4.0 (1 oy) / 2 yorum
Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
Hızlı Şarj Gücü (Maks.):
5G:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Kablosuz Şarj:
Yok

Samsung Galaxy A37 5G (8 GB / 128 GB) Fiyatları

Samsung A37 5G128GB - Yeşil - 128 GB

Satıcı: FIRATİLETİŞİM | Renk: Yeşil

20.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 20499.00
Samsung Galaxy A37 8 Gb 128 Gb Mor (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Anadolu Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Mor

20.264,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 20264.00
Samsung Galaxy A37 8 Gb 128 Gb Antrasit (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Anadolu Teknoloji | Distribütör Garantili

20.264,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 20264.00
Samsung A37 5G128GB - Yeşil - 128 GB

Satıcı: Azim Holding | Renk: Yeşil

20.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 20500.00
Samsung Galaxy A37 128 8 Gb (Samsung Türkiye Garantili) Antrasit

Satıcı: Can Teknoloji | Distribütör Garantili

20.836,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 20836.42
Samsung Galaxy A37 128 8 Gb (Samsung Türkiye Garantili) Antrasit

Satıcı: Kamer Online | Distribütör Garantili

20.847,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 20847.85
Samsung Galaxy A37 5G 8GB/128GB Antrasit Cep Telefonu

Satıcı: Kilavuzlar İletişim

20.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 20879.00
Samsung Galaxy A37 5g 8GB/128GB Antrasit Cep Telefonu

Satıcı: FIRATİLETİŞİM | 1 yorum

20.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 20899.00
Samsung Galaxy A37 5G Android Akıllı Telefon, 128GB Hafıza, 8GB RAM, Antrasit, 6 Nesil OS Güncellemesi, Geniş Ekran, Üçlü Kamera (Samsung Türkiye Garantili) (Antrasit)

Satıcı: CepHane Teknoloji

20.957,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 20967.34
Samsung Galaxy A37 5G 8GB/128GB Antrasit Cep Telefonu

Satıcı: Kamer Online

20.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 20999.00
Samsung Galaxy A37 128 8 GB (Samsung Türkiye Garantili) Çam Yeşili

Satıcı: Aksaray İletişim | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

21.017,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 21017.46
Samsung Galaxy A37 5G Android Akıllı Telefon, 128GB Hafıza, 8GB RAM, Antrasit, 6 Nesil OS Güncellemesi, Geniş Ekran, Üçlü Kamera (Samsung Türkiye Garantili) (Antrasit)

Satıcı: TM-MARKET

21.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

12 21159
Samsung Galaxy A37 128 8 GB (Samsung Türkiye Garantili) Antrasit

Satıcı: CepHane Teknoloji | Distribütör Garantili

21.243,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

13 21243.06
Samsung Galaxy A37 5G 8GB/128GB Beyaz Cep Telefonu

Satıcı: Kamer Online | Renk: Beyaz

21.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 21299.00
Samsung Galaxy A37 128 8 GB (Samsung Türkiye Garantili) Antrasit

Satıcı: CepHane Teknoloji | Distribütör Garantili

21.274,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

15 21284
Samsung Galaxy A37 8 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili ) antrasit

Satıcı: hanmoobile | Distribütör Garantili

21.374,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

16 21374.05
Samsung Galaxy A37 8 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili ) antrasit

Satıcı: kamer-online | Distribütör Garantili

21.469,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

17 21469.05
Samsung Galaxy A37 5G 8Gb/128Gb Beyaz Cep Telefonu

Satıcı: Marteknoloji | Renk: Beyaz

21.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

18 21499.00
Samsung Galaxy A37 5g 128 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Lavanta Moru - Mor - lavanta mor

Satıcı: AKSOY TEKNOLOJİ MARKET | Distribütör Garantili | Renk: Mor

21.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

19 21599.00
Samsung Galaxy A37 8 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili ) lavanta-moru

Satıcı: baristeknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Mor

22.110,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

20 22110.11
Samsung Galaxy A37 5G Android Akıllı Telefon, 128GB Hafıza, 8GB RAM, Antrasit, 6 Nesil OS Güncellemesi, Geniş Ekran, Üçlü Kamera (Samsung Türkiye Garantili) (Çam Yeşili)

