4.0 (23 oy) / 132 yorum
Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
Hızlı Şarj Gücü (Maks.):
5G:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Kablosuz Şarj:
Var

Samsung Galaxy S25 Edge (512 GB) Fiyatları

Samsung Galaxy S25 Edge 512 GB 12 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Titanyum Siyah

Satıcı: Mobile Shop | Renk: Siyah

54.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 54549.00
Samsung Galaxy S25 Edge, Yapay Zeka(AI) Telefon, 12GB RAM, 512GB Hafıza, Titanyum Buz Mavisi, Galaxy AI, Android Akıllı Telefon, 200MP Kamera, Uzun Pil Ömrü (Samsung Türkiye Garantili)

Satıcı: Amazon.com.tr | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

55.083,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

2 55093.06
Samsung Galaxy S25 Edge 512 GB 12 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Titanyum Buz Mavisi

Satıcı: KAPLANLAR TEKNOLOJİ | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

56.270,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 56270.64
Samsung S25 Edge 512 GB 12 GB RAM Cep Telefonu Gümüş

Renk: Gümüş

56.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 56499.00
Samsung Galaxy S25 Edge 512GB  Titanyum Buz Mavisi Cep Telefonu

Satıcı: Trendyol | Renk: Mavi

57.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 57699.00
Samsung Galaxy S25 Edge 512 GB 12 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Titanyum Buz Mavisi

Satıcı: NESA GSM | Distribütör Garantili | 107 yorum | Renk: Mavi

58.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

6 58949.00
Samsung Galaxy S25 Edge 512 GB 12 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Titanyum Buz Mavisi

Satıcı: MER-TEL İLETİŞİM | Distribütör Garantili | 107 yorum | Renk: Mavi

58.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

7 58999.00
Samsung Galaxy S25 Edge 512 GB 12 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Titanyum Buz Mavisi

Satıcı: GSMDÜNYASI33 | Distribütör Garantili | 107 yorum | Renk: Mavi

62.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 62999.00
Samsung Galaxy S25 Edge 512 GB 12 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Titanyum Gümüş

Satıcı: BSZ ELEKTRONİK | Distribütör Garantili | Renk: Gümüş

63.161,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 63161.04
Samsung Galaxy S25 Edge 512 GB 12 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Titanyum Siyah

Satıcı: Hepsiburada | Distribütör Garantili | 107 yorum | Renk: Siyah

65.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

10 65849.00
Samsung Galaxy S25 Edge 512 GB 12 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Titanyum Gümüş

Satıcı: Hepsiburada | Distribütör Garantili | 107 yorum | Renk: Gümüş

65.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

11 65849.00
Samsung Galaxy S25 Edge 512 GB 12 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Titanyum Siyah

Satıcı: BSZ ELEKTRONİK | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

62.204,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 62204.04
Samsung Galaxy S25 Edge 512 GB 12 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Titanyum Buz Mavisi

Satıcı: BSZ ELEKTRONİK | Distribütör Garantili | Renk: Mavi

63.161,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 63161.04
Samsung Galaxy S25 Edge 512 GB 12 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Titanyum Buz Mavisi

Satıcı: Hepsiburada | Distribütör Garantili | 107 yorum | Renk: Mavi

65.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

14 65849.00
Samsung Galaxy S25 Edge 512 GB 12 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Titanyum Siyah

Satıcı: Başaran İletişim | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

66.989,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

15 66989.04
Samsung Galaxy S25 Edge 512 GB 12 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Titanyum Siyah

Satıcı: Tekno-Net | Distribütör Garantili | 107 yorum | Renk: Siyah

69.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

16 69000.00
Samsung Galaxy S25 Edge 512 GB 12 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Titanyum Gümüş

Satıcı: Bsz Elektronik | Distribütör Garantili | 107 yorum | Renk: Gümüş

69.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

17 69999.00
Samsung Galaxy S25 Edge 512 GB 12 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Titanyum Siyah

