4.3 (88 oy) / 739 yorum

Xiaomi 15 Ultra

Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
Hızlı Şarj Gücü (Maks.):
5G:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Kablosuz Şarj:
Var

Xiaomi 15 Ultra Fiyatları

Xiaomi 15 Ultra Fiyat Geçmişi

Xiaomi 15 Ultra Ürün Ailesi

Xiaomi 15 Ultra Cep Telefonu 512 GB 84.581,10 TL
Xiaomi 15 Ultra 1 TB Cep Telefonu 1 TB 97.409,50 TL

Xiaomi 15 Ultra Temel Özellikleri

5G:
Var
Suya Dayanıklılık Seviyesi:
4.5G Desteği:
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Var
SAR Değeri 10g (Baş):
0.997 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
89.82 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:

Xiaomi 15 Ultra Özellikleri

EKRAN EKRAN

BATARYA BATARYA

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

• Yonga Seti (Chipset) Qualcomm Snapdragon 8 Elite
• CPU Frekansı 4.32 GHz
• CPU Çekirdeği 8 Çekirdek
• Ana İşlemci (CPU) 2x 4.32 GHz
• 1. Yardımcı İşlemci 6x 3.53 GHz
• İşlemci Mimarisi 64-bit
• Grafik İşlemcisi (GPU) Adreno 830
• GPU Frekansı 1100 MHz
• CPU Üretim Teknolojisi 3 nm
• AnTuTu Puanı (v10) 2.661.600 Puan
• AnTuTu Puanı (v11) 3.013.200 Puan
• Geekbench 6 (Single-core) 3.070 Puan
• Geekbench 6 (Multi-core) 9.465 Puan
• Bellek (RAM) 16 GB
• RAM Tipi LPDDR5X
• Dahili Depolama 512 GB
• Dahili Depolama Biçimi UFS 4.1
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri 12/16GB RAM seçeneği var
• Diğer Hafıza Seçenekleri 256/512/1TB Depolama seçeneği var

TASARIM TASARIM

• Boy 161.3 mm
• En 75.3 mm
• Kalınlık 9.48 mm
• Ağırlık 226 Gram
• Ağırlık Seçenekleri 229 (Diğer) Gram
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Gümüş
• Gövde Malzemesi (Çerçeve) Alüminyum

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

AB ÜRÜN KAYIT ve ENERJİ ETİKETİ AB ÜRÜN KAYIT ve ENERJİ ETİKETİ

• Enerji Sınıfı A
• Şarj Sonrası Pil Süresi 58 saat 58 dakika
• Düşme Direnci Sınıfı C
• Onarılabilirlik Sınıfı C
• Şarj Döngü Sayısı (AB) 1000 Döngü
• Suya ya da Toza Direnç Sınıfı IP68

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

• Çıkış Yılı 2025
• Duyurulma Tarihi 2025, Şubat
• Seri Xiaomi 15

Xiaomi 15 Ultra Yorumları (739 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yorum Başa Sabitlendi
laptopcudayi Profil Resmi

8 yorum

laptopcudayi 1 yıldır severek kullandığım 15 Ultra için uzun kullanım değerlendirmesi yapıyorum. Kafanızdaki soru işaretlerine bir faydası olması dileğiyle:

ARTILAR:
1. Tartışmasız olarak ilk sırada kamera var; çıktığı ilk günden beri kendisine hayran bırakan kamerası, önümüzdeki birkaç yıl daha açık ara üstünlüğünü korumaya devam edecek gibi. Kamera ayarlarında "Süper Kalite"yi seçip bir de stili "Leica Vibrant" moduna aldığımızda asıl şovunu yapmaya başlıyor Xiaomi 15 Ultra. S25 Ultra, S26 Ultra, iPhone 16 Pro Max, 17 Pro Max... Hepsini de, "Şaban patronun karısını tokatlıyor" videosundaki gibi tokatlıyor. Hatta video tarafında hızını alamayıp, abisi Xiaomi 17 Ultra'dan daha başarılı videolar çekiyor bu kerata. Çünkü, video tarafında 17 Ultra'ya göre daha fazla doku ve detay yakalıyor. Aynı övgüyü, fotoğraf tarafı için söyleyemem elbette. Fotoğraf konusunda abisi 17 Ultra yine öne geçiyor.

