4.4 (58 oy) / 519 yorum
Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
Hızlı Şarj Gücü (Maks.):
5G:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Kablosuz Şarj:
Yok

Samsung Galaxy A54 5G (128 GB) Fiyatları

Samsung Galaxy A54 5G Beyaz 128 Gb/ 8 Gb Ram Yenilenmiş Ürün (A Kalite) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Efe Teknolojim

13.019,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 13019.10
Samsung Galaxy A54 5G Beyaz 128 Gb/ 8 Gb Ram Yenilenmiş Ürün (A Kalite) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Mobiltechno

13.019,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 13019.10
Samsung Yenilenmiş Ürün Galaxy A54 5G Beyaz 128 Gb/ 8 Gb Ram (A Kalite) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Mobiltechno

13.159,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 13159.06
Samsung Yenilenmiş Ürün Galaxy A54 5G Beyaz 128 Gb/ 8 Gb Ram (A Kalite) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Efe Teknolojim

13.159,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 13159.06
Yenilenmiş Samsung Galaxy A54 5G 128 GB Yeşil Cep Telefonu (1 Yıl Garantili) B Kalite Outlet/2.El Fiyatı

Renk: Yeşil

14.941,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 14941.00
Yenilenmiş Samsung Galaxy A54 5G 128 GB Siyah Cep Telefonu (1 Yıl Garantili) B Kalite Outlet/2.El Fiyatı

Renk: Siyah

15.017,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 15017.00
Samsung Galaxy A54 5G 128 GB Beyaz Cep Telefonu (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Vintage Online | Renk: Beyaz

22.968,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 22968.00
Samsung Galaxy A54 5G 8 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) beyaz

Satıcı: ahidenal | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

23.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

8 23750.00
Galaxy A54 128 Gb 8 Gb Ram Beyaz (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Pegasus Otoses Dünyası | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

24.562,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 24562.50
Samsung Galaxy A54 5G 8 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) beyaz

Satıcı: yazici-ticaret | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

25.802,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 25802.00
Samsung Galaxy A54 5G 128 GB Yeşil Cep Telefonu (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Başaran İletişim | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

25.838,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

11 25838.04
Samsung Galaxy A54 5G 128 Gb Siyah Cep Telefonu (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Başaran İletişim | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

25.838,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

12 25838.04
Samsung Galaxy A54 128 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: Asil Pro | Distribütör Garantili | 6047 yorum | Renk: Siyah

25.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 25900.00
Samsung Galaxy A54 128 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: GÜNEŞİM | Distribütör Garantili | 6047 yorum | Renk: Siyah

25.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 25990.00
Samsung Galaxy A54 128 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: çagri iletişim | Distribütör Garantili | 6047 yorum | Renk: Siyah

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

15 25999.00
Samsung Galaxy A54 5G 8Gb 128Gb Beyaz

Satıcı: Tuncerler - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 25999.00
Samsung Galaxy A54 5G 8Gb 128Gb Siyah

Satıcı: Tuncerler - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 25999.00
Samsung Galaxy A54 5G 8 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) yesil

Satıcı: yazici-ticaret | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

26.068,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

18 26068.00
Samsung Galaxy A54 128 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Beyaz

Satıcı: Pioneer | Distribütör Garantili | 6047 yorum | Renk: Beyaz

26.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

19 26499.00
Samsung Galaxy A54 128 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Açık Yeşil

Satıcı: MOBİLSTORE.33 | Distribütör Garantili | 6047 yorum | Renk: Yeşil

27.497,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

20 27497.00
Samsung Galaxy A54 5G 128 Gb Yeşil Cep Telefonu (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: BAŞARAN TİCARET | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

27.509,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

21 27509.00
Samsung Galaxy A54 5G 8Gb 128Gb Açık Yeşil

Satıcı: hepsiibizdenn | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

22 39999.00
Samsung Galaxy A54 5G 128 GB Beyaz Cep Telefonu (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Başaran İletişim | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