Satıcı: Bsz Elektronik | Distribütör Garantili | 107 yorum | Renk: Siyah

69.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

18 69999.00
Samsung Galaxy S25 Edge 512 GB 12 GB Ram (Samsung Türkiye Garantili) Titanyum Siyah

Satıcı: BAŞARAN TİCARET | Distribütör Garantili | 107 yorum | Renk: Siyah

69.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

19 69999.00

Samsung Galaxy S25 Edge (512 GB) Fiyat Geçmişi

Samsung Galaxy S25 Edge Ürün Ailesi

Samsung Galaxy S25 Edge (SM-S937B) Cep Telefonu 256 GB 47.774,03 TL
Samsung Galaxy S25 Edge 512 GB (SM-S937B) Cep Telefonu 512 GB 54.549,00 TL

Samsung Galaxy S25 Edge (512 GB) Temel Özellikleri

5G:
Var
Suya Dayanıklılık Seviyesi:
4.5G Desteği:
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Var
SAR Değeri 10g (Baş):
1.235 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
92 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:

Samsung Galaxy S25 Edge (512 GB) Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

• Yonga Seti (Chipset) Qualcomm Snapdragon 8 Elite
• CPU Frekansı 4.47 GHz
• CPU Çekirdeği 8 Çekirdek
• Ana İşlemci (CPU) 2x 4.47 GHz
• 1. Yardımcı İşlemci 6x 3.53 GHz
• İşlemci Mimarisi 64-bit
• Grafik İşlemcisi (GPU) Adreno 830
• GPU Frekansı 1100 MHz
• CPU Üretim Teknolojisi 3 nm
• AnTuTu Puanı (v10) 2.161.200 Puan
• Geekbench 6 (Single-core) 3.115 Puan
• Geekbench 6 (Multi-core) 9.840 Puan
• Bellek (RAM) 12 GB
• RAM Tipi LPDDR5X
• Dahili Depolama 512 GB
• Dahili Depolama Biçimi UFS 4.0
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Diğer Hafıza Seçenekleri 256/512GB Depolama seçeneği var

TASARIM TASARIM

• Boy 158.2 mm
• En 75.6 mm
• Kalınlık 5.8 mm
• Ağırlık 163 Gram
• Renk Seçenekleri Siyah Gümüş Mavi
• Gövde Malzemesi (Kapak) Cam
• Gövde Malzemesi (Çerçeve) Titanyum

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

AB ÜRÜN KAYIT ve ENERJİ ETİKETİ AB ÜRÜN KAYIT ve ENERJİ ETİKETİ

• Enerji Sınıfı A
• Şarj Sonrası Pil Süresi 40 saat 5 dakika
• Düşme Direnci Sınıfı A
• Onarılabilirlik Sınıfı C
• Şarj Döngü Sayısı (AB) 2000 Döngü
• Suya ya da Toza Direnç Sınıfı IP68

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Samsung Galaxy S25 Edge (512 GB) Yorumları (132 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Nurettin C***** Profil Resmi

56 yorum

Nurettin C***** Telefonu 2 haziran 2026 aldım mükemmel bir telefon batarya,da çok iyi gidityor
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 gün önce - 256 GB
Yusuf Profil Resmi