2. Yazılım; Bugün Xiaomi'nin güncel telefonlarında kullandığı HyperOS için "Xiaomilerin yazılımı sorunlu" demek büyük haksızlık olur. Yazılım konusunda Xiaomi'nin artık büyük bir yol katettiğini düşünüyorum. Bir yıllık kullanımım boyunca HyperOS'ta tek bug dahi görmesem de en sonki HyperOS 3.0.9.0 sürümünde, çift uygulamalar stabil çalışmıyor. Bunun düzeltilmesi gerektiğni vurgulamadan geçemeyeceğim. Büyük bir sorun mu? Değil. Ama sonuçta çift uygulamalar, Xiaomi'yi Xiaomi yapan özelliklerden biri. Xiaomi'nin yazılımını hâlâ yıllar önceki MIUI'daki gibi sananları, bir günlüğüne MagicOS'lu herhangi bir Honor telefon kullanmaya davet ediyorum... Honor'un MagicOS'undan Xiaomi'nin HyperOS'una geçtiğimde, eşekten inip Ferrari'ye bindiğimi çok net şekilde hissettim. Her influencer'ın öve öve bitiremediği Honor'un kendi kamera uygulamasında bile lag vardı. Bir fotoğraf çekerdim, telefonu cebime koyardım. Bir bakmışım MagicOS'lu Honor, o istediğim fotoğrafı değil, cebimi çekmiş :) Internet Explorer mısın be mübarek! HyperOS'un gözünü seveyim dedirtti.

3. Ekran; Yenileme hızını 120Hz'e alıp, ekran görüntüsünü WQHD+ yapıp bir de renk şemasını "doygun" olarak ayarlayın. Bir daha başka bir telefonun ekranına bakmak dahi istemeyeceksiniz.

4. Isınma Sorununun Düzeltilmesi; Bu yorumu yazdığım tarihteki güncel HyperOS sürümüyle birlikte ısınma sorununun tamamen ortadan kalktığını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Telefonu şarjdayken kullanmama rağmen ısınma hissetmedim. Isınmayla ilgili soru işaretine gerek yok.

EKSİLER:
1. Bu kadar övgüden sonra acımasızca yerden yere vurmak istediğim ilk konu bataryası; çok yoğun olmayan kullanımda dahi bir günü çıkarabilmesi im-kan-sız. Telefonu yoğun kullananlara iki tavsiyem var; 1. Pantolonunuza, Xiaomi'nin şarj adaptörü için özel bir cep diktirmeniz. Çünkü artık şarj aletiniz ekstra bir uzvunuz olacak. Bardağın dolu tarafından bakarsak tebrikler, artık bir Apple kullanıcısıyla kader ortağısınız... (Ey Xiaomi, telefonlarını Apple'a benzeteceksin diye kullanıcılarını da Apple kullanıcısına benzetmene gerek yok!) 2. Telefonun arka kapağı nasıl sökülür, batarya değişimi nasıl yapılır gibi teknik işlemleri yavaştan öğrenmeye başlamanız. Telefonun kendisi donanımsal olarak sizi en az 5 - 6 sene rahat rahat idare edebilecekken her 2 - 2 buçuk senede bir ölen bataryasını değiştirmek zorunda kalmak oldukça can sıkıcı olacaktır. Telefonculara çarpılmamanız için şimdiden oturup 15 Ultra bataryası nasıl değiştirilir öğrenin. Xiaomi, batarya konusunda elinde imkan olmasına rağmen bataryadan bizi mahrum bırakmış. Zira kendisinden çok daha ince telefonların bile yaklaşık 2.000 mAh fazladan batarya kapasitesi var.

2. Ekranın Çizilmelere Karşı Dayanıksız Oluşu; Ne yazık ki acı tecrübeyle deneyimledim bunu. Anahtarlarımla telefonumu bir kez bile aynı cebe koymayacak kadar titiz biriyim. Telefonu bir kez bile düşürmedim. Tüm bu dikkatime ve özenime rağmen, bir ay gibi oldukça kısa bir süre içinde 15 Ultra'nın ekranında kılcal çizikler oluştu. Şimdi kalkıp da "Ekran koruyucusuz, kılıfsız telefon kullanılır mı?" diye sormanın bir anlamı yok çünkü 20 bin liralık başka bir telefonu, daha özensiz kullanmama, anahatarlarla aynı cepte taşımama rağmen onun ekranında tek bir çizik dahi oluşmamıştı. Bu fiyatlara çıkıp 15 Ultra alıyorsun ve ekran dayanıklılığı konusunda 20 bin liralık bir telefonun yapabildiği bir şeyi yapamıyor. Üzücü.

