4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Vivo Y31 5G (8 GB)

Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
Hızlı Şarj Gücü (Maks.):
5G:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Kablosuz Şarj:
Yok

Vivo Y31 5G (8 GB) Fiyatları

Vivo Y31 5G 8 Gb 256 Gb (Distribütör Garantili) Beyaz

Satıcı: TeknoVita | Renk: Beyaz

14.016,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 14016.00
Vivo Y31 8GB/256GB - Beyaz

Satıcı: TAŞTANLAR TİCARET | Renk: Beyaz

16.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 16250.00
Vivo Y31 8GB/256GB - Beyaz

Satıcı: MOBİLSTORE.33 | Renk: Beyaz

16.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 16450.00
Vivo Y31 8GB/256GB - Yeşil

Satıcı: TAŞTANLAR TİCARET | Renk: Yeşil

18.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 18500.00
Vivo Y31 5G 8Gb 256Gb Yeşil

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş. | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 19999.00
vivo Y31 5G 8/256 Gb Akıllı Telefon Beyaz

Satıcı: Origin Shop | Renk: Beyaz

21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 21999.00
vivo Y31 5G 8/256 Gb Akıllı Telefon Yeşil

Satıcı: Origin Shop | Renk: Yeşil

21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 21999.00
Vivo Y31 5G 8/256 GB Akıllı Telefon Yeşil

Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 22999.00
Vivo Y31 5G 8/256 GB Akıllı Telefon Beyaz

Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 22999.00
Vivo Y31 6.72" 5G 8/256gb White Akıllı Telefon

Renk: Beyaz

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

10 22999.00
Vivo Y31 5G 8/256 Gb Akıllı Telefon Beyaz

Distribütör Garantili | 8 yorum | Renk: Beyaz

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

11 22999.00
Vivo Y31 5G 8/256 Gb Akıllı Telefon Yeşil

Distribütör Garantili | 8 yorum | Renk: Yeşil

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

12 22999.00
Vivo Y31 5G 8 GB 256 GB (Distribütör Garantili) beyaz

Satıcı: mediamarkt | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

23.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

13 23000.00
Vivo Y31 5G 8 GB 256 GB (Distribütör Garantili) yesil

Satıcı: mediamarkt | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil

23.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

14 23000.00
VIVO Y31 5G 8/256 GB Akıllı Telefon Beyaz

Satıcı: MEDIAMARKT | Renk: Beyaz

23.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

15 23000.00
Vivo Y31 5G 8Gb 256Gb Beyaz

Satıcı: Kafkasda | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

23.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 23800.00
Vivo Y31 8GB/256GB - Yeşil

Satıcı: Just Tech | Renk: Yeşil

21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

17 21999.00
Vivo Y31 8GB/256GB - Beyaz

Satıcı: Just Tech | Renk: Beyaz

21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

18 21999.00
vivo Y31 5G 8/256 Gb Akıllı Telefon Beyaz

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | Renk: Beyaz

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

19 22999.00
vivo Y31 5G 8/256 Gb Akıllı Telefon Yeşil

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | Renk: Yeşil

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

20 22999.00
Vivo Y31 5G 8Gb 256Gb Beyaz

Satıcı: EY-ÇE İLETİŞİM - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Beyaz

26.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

21 26900.00
vivo Y31 5G 8/256 Gb Akıllı Telefon Yeşil

Satıcı: vivo Türkiye | Renk: Yeşil

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

22 26999.00
vivo Y31 5G 8/256 Gb Akıllı Telefon Beyaz

Satıcı: vivo Türkiye | Renk: Beyaz

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

23 26999.00

Vivo Y31 5G (8 GB) Fiyat Geçmişi

Vivo Y31 5G Ürün Ailesi

Vivo Y31 5G 6 GB (V2521) Cep Telefonu 6 GB 12.790,00 TL
Vivo Y31 5G Cep Telefonu 8 GB 14.016,00 TL

Vivo Y31 5G (8 GB) Temel Özellikleri

5G:
Var
Yok
Suya Dayanıklılık Seviyesi:
4.5G Desteği:
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Var
SAR Değeri 10g (Baş):
1.00 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
84.72 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:

Vivo Y31 5G (8 GB) Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

TASARIM TASARIM

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Vivo Y31 5G (8 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Kaan A******* Profil Resmi

65 yorum

Kaan A******* Kardeş bunu alacağınıza 13 bin liraya vivo v60 lite 4g yi alın amoled ekran sony kamera ve bundan daha fazla ekran süresi sadece 5 g yok oda çok önemli değil
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla
1 ay önce - 6 GB
ismail g***** Profil Resmi

18 yorum

ismail g***** Fiyat performans ürünü ben memnunum
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce - 6 GB
Huseyin K*** Profil Resmi

8 yorum

Huseyin K*** @ismail g***** cihazın arama gorusmelerde ses sıkıntısı var diyorlar genel durumu nasıl acaba oppo a5 5g den iyimi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce - 6 GB
ismail g***** Profil Resmi

18 yorum

ismail g***** Android 16 gelecek mi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - 6 GB
Emin İ***** Profil Resmi

96 yorum

Emin İ***** rezil bir fiyatlandırma. batarya ve hızlı şarj harici hiçbirşeyi yok maks ederi 12k
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce - 6 GB
Alper K****** Profil Resmi

62 yorum

Alper K****** @Emin İ***** haklısın
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce - 6 GB
Gökhan B******* Profil Resmi

15 yorum

Gökhan B******* @Emin İ***** 15 bin tl ye tecno spark slim 5g aldım bundan daha iyi
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 2 ay önce - 6 GB
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.