5G ile düşük parlaklık ve bluetooth kapalı, NFC harici her şey kapalı veya Wi fi ile tatmin ediyor 120hz ama 5G açık Bluetooth, konum vs. açıkken biraz da parlaklık yüksekse resmen içiyor bataryayı. 60 hz düşürüp kullanırsanız 2 günü zorlar. Bu telefon daha günlük kullanım için belirledim ve daha dikkatliyim o yüzden sanırım daha beğendim. Toza ve suya dayanıklılığının olması çok iyi zira köy yerindeyim malum.

Telefona İphone almayacaksam çok para vermek istemiyorum, ihtiyacım yok o kadarına ondan aslında çok şükür yani alo desem ve Google'de takılsam yeter. Onun harici A serisi isterse A56 olsun belli bir ısıyı aşar ve oyunu bırakmazsanız telefona ve bataryaya kalıcı hasar verme riskiniz çok yüksek. Hafif oyunlarda hafif ayarlarda şarja takılı oynamazsanız bu ihtimal düşük tabii ki ama oyun telefonu değil soğutucusu yok ve hava da sıcaksa anlamadan telefonu bozabilirsiniz. Uyarmak istedim, A70'te başıma geldi anlamadan sizin de başınıza gelmesin.
Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (2) Yanıtla
1 ay önce - 6 GB / 128 GB
Berat u*** Profil Resmi

2 yorum

Berat u*** Telefon iyi ama tek sıkıntısı var şarz hızlı bitiyo yeni almama rağmen çözümü varsa yardımcı olabilcek varmı
Faydalı (0) Faydalı Değil (10) Yanıtla
2 ay önce - 6 GB / 128 GB
uye_177140200675 Profil Resmi

12 yorum

uye_177140200675 @Berat u*** Bu Çöp iyi filan değil. Siz Çöp samsung fanboyları yalan söylemekten vaz geçin artık
Faydalı (6) Faydalı Değil (6) Yanıtla - 2 ay önce - 6 GB / 128 GB
Karavezir Profil Resmi

15 yorum

Karavezir @uye_177140200675 Bu telefonun kesinlikle çöp olduğunu düşünmüyorum. Telefondan internette gezinme ve sosyal medya gibi basit kullanımlar dışında çok bir şey beklemeyen telefonun çerçeve gibi detayları umrunda olmayan ve telefonu bir oyun aleti olarak görmeyen kişiler için bu fiyatı itibariyle oldukça alınabilir olduğunu düşünüyorum. Ayrıca iyi ve kötü göreceli kavramlardır. Bu telefon senin beklentini karşılamaz senin için belki kötü bir telefondur başkasının ihtiyacını karşılar onun için iyi bir telefondur. Kısacası bütçesi bu fiyattan yukarı çıkmayan kişiler için gayet alınabilir bir telefon olduğu fikrindeyim.
Bir de bir şeyi eleştirirken direkt çöp demek yerine sebebini açıklaman çok daha iyi olacaktır
Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (7) Yanıtla - 2 ay önce - 6 GB / 128 GB
Berat u*** Profil Resmi

2 yorum

Berat u*** @Karavezir 14k olmasına rağmen 6 yıl güncelleme veriyo daha ne istiyon 14k ya
Faydalı (0) Faydalı Değil (4) Yanıtla - 2 ay önce - 6 GB / 128 GB
Karavezir Profil Resmi

15 yorum

Karavezir a16 ve a26 gibi giriş segment telefonlara gelen android güncellemelerinin yapılmaması gerektiğini düşünüyorum. Bu güncellemeler bu gibi telefonlara fazla yük bindirmeye başlıyor daha sonrasında kasma ve donmalar telefonu çekilmez hale getiriyor.
Faydalı (10) Faydalı Değil (2) Yanıtla
2 ay önce - 8 GB / 256 GB
uye_177298403668 Profil Resmi

1 yorum

uye_177298403668 Kullanan herkesin gayet övdüğü bi cihazı neden bu kadar kötülüyosunuz
Faydalı (3) Faydalı Değil (10) Yanıtla
2 ay önce - 6 GB / 128 GB
uye_177140200675 Profil Resmi

12 yorum

uye_177140200675 @uye_177298403668 Bu çöpü sadece sen ve senin gibi telefondan zerra kadar anlamayanlar Çöp samsung fanboylari övüyor. Başka kimsenin övdüğü yok bu Çöpü yalan söyleme bari
Faydalı (5) Faydalı Değil (6) Yanıtla - 2 ay önce - 6 GB / 128 GB
uye_177440259229 Profil Resmi

1 yorum

uye_177440259229 @uye_177140200675 dostum senin bu telefona karşı neyin var telefon gayet güzel işte 12-13k civarında 6 yıl güncelleme alacak amoled ekranlı kasmayan bi işlemcisi olan uygun fiyatlı anne baba ya da işimi görsün diyen öğrenci telefonu işte diğer muadilleri kaç sene güncelleme alıcakta ayakta kalabilicek lütfen söyle bana Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (3) Yanıtla - 2 ay önce - 6 GB / 128 GB
kenan2025 Profil Resmi

8 yorum

kenan2025 @uye_177440259229 Ben 13 yıldır telefonculuk yapıyorum ve bu telefon hiçte iyi bir telefon değil.. Sen telefonu ayakta tutan güncellemeler mi sanıyorsun? böyler sanıyorsan çok büyük hata yapıyorsun demektir dostum Kusura bakmada sen ve senin gibileri telefonları sadece güncellemeden ibaret sanıyorlar bir telefonda işlemci ve donanım iyi olmasa 6 yıl değil isterse 10 15 yıl güncelleme alsın telefon kasar ve donar ve kaldı ki bu telefon kasan donan ve çok ısınan bir telefon güncellemeden sonra. Güncelleme telefonun herşeyi demek değildir güncelleme sadece yazılımda bazı hataları düzelten biraz hızlanmasını sağlayan ve küçük yeni özellikler getiren ve yeni güncel uygulamaları ve oyunları açmaya yarayan bişey Güncellemenin 6 yıl olması bu telefonun iyi olduğu anlamına gelmez. herşeyi geçtim en basidi bu telefonda eskiden kalma mono hoparlör var bu telefonun neyini savunuyorsun. ve dostum sen hiç Samsung'tan başka telefon alıp kullandın mı eline? yine söylüyorum güncelleme demek telefonun herşeyi demek değildir asla. ben telefonun içinde ki en küçük parçanın ne işe yaradığını bilen biriyim dostum onun için bu telefonu bana savunma. Bu Telefon hakkında bana çoğu müşterimden Şikayet geldi Devamını Oku
Faydalı (3) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 2 ay önce - 6 GB / 128 GB
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.