3. Xiaomi Türkiye'nin Fiyat Politikası; Sen köylünün, çiftçinin, işçinin Xiaomi'siydin. Pazarı eskisi gibi domine etmek istiyorsan, kendine gel! Ben Apple oldum masalıyla devam ettiğin sürece, satışlarının her geçen gün eridiğini göreceksin Xiaomi. Ha yok amacın zaten telefon satışlarını azaltmaksa, aynen bu şekilde devam. Aferin.

ÖZETLE:

1. Kimler Bu Telefonu Almalı?
"Ben telefon alırken her şeyden önce kamerasına bakarım, geri kalan her şey benim için arka plandadır, fotoğrafçılığa ilgim var, gerek amatör gerekse profesyonel düzeyde çekimler yapıyorum, cebimde de param var, batarya olaylarına da bir şekilde katlanabilirim" diyenler hiç düşünmeden 15 Ultra'yı alsın, uzun yıllar kullansın. Elbette sağlam bir ekran koruyucuyla birlikte...

2. Kimler Bu Telefondan Uzak Durmalı?
"Amiral gemisi segmenti de olsa fiyat-performansa büyük bir önem veririm, telefonumu da öyle zırt pırt şarj edemem, batarya performansı benim için çok kritik, benim için tek kriter fiyattır, mesela her yerinden bug ve lag fışkıran Honor gibi bir telefonla, sırf çok daha ucuz olduğu için çok daha mutlu olabilirim" diyenler bu telefondan uzak durmalı.
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - 512 GB
Yorum Başa Sabitlendi
Tolga D**** Profil Resmi

8 yorum

Tolga D**** Telefonu yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum alacak olanlar için biraz cihaz hakkında bilgi vermek istedim

Kamera: Mükemmelmi değil ama gayet tatmin edici güzel bir kamerası var tek ve en büyük eksisi kamerayı kullanırken telefon fena ısınıyor kapatınca çok çabuk soğuyor ama bu kadar ısınması bana biraz abes geldi

Tasarım. Göreceli bir kavram ama ben pek beğenmedim kamera çıkıntısı elde tutuşu baya zorlaştırıyor ayrıca arka kapağının plastik olmasıda bana pek hoş gelmedi

Yazılım. Uzun süredir xiaomi kullandığım için iyi kötü diyemeyeceğim ama amiral gemisi bir telefonda insan illaki farklı yazılımsal özellikler bekliyor oda bence yeterli değil 30000 liralık bir cihazla aynı özelliklere sahip amiral gemisi olmasının hiçbir artısı yok özellik açısından

Ekran. Ekran gayet güzel gün ışığında yeterli görüşü sağlıyor ama kenarlarındaki kıvrımları ben sevemedim

Batarya. Bataryasıda günü çıkarır 6 ila 7 saat arası ekran süresi var genellikle sosyal medyada vakit geçiririm oyun felan işin içine girerse günü çıkarmaz ayrıca hızlı şarj özelliği pekte hızlı değil tam şarj olması 1 saati geçiyor

Sormak istediğiniz bir şey olursa anladığım kadarıyla cevaplamaya çalışırım
Faydalı (10) Faydalı Değil (5) Yanıtla
9 ay önce - 512 GB
Burak M** Profil Resmi

1 yorum

Burak M** @Tolga D**** hızlı şarjı açarsan ve telefon aşırı isinmadiysa yarım saate telefonun şarjı 100 olur. Bende 14 kullandım kamera açarken çok isinirdi evet buda kameranın ne kadar güçlü olduğunu gösterir telefon ne kadar isinirsa ısınsın yine donma kasma yapmazdı kamera çıkıntısı benim için bir avantajdi telefon elimden kayıp düşmezd. Devamını Oku
Faydalı (3) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 9 ay önce - 512 GB
Tolga D**** Profil Resmi

8 yorum

Tolga D**** @Burak M** hızlı şarj açsanda aynı durumda genel bi şikayet var bu yönde ilerleyen zamanlarda yazılımla düzeltilebilir bi sorundur büyük ihtimalle
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 9 ay önce - 512 GB
Enes F***** Profil Resmi

