4.7 (8 oy) / 44 yorum

Tecno Spark 30 Pro (KL7)

Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
Hızlı Şarj Gücü (Maks.):
5G:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Var
Kablosuz Şarj:
Yok

Tecno Spark 30 Pro Fiyatları

Tecno Spark 30 Pro 256 GB 8 GB Ram - Beyaz

Satıcı: MultiBilişim | 109 yorum | Renk: Beyaz

10.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 10299.00
Tecno Spark 30 Pro 256 Gb

Satıcı: Marifet İletişim

10.093,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 10093.00
TECNO Spark 30 Pro 256 8+8 GB Ram (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: TECNO Türkiye | Distribütör Garantili

10.117,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 10117.50
TECNO Spark 30 Pro 256 8+8 GB Ram (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: TECNO Türkiye | Distribütör Garantili

10.117,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 10117.50
Tecno Spark 30 Pro 256 GB 8 GB Ram Siyah (Tecno Türkiye Garantili)

Satıcı: TECNO STORE | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

10.165,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 10165.44
Tecno Spark 30 Pro 256 GB 8 GB Ram Beyaz (Tecno Türkiye Garantili)

Satıcı: TECNO STORE | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

10.190,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 10190.40
TECNO SPARK 30 Pro 8/256 GB Beyaz (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: TECCNO STORE | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

10.273,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 10273.00
TECNO SPARK 30 Pro 8/256 GB Siyah (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: TECCNO STORE | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

10.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 10280.00
Tecno Spark 30 Pro 8Gb Ram 256Gb Hafıza Beyaz

Satıcı: SERHATCAN TEKNOLOJİ - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

10.298,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 10298.00
Tecno Spark 30 Pro 256 GB 8 GB Ram - Siyah

Satıcı: TECNO TÜRKİYE | 109 yorum | Renk: Siyah

10.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 10299.00
Tecno Spark 30 Pro 256 GB 8 GB Ram - Beyaz

Satıcı: TECNO TÜRKİYE | 109 yorum | Renk: Beyaz

10.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 10299.00
Tecno Spark 30 Pro 8Gb Ram 256Gb Hafıza Siyah

Satıcı: EVOFONE | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

10.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 10299.00
TECNO SPARK 30 Pro 8/256 GB Beyaz (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: TECNO TÜRKIYE | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

10.299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

13 10309
Tecno Spark 30 Pro 8 GB 256 GB (Tecno Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: TecnoTürkiye | Distribütör Garantili | 16 yorum | Renk: Siyah

10.406,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

14 10406.16
Tecno Spark 30 Pro 8 GB 256 GB (Tecno Türkiye Garantili) beyaz

Satıcı: TecnoTürkiye | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

10.406,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

15 10406.16
Tecno Spark 30 Pro 256 GB 8 GB RAM Cep Telefonu Beyaz

Renk: Beyaz

10.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

16 10899.00
Tecno Spark 30 Pro 256 Gb 8 Gb Ram Siyah

Satıcı: ENHIZLI BİZDE | Renk: Siyah

11.459,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 11459.10
Tecno Spark 30 Pro 256 GB 8 GB Ram - Yeşil

Satıcı: DEPO SS TEKNOLOJİ | 109 yorum | Renk: Yeşil

12.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

18 12499.00
Tecno Spark 30 Pro 8/256 Obsidyen Siyah Akıllı Telefon

Renk: Siyah

12.747,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 12747.00
Tecno SPARK 30 Pro 8/256 GB Yeşil (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: Başaran İletişim | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

13.439,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

20 13439.04
Tecno Spark 30 Pro 256 GB 8 GB Ram Beyaz (Tecno Türkiye Garantili)

Satıcı: EVOFONE | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

10.192,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

21 10192.32
TECNO Spark 30 Pro 256 8+8 GB Ram (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: TECNO STORE | Distribütör Garantili

10.254,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

22 10254.46
Tecno Spark 30 Pro 256 GB 8 GB Ram Siyah (Tecno Türkiye Garantili)

Satıcı: Hsg Teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

10.271,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

23 10271.04
TECNO Spark 30 Pro 256 8+8 GB Ram (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: TECNO STORE | Distribütör Garantili

10.279,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

24 10279.84
TECNO SPARK 30 Pro 8/256 GB Siyah (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: TECNO Türkiye | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

10.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

25 10299.00
TECNO SPARK 30 Pro 8/256 GB Beyaz (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: NEONBİL | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

10.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

26 10299.00
TECNO SPARK 30 Pro 8/256 GB Siyah (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: NEONBİL | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

10.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

27 10299.00
TECNO SPARK 30 Pro 8/256 GB Beyaz (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: TECNO Türkiye | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

10.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

28 10299.00
Tecno Spark 30 Pro 8Gb Ram 256Gb Hafıza Beyaz

Satıcı: EVOFONE | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

10.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

29 10299.00
TECNO SPARK 30 Pro 8/256 GB Siyah (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: Miks Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

10.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

30 10379.00
Tecno Spark 30 Pro 8 GB 256 GB (Tecno Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: NEONBİL | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

