Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Distribütör Garantili
19.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 19999.00 Vivo V29 5G 256 GB 8 GB Ram (Vivo Türkiye Garantili) - Gece SiyahıSatıcı: TEKNOZEYN | Distribütör Garantili | 90 yorum | Renk: Siyah
20.700,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 20710 VIVO V29 5G 256 GB Akıllı Telefon Derin Gece SiyahıDistribütör Garantili | Renk: Siyah
20.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 21009 Vivo V29 5G (8+256) Akıllı Telefon Işıltılı Gök MavisiDistribütör Garantili | 30 yorum | Renk: Mavi
20.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 20999.00 vivo V29 5G 256 GB 8GB RAM Siyah Cep Telefonu (vivo Türkiye Garantili)Satıcı: Trendyol | Distribütör Garantili | 5 yorum | Renk: Siyah
20.999,00 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 21009 vivo V29 5G 256 GB 8GB RAM Mavi Cep Telefonu (vivo Türkiye Garantili)Satıcı: Trendyol | Distribütör Garantili | 5 yorum | Renk: Mavi
20.999,00 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
6 21009 Vivo V29 8/256 GB Derin Gece SiyahıSatıcı: Teknoçağ | Renk: Siyah
22.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 22500.00 Vivo V29 5G 256 GB 8 GB Ram (Vivo Türkiye Garantili) - Gökyüzü MavisiSatıcı: vivo Türkiye | Distribütör Garantili | 90 yorum | Renk: Mavi
23.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
8 24009 VIVO V29 5G 256 GB Akıllı Telefon Işıltılı Gök MavisiDistribütör Garantili | Renk: Mavi
20.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 21009