1 yorum

Enes F***** @Tolga D**** Belki pil zarar görmesin diye olabilir
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 8 ay önce - 512 GB
Yorum Başa Sabitlendi
BYGS1905TR Profil Resmi

5 yorum

BYGS1905TR Merhaba arkadaşlar,telefonu bir süre kullandım size deneyimimi şöyle sunayım,
Öncelikle size şunu söyleyeyim tamamen objektif olacağım fanboylarla uğraşmak istemiyorum adam akıllı bilgi alacaklar yorum yazabilirler;

Donanım:1puan
Fiyatına göre üstün donanımları var,cihaz gayet stabil çalışıyor zaten bu fiyatta bir telefonda donma kasma sıkıntıları yaşamanızı pek ön görmüyorum burdan +1 verdim.Kamerasını deneyimlediğimde gayet güzel kamera yapmışlar,inşallah apple ile samsung gibi büyük firmalar bu kamera mp konusunda yükseltirler lensleri kaliteli, kutu içeriği çok kapsamlı kutu açılışlarına baktım irternetten normalde açma gibi bir şansım olmadı

Tasarım ve boyut(ebat):1 puan
Tasarıma gelecek olursak klasik xiaomi tipi bir tasarımı var önü için,arkasıda tabi bu benim görüşüm x3 pronun kamerasının büyütülmüş hali gibi kamerasının tasarımı hakkında yorumum bu tabikide tasarım biraz göreceli kavram olabilir kimi beğenir kimi beğenmez benim hoşuma gitti.Boyutları günümüz telefonlar için normal eğer gelecekte cebimizde tablet gibi telefonlar taşımayız umarım. (+1puan)

Batarya ve şarj süresi:0.7 puan
Bataryası gayet yeterli 5410 mAh günümüz için yeterli bu fiyat bandındaki telefonlardan biraz üstün ancak benim öngörüşüm 1 yıldan sonra bataryada problemler oluşmaya başlar xiaominin 90w ile kısa sürede şarj etmenin bir zararlarında biri bu maalesef ama bu konuda şarj süresi rakiplerinden baya üstün ama bataryanın uzun vadede adaya veda edeceğini bilmeyen yoktur hızlı şarj ayarını kapatırsanız uzun vadede pil sağlığını korurur diye düşünüyorum,xiaomiyi yine söylüyorum şarj süresi konusunda tebrik etmek istiyorum erkende olsa bu teknolojik farkındalığı bize sunduğu için zararları ileride çözülecektir ancak bunu önceden tatmak bir zevk meselesedir aynı şarap gibi tıpkı gelecekteki karım gibi neyse konuya geri dönelim (benim puanım 0.7 falan olucak diyeceksenizki o kadar övdün niye bu puan bataryanın uzun vadede veya bu gibi telefonu beslerken zorluk yaşayacağını düşünüyorum ilerki zamanlarda)

Akıcılık ve İşletim sistemi ve yenilikler:1 puan
Xiaominin yeni işletim sistemi diye tanıttığı hyperos gayet güzel tasarımı olsada ben android telefonum diye basbas bağıran akıcılığınamı laf etsem, yeri geldiği zaman buglardan mı bahsetsem, sistem uygulamarında yeri geldiği zaman saçma sapan reklamlar mı geliyor desem bazen hanfendi arkadaşlar çıkıyor tanışalımmı falan diyor güzel oluyor en azından motivasyon sağlıyor inşallah gelecekteki karım böyle güzel olur diye, animasyonlar istemesende göze çok batıyor tabi bu şahsi görüş, ben animasyon seven insanım ama denetim merkezi ıvır zıvır apple dan almış çoğu özellik başka markalardan alınmış, iostan veya başka cihazdan geçenler için gayet kolay bir geçiş olucak çünkü çoğu şey neredeyse aynı,yeni bir cihaz çıkartırsa xiaomi bundan üst yazılım desteği konusunda biraz gecikmeler yaşanabilir aynı s21 ultra v.b gibi. Uygulamar gayet güzel çalışıyordu bir problem yaşamadım.