10.449,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

31 10449.05
Tecno Spark 30 Pro 256 GB 8 GB Ram - Siyah

Satıcı: HSG BİLİŞİM | 109 yorum | Renk: Siyah

10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

32 10799.00
Tecno Spark 30 Pro 256 GB 8 GB Ram - Siyah

Satıcı: Miks Elektronik | 109 yorum | Renk: Siyah

10.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

33 10949.00
Tecno Spark 30 Pro 256 GB 8 GB Ram - Beyaz

Satıcı: Miks Elektronik | 109 yorum | Renk: Beyaz

10.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

34 10949.00
Tecno Spark 30 Pro 8Gb Ram 256Gb Hafıza Siyah

Satıcı: NEONBİL | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

35 10999.00
Tecno Spark 30 Pro 8Gb Ram 256Gb Hafıza Beyaz

Satıcı: NEONBİL | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

36 10999.00
Tecno Spark 30 Pro 8 GB 256 GB (Tecno Türkiye Garantili) beyaz

Satıcı: NEONBİL | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

11.399,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

37 11399.05
Tecno Spark 30 Pro 256 Gb 8 Gb Ram Beyaz

Satıcı: ENHIZLI BİZDE | Renk: Beyaz

11.459,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

38 11459.10
Tecno Spark 30 Pro 8 GB 256 GB (Tecno Türkiye Garantili) beyaz

Satıcı: ENHIZLIBİZDE | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

11.684,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

39 11684.05
Tecno Spark 30 Pro 8 GB 256 GB (Tecno Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: ENHIZLIBİZDE | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

11.684,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

40 11684.05
Tecno Spark 30 Pro 8/256 Gb Siyah

Satıcı: NEONBİL | Renk: Siyah

11.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

41 11789.00
Tecno Spark 30 Pro 8/256 Gb Beyaz

Satıcı: NEONBİL | Renk: Beyaz

11.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

42 11789.00
Tecno Spark 30 Pro 8/256 Gb Akıllı Telefon Siyah (İthalatçı Garantili)

Satıcı: TELEFONEVİM | İthalatçı Garantili | Renk: Siyah

11.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

43 11899.00
Techno Tecno Spark 30 Pro 256 GB 8 GB Ram Siyah (İthalatçı Garantili)

Satıcı: Telefonevim | İthalatçı Garantili | Renk: Siyah

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

44 11999.00
Tecno Spark 30 Pro 8 GB 256 GB (Tecno Türkiye Garantili) beyaz

Satıcı: sas-teknoloji | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

12.586,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

45 12586.55
Tecno Spark 30 Pro 256 GB 8 GB Ram - Yeşil

Satıcı: BAŞARAN TİCARET | 109 yorum | Renk: Yeşil

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

46 12999.00
Tecno Spark 30 Pro 8/256 Gb Siyah (Tecno Türkiye Garantili)

Satıcı: BAŞARAN TİCARET | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

13.754,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

47 13754.00
Tecno Spark 30 Pro 8/256 Gb Beyaz (Tecno Türkiye Garantili)

Satıcı: BAŞARAN TİCARET | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

13.754,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

48 13754.00
Tecno Spark 30 Pro 8/256 Gb Yeşil (Tecno Türkiye Garantili)

Satıcı: BAŞARAN TİCARET | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

13.754,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

49 13754.00
Tecno Spark 30 Pro 256 GB 8 GB Ram Beyaz (Tecno Türkiye Garantili)

Satıcı: Başaran İletişim | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

14.399,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

50 14399.04
Tecno Spark 30 Pro 256 GB 8 GB Ram Siyah (Tecno Türkiye Garantili)

Satıcı: Kurumsal Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

14.399,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

51 14399.04
Tecno Spark 30 Pro 256 GB 8 GB Ram Siyah (Tecno Türkiye Garantili)

Satıcı: Başaran İletişim | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

14.399,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

52 14399.04
Tecno Spark 30 Pro 256 GB 8 GB Ram Beyaz (Tecno Türkiye Garantili)

Satıcı: Kurumsal Elektronik | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

14.399,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

53 14399.04
TECNO Spark 30 Pro 256 8+8 GB Ram (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: Teknosa | Distribütör Garantili

14.849,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

54 14849.01
Tecno Spark 30 Pro 8 GB 256 GB (Tecno Türkiye Garantili) beyaz

Satıcı: teknosa | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

55 14999.00
Tecno Spark 30 Pro 8 GB 256 GB (Tecno Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: teknosa | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

56 14999.00
Tecno Spark 30 Pro 8 GB 256 GB (Tecno Türkiye Garantili) siyah

Satıcı: cepdestek7/24 | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

15.199,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

57 15199.05
Tecno Spark 30 Pro 8Gb Ram 256Gb Hafıza Beyaz

Satıcı: hepsiibizdenn | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

58 15999.00
Tecno Spark 30 Pro 8Gb Ram 256Gb Hafıza Siyah

Satıcı: hepsiibizdenn | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

59 15999.00
Tecno Spark 30 Pro 8Gb Ram 256Gb Hafıza Siyah

Satıcı: FDG İletişim - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

17.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

60 17000.00
Tecno Spark 30 Pro 8Gb Ram 256Gb Hafıza Siyah

Satıcı: Ayaz İletişim - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

17.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

61 17000.00
Tecno Spark 30 Pro 8Gb Ram 256Gb Hafıza Beyaz

Satıcı: Ayaz İletişim - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

17.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

62 17000.00

Tecno Spark 30 Pro Fiyat Geçmişi

Tecno Spark 30 Pro Temel Özellikleri

5G:
Yok
Var
Yok
Suya Dayanıklılık Seviyesi:
4.5G Desteği:
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Var
SAR Değeri 10g (Baş):
1.495 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
85.35 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:

Tecno Spark 30 Pro Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

TASARIM TASARIM

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Tecno Spark 30 Pro Yorumları (44 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Furkan k*** Profil Resmi

137 yorum

Furkan k*** Epey 1000 döngüde %80 üstü kapasite kalıyormuş
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce -
Epey Profil Resmi
Epey @Furkan k*** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce -
Furkan k*** Profil Resmi

137 yorum

Furkan k*** Android 16 aldı mı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce -
Murathan D***** Profil Resmi

5 yorum

Murathan D***** Live photo varmı acaba
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
9 ay önce -
Erol y***** Profil Resmi

9 yorum

Erol y***** Telefon kutudan android 14 ile çıkıyor ama android 15 gelmiyor alacaklar ona göre alsın tecno güncelleme vermiyo bu cihazlara
Faydalı (1) Faydalı Değil (2) Yanıtla
9 ay önce -
Fatih Samed Yaşar Profil Resmi

97 yorum

Fatih Samed Yaşar Tasarımı harika
Yani bence tasarımı ip16 veya diğer pro serilerinden daha iyi
Faydalı (2) Faydalı Değil (2) Yanıtla
9 ay önce -
Muhammed G** Profil Resmi

61 yorum

Muhammed G** @Fatih Samed Yaşar bence sacmalamısısn iphone 16 pro kullanan biri olarak söyleyeyim. sadece güldüm
Faydalı (1) Faydalı Değil (5) Yanıtla - 9 ay önce -
Fatih Samed Yaşar Profil Resmi

97 yorum

Fatih Samed Yaşar @Muhammed G** "bence"
Faydalı (3) Faydalı Değil (2) Yanıtla - 9 ay önce -
Asosyalzade O*** Profil Resmi

7 yorum

Asosyalzade O*** Telefonu kardeşime aldık telefonda şarj ederken bataryayı atla seçeneği var şarjda hiç isinmadan oyun oynuyorsunuz mükemmel böyle bir özelliği gördüğüm ilk telefon hep şarjda ısınma sorunu yaşıyordum amiral gemisi telefonlarda ben premier veya prodada aynı özellik varsa kendimede alacağım olmadi bu modeli alacam telefon çok iyi burada boş yorum yapmıyorum oyun performansı harika ısınmadığı için rahatsızlıkta yaşamıyorsun
Faydalı (5) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce -
Mustafa T**** K******* Profil Resmi

9 yorum

Mustafa T**** K******* android 15 aldımı?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce -
Muhammedensaryilmaz Y***** Profil Resmi

17 yorum

Muhammedensaryilmaz Y***** @Mustafa T**** K******* evet
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 10 ay önce -
Erol y***** Profil Resmi

9 yorum

Erol y***** @Muhammedensaryilmaz Y***** nasıl aldı 2 hafta önce yorum yapmışsın bana niye gelmedi 15
Faydalı (0) Faydalı Değil (2) Yanıtla - 9 ay önce -
ArtefaktMert Profil Resmi

51 yorum

ArtefaktMert Arkadaşlar spark 40 serisi çıktı önce ona bakın bütçeniz yetmez ise buraya dönersiniz
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce -
Nisanur Y***** Y**** Profil Resmi

16 yorum

Nisanur Y***** Y**** @ArtefaktMert alacağım için değil gerçekten keşke aklıma getirmeseydin ya bir kamera koyuyorlar diğeri sensör e diğeri ne bı taneside henüz ülkede satılmıyor e prosu zaten Samsung'un a serisi gibi yani az biz bilgiler var yani ben olsam ya bunu yada 20pro+ alırım ama almayacağım için bı sorun yok
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce -
Nihat S****** Profil Resmi

1 yorum

Nihat S****** Ben bu cihazı alalı yaklaşık 1 ay olacak telefon orta segmentte muhteşem özelliklere sahip bir cihaz Fiat performans olarak 10/10 diyorum bu fiyata kesinlikle tavsiye ederim
Faydalı (3) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce -
Mustafaensar Y***** Profil Resmi

33 yorum

Mustafaensar Y***** @Nihat S****** bir sorun yaşamadın değil mi abi bazıları aldıkları ilk ay sorun çıktığını söylüyorlardı.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 10 ay önce -
Erol y***** Profil Resmi

9 yorum

Erol y***** Epey cihaz ön arka 1080 60 fps video çekiyor.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce -
Epey Profil Resmi
Epey @Erol y***** Güncellendi.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 11 ay önce -
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.