25.838,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

23 25838.04
Samsung Galaxy A54 8/128 Gb Graphite Cep Telefonu

Satıcı: Başaran İletişim | Renk: Siyah

26.795,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

24 26795.04
Samsung Galaxy A54 8/128Gb Awesome Graphite CepTelefonu

Satıcı: BAŞARAN TİCARET | Renk: Siyah

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

25 26999.00
Samsung Galaxy A54 128 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Beyaz

Satıcı: BAŞARAN TİCARET | Distribütör Garantili | 6047 yorum | Renk: Beyaz

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

26 26999.00
Samsung Galaxy A54 128 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Açık Yeşil

Satıcı: BAŞARAN TİCARET | Distribütör Garantili | 6047 yorum | Renk: Yeşil

27.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

27 27499.00
Samsung Galaxy A54 5G 128 Gb Beyaz Cep Telefonu (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: BAŞARAN TİCARET | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

27.509,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

28 27509.00
Samsung Galaxy A54 5G 128 Gb Siyah Cep Telefonu (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: BAŞARAN TİCARET | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

27.509,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

29 27509.00
Samsung Galaxy A54 5G 8 Gb 128 Gb (Samsung Türkiye Garantili) Beyaz 128 Gb

Satıcı: YAZICI-TİCARET | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

27.510,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

30 27510.00
Samsung Galaxy A54 128 GB 8 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Beyaz

Satıcı: MOBİLSTORE.33 | Distribütör Garantili | 6047 yorum | Renk: Beyaz

28.497,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

31 28497.00
Samsung Galaxy A54 5G 8Gb 128Gb Siyah

Satıcı: hepsiibizdenn | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

32 39999.00

Samsung Galaxy A54 5G (128 GB) Fiyat Geçmişi

Samsung Galaxy A54 5G Ürün Ailesi

Samsung Galaxy A54 5G 128 GB (SM-A546E) Cep Telefonu 128 GB 22.968,00 TL
Samsung Galaxy A54 5G 256 GB Cep Telefonu 256 GB 26.795,04 TL

Samsung Galaxy A54 5G (128 GB) Temel Özellikleri

5G:
Var
Yok
Suya Dayanıklılık Seviyesi:
4.5G Desteği:
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Var
SAR Değeri 10g (Baş):
0.693 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
82.54 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:

Samsung Galaxy A54 5G (128 GB) Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi (Tipik) 5000 mAh
• Konuşma Süresi (4G) 46 Saat
• İnternet Kullanımı (WiFi) 19 Saat
• İnternet Kullanımı (4G) 20 Saat
• Video Oynatma 21 Saat
• Video Oynatma Notu Kablosuz
• Müzik Oynatma 68 Saat
• Müzik Oynatma Notu Kablosuz
• Şarj USB Type-C
• Batarya Teknolojisi Lithium Ion (Li-Ion)
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Gücü (Maks.) 25 W
• Hızlı Şarj Özellikleri Hızlı Şarj (25W)
• Kablosuz Şarj Yok
• Değişir Batarya Yok

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

• Yonga Seti (Chipset) Samsung Exynos 1380
• CPU Frekansı 2.4 GHz
• CPU Çekirdeği 8 Çekirdek
• Ana İşlemci (CPU) 4x 2.4 GHz ARM Cortex-A78
• 1. Yardımcı İşlemci 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A55
• İşlemci Mimarisi 64-bit
• Grafik İşlemcisi (GPU) Mali-G68 MP5
• CPU Üretim Teknolojisi 5 nm
• AnTuTu Puanı (v9) 512.000 Puan
• AnTuTu Puanı (v10) 623.500 Puan
• Geekbench 5 (Single-core) 775 Puan
• Geekbench 5 (Multi-core) 2.710 Puan
• Geekbench 6 (Single-core) 1.010 Puan
• Geekbench 6 (Multi-core) 2.920 Puan
• Bellek (RAM) 8 GB
• Dahili Depolama 128 GB
• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 1 TB
• Diğer Hafıza Seçenekleri 128/256GB Depolama seçeneği var

TASARIM TASARIM

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Samsung Galaxy A54 5G (128 GB) Yorumları (519 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yorum Başa Sabitlendi
Caner Ş**** Profil Resmi

