4.4 (4 oy) / 35 yorum
Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
Hızlı Şarj Gücü (Maks.):
5G:
Yok
Kablosuz Şarj:
Yok
4.5G Desteği:
Var

Tecno Camon 30 (12 GB) Fiyatları

TECNO CAMON 30 CL6 12/256 GB Design Edition (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: TECNO Türkiye | Distribütör Garantili

12.349,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 12349.05
TECNO CAMON 30 256 GB 12 GB Ram(Tecno Türkiye Garantili) Yeşil - 12 GB Ram

Satıcı: TECNO TÜRKİYE | Distribütör Garantili | 228 yorum

12.609,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 12609.03
Tecno Camon 30 256 GB 12 GB Ram (Tecno Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: TECNO TÜRKİYE | Distribütör Garantili | 228 yorum | Renk: Siyah

12.609,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 12609.03
TECNO CAMON 30 12/256 Gb Yeşil (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: TECNO Türkiye | Distribütör Garantili

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 12999.00
TECNO Camon 30 12 GB 256 GB (TECNO Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: TecnoTürkiye | Distribütör Garantili

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 12999.00
TECNO Camon 30 12 GB 256 GB (TECNO Türkiye Garantili) yesil

Satıcı: TecnoTürkiye | Distribütör Garantili

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 12999.00
Tecno Camon 30 12/256 Bazalt Siyah Akıllı Telefon

Renk: Siyah

13.597,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 13597.00
TECNO Camon 30 12 GB 256 GB (TECNO Türkiye Garantili) beyaz

Satıcı: cagriteknomarket | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

14.896,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 14896.00
TECNO Camon 30 12 GB 256 GB (TECNO Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: cagriteknomarket | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

14.896,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 14896.00
Tecno Camon 30 256 GB 12 GB RAM (Tecno Türkiye Garantili) Sahra

Satıcı: Miks Elektronik | Distribütör Garantili | 228 yorum

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 14999.00
TECNO CAMON 30 256 GB 12 GB Ram Beyaz

Satıcı: Nesiltech Teknoloji | Renk: Beyaz

15.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 15840.00
Tecno Camon 30 256 GB 12 GB Ram (Tecno Türkiye Garantili) Beyaz

Satıcı: Teknoyakala | Distribütör Garantili | 228 yorum | Renk: Beyaz

15.998,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 15998.21
Tecno Camon 30 12/256 GB Akıllı Telefon Sahra

Distribütör Garantili

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 19999.00
TECNO Camon 30 12/256 Gb ( Türkiye Garantili)

Satıcı: MediaMarkt | Distribütör Garantili

20.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

14 20000.00
TECNO Camon 30 12 GB 256 GB (TECNO Türkiye Garantili) kahverengi

Satıcı: mediamarkt | Distribütör Garantili | Renk: Kahverengi

20.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

15 20000.00
TECNO CAMON 30 CL6 12/256 GB Sahra (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: MEDIAMARKT | Distribütör Garantili

20.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

16 20000.00
TECNO Camon 30 12 GB 256 GB (TECNO Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: cepdestek7/24 | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

15.199,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

17 15199.05
Tecno Camon 30 256 GB 12 GB Ram (Tecno Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: Teknoyakala | Distribütör Garantili | 228 yorum | Renk: Siyah

15.997,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

18 15997.24
TECNO CAMON 30 256 GB 12 GB Ram(Tecno Türkiye Garantili) Yeşil - 12 GB Ram

Satıcı: Teknoyakala | Distribütör Garantili | 228 yorum

16.004,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

19 16004.03
Tecno Camon 30 256 GB 12 GB Ram (Tecno Türkiye Garantili) Beyaz

Satıcı: pandorra teknoloji | Distribütör Garantili | 228 yorum | Renk: Beyaz

16.101,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

20 16101.03
TECNO Camon 30 12 GB 256 GB (TECNO Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: teknosa | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

21 16999.00
Tecno Camon 30 256 GB 12 GB Ram (Tecno Türkiye Garantili) Beyaz

Satıcı: Ada iletisim mersin | Distribütör Garantili | 228 yorum | Renk: Beyaz

17.459,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

22 17459.03
Tecno Camon 30 256 GB 12 GB Ram (Tecno Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: EFE TELEKOM | Distribütör Garantili | 228 yorum | Renk: Siyah

20.612,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

23 20612.50

Tecno Camon 30 (12 GB) Fiyat Geçmişi

Tecno Camon 30 Ürün Ailesi

Tecno Camon 30 (CL6) Cep Telefonu 8 GB 10.999,00 TL
Tecno Camon 30 12 GB (CL6) Cep Telefonu 12 GB 12.349,05 TL

Tecno Camon 30 (12 GB) Temel Özellikleri

5G:
Yok
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Var
SAR Değeri 10g (Baş):
1.780 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
87.94 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:
Parmak izi Okuyucu:
Var
Ses Çıkışı:

