3.9 (53 oy) / 268 yorum

Xiaomi 15T Pro (512 GB)

Ekran Boyutu:
Dahili Depolama:
Bellek (RAM):
Batarya Kapasitesi (Tipik):
Hızlı Şarj Gücü (Maks.):
5G:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Kablosuz Şarj:
Var

Xiaomi 15T Pro (512 GB) Fiyatları

Xiaomi 15T Pro 512 Gb 12 Gb Ram (İthalatçı Garantili) -Siyah-

Satıcı: TRENDBOL | İthalatçı Garantili | Renk: Siyah

42.430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 42430.00
Xiaomi 15T Pro 512GB 12 GB Ram Mocha Gold (İthalatçı Garantili)

Satıcı: Trendkutu | İthalatçı Garantili | Renk: Altın

42.430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 42430.00
Xiaomi 15T Pro 512Gb 12 Gb Ram Mocha Gold (İthalatçı Firma Garantili)

Satıcı: MarjinaL | İthalatçı Garantili | Renk: Altın

42.434,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 42434.00
Xiaomi 15T Pro 512GB 12 GB Ram Mocha Gold (İthalatçı Garantili)

Satıcı: Nuvio | İthalatçı Garantili | Renk: Altın

42.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 42500.00
Xiaomi 15T Pro 512GB 12 GB Ram Siyah (İthalatçı Garantili)

Satıcı: Nuvio | İthalatçı Garantili | Renk: Siyah

42.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 42500.00
Xiaomi 15T Pro 512GB 12 GB Ram Gri (İthalatçı Garantili)

Satıcı: Nuvio | İthalatçı Garantili | Renk: Gri

42.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 42500.00
Xiaomi 15T Pro 512 GB 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Mocha Gold

Satıcı: KochTech | Distribütör Garantili | 398 yorum | Renk: Altın

51.570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 51570.00
Xiaomi 15T Pro 512 GB 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: KochTech | Distribütör Garantili | 398 yorum | Renk: Siyah

51.570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 51570.00
Xiaomi 15T Pro 512 GB 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Gri

Satıcı: KochTech | Distribütör Garantili | 398 yorum | Renk: Gri

51.570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 51570.00
Xiaomi 15T Pro 12GB+512GB Mocha Gold

Satıcı: MionTech | Renk: Altın

55.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 55500.00
Xiaomi Redmi 15T Pro 12Gb Ram 512 Gb Hafıza Android Telefon Altın Sarısı

Satıcı: YEDİ24 - Turkcell Mağazası | Distribütör Garantili | Renk: Altın

57.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 57999.00
Xiaomi 15T Pro 512Gb 12 Gb Ram Siyah (İthalatçı Firma Garantili)

Satıcı: MarjinaL | İthalatçı Garantili | Renk: Siyah

42.444,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 42444.00
Xiaomi 15T Pro 512 Gb 12 Gb Ram (İthalatçı Garantili) -Mocha Gold-

Satıcı: LOOPLY | İthalatçı Garantili | Renk: Altın

42.475,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 42475.00
Xiaomi 15T Pro 512 Gb 12 Gb Ram (İthalatçı Garantili) -Siyah-

Satıcı: LOOPLY | İthalatçı Garantili | Renk: Siyah

42.475,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 42475.00
Xiaomi 15T Pro 512Gb 12 Gb Ram Mocha Gold (İthalatçı Garantili)

Satıcı: TRENDBOL | İthalatçı Garantili | Renk: Altın

42.480,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 42480.00
Xiaomi 15T Pro 512GB 12 GB Ram Mocha Gold (İthalatçı Garantili)

Satıcı: Exclusive | İthalatçı Garantili | Renk: Altın

42.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

16 42650.00
Xiaomi 15T Pro 512 Gb Gri (İthalatçı Firma Garantili)

Satıcı: MarjinaL | İthalatçı Garantili | Renk: Gri

42.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 42900.00
Xiaomi 15T Pro 512GB 12 GB Ram Siyah (İthalatçı Garantili)

Satıcı: Exclusive | İthalatçı Garantili | Renk: Siyah

43.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

18 43400.00
Xiaomi 15T Pro 512GB 12 GB Ram Gri (İthalatçı Garantili)

Satıcı: Trendkutu | İthalatçı Garantili | Renk: Gri

43.440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

19 43440.00
Xiaomi 15T Pro 512GB 12 GB Ram Gri (İthalatçı Garantili)