14 yorum

Caner Ş**** Bir yılımı bu cihazla geçirdim ve deneyimlerimi aktaracağım.
+ Kamera olarak kesinlikle üzmez iphone 11, s9 gibi cihazlar kullandım kamera olarak bana kalırsa aralarındaki en iyi çekimleri A54 yapmakta. Gece çekimide olsa üzmüyor başarılı sonuçlar çıkartıyor.
+ Performans konusunda gayet başarılı cihazı çok hor kullandım şarjda oyunlar oynadım full parlaklık full ses şeklinde. Ancak beni çok fazla üzecek şeyler yaşatmadı sıcaklık olarak yaz ayında 57°c gördüm ancak fps konusunda çok bir düşüş yaşamadım.
+ Ses kalitesi gerçekten muazzam yüksklik olarak ideal ama kalite olarak muazzam premium hissiyatı veriyor.
Realme 8 in tek hoparlör olmasına rağmen daha yükskti sesi. Kalite olaraksa s9 un biraz daha iyiydi ya da benim aklımda öyle kaldı. 11 de ise ciddi kalite farkı var a54 ün her türlü daha iyi.
+ Ekran olarak gerçekten premium bir görüntü kalitesi var 120hz ekran yenileme oranıyla birlikte gerçekten akıyor. Güneş ışığı altında üzmüyor ancak yinede bir s serisi değil sonuçta.
+ Fiyat performans konusunda cidden başarılı bir cihaz.
+ Çok dayanıklı bir telefon her türlü darbe ve düşüşe karşı gerçekten çok iyi dayanıyor (insan seviyesinde olanlara sonuçta dayanıklılık testi yapmıyoruz)
Eksilere gelicek olursak:
- Yaz ayında cihaz soğumuyor ısınma ciddi problem olabilir.
- Performans konusunda iyi bir cihaz ancak belli bir yerden sonra yeterli gelmeyebiliyor.
- Bataryasının sadece kağıt üstüne 5000mah olduğunu düşünebilirsiniz gerçekten su gibi bitiyor bazen günü çıkartıcakmı diye endişelerim oluyor.
- Oyunlarda bataryası 4-5 saatten fazla dayanamadığı oluyor ancak batarya konusunda çok kararsız bazense 6-7 saat dayanıyor.
- Güneş ışığı altında bütün sensörleri meydana çıkıyor ve gerçekten beyaz ekranda aşırı göze batıyor.
- Cihaz bayağı ağir değim yerindeyse tank gibi bir telefon ancak dayanıklılık olarakta o seviyede diyebiliriz.
- Yazılımsal olarak s serisinden bir çok eksiği bulunmakta o yüzden alıcak arkadaşlar s serisinden alması tavsiyemdir. 5k daha koyup alabileceğiniz cihazlar var ancak koyamıyorsanızda üzmez.
Son notlarım ise bu cihazın tamamen fp ürünü olduğu konusunda üzmeyecek bir cihaz. İhtiyaçlarınıza fazlasıyla yeter. Batarya konusunda 1 yılın ardından nerdeyse hiç bir düşüş hissetmedim.
Oyun deneyimlerim şu şekilde:
-Mlbb de 90fps ultra ayarlarda oynadım fps olarak hiç bir sıkıntı yaşamadım ki hâla oynuyor ve yaşamıyorum batarya ömrü uzasın diye arada 60fps ye alıyorum sıcaklık olarak bu oyunda en fazla 46°c gördüm fps drop yemedim.
- Pubg de fps olarak config ile ilk zamanlar 90 yapıyordum abartılıcak bir derece görmedim onda fps droplar oldu ama config olduğu için. Şu an normal oyun ayarlarını kullanıyorum hdr 45 fps de max 42°c görüyorum 60 fps düşük ayarlarda da max 43°c ye kadar çıktı.
- Lol wr de ise 120 fps de 3-4 saat oynardım fps drop bu oyunda oldukça ciddi olabiliyor. 60 fps en yüksek grafik ayarlarında ise hiç bir sıkıntı çekmedim sadece yine ısınma sorunu oluyordu.
- Genshin İmpact ta ise durumlar biraz daha kötü en yükse grafik ayarlarında max alınabilecek fps 30 60 destekliyor ancak alınmıyor belki soğutucuyla alınabilir emin değilim. En düşük ayarlarda ise 60fps 45- 60 dk oynatıyor sonra fps düşmeleri başlıyor. Ayrıca 30 fps de her hangi bir drop yemedim. Bu oyunda yine gördüğüm max 53°c.
Umarım alıcak arkadaşlara bir fikir olmuştur.
Faydalı (4) Faydalı Değil (1) Yanıtla
1 yıl önce - 128 GB
TOXİN Profil Resmi