Tecno Camon 30 (12 GB) Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi (Tipik) 5000 mAh
• Şarj USB Type-C
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Gücü (Maks.) 70 W
• Hızlı Şarj Özellikleri Hızlı Şarj (70W)
• Şarj Süresi (Üretici Verisi) 45 Dakika
• Kablosuz Şarj Yok
• Değişir Batarya Yok

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

TASARIM TASARIM

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Tecno Camon 30 (12 GB) Yorumları (35 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Furkan k*** Profil Resmi

137 yorum

Furkan k*** Epey su geçirmezlik var, sitesinde 10 metre derinlikten çekildiği belirtilen görseller var
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce - 8 GB
uye_177464222817 Profil Resmi

1 yorum

uye_177464222817 Cihaz elime bugün ulaştı. 10900 TL'ye aldım. Yanında techno active 3 akıllı saat hediye geldi.
Çok bir açıklama yapmaya gerek yok. Bu fiyata daha iyisi yok. Hatta 15k lık çogu cihaz dan bile iyi. Android 15 güncellemesini kurdum. Android 16 da alacak daha ne olsun. Tavsiye ederim. Yağ gibi akıyor cihaz
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - 8 GB
uye_177351770294 Profil Resmi

15 yorum

uye_177351770294 Nereden aldınız bizde alalım @uye_177464222817
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce - 8 GB
uye_177813356580 Profil Resmi

1 yorum

uye_177813356580 @uye_177351770294 nereden aldınız satıcı ismi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 hafta önce - 8 GB
Engin Ç****** Profil Resmi

6 yorum

Engin Ç****** Alan herkesin memnun kaldığı bu fiyat bandındaki tek telefon sanırım bu. Tüm özellikleri ve fiyatıyla gayet makul bir cihaz.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - 12 GB
Yusuf T**** G******* Profil Resmi

118 yorum

Yusuf T**** G******* @epey antutu v11 test skoru. Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce - 12 GB
Epey Profil Resmi
Epey @Yusuf T**** G******* Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce - 12 GB
Yusuf t**** B***** Profil Resmi

1 yorum

Yusuf t**** B***** @epey antutu V11 Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce - 8 GB
Epey Profil Resmi
Epey @Yusuf t**** B***** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce - 8 GB
Asil Y**** Profil Resmi

20 yorum

Asil Y**** HiOS 15(Android 15) aldı @epey
Faydalı (3) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce - 8 GB
Furkan k*** Profil Resmi

137 yorum

Furkan k*** @Asil Y**** 16 aldı mı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce - 8 GB
Utku Profil Resmi

1 yorum

Utku 12 gb olanını aldım. günlük kullanımda vs gayet iyi. kamerası fiyatına göre muhteşem. oyun performansı ortalama, çok bir şey beklemiyorsanız ama işimi orta düzeyde görsün istiyorsanız kesinlikle tercih edilir. hiç kasma donma da yaşamadım 2 aydır. görünümü biraz çirkin ancak idare eder.
Faydalı (9) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce - 12 GB
Yunus E*** Profil Resmi

11 yorum

Yunus E*** @Utku Dış görünümden bahsediyorsanız bence gayet güzel, eğer yazılım arayüzü tasarımı olarak diyorsanız HiOS Launcher kullanmak yerine play atore dan iOS veya OneUI Launcherları kurup bunu düzeltebilirsiniz.
Faydalı (7) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce - 12 GB
Erdoğan Profil Resmi

1 yorum

Erdoğan 2 ay önce 2. El 9000 TL ye aldım kamerası gayet güzel 2k 30 fps çekimler yapabiliyor günlük kullanımda donma kasma hiç olmadı android 15 güncellemeside aldı oyun performansı yeterli düzeyde pubg da 45 fps veriyor tabi oyuncu telefonu olmadığı için bir süre sonra ısınıyor ekranı gerçekten güzel 120 hz olduğunu gerçekten hissettiriyor . | oyunlarda yüksek performans beklemiyorsanız veya günlük kullanım için alacaksanız alınabilir
Faydalı (10) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce - 8 GB
Ertuğrul a***** d**** Profil Resmi

14 yorum

Ertuğrul a***** d**** Oyun için prosu tercih edilebilir
Faydalı (9) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 11 ay önce - 8 GB
Erdal Profil Resmi

2 yorum

Erdal Bu telefonun oyun performansı nasıl yardımcı olur musunuz pubg da kaç FPS verir
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce - 12 GB
Nihal Y***** Profil Resmi

3 yorum

Nihal Y***** @Erdal 40 fps veriyor oyun için pro veya 5 g versiyonları tercih edebilirsin
Faydalı (8) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 10 ay önce - 12 GB
facardinho Profil Resmi

107 yorum

facardinho Yd 7500'e aldık büyüğümüze. kamerası baya baya iyi çekiyor.
Faydalı (7) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce - 8 GB
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.