Satıcı: Exclusive | İthalatçı Garantili | Renk: Gri

43.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

20 43850.00
Xiaomi 15T Pro 512GB 12 GB Ram Mocha Gold (İthalatçı Garantili)

Satıcı: Mediatech | İthalatçı Garantili | Renk: Altın

45.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

21 45800.00
Xiaomi 15T Pro 512GB 12 GB Ram Siyah (İthalatçı Garantili)

Satıcı: Mediatech | İthalatçı Garantili | Renk: Siyah

45.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

22 45800.00
Xiaomi 15T Pro 512 Gb 12 Gb Ram (İthalatçı Garantili) -Siyah-

Satıcı: Mirfay Teknoloji | İthalatçı Garantili | Renk: Siyah

49.060,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

23 49060.00
Xiaomi 15T Pro 512 Gb 12 Gb Ram (İthalatçı Garantili) Mocha Gold

Satıcı: Mirfay Teknoloji | İthalatçı Garantili | Renk: Altın

49.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

24 49090.00
Xiaomi 15T Pro 512 Gb 12 Gb Ram (İthalatçı Garantili) Mocha Gold

Satıcı: Güventa Bilişim | İthalatçı Garantili | Renk: Altın

50.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

25 50000.00
Xiaomi 15T Pro 12Gb 512Gb Gri (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Kumsalgsm | Distribütör Garantili | Renk: Gri

50.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

26 50400.00
Xiaomi 15T Pro 512 GB 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Gri

Satıcı: STİLAKSESUAR | Distribütör Garantili | 398 yorum | Renk: Gri

51.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

27 51580.00
Xiaomi 15T Pro 512 GB 12 GB Ram (Türkiye Garantili) - Gold

Satıcı: STİLAKSESUAR | Distribütör Garantili | 6 yorum | Renk: Altın

51.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

28 51580.00
Xiaomi 15T Pro 512 GB 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: STİLAKSESUAR | Distribütör Garantili | 398 yorum | Renk: Siyah

51.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

29 51580.00
Xiaomi 15T Pro 512 GB 12 GB Ram (Türkiye Garantili) - Gold

Satıcı: Güventa Bilişim | Distribütör Garantili | 6 yorum | Renk: Altın

51.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

30 51700.00
Xiaomi 15T Pro 512 GB 12 GB Ram (Türkiye Garantili) - Gold

Satıcı: mavi telekomikasyon | Distribütör Garantili | 6 yorum | Renk: Altın

52.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

31 52000.00
Xiaomi 15T Pro 512 GB 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Siyah

Satıcı: mavi telekomikasyon | Distribütör Garantili | 398 yorum | Renk: Siyah

52.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

32 52300.00
Xiaomi 15T Pro 512 Gb 12 Gb Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Mocha Gold

Satıcı: KUMSALGSM | Distribütör Garantili | Renk: Altın

52.965,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

33 52965.00
Xiaomi 15T Pro 512 GB 12 GB Ram (Xiaomi Türkiye Garantili) Mocha Gold

Satıcı: Azur | Distribütör Garantili | 398 yorum | Renk: Altın

53.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

34 53999.00

Xiaomi 15T Pro (512 GB) Fiyat Geçmişi

Xiaomi 15T Pro Ürün Ailesi

Xiaomi 15T Pro (512 GB) Temel Özellikleri

5G:
Var
Suya Dayanıklılık Seviyesi:
4.5G Desteği:
Var
CPU Frekansı:
CPU Çekirdeği:
Hat Sayısı:
Hızlı Şarj:
Var
SAR Değeri 10g (Baş):
0.989 W/kg
Ekran / Gövde Oranı:
90.18 %
Kamera Çözünürlüğü:
Ekran Çözünürlüğü:

Xiaomi 15T Pro (512 GB) Özellikleri

BATARYA BATARYA

KAMERA KAMERA

TEMEL DONANIM TEMEL DONANIM

TASARIM TASARIM

• Boy 162.7 mm
• En 77.9 mm
• Kalınlık 7.96 mm
• Ağırlık 210 Gram
• Renk Seçenekleri Siyah Altın Gri
• Gövde Malzemesi (Kapak) Fiberglass
• Gövde Malzemesi (Çerçeve) Alüminyum

