4.3 (1239 oy) / 482 yorum
Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
Hızlı Şarj Gücü (Maks.):
5G:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Yok
Kablosuz Şarj:
Yok

Samsung Galaxy A50 Fiyatları

Samsung A50 2.el A Grade orj - Blue - A Grade - Mükemmel - 64 GB Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: TEKNOPON35 | 11 yorum

5.275,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 5275.00
Samsung Galaxy A50 Mavi 64 Gb Yenilenmiş Ürün Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Efe Teknolojim

5.569,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 5569.80
Samsung Galaxy A50 Mavi 64 Gb Yenilenmiş Ürün Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Mobiltechno

5.569,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 5569.80
Samsung Yenilenmiş Galaxy A50 Mavi 64 GB Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Mobiltechno

5.629,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 5629.66
Samsung Yenilenmiş Galaxy A50 Mavi 64 GB Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Efe Teknolojim

5.629,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 5629.66
Galaxy A50 Mavi 64 Gb Yenilenmiş Ürün Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: efe teknoloji

5.779,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 5779.39
Galaxy A50 Mavi 64 Gb Yenilenmiş Ürün Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: mobiltechno

5.809,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 5809.33
Samsung Galaxy A50 2019 64 GB (samsung ithalatçı garantili) Mavi

Satıcı: Gönder Görder Gelsin | İthalatçı Garantili | Renk: Mavi

12.920,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 12920.41
Samsung Galaxy A50 2019 64 Gb Siyah (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Pegasus Otoses Dünyası | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

14.736,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 14736.50

Samsung Galaxy A50 Fiyat Geçmişi

Samsung Galaxy A50 Ürün Ailesi

Samsung Galaxy A50 Temel Özellikleri

5G:
Yok
4.5G Desteği:
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Var
SAR Değeri 10g (Baş):
0.27 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
84.5 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:
Parmak izi Okuyucu:
Var

Samsung Galaxy A50 Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi (Tipik) 4000 mAh
• Konuşma Süresi (3G) 23 Saat
• İnternet Kullanımı (WiFi) 15 Saat
• İnternet Kullanımı (4G) 14 Saat
• İnternet Kullanımı (3G) 12 Saat
• Video Oynatma 19 Saat
• Müzik Oynatma 92 Saat
• Şarj USB Type-C
• Batarya Teknolojisi Lithium Ion (Li-Ion)
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Gücü (Maks.) 15 W
• Hızlı Şarj Özellikleri Hızlı Şarj (15W)
• Kablosuz Şarj Yok
• Değişir Batarya Yok

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

• Yonga Seti (Chipset) Samsung Exynos 7 Series 9610
• CPU Frekansı 2.3 GHz
• CPU Çekirdeği 8 Çekirdek
• Ana İşlemci (CPU) 4x 2.3 GHz ARM Cortex-A73
• 1. Yardımcı İşlemci 4x 1.7 GHz ARM Cortex-A53
• İşlemci Mimarisi 64-bit
• Grafik İşlemcisi (GPU) Mali-G72 MP3
• CPU Üretim Teknolojisi 10 nm
• AnTuTu Puanı (v7) 146.400 Puan
• AnTuTu Puanı (v8) 185.000 Puan
• AnTuTu Puanı (v9) 218.700 Puan
• AnTuTu Puanı (v10) 274.900 Puan
• Geekbench 5 (Single-core) 350 Puan
• Geekbench 5 (Multi-core) 1.315 Puan
• Geekbench 6 (Single-core) 370 Puan
• Geekbench 6 (Multi-core) 1.120 Puan
• Bellek (RAM) 6 GB
• RAM Tipi LPDDR4X
• Dahili Depolama 64 GB
• Kullanılabilir Boş Hafıza 49 GB
• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 512 GB
• Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri 4/6GB RAM seçeneği var
• Diğer Hafıza Seçenekleri 64/128GB Depolama seçeneği var

TASARIM TASARIM

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Samsung Galaxy A50 Yorumları (482 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

serlinetta Profil Resmi

22 yorum

serlinetta bu telefonun antutu puani düşük olmasina rağmen nedense iyi performans veriyor oyunlarda. gta san andreasi yüksek ayarlarda, gölgelendirme açık ve reflections açık halde 60 FPS aldim. draw distance full dü bide. bende inanamadim ama yağ gibi aktı. oyunu bitirip sattim telefonu ? ekran kalitesi mükemmel fiyatina göre canli ve net. ama batarya dayaniksiz, değişse bile 1 günü anca belki çıkarıyor. şuan alacaksaniz bunun yerine amiral gemisi olsun s8 s9 veya az daha koyup s10 alın.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - Tek Hat / 64 GB
İslamalc_04 Profil Resmi

45 yorum

İslamalc_04 Babam 2019 dan beri kullanıyor yanlış değilsem o vakit 2500 e almisti 1 yıldır batarya sorunu ve soket sıkıntısı yaşıyor onun dışında çok temiz kullandı hic kilifsiz ve ekran koruyusuz kullanmadı ve yeni değiştirdi redmi note 14 pro plus aldı ama hala 2. Telefon olarak kullanıyor ufak oyunlar oynar candy crush gibi beklentisini karşılayan cihazdı su an sosyal medyada takılayım kamera beni idare etsin diyorsanız 2 ile 3 bin lira arasında tercih edebilirsiniz tabiki temizse işlemci olarak bakacak olursak evet ısınıyor ama diğer exnyos işlemciler kadar degil stabilesi biraz daha iyi ama arada durduk yere Drop yiyebiliyor oda yaşı gereği normal görüyorum sormak istediginizj sorabilirsiniz Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce - Tek Hat / 64 GB
uye_177075165713 Profil Resmi