Satıcı: Turkiye Magaza | Renk: Yeşil

22.428,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

21 22438
Samsung Galaxy A37 5G Android Akıllı Telefon, 128GB Hafıza, 8GB RAM, Antrasit, 6 Nesil OS Güncellemesi, Geniş Ekran, Üçlü Kamera (Samsung Türkiye Garantili) (Lavanta Moru)

Satıcı: Turkiye Magaza | Renk: Mor

22.608,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

22 22618
Samsung Galaxy A37 5G Android Akıllı Telefon, 128GB Hafıza, 8GB RAM, 6 Nesil OS Güncellemesi, Geniş Ekran, Üçlü Kamera (Samsung Türkiye Garantili) (Beyaz)

Satıcı: Turkiye Magaza | Renk: Beyaz

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

23 23009
Samsung Galaxy A37 128 Gb 8 Gb Antrasit 22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

24 22999.00
Samsung Galaxy A37 5G - Lavanta Moru - 128 GB 8GB Ram

Distribütör Garantili | Renk: Mor

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

25 24999.00
Samsung Galaxy A37 5G - Çam Yeşili - 128 GB 8GB Ram

Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

26 24999.00
Samsung Galaxy A37 8 Gb 128 Gb Antrasit (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Ath Teknoloji | Distribütör Garantili

20.596,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

27 20596.50
Samsung Galaxy A37 8 Gb 128 Gb Antrasit (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: MAKNARS TEKNOLOJİ | Distribütör Garantili

20.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

28 20649.00
Samsung Galaxy A37 8 Gb 128 Gb Mor (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: MAKNARS TEKNOLOJİ | Distribütör Garantili | Renk: Mor

20.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

29 20649.00
Samsung Galaxy A37 128 8 Gb (Samsung Türkiye Garantili) Antrasit

Satıcı: FXELEKTRONİK | Distribütör Garantili

20.679,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

30 20679.50
Samsung Samsung Galaxy A37 128 Gb 8 Gb Mor

Satıcı: FXELEKTRONİK | Renk: Mor

20.679,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

31 20679.50
Samsung Galaxy A37 128 8 Gb Çam Yeşili (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Anadolu Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

20.746,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

32 20746.50
Samsung Galaxy A37 128 8 Gb (Samsung Türkiye Garantili) Antrasit

Satıcı: Mobile Shop | Distribütör Garantili

20.943,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

33 20943.05
Samsung Galaxy A37 5g 8GB/128GB Antrasit Cep Telefonu

Satıcı: Estekno | 1 yorum

20.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

34 20950.00
Samsung Samsung Galaxy A37 128 Gb 8 Gb Yeşil

Satıcı: FXELEKTRONİK | Renk: Yeşil

20.976,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

35 20976.00
Samsung Galaxy A37 8 Gb 128 Gb Beyaz (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: MARTEKNELOJİ | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

21.098,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

36 21098.90
Samsung Galaxy A37 128 8 GB (Samsung Türkiye Garantili) Antrasit

Satıcı: Kamer Online | Distribütör Garantili

21.243,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

37 21243.06
Samsung Galaxy A37 128 8 Gb (Samsung Türkiye Garantili) Antrasit

Satıcı: Cephane Teknoloji | Distribütör Garantili

21.276,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

38 21276.25
Samsung Galaxy A37 8 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili ) antrasit

Satıcı: CepHaneTeknoloji | Distribütör Garantili

21.489,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

39 21489.48
Samsung Galaxy A37 8 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili ) antrasit

Satıcı: İÇKALEİLETİSİM | Distribütör Garantili

21.565,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

40 21565.00
Samsung Galaxy A37 128 8 GB (Samsung Türkiye Garantili) Antrasit

Satıcı: İÇKALE İLETİŞİM | Distribütör Garantili

21.612,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

41 21612.50
Samsung Galaxy A37 128 8 Gb (Samsung Türkiye Garantili) Antrasit

Satıcı: İÇKALE | Distribütör Garantili

21.658,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

42 21658.00
Samsung Galaxy A37 5g 128 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Lavanta Moru - Mor - lavanta mor

Satıcı: ibocell iletişim | Distribütör Garantili | Renk: Mor

21.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

43 21699.00
Samsung Galaxy A37 8 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili ) antrasit

Satıcı: cerikaniletisim | Distribütör Garantili

21.731,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

44 21731.00
Samsung Galaxy A37 8 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili ) antrasit