32 yorum

TOXİN günlük hayat için mesela fotoğraf çekmek, müzik dinlemek, sosyal medyada takılmak. Sence iyi mi?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce - 128 GB
Eren P Profil Resmi

9 yorum

Eren P Kanka adam telefona eziyet etmiş sana hayli hayli yeter paşa paşa kullanırsın
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce - 128 GB
Talha T**** Profil Resmi

152 yorum

Talha T**** @TOXİN fotoğraflar da uzmez hocam muzik dinlemek istersen telefon buna da uygin sosyal medya da kasmaz normal kullanimda da kasmaz ama bazen görüntü cok komik bir hale gelebiliyor animasyon hatasi diyebilirim onun disinda giris segmentinden orta segmente geldigini hissedebiliyorsunuz cidden bu kadar para veriyoruz hakkini aliyoruz.ama pil disinda o neden kotu anlamıyorum amiral gemisi s25 çıkınca anlicam artik Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce - 128 GB
Yorum Başa Sabitlendi
Ahmet Profil Resmi

4 yorum

Ahmet TAM 1 HAFTALIK A54/128GB KULLANIM DENEYİMLERİM

Öncelikle telefonu nasıl kullanıyorum onu anlatayım...
Tam bir dede gibi kullanıyorum. Sosyal medya kullanmam, oyun oynamam. YouTube'dan video izlerim, resim çekerim, Whatsapp üzerinden görüntülü görüşme yaparım. Günlük ekran sürem yaklaşık 3-4 saat civarlarında. Şimdi görüşlerimi yazacağım.

Arkadaşlar öncelikle bu piyasadaki alınabilecek en iyi telefonlardan birisi. Her şeyi yeterli, bu paraya bu kalite, bu hizmet. Ekran 60hz kullanıyorum ve oldukça yeterli, gayet akıcı. Hiç 120 hz olsun diye aramadım ki bence siz de aramazsınız.

İşlemci olarak bir zorlamaya sokmadım ancak takılma vs bir şey yaşamadım gayet akıcı ve stabil. Ekstra zorlama yapmazsanız sizi gayet uzun süre götürebilecek bir telefon.

Pil konusu çok önemli. Size anlattığım şekilde kullanıyorum ve en fazla %85'e kadar şarj ediyorum (ayarlarda böyle bir ayar var) 2 GÜNDE BİR ŞARJ ETSEM OLUR ama ben alışkanlıktan dolayı her gün şarj ediyorum. Bu kullanıma bu performans oldukça iyi. Bazı arkadaşlar pil çok çabuk bitiyor demişler. Benim öyle değil onların nasıl öyle bilemedim. Belki de 120HZ ekran kullanıyorlardır. Arkadaşlar bu cihaz bir mobil cihaz, bence 120HZ gerekli değil ben kullanmıyorum ve gerekli olduğunu da düşünmüyorum. 144HZ ekranlı bilgisayar kullanıyorum hiç de bir sorun yaşamadım.

Telefonu ilk satın aldığınızda NFC açık olarak geliyor ve bildirim panelinde GÖZÜKMÜYOR. Ayarlardan NFC'yi kapatmazsanız evet şarjınız çok hızlı bitiyor ve telefon ısınıyor.

