4.0 (1 oy) / 6 yorum
Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
Hızlı Şarj Gücü (Maks.):
5G:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Var
Kablosuz Şarj:
Yok

Tecno Spark 30C (4 GB / 128 GB) Fiyatları

TECNO Spark 30C 4 GB 128 GB (TECNO Türkiye Garantili) beyaz

Satıcı: axwer | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

7.514,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 7514.74
Tecno Spark 30C 4/128 Beyaz (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: Axwer | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

7.862,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 7862.40
Tecno Spark 30C 4/128 Beyaz (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: HANİBU | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

7.953,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 7953.03
Tecno Spark 30c 128gb/4gb Obrit Green

Satıcı: Başaran İletişim | Renk: Yeşil

9.599,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 9599.04
Tecno Spark 30C 4/128 Siyah (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: Başaran İletişim | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

9.599,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 9599.04
Tecno Spark 30C 4/128 Beyaz (Tecno Türkiye Garantili)

Satıcı: BAŞARAN TİCARET | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

9.824,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 9824.00
Tecno Spark 30C 4/128 Siyah (Tecno Türkiye Garantili)

Satıcı: BAŞARAN TİCARET | Distribütör Garantili | Renk: Siyah

9.824,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 9824.00
Tecno Spark 30C 128 GB Hafızalı 4/128 GB Cep Telefonu 4.5G Bluetooth Özellikli - Beyaz

Satıcı: BAŞARAN TİCARET | 26 yorum | Renk: Beyaz

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 10499.00
Tecno Spark 30C 4/128 GB Green ( Büyülü Yeşil )

Satıcı: BAŞARAN TİCARET | Renk: Yeşil

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 10499.00
Tecno Spark 30C 4/128 GB Green ( Büyülü Yeşil )

Satıcı: GREEN . BLUE | Renk: Yeşil

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 10499.00
Tecno Spark 30C 128 GB 4 GB RAM - Siyah

Satıcı: BAŞARAN TİCARET | 26 yorum | Renk: Siyah

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 10999.00
Tecno Spark 30C 4/128 (Türkiye Garantili) Beyaz

Satıcı: hepsiibizdenn | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

12 21999.00
Tecno Spark 30C 4/128 Beyaz (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: Başaran İletişim | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

9.699,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 9699.03
Tecno Spark 30C 4/128 Gb Büyülü Yeşil

Satıcı: BAŞARAN TİCARET | Renk: Yeşil

9.824,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 9824.00

Tecno Spark 30C (4 GB / 128 GB) Fiyat Geçmişi

Tecno Spark 30C Ürün Ailesi

Tecno Spark 30C 4 GB / 128 GB Cep Telefonu 4 GB / 128 GB 7.514,74 TL
Tecno Spark 30C 8 GB / 256 GB (KL5n) Cep Telefonu 8 GB / 256 GB 9.600,00 TL

Tecno Spark 30C (4 GB / 128 GB) Temel Özellikleri

5G:
Yok
Var
Yok
Suya Dayanıklılık Seviyesi:
4.5G Desteği:
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Var
SAR Değeri 10g (Baş):
1.544 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
83.77 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:

Tecno Spark 30C (4 GB / 128 GB) Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

• Yonga Seti (Chipset) MediaTek Helio G81
• CPU Frekansı 2.0 GHz
• CPU Çekirdeği 8 Çekirdek
• Ana İşlemci (CPU) 2x 2.0 GHz ARM Cortex-A75
• 1. Yardımcı İşlemci 6x 1.8 GHz ARM Cortex-A55
• İşlemci Mimarisi 64-bit
• Grafik İşlemcisi (GPU) Mali-G52 MC2
• GPU Frekansı 820 MHz
• CPU Üretim Teknolojisi 12 nm
• AnTuTu Puanı (v10) 249.200 Puan
• Geekbench 6 (Single-core) 445 Puan
• Geekbench 6 (Multi-core) 1.370 Puan
• Bellek (RAM) 4 GB
• Dahili Depolama 128 GB
• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 1 TB
• Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri 4/6/8GB RAM seçeneği var
• Diğer Hafıza Seçenekleri 128/256GB Depolama seçeneği var