AĞ BAĞLANTILARI AĞ BAĞLANTILARI

İŞLETİM SİSTEMİ İŞLETİM SİSTEMİ

ÇOKLU ORTAM ÇOKLU ORTAM

ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER

DİĞER BAĞLANTILAR DİĞER BAĞLANTILAR

AB ÜRÜN KAYIT ve ENERJİ ETİKETİ AB ÜRÜN KAYIT ve ENERJİ ETİKETİ

• Enerji Sınıfı A
• Şarj Sonrası Pil Süresi 57 saat 43 dakika
• Düşme Direnci Sınıfı A
• Onarılabilirlik Sınıfı C
• Şarj Döngü Sayısı (AB) 1600 Döngü
• Suya ya da Toza Direnç Sınıfı IP68

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Xiaomi 15T Pro (512 GB) Yorumları (268 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yorum Başa Sabitlendi
Halil İ****** Ç**** Profil Resmi

10 yorum

Halil İ****** Ç**** Cihazı 3 aydır kullanıyorum ve birkaç fikrimi belirtmek istiyorum. Daha öncesinde Redmi Note 11 kullanmıştım ve hâliyle dağlar kadar fark var arada.

Ekran: 10/9
Ekran muazzam. Yenileme hızı olsun, renk doğruluğu olsun, ekran-kasa oranı olsun, piksel yoğunluğu olsun gerçekten premium bir ekran sunuyor. Çentikleri de 4 köşesi 1.5mm olacak şekilde tasarlanmış ve gayet simetrik. Ancak 6.83 inç bazı kullanıcılar için büyük gelebilir, ekranın diğer ucuna dokunmak için telefonu hareket ettirmeniz gerekebilir eğer tek elle kullanıyorsanız.

Kamera: 10/8.5
Kamerayı bir Leica hayranı olarak çok sevdim. Ana kamera ve telefoto kamera gerçekten güzel işler çıkartıyor. Özellikle portre modunda ve genel olarak kamera uygulamasında sunulan çeşitlilik gerçekten çok ilgi çekici ve tatmin edici ancak ultra geniş açılı kamera için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. UW kamerada autofocus yok, video maksimum 4k 30fps çekebiliyor ve lensin ışık alımı ana kameraya göre çok düşük bu da lens geçişlerinde büyük fark yaratıyor. Ana kamerada 4k 120fps olması gayet güzel. Ön kamerayı sevdim ancak bir iPhone ön kamerası değil maalesef.

Performans: 10/9
Bu fiyat skalasında en iyi performansı sunan cihazlardan birisi. İşlemci ne iş yaparsa yapsın telefon kasmıyor ancak ısınıyor bunu söylemeliyim. Durup dururken de ısındığı zamanlar oluyordu ilk aldığım zamanlarda. İşlemcinin yapamayacağı iş yok diyebilirim.

Şarj ve Pil Ömrü: 10/7.5
Eski telefonumun şarjı 1 günü rahat
çıkarırken bir anda 4-5 saat ekran süresi almaya alışmak zor olmuştu. 5500 mAh’e göre düşük ekran süresi aldığımı düşünüyorum gerçi ekran yenileme hızı her zaman 144hz’de bunun da etkisi var tabii ancak gece uyumadan önce önbelleği tamamen temizlememe rağmen gece 70lerde olan şarjım sabah 15lere kadar düşüyor. Bunu anlamış değilim ve berbat bir durum. Bekleme süresi bu kadar kısa olmamalı. Onun dışında 90w şarj gününüzü kurtaracaktır.

Hoparlör: 10/8.5
Eski telefonumda da çift hoparlör vardı ancak eşit olmayan ses dağılımı vardı bu da hoş değildi ancak 15t pro’da iki hoparlör de eşir ses veriyor ve Dolby Atmos ile güzel iş çıkartıyor. Ses gayet tok ve temiz. Bass seviyesi beklediğimden daha düşük.

Kasa: 10/9
Alüminyum çerçeveler ve kenarları yontulup parlatılmış ses açma/kısma ve güç butonu elde premium hissiyat veriyor. Arka kapak, fiberglass yani cam değil. Ancak ısı dağılımını düşündüğümüzde fiberglass olmasını bir avantaj olarak görüyorum ben.

Yazılım: 10/7
Tr cihazı olmasından dolayı Avrupa’dan geç de olsa Hyperos 3 aldım. Akıcılık konusunda büyük ilerleme var. Eskisine göre daha stabil şekilde çalışıyor ancak hâlâ Xiaomi’nin yazılım konusunda kat etmesi gereken büyük yol var. HyperIsland geldi ama aramalar, haritalar vb. uygulamaların çoğunu desteklemiyor.