1 yorum

Yusuf Arkadaşlar cihazı alalı 3 hafta oldu
50'ye teknosadan aldım. Cihazı hafif olmasından dolayı tercih ettim. oppo reno 4'ten bu cihaza geçiş yaptım. 2020 yılında çıkmış orta segment bir telefondan sözde 2025 yılında çıkmış bir amiral gemisine geçtim sözde diyorum çünkü neredeyse hiç bir fark hissetmedim. Cihazı övenler zerre telefondan anlamıyor. Benim yorumlarımı ciddiye alabilirsiniz .
Ekran
Eski telefonumla arasındaki tek fark parlaklık değeri güneş altında ekranı görmekte çok zorluk çekmezsiniz. Samsung'un panel üreticisi olduğunu ve ekranlarının çok kaliteli olduğunu söylüyorlar ama ben bir fark hissetmedim hatta eski telefonumda renkler daha doğaldı bunda daha parlak gözüküyor ve ekranı çizildi nasıl olduğunu bilmiyorum kırılmaz cam takmak şart gibi
Pil ve işlemci performansı
Ben oyun oynamıyorum. Zamanımı sosyal medya ve YouTube da geçiririm. Düşük performans modunda 7,5 saat ekran süresi aldım ama 6 saat aldığımda oldu kişiden kişiye baya değişebilir.
Telefonu düşük performans moduna almazsanız telefon çok fazla ısınıyor rahatsız edecek seviyede mesela bugün tiktok indirdim biraz hızlı video kaydırdım telefon patlayacak gibi ısındı kaydırırken kasmaya başladı.
Arayüz
Arayüz konusundada beğenmedim özelleştirme çok kısıtlı ve daha fazlasını yapmak için samsung'un kendi uygulamasını indirmeniz gerekiyor ve içindeki çoğu şey İngilizce çok garip değilmi?
Ayarlara giriyorsunuz istediğiniz şeyi bulmanız çok zor çok karmaşık ve artık çeviriyi nasıl yaptılarsa ayarın ne anlama geldiğini anlıyamıyorsunuz çoğunun altında ne işe yaradığıda yazmıyor yazsada dediğim gibi anlaması zor
Kamera
Kameradan anlamam sadece şunu söyliyecem gündüz evde kardeşimin iphone 13 ile karşılaştırdım iphone 13 daha iyiydi.
Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
3 gün önce - 256 GB
Fetih T****** Profil Resmi

30 yorum

Fetih T****** @Yusuf o değil de; şu yaptığın değerlendirmelere bakılırsa esas senin telefondan zerre anladığın yok.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 gün önce - 256 GB
Caner K****** Profil Resmi

20 yorum

Caner K****** 49 bine almayı düşünüyorum mediamarkttan alırsam beni uzer mi sizce kullananlar yazabilirse sevinirim
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 hafta önce - 256 GB
Marshall L**** Profil Resmi

5 yorum

Marshall L**** @Caner K****** Oyun için düşünüyorsan üzebilir normal kullanıcıysan hiç sıkıntı yaşamazsın
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 gün önce - 256 GB
uye_176997293315 Profil Resmi

95 yorum

uye_176997293315 Bataryası kac saat ekran süresi görür
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 hafta önce - 256 GB
Necip Ü***** Profil Resmi

77 yorum

Necip Ü***** 25 wat nedir sene 2026
Faydalı (2) Faydalı Değil (3) Yanıtla
1 ay önce - 256 GB
Yiğit G***** Profil Resmi

15 yorum

Yiğit G***** iPhone 13'den geçilir mi pil ve ekran anlamında çok zorlanıyorum, yani pil hem kötü hem de dışarıda telefonu görmek için fullüyorsun parlaklığı o da pili daha fazla götürüyor, biliyorum bu telefon piliyle bilinmiyor ama en azından yeni bir telefon ve opitimizasyonu daha iyidir diye düşünüyorum , kaliteli ekranı ve kamerası da var, fiyatı da S25Plus'a göre iyi
Faydalı (3) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce - 256 GB
uye_177236610234 Profil Resmi

20 yorum

uye_177236610234 @Yiğit G***** gecilir, alinir, dogru dusunuyorsun.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce - 256 GB
Yiğit G***** Profil Resmi

15 yorum

Yiğit G***** @uye_177236610234 Fiyatı diğer samsung modellerine göre iyi ama bu fiyata çıkınca pili de daha iyi olan telefonlar önümüze sunuluyor, honor 600 ve 17T serilerinin çıkışını bekleyecem analiz için.
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce - 256 GB
Marshall L**** Profil Resmi