Kameradan çok ama çok memnunum. QR kod okuyucusu ve resimdeki yazıları algılama özelliği mevcut yani çektiğiniz bir yazılı fotoğrafı (örneğin bir yemek tarifi) bunu yazıyo dökebiliyor siz de istediğiniz yere bu yazıyı yapıştırabiliyorsunuz. Ön kamera oldukça detaylı ve güzel çekiyor. Unutmayın bu telefon 11-12K fiyat bandında. IPhone 14 Pro ayarında bir kalite beklemeyin. Bu fiyat için oldukça yeterli. Ben gündelik hayatımda Selfie de çekiyorum, kağıt resmi, obje resmi de çekiyorum hiç beni üzmedi. Gece modu yine çok iyi değil ancak oldukça yeterli, sizi üzmez. Video konusu da aynı şekilde. 4K 30FPS çekim yapabiliyor HER İKİ KAMERA. Bu da gündelik kullanım olarak oldukça yeterli. Yaptığım testlerden aldığım tepkiler oldukça olumlu. Çektiğim bazı detay videolar çok sevildi (kahve demlenmesi, kahvenin sütle buluşması gibi) ayrıca ön kamera için çok detaylı, iyi çekiyor yorumları geldi (kolumdaki kılların gerçekte bu kadar belli olmadığı bile söylendi :) ) Arkadaşlar kamera çözünürlüğü de kalitesi oldukça yeterli aklınızda soru işareti kalmasın.

Hoparlör ve ahize oldukça güzel arkadaşlar. Sesi bangır bangır çıkıyor ve gerçekten telefon titriyor. ben ses seviyesini %80 civarlarında kullanıyorum oldukça yeterli geliyor. Bir gece alarm sesini en yükseğe alıp uyudum, sabah korkarak uyanmıştım gerçekten yüksek sesli çıkıyor. Bu telefona zarar verir mi bilmiyorum ama ben yüksek sesten rahatsız olduğum için %80 civarları bana yeterli geliyor.

İnternet/Çekim kalitesi de oldukça iyi arkadaşlar şu ana kadar hiç sinyal kopması internet çekmemesi gibi bir sorunla karşılaşmadım. Kılıflı olarak kullanıyorum bu arada. Ayrıca 2023teyiz bir zahmet hiç bir telefonun böyle bir sıkıntısı olmasın.

Arayüz olarak ONE UI 5.1 yüklü. Daha önce yazdığım gibi oldukça akıcı ve güzel, ayrıca Samsung 5 YIL GÜNCELLEME DESTEĞİ veriyor bu telefona. Diğer telefonlardan bir adım öne geçiren bir detay bu. Arayüz hiç takılma kasma olmadan güzel bir şekilde çalışıyor. Burda sizin kullanımınız önemli. Telefonu temiz tutun, arkaplan uygulamalarını temizleyin, galerinizi temizleyin. Ben bu şekilde kullandım bütün telefonlarımı hiç biri kasmadı. Bu telefonun da kasmayacağını düşünüyorum. Android 13 sürümü yüklü şu an telefonda, bunun da bilgisini ekleyeyim

TYPE-C hızlı şarj oldukça güzel, 30W şarj aleti ile %85e oldukça hızlı çıkıyor. bunun hesabını yapmadım ancak 10-15 dakikalık şarj sizi 2-3 saat idare edebilir, en azından bir kafeden çıkıp eve gidene kadar sizi yolda bırakmaz bu şarj etme hızı ve pil.

Parmak izi okuyucusu biraz ekranın altında kalıyor. Ama alıştığınız zaman oldukça hızlı çalışıyor. Yüz tanıma özelliği de var. Ben kullanmadığım için yorum yapmayacağım.

BU TELEFONUN HİÇ KÖTÜ ÖZELLİĞİ YOK MU? Arkadaşlar ben telefonu aldığımda 10.800TL ye aldım. Bu fiyata ne beklediysem hepsini alıyorum. Bana göre kötü özelliği yok. Ben bu telefonu marttan beri araştırıyorum ve şu anlık kötü bir özelliğini görmedim.

BU TELEFONU KİMLER ALMAMALI?
Benim için kamera performansı çok önemli, içerik üreticisiyim, tiktok çekiyorum, reels paylaşıyorum diyen arkadaşlar bu telefon BELKİ sizi mutlu etmeyebilir. YouTube'dan "A54 VS IPHONE 14 CAMERA COMPARISON" gibi yada "A54 CAMERA TEST" gibi aratın o videoları izleyin ve karar verin.