Benim deneyimlerim bu şekildeydi. Aşağıya Benchmark ve AnTuTu v11 skorunu bırakıyorum. Resim Resim
Faydalı (10) Faydalı Değil (1) Yanıtla
4 ay önce - 256 GB
uye_176279901223 Profil Resmi

52 yorum

uye_176279901223 @Halil İ****** Ç**** ustam mi 15 ultra ile ciddi bir kamera farkı var mıdır bu telefonun
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce - 256 GB
Halil İ****** Ç**** Profil Resmi

10 yorum

Halil İ****** Ç**** @uye_176279901223 Koşullara göre değişebilir. Ultra geniş açılı kamerada ciddi fark olduğu kesin. Telefoto kamerada da fark olduğunu düşünüyorum mesela 15 ultrayla 17.2x hibrit zoom yapabilirken 15t proda bu 10x ve 10x her koşulda güzel sonuç vermeyebiliyor. 15 ultra muhtemelen çoğu koşulda neredeyse mükemmel sonuç verir yani aradaki farklar bunlar olur. ana kamerada en çok hdr ve gece çekimlerinde fark olacağını düşünüyorum çünkü 15 ultranın 1 inç sensörü varken 15t pronun 1/1.31 inç sensörü var. Devamını Oku
Faydalı (3) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce - 256 GB
uye_176279901223 Profil Resmi

52 yorum

uye_176279901223 @Halil İ****** Ç**** teşekkür ederim yorum için
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce - 256 GB
Yorum Başa Sabitlendi
uye_176384417015 Profil Resmi

1 yorum

uye_176384417015 İphone11 den gectim 20-25 günlük deneyimim
+ Lar
Cihaz çok hızlı işlemci çok güçlü yapamayacağı iş en yüksek FPS lerde oynatamayacağı oyun yok
Ekran güzel parlaklik gayet yüksek hoparlör ses seviyesi gayet yüksek ve net , iPhone 11 gibi IPS panelden geçenler için ekranın mükemmel diyebilirim siyahlarin tamamen siyah olması ve diğer renklerin siyahdan net ayrılması mükemmel bir deneyim yaratıyor ,90 w şarj bugün için yeterli ben cihazı yurt dışı aldım satıcısı orijinal 90 verdi mi emin degilim 40-42 dakikada doluyor ama yüksek sıcaklıklara çıkıyor soğuk biyerde şarj ederseniz fabrika verisine indirebilirsiniz ekran süresi olarak ful 4.5g ile 10 saat aralıksız reels kaydırılabilir cihazda wifi kullanirsaniz 11-12 leride görür belki tam şarjda kullanımınıza bağlı günü tam çıkartabilir , kamera olarak gündüz ışığında mükemmel işler çıkardığını söyleyebilirim 5x de özellikle , 4k/120 iyi bir pazarlama stratejisi olmuş cihazı sosyal medya da video vs paylaşırken kullanacaksanız herşeyi hibrit şekilde emin oldum 1080/60 ayarlarını değiştirmiyorsunuz iPhone 11in her türlü 4k/60 çektiriyor olması baya bir rahatlikti benim için

- ler
Cihaz arayüz olarak iPhone dan geçenleri biraz üzer arayüzde hatalar sadelikten uzak olması ve bazı komutların ağır işliyor olması ( bunun FPS ya da işlemciyle alakası yok) en basit ekran içinde ekran ya da her uygulama ekrana tam olarak oturmayip çentiğin oralarda mesela kullanmaız gereken birşeyler olup dokunamıyorsunuz tabi bunlar idare edilebilir şeyler çok sorun değil , kamera olarak verdiğiniz para düşünülürse idare eder denilebilir ama ben 5x de 8k ya da 4k/120 çekeceğim derseniz böyle birsey yok geniş açı kamerası da bence çok kötü ve gece videoları olsun 5x telefoto lens hava en ufak karardıktan sonra işlevini yitiriyor
Cihaz böyle verdiğiniz paranin karşılığını verdiğini söyleyebilirim uçuk beklentiler içinde olmayın vereceğiniz paraya değer ama fazlası değil ve bulabilirseniz yurt dışı alin
Faydalı (6) Faydalı Değil (10) Yanıtla
6 ay önce - 256 GB
Akin Profil Resmi