5 yorum

Marshall L**** Öncelikle İphone 17 den bu cihaza geçiş yaptım. 8 nisanda aldım pil döngüsü 19 nisan itibariyle 10 şuan optimize oldukça süre arttı batarya gayet yeterli. 47500 e kesinlikle alınabilir bir cihaz. Kullanmayanların batarya yorumlarına aldanmayın.
Faydalı (7) Faydalı Değil (1) Yanıtla
1 ay önce - 256 GB
Hüseyin E**** Profil Resmi

24 yorum

Hüseyin E**** @Marshall L**** aynen öyle bende alalı bir haftayı geçti şarjı çok iyi çok güzel resim çekiyor cihaz
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce - 256 GB
Papazzali Profil Resmi

1 yorum

Papazzali @Marshall L**** neden böle bişe yaptın
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 2 hafta önce - 256 GB
Marshall L**** Profil Resmi

5 yorum

Marshall L**** @Papazzali Önceden samsung kullandığım için alışamadım ekranda küçük geldi zorlanıyordum ayrıca fotoğraf performansını beğenmedim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 gün önce - 256 GB
Hakan Ş**** Profil Resmi

463 yorum

Hakan Ş**** Tek eksiği şarj gücü. Keşke 45 watt olsaydı o zaman harika olurdu.
Faydalı (4) Faydalı Değil (2) Yanıtla
1 ay önce - 256 GB
bulut-161 Profil Resmi

85 yorum

bulut-161 @Hakan Ş**** unutmayalım optik zom sanki s 21fe de bile var bu cihazda yokmu benmi öyle gördüm 25 watt şarj yuh artık
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce - 256 GB
ÖNDER G******** Profil Resmi

110 yorum

ÖNDER G******** Telefonun hiç bir eksiği yok.
İşlemci , kamera, ekran . Arayüz vs 10 numra . Bu fiyata da bundan iyisi yok
Faydalı (2) Faydalı Değil (3) Yanıtla
1 ay önce - 256 GB
uye_177645240947 Profil Resmi

2 yorum

uye_177645240947 @ÖNDER G******** biraz yanlışın var. kamera ve batarya konusunda geride bir telefon. İşlemci, ekran ve arayüz 10 numara ama ona lafım yok.
Faydalı (2) Faydalı Değil (3) Yanıtla - 1 ay önce - 256 GB
Envixity Profil Resmi

5 yorum

Envixity @uye_177645240947 Şu an elimde S25 Edge ile yazıyorum. Bu sabah (Saat 7:50 civarı) şarjdan çıkardım. Az bakmıyorum, çoğunlukla youtube, instagram ve whatsapp arasında geçiş yapıyorum. Batarya saat 23:15'te 41'de. Kamerası da harika.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce - 256 GB
uye_176555576655 Profil Resmi

13 yorum

uye_176555576655 Bu fiyata incelik bağımlısı insanlara gideri var fakat bu fiyatlara Mi 15T Pro/Honor 400 Pro/S25 alınabiliyor.
Faydalı (2) Faydalı Değil (4) Yanıtla
1 ay önce - 256 GB
ÖNDER G******** Profil Resmi

110 yorum

ÖNDER G******** @uye_176555576655
Bu telefon onlardan daha mantıklı. Nesi eksik buldum
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 1 ay önce - 256 GB
Çevik B** Profil Resmi

131 yorum

Çevik B** @uye_176555576655 herkesin beklentisi farklı kardeşim. Ben çoğunlukla bilgisayar kullandığım için bana yeter bunun bataryası. Ama kaba telefon kullanmak istemiyorum. Kamera ve ekran önemli benim için, 2k ekran ve s25 ultra ile aynı kameraya sahip. 46 bine benim için bu daha mantıklı. Bu arada o nasıl ense kardeşim? doğduğunda şahmerdan da preslediler mi seni? Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce - 256 GB
uye_177645240947 Profil Resmi

2 yorum

uye_177645240947 @Çevik B** s25 ultra ile kamerası aynı mı reis s25 edgenin gerçekten?
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce - 256 GB
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.