Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TEKNOSA | Renk: Beyaz
28.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 28749.00 Vivo V30 5G 12+512 GB Noble Black Akıllı TelefonSatıcı: TEKNOSA | Renk: Siyah
28.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 28749.00 vivo V30 5G 512 GB 12 GB Ram (Vivo Türkiye Garantili) - BeyazSatıcı: vivo Türkiye | Distribütör Garantili | 1 yorum | Renk: Beyaz
29.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
3 30009 vivo V30 5G 512 GB 12 GB Ram (Vivo Türkiye Garantili) - SiyahSatıcı: vivo Türkiye | Distribütör Garantili | 1 yorum | Renk: Siyah
29.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
4 30009 vivo V30 5G 512 GB 12 GB Ram (vivo Türkiye Garantili)Satıcı: vivo Türkiye | Distribütör Garantili
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
5 29999.00 vivo V30 5G 512 GB 12 GB Ram (vivo Türkiye Garantili)Satıcı: vivo Türkiye | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
6 29999.00 VIVO V30 5G 12/512 GB Akıllı Telefon Beyaz ÇiçekDistribütör Garantili
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 30009 vivo V30 512GBDistribütör Garantili
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 29999.00 Vivo V30 12/512 Gb Akıllı Telefon SiyahDistribütör Garantili | Renk: Siyah
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 29999.00 Vivo V30 12/512 Gb Akıllı Telefon BeyazDistribütör Garantili | Renk: Beyaz
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 29999.00