3 yorum

Akin @uye_176384417015 Merhaba, foto düzenlemelerde al kişi şahıs silme bende yok sizin telefonunuzda varmı , inceleme kanallarında bakıyorum sol altda çıkıyor lakin benim telefonumda çıkmıyor sizde böyle bı durum varmı ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce - 256 GB
Muhammed F***** H******* Profil Resmi

26 yorum

Muhammed F***** H******* @Akin kalem işaretine basıp oluştura bas.
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 6 ay önce - 256 GB
S.A.W Profil Resmi

3 yorum

S.A.W @uye_176384417015 kardeş geçtiğin telefon iPhone 11 ? bırak 10x i zoom kamerası daha yok
Bu fiyata hiçbir Apple modelindede zoom kamerası yok
120 FPS ful HD de yapabilirsin en çok kullanacağın zaten 4k 60 fps oda var
Optik zoom geçişide var
Faydalı (7) Faydalı Değil (2) Yanıtla - 5 ay önce - 256 GB
Tuna İ*** Profil Resmi

4 yorum

Tuna İ*** Pubgde Isınma Durumu Nedir Ve Kaç Fps Veriyor Ayrıca En Yüksek Verdiği Grafik Nedir Oyunda Yayıncı Olarak Alıcam
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 gün önce - 256 GB
uye_177534837818 Profil Resmi

11 yorum

uye_177534837818 Telefon kunlanılmış veya IMEI numarası yok falan gibi durumlarda idefix ve pttavm iade kabul ediyo mu
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 gün önce - 512 GB
AROzkan Profil Resmi

4 yorum

AROzkan Cihaz genel olarak güzel. Ancak yazılım olarak eksikleri var. Özellikle ayarlarda pil kısmı, Samsung cihazlardaki gibi anlaşılır değil. Hangi uygulamanın saatlik ne kadar pil tüketimi yaptığını anlayamıyorsunuz?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 gün önce - 512 GB
uye_177575831973 Profil Resmi

4 yorum

uye_177575831973 Ltpo niye yok keşke olsaymis o zaman on numara telefon olurdu
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 hafta önce - 256 GB
Onder k*** Profil Resmi

5 yorum

Onder k*** @Epey önceden yorumların üst kısmında baktığımız modele göre kiyaslayabilecegimiz modeller oluyordu o özellik tekrar aktif olabilirmi..
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 hafta önce - 256 GB
Epey Profil Resmi
Epey @Onder k*** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 hafta önce - 256 GB
uye_177908728596 Profil Resmi

2 yorum

uye_177908728596 Yaklaşık 2 haftadır telefon inceliyorum. Samsung s25+ 55-56k civarında birçok kişi gibi ben de Xiaomi 15t proya bakıyorum o da TR garantilide fiyat oynasa da şu an 48k ya idefixte var. Honor 400 pro 40tan birden 49a çıktı bu fiyatlardan dolayı bir türlü tamam bu diyip ben almadıkça sürekli değişiyor. Size sorum bu fiyata bu telefon mu yoksa alternatif başka bir marka model mi oyun oynamıyorum fotoğraf ve video çekiyorum telefonu uzun yıllar kullanırım. Yaklaşık 5 yıldır xiaomi mi 10t lite kullanıyorum. Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 hafta önce - 256 GB
Durmuş G**** Profil Resmi

76 yorum

Durmuş G**** @uye_177908728596 bu fiyatlara s24ultra 2.el temiz almanızı öneririm kardeşim.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 hafta önce - 256 GB
uye_177804659375 Profil Resmi

2 yorum

uye_177804659375 Epey fiyatlandırma konusunda hatalar var. Şu an mi.com'da 49.999 a satılıyor ve herkese 3k değerinde kupon veriyor. Ayrıca Hepsiburada'da bir satıcı 51000'e listelemiş. Bir kaç tane daha fiyatlandırma problemi gördüm lütfen günceller misiniz. Telefona gelince bu ay tanıtılacak 17t serisini bekliyorum fiyatlar aşağı yönelirse alacam Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 hafta önce - 256 GB
uye_177801833688 Profil Resmi

3 yorum

uye_177801833688 Bataryasını eleştirenler olmuş valla o kadar clash royale oynadım konusdum ettim ama şarj akşama kadar yetti cihazım global hyperos 3 sürümüm
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 hafta önce - 512 GB
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.