Kamera Türü:
Sensör Tipi:
Çıkış Yılı:
Ekran Boyutu:
Değiştirilebilir Objektif:
Yok
Video Çözünürlüğü:
En Yüksek ISO:
Enstantane (Hızlı):

DJI Osmo 360 Standard Combo Aksiyon Kamera Fiyatları

DJI Osmo 360 Standard Combo Kamera

Satıcı: Amazon.com.tr

22.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 22599.00
Djı Osmo 360 Standard Combo Aksiyon Kamerası

Satıcı: Erçay Fotoğrafçılık Reklamcılık

22.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 22499.00
DJI Osmo 360° Standard Combo | DJI Türkiye Karacasulu Garantili |

Satıcı: FOTO ÇARŞI

22.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 22590.00
DJI Osmo 360° Standard Combo | DJI Türkiye Karacasulu Garantili |

Satıcı: DELTA DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK

22.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 22599.00
Djı Osmo 360 Standard Combo Siyah

Satıcı: mediamarkt

22.895,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 22895.00
Djı Osmo 360 Standard Combo Aksiyon Kamerası ( Distribütör Garantili)

Satıcı: REFLEKS FOTOĞRAFÇILIK

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 22999.00
DJI Osmo 360 Standard Combo | Türkiye Karacasulu Garantili |

Satıcı: HAYAT ELEKTRONİK İSTANBUL

23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 23999.00
DJI Osmo 360 Standard Combo | Türkiye Karacasulu Garantili |

Satıcı: Tripod Fotoğrafçılık Ltd. Şti.

23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 23999.00
DJI OSMO 360 STANDARD COMBO 4K Çözünürlük, RockSteady Görüntü Sabitleme ve Full HD Desteği

Satıcı: delta dijital | 2 yorum

24.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 24000.00
DJI Osmo 360 Standard Combo Aksiyon Kamera 24.096,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 24096.00
Dji Osmo 360 Standard Combo Aksiyon Kamera 24.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 24099.00
DJI Osmo 360 Aksiyon Kamerası Standart Combo 24.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 24099.00
Djı Osmo 360 Standard Combo Siyah

Satıcı: tripodfoto

24.795,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

13 24795.87
Dji Osmo 360° Aksiyon Kamera Standard Combo

Satıcı: murat azaklı fotoğraf malzemeleri

26.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

14 26299.00

DJI Osmo 360 Standard Combo Aksiyon Kamera Fiyat Geçmişi

DJI Osmo 360 Standard Combo Aksiyon Kamera Ürün Ailesi

DJI Osmo 360 Standard Combo Aksiyon Kamera Kamera 22.499,00 TL
DJI Osmo 360 Adventure Combo Aksiyon Kamera Kamera + Tripod 28.440,00 TL

DJI Osmo 360 Standard Combo Aksiyon Kamera Temel Özellikleri

Yok
Optik Zoom:
Yok

DJI Osmo 360 Standard Combo Aksiyon Kamera Özellikleri

SENSÖR SENSÖR

POZLAMA & ÇEKİM POZLAMA & ÇEKİM

OBJEKTİF OBJEKTİF

EKRAN & VİZÖR EKRAN & VİZÖR

• Ekran Var
• Ekran Boyutu 2.0 inç
• Ekran Teknolojisi OLED
• Dokunmatik Ekran Var
• Hareketli Ekran Yok
• Vizör Yok

VİDEO VİDEO

• Video Kaydı Var
• Video Çözünürlüğü 8K (7680x4320)
• Video Kare Hızı 50 fps
• Video Kayıt Formatı MP4 OSV
• Video Sıkıştırma Biçimi HEVC/H.265
• Zaman Aralıklı Çekim Var
• Yavaş Çekim Var
• Video Modları Görünmez Selfi Çubuğu HyperLapse Panoramik SuperNight Ufuk Sabitleme (HorizonSteady) Vortex 8K TimeLapse

DEPOLAMA & PİL DEPOLAMA & PİL

• Dahili Hafıza Var
• Dahili Hafıza Boyutu 128 GB
• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Tipi microSD microSDHC microSDXC
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 1 TB
• Çift Kart Yuvası Yok
• Pil Tipi Lityum
• Pil Özellikleri Şarj Edilebilir
• Pil Kapasitesi 1950 mAh
• Pil Ömrü (Video) 100 dk

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 61 mm
• Yükseklik 36.3 mm
• Derinlik 81 mm
• Ağırlık 183 g

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

DJI Osmo 360 Standard Combo Aksiyon Kamera Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.