Kamera Türü:
Sensör Tipi:
Etkin Piksel:
Çıkış Yılı:
Ekran Boyutu:
Değiştirilebilir Objektif:
Yok
Harici Flaş Desteği:
Yok
Video Çözünürlüğü:

DJI Osmo Action 5 Pro Standard Combo Aksiyon Kamera (Kamera) Fiyatları

DJI Osmo Action 5 Pro Standard Combo Siyah

Satıcı: mediamarkt

17.385,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 17385.00
Dji Osmo Action 5 Pro Standard Combo 18.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

2 18299.00
DJI Osmo Action 5 Pro Standard Combo 18.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 18299.00
DJI Osmo Action 5 Pro Standard Combo Aksiyon Kamera

1 yorum

19.019,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

4 19019.00
DJI Osmo Action 5 Pro Standard Combo Siyah

Satıcı: n11

19.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 19199.00
Djı Osmo Action 5 Pro Standard Combo "Resmi Distribütör Garantili"

Satıcı: Nova Fotoğraf

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 19999.00
Djı Osmo Action 5 Pro Standard Combo Karfo Karacasulu Garantili

Satıcı: Erçay Fotoğrafçılık Reklamcılık

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 19999.00
DJI Osmo Action 5 Pro Standard Combo  | DJI Türkiye Karacasulu Garantili |

Satıcı: FOTO ÇARŞI

20.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 20390.00
DJI Osmo Action 5 Pro Standard Combo  | DJI Türkiye Karacasulu Garantili |

Satıcı: Ak Elektronik

20.398,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 20398.99
Osmo Action 5 Pro Standard Combo Aksiyon Kamerası 20.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 20399.00
DJI Osmo Action 5 Pro Standard Combo 21.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 21500.00
DJI Osmo Action 5 Pro Standard Combo 8K Çözünürlük ve 4K/120 FPS Özellikleri ile Aksiyon Kamerası

Satıcı: FOTOÇARŞI

27.434,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

12 27434.82

DJI Osmo Action 5 Pro Standard Combo Aksiyon Kamera (Kamera) Fiyat Geçmişi

DJI Osmo Action 5 Pro Standard Combo Aksiyon Kamera Ürün Ailesi

DJI Osmo Action 5 Pro Standard Combo Kamera (CP.OS.00000377.01) Aksiyon Kamera Kamera 17.385,00 TL
DJI Osmo Action 5 Pro Adventure Combo Kamera + Tripod (CP.OS.00000378.01) Aksiyon Kamera Kamera + Tripod 19.950,00 TL

DJI Osmo Action 5 Pro Standard Combo Aksiyon Kamera (Kamera) Temel Özellikleri

Yok
En Yüksek ISO:
Enstantane (Hızlı):
Optik Zoom:
Yok

DJI Osmo Action 5 Pro Standard Combo Aksiyon Kamera (Kamera) Özellikleri

SENSÖR SENSÖR

• Sensör Tipi CMOS
• Sensör Formatı 1/1.3 İnç
• Etkin Piksel 40 MP
• En Düşük ISO 100
• En Yüksek ISO 25600
• Genişletilmiş ISO (Yüksek) 51200

POZLAMA & ÇEKİM POZLAMA & ÇEKİM

• Çekim Modları Video Fotoğraf
• Pozlama Telafisi Otomatik
• Görüntü Sabitleyici Var
• Görüntü Sabitleyici Özelliği Elektronik Görüntü Sabitleme
• Beyaz Dengesi Ayarları Otomatik
• Enstantane (Hızlı) 1/8000 sn
• Enstantane (Yavaş) 30 sn
• Dijital Zoom Var
• Dijital Zoom Miktarı 2 x
• Odaklama Özellikleri Otomatik Takip AF Dokunmatik AF Merkez

OBJEKTİF OBJEKTİF

FLAŞ FLAŞ

• Yerleşik Flaş Yok
• Harici Flaş Desteği Yok

EKRAN & VİZÖR EKRAN & VİZÖR

• Ekran Var
• Ekran Boyutu 2.5 inç
• Diğer Ekranlar Ön Ekran
• Ekran Teknolojisi OLED
• Ekran Pikseli 0.28 milyon
• Dokunmatik Ekran Var
• Hareketli Ekran Yok
• Vizör Yok

VİDEO VİDEO

• Video Kaydı Var
• Video Çözünürlüğü UHD (3840x2160)
• Video Kare Hızı 120 fps
• Video Kayıt Formatı MP4
• Video Sıkıştırma Biçimi H.264/HEVC
• Zaman Aralıklı Çekim Var
• Yavaş Çekim Var
• Video Modları HyperLapse SuperNight Ufuk Sabitleme (HorizonSteady)

DEPOLAMA & PİL DEPOLAMA & PİL

• Dahili Hafıza Var
• Dahili Hafıza Boyutu 47 GB
• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Tipi microSD microSDHC microSDXC
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 1 TB
• Çift Kart Yuvası Yok
• Pil Tipi Lityum
• Pil Özellikleri Şarj Edilebilir
• Pil Kapasitesi 1950 mAh
• Pil Ömrü (Video) 240 dk

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 71 mm
• Yükseklik 44 mm
• Derinlik 33 mm
• Ağırlık 146 g

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

DJI Osmo Action 5 Pro Standard Combo Aksiyon Kamera (Kamera) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.