Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Vivo V50 12GB 256GB Uzay Mavisi (Vivo Türkiye Garantili) - 256 GB - Mavi
Satıcı: vivo Türkiye | Distribütör Garantili | 6 yorum | Renk: Mavi
31.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
1 31999.00
Vivo V50 12GB 256GB Titanyum Grisi (Vivo Türkiye Garantili) - 256 GB - Gümüş
Satıcı: vivo Türkiye | Distribütör Garantili | 6 yorum | Renk: Gümüş
31.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 31999.00
EKRAN
BATARYA
KAMERA
TEMEL DONANIM
TASARIM
İŞLETİM SİSTEMİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
ÇOKLU ORTAM
ÖZELLİKLER
DİĞER BAĞLANTILAR
AB ÜRÜN KAYIT ve ENERJİ ETİKETİ
Vivo V50 Lite
18.240,00 TL
Vivo V60
35.819,00 TL
Vivo V70 FE 256 GB
32.835,00 TL
Vivo X200 FE 256 GB
48.999,00 TL
Vivo V70
48.500,00 TL
Vivo V50 Lite 5G
25.999,00 TL
Vivo V70 FE 512 GB
39.999,00 TL
Tecno Camon 40 Pro 5G 8 GB
20.454,50 TL
Redmi Note 13 Pro 5G 8 GB / 256 GB
14.544,90 TL
Samsung Galaxy S25+ 512 GB
76.080,54 TL
Tecno Camon 40 Premier 5G
25.984,06 TL
Samsung Galaxy A36 5G 256 GB
19.843,99 TL
3 yorum
36 yorum
175 yorum
1 yorum
23 yorum
1 yorum
119 yorum
1 yorum
3 yorum
1041 yorum
125 yorum