Satıcı: baristeknoloji | Distribütör Garantili

21.731,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

45 21731.00
Samsung Galaxy A37 128 8 Gb (Samsung Türkiye Garantili) Antrasit

Satıcı: öz-ne bilişim | Distribütör Garantili

21.896,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

46 21896.00
Samsung A37 5G128GB - Yeşil - 128 GB

Satıcı: ibocell iletişim | Renk: Yeşil

21.898,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

47 21898.00
Samsung Galaxy A37 5g 8GB/128GB Antrasit Cep Telefonu

Satıcı: MER-TEL İLETİŞİM | 1 yorum

21.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

48 21899.00
Samsung Galaxy A37 5G 8Gb/128Gb Beyaz Cep Telefonu

Satıcı: Cephane Teknoloji | Renk: Beyaz

22.037,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

49 22037.85
Samsung Galaxy A37 8 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili ) antrasit

Satıcı: nesiltech | Distribütör Garantili

22.230,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

50 22230.00
Samsung Galaxy A37 8 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili ) lavanta-moru

Satıcı: GÜZELTEKNOLOJİ | Distribütör Garantili | Renk: Mor

22.324,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

51 22324.05
Samsung Galaxy A37 8 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili ) antrasit

Satıcı: GÜZELTEKNOLOJİ | Distribütör Garantili

22.324,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

52 22324.05
Samsung Galaxy A37 128 8 Gb (Samsung Türkiye Garantili) Antrasit

Satıcı: Yedi24 | Distribütör Garantili

22.513,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

53 22513.85
Samsung Galaxy A37 128 8 Gb (Samsung Türkiye Garantili) Antrasit

Satıcı: Nesiltech Teknoloji | Distribütör Garantili

22.848,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

54 22848.00
Samsung Galaxy A37 128 8 GB (Samsung Türkiye Garantili) Antrasit

Satıcı: GÜZEL TEKNOLOJİ | Distribütör Garantili

23.039,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

55 23039.04
Samsung Galaxy A37 5g 128 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Lavanta Moru - Mor - lavanta mor

Satıcı: Güzel Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Mor

23.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

56 23499.00
Samsung Galaxy A37 5G - Antrasit - 128 GB 8GB Ram

Distribütör Garantili

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

57 24999.00
Samsung Galaxy A37 5G 8GB/128GB Antrasit Cep Telefonu

Satıcı: Ümran Tİcaret

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

58 24999.00

Samsung Galaxy A37 5G (8 GB / 128 GB) Fiyat Geçmişi

Samsung Galaxy A37 5G Ürün Ailesi

Samsung Galaxy A37 5G (8 GB / 128 GB) Temel Özellikleri

5G:
Var
Yok
Suya Dayanıklılık Seviyesi:
4.5G Desteği:
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Var
SAR Değeri 10g (Baş):
0.716 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
86.18 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:

Samsung Galaxy A37 5G (8 GB / 128 GB) Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

TASARIM TASARIM

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

AB ÜRÜN KAYIT ve ENERJİ ETİKETİ AB ÜRÜN KAYIT ve ENERJİ ETİKETİ

• Enerji Sınıfı A
• Şarj Sonrası Pil Süresi 53 saat
• Düşme Direnci Sınıfı B
• Onarılabilirlik Sınıfı C
• Şarj Döngü Sayısı (AB) 1200 Döngü
• Suya ya da Toza Direnç Sınıfı IP68

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Samsung Galaxy A37 5G (8 GB / 128 GB) Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Bright Profil Resmi

110 yorum

Bright a36'da bt 5.4
a37'de bt 5.3
şaka gibi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 gün önce - 6 GB / 128 GB
uye_177012521425 Profil Resmi

5 yorum

uye_177012521425 4e 64 yada 2ye32 hafıza koysanız daha iyi olurdu Samsung bey bu kadar hafızaya reme ne gerek vardı
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
5 gün önce - 6 GB / 128 GB
serlinetta Profil Resmi