TASARIM TASARIM

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Tecno Spark 30C (4 GB / 128 GB) Yorumları (6 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Engin Ç****** Profil Resmi

6 yorum

Engin Ç****** 10k altında alınabilecek en mantıklı telefon bu kaldı.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - 8 GB / 256 GB
uye_176893321724 Profil Resmi

11 yorum

uye_176893321724 @Engin Ç****** Samsung Galaxy A07 daha ucuz ve daha iyi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 hafta önce - 8 GB / 256 GB
Anıl Profil Resmi

339 yorum

Anıl Android 15 geleceği yok 14 de çakılı kaldı gitti yazık aldıgımıza. Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
6 ay önce - 8 GB / 256 GB
Berk Profil Resmi

6 yorum

Berk @epey Android 15 geldi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce - 8 GB / 256 GB
Anıl Profil Resmi

339 yorum

Anıl @Berk yalanın batsın kanki aynen geldi evet bak yurtiçi telefon oldugu halde yok bisey?
Faydalı (0) Faydalı Değil (2) Yanıtla - 6 ay önce - 8 GB / 256 GB
Anıl Profil Resmi

339 yorum

Anıl Arayüz çok kötü donmalar kasmalar var ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (2) Yanıtla
8 ay önce - 8 GB / 256 GB
Anıl Profil Resmi

339 yorum

Anıl Gece kamerası cok da kötü değil gibi Resim
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce - 8 GB / 256 GB
Mzitaru Profil Resmi

26 yorum

Mzitaru @Anıl bence çok üst düzey bir iş çıkarmış
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce - 8 GB / 256 GB
Anıl Profil Resmi

339 yorum

Anıl 06.09.2025 ile türktelekomdan faturamın üzerine aldım telefon güzel 1 sene aylık normal faturayla beraber 1830 lira oldu umarım Android 15 alır yoksa yazık olur
Faydalı (2) Faydalı Değil (2) Yanıtla
8 ay önce - 8 GB / 256 GB
Yefe Profil Resmi

1 yorum

Yefe @epey telefonun kutu içeriğinde kulaklıkta var
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce - 8 GB / 256 GB
Epey Profil Resmi
Epey @Yefe Güncellendi.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce - 8 GB / 256 GB
Rüzgar K**** Profil Resmi

1 yorum

Rüzgar K**** telefonda qi kablozuz jarz ozelliği var değiştşrirmisiniz?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
9 ay önce - 8 GB / 256 GB
Anıl Profil Resmi

339 yorum

Anıl @Rüzgar K**** düz kablosuz sarj özelliği mi?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce - 8 GB / 256 GB
Mehmet Y******* Profil Resmi

2 yorum

Mehmet Y******* Merhaba bu telefonda NFC Özelliği vardır ekleyebilir misiniz teşekkürler
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce - 8 GB / 256 GB
Epey Profil Resmi
Epey @Mehmet Y******* Güncellendi.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce - 8 GB / 256 GB
Mehmet Y******* Profil Resmi

2 yorum

Mehmet Y******* @Epey Teşekkürler
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce - 8 GB / 256 GB
Emre Profil Resmi

1 yorum

Emre Oyun için alınmaz 2 3 saat oynayınca çok donuyor a günlük kullanim gibi telefon pubg 45 fps ama sabit değil yinede fiyata göre normal
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
1 yıl önce - 8 GB / 256 GB
Anıl Profil Resmi

339 yorum

Anıl @Emre aynen bende yeni aldım nadiren arayüz kasmaları oluyor işlemci vasat ya
Faydalı (0) Faydalı Değil (4) Yanıtla - 8 ay önce - 8 GB / 256 GB
uye_176409752695 Profil Resmi

4 yorum

uye_176409752695 @Emre Ben Pung Mobil Oynuyorum kasmıyor 3,4 saat oynuyorum kasmıyor
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce - 8 GB / 256 GB
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.