Sabahtan akşama kadar oyun oynuyorum diyen arkadaşlar, bu telefon sizi mutlu etmeyebilir. Bazı markaların "oyuncular için özel" modelleri var siz onlardan birini tercih edebilirsiniz. Ayrıca oyun için YouTube'dan lütfen testleri izleyin. Belki sizin için yeterlidir. Ben oyun oynamadığım için bir yorum yapmıyorum.

BU TELEFONU KİMLER ALABİLİR?
Bence bu telefonu günlük sosyal medya, mail, word/excel/powerpoint, resim/video çekme, görüntülü görüşme, mesajlaşma, haritadan yol takip etme, video izleme gibi işleri yapan kişiler tercih edebilir. Ben bu şekilde kullanıyorum ve çok memnunum

Ayrıca ben samsung hayranı falan değilim, yorumlara bu tarzda yorum atmayın. Bu paraya beklediğim ve aldığım özellikleri saydım. Son karar sizin, bu telefonu almazsanız ben bir şey kaybetmem, siz de kaybetmezsiniz. Bir sürü telefon var hangisine içiniz sindiyse o telefonu alın.

Bu yorumun altına soru yazabilirsiniz, ara ara gelip cevaplamaya çalışacağım...
Faydalı (42) Faydalı Değil (15) Yanıtla
2 yıl önce - 128 GB
Ali S**** K*** Profil Resmi

1 yorum

Ali S**** K*** Merhaba Ahmet bey öncelikle yorumunu çok açıklayıcı ve net olmuş teşekkür ederim bende telefonu satın aldım bende memnunum ama herkes bu fiyat bandının biraz üstüne çıkıp s21fe almamı oneriyorlar. Bende kararsız kaldım neticede biri s serisi biri a serisi...
Faydalı (2) Faydalı Değil (7) Yanıtla - 2 yıl önce - 128 GB
Sefa C****** Profil Resmi

1 yorum

Sefa C****** Ali bey şarj sorun olmaz diyorsanız s21 fe sizi daha çok tatmin eder her konuda.
Faydalı (3) Faydalı Değil (7) Yanıtla - 2 yıl önce - 128 GB
Furkan A**** Profil Resmi

48 yorum

Furkan A**** ali samet kara eğer bu fiyata çıkıyorsan bence s21 fe alabilirdin. ben neredeyse 2 senededir s20 fe kullanıyorum batarya dışında memnunum şuan kampanyada var kulaklık hediye diyor bende alsam mı diye düşünmüyor değilim.
Faydalı (3) Faydalı Değil (7) Yanıtla - 2 yıl önce - 128 GB
Doğan U*** Profil Resmi

13 yorum

Doğan U*** Epey, Samsung Galaxy A54 5G (8/128) AnTuTu (v11) Skoru Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce - 128 GB
Epey Profil Resmi
Epey @Doğan U*** Yeniden paylaşabilir misiniz?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce - 128 GB
Yaban M****** Profil Resmi

14 yorum

Yaban M****** Arkadaşlar bu telefonu 1.5 yıldır kullanıyorum bir sorum var telefonda clash royale hariç herhangi bir oyun oynamıyorum sosyal Instagram günde 1 saat Max onun dışında karışık gezinti YouTube, goggle vs yapııyorum ve telefonu inanılmaz temiz kullanıp dosyaları galeriyi sürekli temizleyip düzenli yeniden başlatmama rağmen arayüz ve geçişlerde kasmalar oluyor ve bu beni gerçekten rahatsız ediyor annemde a34 var kesinlikle daha stabil çalışıyor çevremdekilerde de böyle bir sorun görmedim telefonu sıfırlamıştım fakat yine de düzelmedi bunun sebebi ne olabilir? Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce - 256 GB
Talha T**** Profil Resmi

152 yorum

Talha T**** @Yaban M****** planli eskitme bana da oyundaarada sirada drop yiyor. çözümü ise yeni telefon almak hocam temiz kullanmakla alaki degil gibi cunku bende sizin tam tersiniz telefonu sarjda kullandim ekranimin kucuk bir kismi mavi bir golge cikti arka kameramin cami kirildi servise verdimwkrani bataryasi kasasi degisti kmaerasin camini ise telefoncuya 300tl yaptirdim samsung olsa 3000tl yapiyordu kabul etmedim Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce - 256 GB
Yaban M****** Profil Resmi