22 yorum

serlinetta arkadaşlar almayın tavsiye etmiyorum. uzun uzun yazıyorum; faturaya ek peşin fiyata taksitli diye aldim. 3 4 gün kullanıp sattım. telefonun tek iyi yani bataryası. Samsung bu telefonda pile önem vermiş 12 saat ekran süresi aldim. zaten karma kullanimda 54 saate kadar gider diyor. onun dışında telefon çok kötü. kamerasi s8 den zayıf. arayüz akıcı değil, bildirim paneli geç geliyor, kilit ekraninda müzik oynatıcı 10 saniye durduğu zaman kayboluyor, nowbar işini düzgün yapmıyor. 2026 model olmasina rağmen ekran cerceve orani 2019 20 gibi, çok kalın. ses kalitesi rezalet, bass hiç yok, olmadığı yetmezmiş gibi tiz ses daha fazla. play storedan equalizer indirip en boğuk moda getiriyodum anca normal seste çalıyordu yoksa çok ince tiz kafa ağrıtıyor. ekran amoled ama renk soluk, ayarlardan renk canlılığıni sona çekip doygunluğu fulledim, gene soluk. parlaklık zayıf. daha sayamadigim nice şeyler. tavsiye etmiyorum, boşu boşuna 12 ay 2000 TL fatura odeyecem. bunun yerine gidin ikinci el temiz S serisi alın veya sıfır A serisinden başka cihaz alin. bu cihazın şu anki sıfır halde maksimum ederi gözümde 13-14 bin TL gibi birşey. Özetle telefonun tek iyi yani one ui 8.5 optimizasyonu, exynos 1480 verimliliği sayesinde ve büyük batarya desteğiyle ortaya çıkan harika pil ömrü. onun dışında iş yapmaz. Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 hafta önce - 6 GB / 128 GB
uye_177947118517 Profil Resmi

1 yorum

uye_177947118517 Epey cihazı yeni aldım v11 antutu puanı Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 hafta önce - 8 GB / 256 GB
Epey Profil Resmi
Epey @uye_177947118517 İlginiz için teşekkürler fakat çok yakın sonuçları güncellemiyoruz.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 hafta önce - 8 GB / 256 GB
Tugba K*** Profil Resmi

30 yorum

Tugba K*** A37için DDR5X biraz... fazla olmamış mı...
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 hafta önce - 8 GB / 256 GB
uye_177287019816 Profil Resmi

75 yorum

uye_177287019816 @epey puanlar mısınız lütfen??
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce - 8 GB / 256 GB
Epey Profil Resmi
Epey @uye_177287019816 Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce - 8 GB / 256 GB
Ali O**** Profil Resmi

23 yorum

Ali O**** 1 yıl daha idare edeyim diyerekten, A36 iyi olsa da almamıştım.
Bunu hiç beğenmedim. Anlaşılan 1 sene daha 9T nin Reklamlarına katlanacağım.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce - 8 GB / 256 GB
Ufuk Profil Resmi

57 yorum

Ufuk @Ali O**** reklamları kaldırmanın pek çok yolu mevcut. Hatta uygulama reklamları dahi engellenebiliyor. Ben yıllardır hiç reklam görmeden kullanıyorum.
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 1 ay önce - 8 GB / 256 GB
MEHMET BULUT Profil Resmi

319 yorum

MEHMET BULUT @Ali O**** biraz daha koyup s25 fe alabilirsnz
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce - 8 GB / 256 GB
Ali O**** Profil Resmi

23 yorum

Ali O**** @Ufuk YouTube aracılığı ile kapatmıştım. Yine istiyor sanırım. Reklam Açmaya başladı. Çok sinir bozucu bir durum.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce - 8 GB / 256 GB
Ahmet Profil Resmi

21 yorum

Ahmet Cihazın depolama standardı gsmarena'da UFS 3.1 görünüyor. A36 UFS 2.2
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
1 ay önce - 8 GB / 256 GB
Muhammet b***** Profil Resmi

28 yorum

Muhammet b***** A56 MI BU MU?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce - 8 GB / 256 GB
uye_177570726371 Profil Resmi

5 yorum

uye_177570726371 @Muhammet b***** a56 al
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 hafta önce - 8 GB / 256 GB
Okan Erdoğdu Profil Resmi

15 yorum

Okan Erdoğdu Ucuz olsun diye kendi işlemcilerimizi koyacağız dediler mediatek dimensity ve qualcomu geçtiler fiyatta çok saçma. 17-18 den fazla veren enayidir.
Faydalı (4) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce - 8 GB / 128 GB
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.