- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Trendyol | Distribütör Garantili | 46 yorum | Renk: Mavi
27.964,01 TL + Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
1 27974.01 Xiaomi 13T 256 GB 12 GB RAM Mavi Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: TAHA İLETİŞİM | Distribütör Garantili | 14 yorum | Renk: Mavi
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
2 27999.00 Xiaomi 13T 256 GB 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) - Alp MavisiSatıcı: mtc mobile | Distribütör Garantili | 627 yorum | Renk: Mavi
28.379,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 28389 Xiaomi 13T 256 GB 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) - Çayır YeşiliSatıcı: göksu elektromarket | Distribütör Garantili | 627 yorum | Renk: Yeşil
28.900,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 28910 Xiaomi 13T 12/256 Gb (Xiaomi Türkiye Garantili) YeşilSatıcı: İNAN MOBİLE TEKNOLOJİ - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil
28.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 28999.00 Xiaomi 13T Çayır Yeşili 256 GB ROM 12 GB RAM Akıllı Telefon (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Mi Store Adana | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil
28.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 28999.00 Xiaomi 13T 12/256 Gb (Xiaomi Türkiye Garantili) MaviSatıcı: ACCPAZAR - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Mavi
29.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
7 29499.00 Xiaomi 13T 256 GB 12 GB RAM Mavi Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Mi Store Adana | Distribütör Garantili | Renk: Mavi
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
8 27999.00 Xiaomi 13T 256 GB 12 GB RAM Siyah Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Kamer Online | Distribütör Garantili
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
9 27999.00 Xiaomi 13T 256 GB 12 GB RAM Siyah Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: CarrefourSA | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
28.132,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 28132.99 Xiaomi 13T 256 GB 12 GB RAM Mavi Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: EMAY ELEKTRONİK | Distribütör Garantili | 46 yorum | Renk: Mavi
28.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 28499.00 Xiaomi 13T 256 GB 12 GB RAM Yeşil Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: EMAY ELEKTRONİK | Distribütör Garantili
28.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
12 28599.00 Xiaomi 13T 256 GB 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) - Çayır YeşiliSatıcı: MI SHOP | Distribütör Garantili | 620 yorum | Renk: Yeşil
28.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
13 29009 Xiaomi 13T 256 GB 12 GB RAM Yeşil Cep Telefonu (Xiaomi Türkiye Garantili)Satıcı: Mi Store Adana | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil
28.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
14 28999.00 Xiaomi 13T 256 GB 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) - SiyahSatıcı: CarrefourSA | Distribütör Garantili | 627 yorum | Renk: Siyah
29.266,99 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
15 29276.99 Xiaomi 13T 12/256 Gb (Xiaomi Türkiye Garantili) MaviSatıcı: Sarılar Ticaret - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Mavi
29.598,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
16 29598.00 Xiaomi 13T 12/256 Gb (Xiaomi Türkiye Garantili) SiyahSatıcı: Kafkasda | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
30.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
17 30499.00 Xiaomi 13T 12/256 Gb (Xiaomi Türkiye Garantili) YeşilSatıcı: Sarılar Ticaret - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Yeşil
30.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
18 30999.00 Xiaomi 13T 12/256 Gb (Xiaomi Türkiye Garantili) SiyahSatıcı: Sarılar Ticaret - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Siyah
34.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
19 34000.00