1 yorum

uye_177075165713 @İslamalc_04 kral bende de var ekranı kırık yaptiriyimi sence enson pubg oynadığım da 60 FPS alıyordu şimdi kaç FPS veriyor biliyormusun idareten kullanacağım pubg de halen 60 FPS alırsa yaptıracağım
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 ay önce - Tek Hat / 64 GB
ömer u*** Profil Resmi

5 yorum

ömer u*** Hızlı şarj 15 Q diyor. 20w Samsung şarj takıyoruz çok yavaş
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
9 ay önce - Tek Hat / 64 GB
Yeniden D**** Profil Resmi

6 yorum

Yeniden D**** Arkdaslar merhaba guncel olarak 3 aydir bu telefonu kullanyorum pubg oynadim 3 ay boyunca ve arkadslar cihaz 60fps destekliyor ama modda ise 30 35fps arasi aliyorsunuz ve acayip drop yiyor moddayken fakat mod disi yerlerde telefon 40 45fps veriyor sabit ekran kalitesi super amoled fakat hic hissettirmiyor kamera olarak direk rezalet sarj konusunua gelirsek oyun oynamicaksaniz sizi 7 8 saat rahat goturuyor ancak son 1 haftadir telefonumxa hic bir sorun yokken ekran koruyucusu olmamsinaragmen ekranin sol alt kismi her 2 3dakkada bir sacmaliyor kendi kendine bir yerlere basiyor bence cihazin tek iyi ozelligi fazla ısinmamasidir net alacaklara soyluyorum bu fiyatlara gidin mi 9tpro fslan alin bu telefondan bin kst daha iyidir Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce - Tek Hat / 64 GB
Seyyah B** Profil Resmi

33 yorum

Seyyah B** eski kuşak S7lerde bile varken böyle bir telefonda nasıl 'NFC' olmaz?
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce - Tek Hat / 64 GB
NİHAT M******* Profil Resmi

6 yorum

NİHAT M******* Selam Telefon 5yildir Kullanıyorum ve deneyimleri diycem
#1 Ekranı Super AMOLED Olsa bile kesinlikle o
hisyati Vermiyor 2019 çıkmış bi Telefon çünkü
#2 Oyun için Alıyorsanız PUBGE 35 fps filan Verilir Ucuza-2 ci el alıyorsanız Değer Uzun vadeli Güzelidir ama 2ci el pahalı alıyorsaniz Bulaşmayın bile kesinlikle hemde tavsiye etmem
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce - Tek Hat / 64 GB
Gokhan K*** Profil Resmi

424 yorum

Gokhan K*** n11 çıldırmış, şu cihaza 30k verilmez
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce - Tek Hat / 64 GB
Burak Dayı Profil Resmi

61 yorum

Burak Dayı @Gokhan K*** o sıfır takıntısı olanlara ve koleksiyon yapacaklaradır, 30k verdikten sonra 2. düzgün bir çok amiral gemisi samsung alınır...
Faydalı (3) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 1 yıl önce - Tek Hat / 64 GB
Meto Ç* Profil Resmi

5 yorum

Meto Ç* İşte geekbench 6 testi Resim
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce - Tek Hat / 64 GB
YALÇIN 1*** Profil Resmi

1 yorum

YALÇIN 1*** Bu telefonu ilk çıktığından beri kullanıyorum ve hala kullanıyorum tek diyeceğim harika bi kere bile yüzüstü bırakmadı taaa ki bugüne kadar kapatma tuşu kırıldı ama donanımsal olarak üzmedi
Faydalı (3) Faydalı Değil (1) Yanıtla
1 yıl önce - Tek Hat / 64 GB
Biri Profil Resmi

19 yorum

Biri @YALÇIN 1*** benim annem de çıktığında aldı memnun onun da kapatma tuşu kırıldı ses tuşlarında da deforme var kronik olabilir mi acaba merak ettim. Telefon hala günlük kullanım için iyi iş çıkarıyor, a serilerinin dönemine göre en iyi olduğu dönemdi zaten.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce - Tek Hat / 64 GB
Seyyah B** Profil Resmi

33 yorum

Seyyah B** @YALÇIN 1*** 'NFC'nin olmayışı çok büyük eksiklik!
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 10 ay önce - Tek Hat / 64 GB
Fofana Profil Resmi

4 yorum

Fofana Sizce 2.el temiz 1600 e Alinirmi kararsız kaldim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce - Tek Hat / 64 GB
4° w***** Profil Resmi

154 yorum

4° w***** @Fofana Cihaz çok eski olduğu ve işlemcisi yıllarca kullanıldığı için işine yaramaz bile telefon. Telefon araması ve ve müzik dinlemek için kullanırsın. Youtube'a girersin ama kasar. İnternet tarayıcısını nerdeyse kullanamazsın. Bunlar sorun değilse al çünkü 2. ele 1.600 verip bu telefonu almak kabul edilir bir alış veriş ama bu işlemci gücünde olupta 0 el olan cihazlarla bile 1 seneye vardıktan sonra yavaşlıyor haberin olsun. Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (7) Yanıtla - 1 yıl önce - Tek Hat / 64 GB
Vecihi Bey Profil Resmi

17 yorum

Vecihi Bey @4° w***** sen kafana darbe mi aldın!!! ne demek "İnternet tarayıcısını nerdeyse kullanamazsın, youtube kasar" 6gb'tı geç, 3gblık note 3 telefonumla bile nete giriyor, "youtube'ı takılmasız izleyebiliyorum! (4K,8K takıntım yok, zaten avuç içi kadar küçük telefonda FHD'yi, HD'yi geç 480p bile yeterli!!!

telefonlardan sıfır bilgin var kalkmış bilmişlik taslıyorsun!!!
Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce - Tek Hat / 64 GB
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.