Genel/Kısa Özet/Düşüncelerim:
Telefon gayet güzel xiaominin amiral gemisi ancak bu telefonun diğer telefonlardan öne çıkan kamerası ve donanımı, şarj süresi ön planda ancak bu avatantajını fiyat dezavantaja dönüştürüyor bir insan telefona 1 çanta dolusu para verince birşeyler bekliyor ek özellik bu telefonda değişen birşey yok orta segment bir telefondan bu telefona geçince sadece donanım ve kamerasal anlamda yükselmiş oluyor, aldıracak diğer telefonlardan ayıracak bir özelliği yok appleın stabil ve gayet güzel çalışan yazılımı, samsungun harika yapay zekası ve donanımı gibi firmalar bunlarla ön plana çıkması bir diğer dezavantajlarından biri Yurtdışı alıcaksanız yd fiyatlarına göre en iyi telefonlardan, ama yurtiçi fiyatları kesinlikle bir telefon için değmez diğer firmaların üstün telefonları içinde aynı düşümcem var, aldığımız bir ekrana 75 bin veya 110bin tl vermek saçma geliyor tabi burda firmaların bir suçu yok suçun gayet kimde olduğunu çok iyi biliyoruz.

Bu benim şahsi yazımdır, kendi görüşüm budur kullandığım süre boyunca eğer katılmadığınız veya sormak istediğiniz birşey varsa yoruma yazın elimden geldiğince cevap vereceğim.Fanboylar yazmasın eğer yanlış olduğum birşey varsa düzenlerim

Puanlanlama:

5 puan üzerinden 3.7

Şahsi puanlamam:

5 yıldız üzerinden 4 yıldız

Okudğunuz için teşekkürler
Faydalı (14) Faydalı Değil (5) Yanıtla
11 ay önce - 512 GB
Utku Ş**** Profil Resmi

4 yorum

Utku Ş**** @BYGS1905TR kral ben bu telefonu almayı düşünüyorum bi 3dmark uygulamasına baktım poco f7 ultra bile daha üstte hep aynı işlemci aynı gpu ama performanslar farklı telefinun oyun performansı nasıl ve bir kaç kişi de telefon çok ısınıyo diyo chat gptye de sordum o da dedi telefon ısınmaz ama ağır oyunlarda ısınabilir o da buhar sistemi sayesinde kolayca atılır dedi pek sıkıntı yok zaten benim için harici soğutucum var sormak istedim. Kamera konusunda biraz daha konuşabilirmisin çünki ben 16 pro max a kafa tutabilceğini düşünüyorum bu telefonun ve birde ufs 4.1 kullanıyo depolama olarak bunun farkı tam olarak anlaşılıyo mu uygulama geçişleri olsun gerek oyun açılışı gerek takılmalar olsun böyle şeyler oluyo mu? Yani ben Poco f6 kullanıyorum gayette memnunum telefondan sadece çok daha iyi bir kamera istediğim için bu telefonu almayı düşünüyorum bu telefonda kamera ve performans var sadece performans isteyenler Poco serilerinden gidebilir Cevapladığın için teşekkürler Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 11 ay önce - 512 GB
BYGS1905TR Profil Resmi

5 yorum

BYGS1905TR @Utku Ş**** geç cevap için öncelikle özür diliyorum,eğer kamera için düşünüyorsan önerebilirim ancak yurtdışı alıcaksan yurtiçi fiyatı çünkü mantıklı dediğin konulara gelecek olursak cihaz dediğin gibi sıcak yaz havalarında oyuna girdiğimde bana çok ısınmış gibi gelmedi ama pili çok çabuk tükendiğini gözlemledim, tabi bir telefonu ne kadar zorlarsan ısınır ne tür oyunlar oynayacağına bağlı. Ben sana burda herhangi bir fikir söylesem iş sende bitiyor ancak sadece kamera için düşünüyorsan alabilirsin ancak telefonun f6 orta segment ve üst segment arası bir telefon yanlış bilmiyorsam cihazından memnunsan devam edebilirsin hali hazırda kamera konusunda çağ atlayacağını düşünüyorum ancak f6 tan geçmek ne kadar mantıklı hiç düşünmedim. Bi farklılık hissetmessin gibi vereceğin fiyat farkına yurt içi fiyatını göze alarak düşünüyorum zaten bu telefon akıcı bunda kasma donma gözlemleyemezsin,bu cihaza geçersen çok ufak farklardan tatmin olan biriysen olabilir ancak çok ufak değişiklikler var kamera dışında Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 10 ay önce - 512 GB
Al P***** Profil Resmi