14 yorum

Yaban M****** @Talha T**** s25 fe almayı planlıyorum yakında a serisiyle olmayacak gibi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce - 256 GB
firex Profil Resmi

6 yorum

firex A56 256GB 22k, şu telefonu bu fiyatta neden niçin ne diye kim alsın. Bu sadece bir örnek tüm telefonların fiyatları böyle canım ülkemde
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce - 256 GB
hylsz 1*** Profil Resmi

409 yorum

hylsz 1*** 2 senedir cihazı kullanıyorum . Şarjı berbat ,kamerası iyi sesi berbat hoparlör gitti sesi işitme testine girmiş gibi duyuyorum , sarj hızı tabiki de kötü .donma kasma 2 senede hiç olmadı o konuda iyi yağ gibi akıyor .bir daha samsung a serisi alır mıyım hiç sanmıyorum
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce - 256 GB
Erdal Ç**** Profil Resmi

1 yorum

Erdal Ç**** Haziran 2025 de gelen Android 15 güncellemesinden sonra, telefon bariz şekilde ısınıyor, resmen ekran yanıyor ayrıca şarj korkunç derecede hızlı erimeye başladı. Muhtemelen bunun geri dönüşü olmayacak ve 1 kaç aya ekranda çizgiler belirecek. Sonra telefon çöp olacak. Klasik Samsung taktiği diye düşünüyorum. S 20 plus dada benzer senaryo olmuştu.
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
11 ay önce - 128 GB
Gökmen Profil Resmi

1 yorum

Gökmen Dostlar merhaba
Danismak istedigim bir husus var yardimci olursaniz memnun olurum.
Bu cihazi almayi dusunuyorum nedeni ekran boyutu ve kasa tipinden dolayi, benzer urun s23 fe fiyati baya yuksek. Kullanim amacimi soyle arz edeyim, sosyal medya yok, oyun yok, opera tarayici, muzik uygulamasi, ve birtane banka uygulamasi, bunlari uzun sure donmadan takilmadan bu cihaz calistirirmi, ben antutu puanina takildim, 620.000 dusuk geldi, soylediklerimden baska bir seyle ilgilenmiyorum mesela kamera, yada ekranin 120 hz olmasi gibi. Degerli goruslerinizi benimle paylasirsaniz memnun olurum. Saygilar
Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce - 128 GB
Talha T**** Profil Resmi

152 yorum

Talha T**** @Gökmen selamünaleyküm hocam oncelikle 6.4 inc de gayet idare eder yeni guncelemelerden haberdar olursun a54 alabilirsin ama tavsiye ederim ama güncellemeden feraget edersin ve 620k puan ise fena degil götürür bu telefondaki akicilgi seversen test edmissen alabilirsin veya altarnatif olarak s24 al oda yurt disi18k ona da bir bak derim. hayirli olsun simdiden Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce - 128 GB
Barış T******* Profil Resmi

92 yorum

Barış T******* One ui.7 güncellemesinden sonra sanki cihaz iphone 11 gibi oldu. Güzel oldu baya
Yazılımsal açıdan. Bütçesi kısıtlı olan için a56 veya a55 yerine temiz ikinci el veya yenilenmiş cihaz olarak önerebilriim. Cihazın boyutu çok ideal keşke a56 serisi de bu boyut çıksaydı. Ele oturuyor ve baya kompakt bir cihaz hissiyatı veriyor. Tek dezavantajı biraz ağır olması, ince bir kılıfla kullanmanızı öneririm...
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce - 128 GB
Sjjqj Z*** Profil Resmi

16 yorum

Sjjqj Z*** bende s20fe , note 20 ve a54 var bence kamera bakımından a54 çok daha iyi kağıt üzerinden bakmayın çünkü a54 4k 60fps çekmiyor ama kamerası bu telefonlara göre çok iyi , tutuş hissi olarak arka kapak iyi fakat tutunca bişeyler eksik hisettiriyor, onun haricinde bu telefon s20fe ve samsung note 20 de olmayan 360 ses formatında video çekebiliyor.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce - 128 GB
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.