31 yorum

Al P***** @BYGS1905TR SEN FOTOĞRAF VE VİDEO CEKMEDEN Mİ KULLANİYON KARDES 15DK Bİ KULLAN SONRA BANA YAZ SUGİBİ BATARYAYİ EMİYO NEYİN POZİTİF DUSUNCESİNDESİN 4ARKADAŞDA SATTİK KURTULDUK REZİLLİK OTESİ Bİ BATARYA VE EMİN OL COK ESKİ XİAOMİ KULLANİCİSİYİZ ATEŞ GİBİ İSİNMA VE BATARYA SORUNU VAR
Faydalı (3) Faydalı Değil (6) Yanıtla - 10 ay önce - 512 GB
Bayraw Profil Resmi

3 yorum

Bayraw Güzel telefon, baya seri ve akıcı ama bu batarya beni tatmin etmedi. 1 Gün zor atıyor.
Fiyat performans ürünü (YD olarak aldım)
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce - 512 GB
mahmut o*** Profil Resmi

1 yorum

mahmut o*** merhaba
Xiaomi 17 Ultra ne zaman inceleyeceksiniz
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - 512 GB
Epey Profil Resmi
Epey @mahmut o*** Yakında güncellenecek.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce - 512 GB
EMRULLAH Ç**** Profil Resmi

32 yorum

EMRULLAH Ç**** Samsun s25 ultra kullanıyorum yurt dışı yurt içi olarak bu cihazı alsam iyi olur mu acaba ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - 512 GB
uye_177609222370 Profil Resmi

3 yorum

uye_177609222370 @EMRULLAH Ç**** Al pişman olmazsın ben 7 aydır kullanıyorum diğer telefonlar oyuncak gibi geliyor bana bunun yanında bambaşka bir seviye Xiaomi ultra telefonlar
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce - 512 GB
tektanem İ*** Profil Resmi

14 yorum

tektanem İ*** hayırlı bayramlar ben telefonu Arabistan'da kullandım ısınıyordu evet ama su ile yıkadım yıkadım soğuttum kullandım ??= su geçirmeyen telefonda ısınma problem değil bence ??
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce - 512 GB
Base B******** Profil Resmi

23 yorum

Base B******** Hala almayan varsa sakın almasın gidin bakın kamerayı kullanın telefon yanıyor cayır cayır şarj hayatımda Xiaomi kadar berbat pil tüketimi olan cihaz görmedim leş leş soğutucusu eldiven lazım kullanmak için ve telefon hızlı şarj olmuyor arkadaşlar ve şarj olurken onun etrafında sanki uranyum zenginleştirme yapılıyor öyle ısı yayıyor sakın bu yoruma faydasız verenlere aldanmayın size marka önermiyorum ama lütfen almayın şu çöp cihazı
Faydalı (2) Faydalı Değil (1) Yanıtla
3 ay önce - 512 GB
KAHRAMAN H***** Profil Resmi

88 yorum

KAHRAMAN H***** @Base B******** reis bu oyunlarda direk ısıniyor sen bunu sürekli 90 watt da şarj edersen tabi şarj yer 67 watt da kullan görürsün farkı ama gerçektende yazılımı sıkıntı ama kamerada sensör den alakalı ısı olarak ben 3 ay dır kullaniyorum bu cihazı ama keşke bilsem samsung alırdım veya vivo vivo çok iyi gelişti bu sene x300 ultra alırım Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 ay önce - 512 GB
uye_176771553154 Profil Resmi

7 yorum

uye_176771553154 Puanlar neden düştü ?????
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce - 512 GB
BSİ - B********* S*** İ******  Profil Resmi

275 yorum

BSİ - B********* S*** İ****** @uye_176771553154 bundan çok iyi cihazlar çıktığı için puanıda düştü doğal olarak.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 ay önce - 512 GB
Jack t* Profil Resmi

17 yorum

Jack t* Cihazı almayı düşünüyorum yardımcı olur musunuz yd 15t ve 15 ultra buldum fiyatları uygun aradaki fiyat farkına değer mi 15t yerine bunu almalı mıyım?
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce - 512 GB
KAHRAMAN H***** Profil Resmi

88 yorum

KAHRAMAN H***** @Jack t* 15 ULTRA AL BEN KARDEŞİME TEL ALICAKTIM BAKTIM XİAOMİ 15T SIFIR ALACAGIMA GİTTİM ONEPLUS 12 İKİNCİ EL TEMİZ ALDIM BENDE KENDİME 15 ULTRA ALDIM
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce - 512 GB
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.